Автор Тема: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!  (Прочетена 154173 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Озонена :) ;) :D ;D :P :-*

mmm озонено ,огнена......мммм...звучи вкусно....
Слънчогледке/о ти опитвал/а ли си я (озонената вода)....изгаря ли те ,омайва ли те като я пиеш..? прави вълшебства нали?!


ХИХИИХНе съм честно казано,ама по предпочитам диня  :P
« Последна редакция: Август 10, 2006, 00:21:33 am от Horus »
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

dinena kora

  • Гост

[/quot
Озонена :) ;) :D ;D :P :-*
mmm озонено ,огнена......мммм...звучи вкусно....
Слънчоглеке/о ти опитвал/а ли си я....изгаря ли те ,омайва ли те като я пиеш..? прави вълшебства нали?!

ХИХИИХНе съм честно казано,ама по предпочитам диня  :P

хо-хохо-хехе цялата съм в слух какво за дините!!!!!!!! :) ;) :D :D :) ;) :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER


Някои хора със сериозни проблеми се мият само с преварена вода.

 Споделят, че до една година косата на плешивите започва да расте наново, побелелите коси си възвръщат цвета, кожата на главата “оживявя” и косата става лъскава и мека.  Някои от по-плешивите споделят как преживяват порастването на нова коса – чувствало се като убождане с игла, което ги карало рязко и ожесточено да си търкат главите и изпадали в смешни ситуации. Твърди се, че абсолютно голи глави се покриват за най-много 10 години.



Tова само от миене с преварена вода без никакъв шампоан ли ?

dinena kora

  • Гост
Цитат
Тина, какъв е вкуса на водата от озонатора?

 :D На мен ми харесва, защото го приемам като лекарство, ама всички други се мръщят от миризмата.... ;D

Ей да не се упоите от много пиене - помнете, че това което остава е кислорода! Едноатомния озон се съединява моментално и си заминава по храносмилателната система....

Между другото аз и семейството ми сме интензивно на озонова вода пак, защото се заразихме от салмонела от питейната вода - има страшна епидемия (не в България - не се стряскайте). Билиони шоколади на Cadbury (Кадбъри) са иззети от магазините защото са ги произвели със същата заразена питейна вода.....
Tina къде са тези заразени шоколади и вода ? в коя държава се намираш?
Перманентно ли пиеш озоновата вода или само когато имаш нужда?  Дали ще има някакво упътване заедно с озонатора?
И нещо извън темата да ти препоръчам Тина.... пробвай лечебното своиство на динята и кората и.... ;) ,няма да съжаляваш.
Поздрави от мен! :D :) :)

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Цитат
Тина, какъв е вкуса на водата от озонатора?

 :D На мен ми харесва, защото го приемам като лекарство, ама всички други се мръщят от миризмата.... ;D

Ей да не се упоите от много пиене - помнете, че това което остава е кислорода! Едноатомния озон се съединява моментално и си заминава по храносмилателната система....

Между другото аз и семейството ми сме интензивно на озонова вода пак, защото се заразихме от салмонела от питейната вода - има страшна епидемия (не в България - не се стряскайте). Билиони шоколади на Cadbury (Кадбъри) са иззети от магазините защото са ги произвели със същата заразена питейна вода.....
Tina къде са тези заразени шоколади и вода ? в коя държава се намираш?
Перманентно ли пиеш озоновата вода или само когато имаш нужда?  Дали ще има някакво упътване заедно с озонатора?
И нещо извън темата да ти препоръчам Тина.... пробвай лечебното своиство на динята и кората и.... ;) ,няма да съжаляваш.
Поздрави от мен! :D :) :)
Извинявайте малко офф топик  ;)Абе Динена кора :P ,ти не си ли чувала за салмонелата и за Кадбъри -20 милиона  паунда са на загуба.Горките ;).Така 4е никакви шоколади,яжте само дини и пиите озонаторна водаа препоръчана от Г-н Неумивайкин. :D
Извинете ме ,може и наистина да е полезно това което пише той,но ми стана смешно като направих връзка между името му и това че той дава този метод с вода ;)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

dinena kora

  • Гост
абе чух за някви шоколади преди време ,явно информацията е минала светкавично покрай мен и не съм обърнала достатъчно внимание.пък и  шоколадите не са ми любимата храна...набивам яко дини . :)
и аз се извинявам за офтопика,обещавам повече да не се случва!!! :D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Но това което прави антибиотика, не моеш го постига с озона...за съжаление

Да  с Озона няма да си съсипеш бъбреците и половината органи като добавка към излекуването на инфекцията  ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Цитат
"Някои от най-страшните химикали в шампоаните, които предизвикват косопад, кожни алергии и даже и рак са:

Сода-лаурил сулфат (sodium lauryl sulfate), Сода Лаурил етер сулфат (sodium.lauryl.ether sulfate), Амония лаурил Сулфат (ammonium lauryl sulfate) и амония лаурил етер сулфат (ammonium.lauryl.ether sulfate). Всички те са производни на петрола и се използват за промишлени масло-чистители. Смешно и тъжно е, че медицинските наименования на два вида плешивост се наричат сулфатна и лауретна плешивост. Сулфата е киселина, която унищожава косата, а лауретната предизвиква алергична реакция , пърход и косопад.

Шампоани като Head and Shoulders, Suave, Clairol and Pantene Hair Conditioner всичките съдържат токсичен химикал methylisothiazoline, който разрушава нервната система. Например бременни жени, могат да увредят плода ако се мият с тях.

