Автор Тема: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея  (Прочетена 72630 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #60 -: Октомври 03, 2011, 11:21:14 am »
Миналата седмица всеки ден, като погледна към часовника на монитора, уцелвах точно 11:11. Преди малко пак се получи. Не следя часа, просто така се получава. Но ако е някакъв знак не знам как да го разтълкувам.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #61 -: Октомври 03, 2011, 19:57:56 pm »
Миналата седмица всеки ден, като погледна към часовника на монитора, уцелвах точно 11:11. Преди малко пак се получи. Не следя часа, просто така се получава. Но ако е някакъв знак не знам как да го разтълкувам.


Никакъв знак не е. Чиста проба New Age програмиране.

Неактивен joy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #62 -: Октомври 04, 2011, 01:09:57 am »
Ами според мен също си е New Age shit, смисъл задава се контролен маркер. Хората започват да говорят, че виждат 11:11 (маркера) в интернет - събират се огромни данни за това какъв процент виждат маркера и се прави анализ дали е успешен експериментът. Ето и последното около 11:11 -

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #63 -: Октомври 04, 2011, 11:11:30 am »
След като мислите не са твои, как ще обясниш смисъла на гореизложената ми теория: Мозъкът да работи матрично. Какъв е стимулът, причината?

Ако мислите идваха някъде отвън, тогава шаблонизиране, такова, каквото изброих няма да се налага.
Единственото, което налага шаблонизирането, това е многообразието на мисли. Както в самия теб, така и между хората, и изобщо между животните.

Ако мислите идваха от едно място, такова шаблонизиране не се налага. Нямаше да ползваме букви, цифри, езици (а те са доста). Нямаше да ползваме общи понятия, като дърво, къща, човек, котка. Всеки един уникален субект, всяка една уникална част от субекта (тяло, ръце, глава, крака) щеше да се назовава лично, с личното си име. Което пък е еквивалентно да си няма изобщо име. Изобщо да няма по света имена.

Нямаше да има и букви. Ако надращиш неориентирано някакви криви линии, те ще са уникални. И ще носят уникална информация. Ще могат да символизират име, на конкретен субект (предмет, човек, животно).
След като получаваме мислите си отвън, не би имало никакъв проблем да се разпространи един такъв шаблон (да, това си е пак шаблон, но този път уникален. Който не се състои от под-шаблони), та да се разпространи тоя шаблон (чрез телепатия, или там както му казвате предаването на мисли) и всички по света ще знаят, че точно с тия нечленоразделни криви линии се изписва името на котката на Пешо. Или пък самия Пешо. Зависи вече, тоя, дето разпространява мислите как е решил.

Абсолютно същото и с говоримия език.
Защо да е необходимо да навързваме конкретни звуци? Защо да ползваме една дума "зелено" и за стол, и за ограда, и за на баба ми лука?
Ми нека, там централния компютър (или Бог, или Сатана, или рептилите, или там не знам кой вярвате ги разпространява мислите) измисли индивидуални, уникални нечленоразделни звуци за да именува всяко живо същество. И нека ги разпространи, там с телепатия или не знам с какви средства.
Защо не? Така ще е много по удобно.

Единствената причина, поради която ползваме шаблони, е, защото мислите по света с крайно фрагментирани. Т.е. всеки си мисли отделно.

Трудно изобщо за възприемане, на тази концепция, която излагам. Защото хората мислят шаблонно.
Браво!Най после.Това е.Не е по темата но е гениално.Това е и решението на всички проблеми.Това се използва и за разделянето на хората все повече.Тъй де-разделяй и владей.Вкарай ги н различни среди,възпитай ги различно,обучи ги различно и ги раздели в групи в които има разлояване и т.н.В действителност всички мислим по един и същи начин и мозъкът ни си прави едни и същи асоциации.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #64 -: Октомври 05, 2011, 10:39:34 am »
Виж само в колко часа си пуснал поста си. Аз не разбрах лично кое е толкова гениалното на това което казва Танграта.Учи се по психология в 10 клас. Естествено ,че мислим шаблонно,няма как да е иначе,така сме научени от малки.И памета ни е шаблонна,не можем да запомним повече от 9 символа и още доста неща.  :unknown:

Неактивен Love_Earth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #65 -: Октомври 23, 2011, 01:10:57 am »
Здравейте :) Извинявам се ако темата не е в правилният раздел... Бих искала да споделя нещо, което вече ме побърква.. От отдавна ми се случва, когато погледна часовника съвсем случайно да ми се паднат еднакви цифри. Не ми се случваше толкова често, но сега пак се започна. Не следя често часовника, но когато го погледна..
Например играя някаква игра и изведнъж случайно решавам да спра