Други химикали като:

•   Propylene Glycol (Propanediol) – Безцветен химикал използван в антифриза – причинява дерматит, уврежда бъбреците и черния дроб. Може също да забави или спре растежа на клетките, а при по-чувствителни хора предизвиква повръщане, виене на свят, обриви и суха кожа.
•   Behentrimonium Chloride, Guar Hydrosypropyltrimonium Chloride, Linoleamidepropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate – Токсични алуминиеви съставки – ако се погълне е фатално. 0.1% може да унищожи тъканта и предизвиква очни инфекции.
•   Stearamidopropyl Dimethylamine – Синтетичен – дразни очите и причинява дерматит"

Знаеш ли, че вече ми излязоха пришки на езика да повтарям на ляво и на дясно, за отровите в храните и колко са вредни? И всеки път ме посрещат с тънка усмивка и пренебрежение и оставам с впечатлението, че си говоря сам. Следващият път като започна пак да говоря, ме посрещат с : "О, пак неговите глупости! Това момче не е добре, съвсем се е побъркало."  :(
« Последна редакция: Август 10, 2006, 00:26:29 am от Horus »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Аз затова не говоря на ляво и на дясно какво знам и мога  ;D. Когато ме попитат - тогава им казвам - иначе вече отказвам когато ми предложат кола, спирам дъвките след текущото пакетче... само месото да видим мога ще спра, че то е едно от най-вредните. Я кажете някой безвреден шампоан (сигурно ще е от някоя стара Бг фирма - ако трябва и с Кря-Кря ще се мия... ) Важното е да оцеляваме и да се борим с грозните гущери  :D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
А знаеш ли какво можеш да си съсипеш с озона:))?

И според мен с озона шега не бива. :)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Niya

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
. Я кажете някой безвреден шампоан (сигурно ще е от някоя стара Бг фирма - ако трябва и с Кря-Кря ще се мия... )

Пробвай с детски те са най-безвредни.
Освен това знам, че някои ползват жълтъка за миене на косата, а учителката ми по физика ни препoръчваше каша от оцет и брашно (тази формула я знаела от познати реставратори, които я използали за почистването на картини, те само с това си миели косите).
« Последна редакция: Август 15, 2006, 02:56:50 am от Niya »

viryska

  • Гост
А знаеш ли какво можеш да си съсипеш с озона:))?

И според мен с озона шега не бива. :)
Озонът е газ — алотропна форма на кислорода със светло син цвят и с остра миризма. Названието озон означава миришещ. Простото вещество озон се състои от три атома кислород(бележи се O3 )свързани в полярна молекула с форма на незавършен триъгълник (sp2-хибридизация на кислородните атоми, ъгълът между атомите O-O-O се равнява на 117°, σ- и π-връзки). Озонът е нестабилно химически вещество и е много силен окислител. По тази причина се използва за обеззаразяване на питейни води. При взаимодействие с повечето окисляеми химични вещества реагира с взрив. За щастие озонът убива най-вече микробите, но може да го направи и с хора, ако бъде в големи количества. Озонът се образува в атмосферата на нашата планетата на височина 25 км под действие на слънчевата радиация и наличието на кислород. Там се образува така наречения озонов слой — полезна предпазна бариера от вредните инфрачервени, ултравиолетови и гама лъчи. Благодарение на това, иначе отровния газ се превръща в защита на всички живи същества на Земята от вредното въздействие на радиационното лъчение на Слънцето. На него се дължи и синият цвят на небето. Всеки, който е дишал въздуха след силна гръмотевична буря или в близост до електрически разряд познава добре миризмата на този газ. Озонът е открит от холандският физик Мартин ван Марум, който през 1785 г. счита, че под действие на електрическа искра в присъствие на кислород се получава особена “електрическа материя”.


http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B7%D0%BE%D0%BD  :)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Обожавам мириса, който остава след дъжд, обожавам и дъжда. :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
След като изчетох тази тема, реших да си взема озонов генератор. Та поразрових се и намерих следните машинарии:
http://www.braintuner.com/ozone.htm
http://cgi.ebay.ca/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110018374996
http://comboweb.com/ozonator.php3

Обаче хората пишат че Cold Corona генератор-те не са безопасни, заради nitrouse oxide който се отделя ако не се ползва чист кислород.
Според спецификациите на горните продукти, количеството Н.О. е много ниско, но някъде четох че тези замервания се правят с кислород, а ако се позлва нормален въздух количеството е по-голямо от обявеното и зависи от влагата:
http://www.oxygenmedicine.com/o3laymanview.html
http://www.silvermedicine.org/ozone-therapy-generators.html
http://healingtools.tripod.com/ofs5m.html

Излиза че най-безопасния е Cold Plasma генератор, какъвто ползват за медицински цели, обаче е доста скъп $2000+.

А има и някакви Silent Pulse Injection Cold Corona с нисък волтаж и студен процес:
http://www.longevityresources.com/htdocs/ozone-generator-ext50specs.html

Направо да се шашардиса човек
« Последна редакция: Август 12, 2006, 04:27:08 am от xnet_user »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
 :Dима и по лесен начин-отивате да един заварчик и когато заварява гледате в дъгата и дишате чист озон ,плазма, и още цялата гама лъчи който се изпускат от дъгата.с гаранция има и нещо полезно.хехехе шегичка

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27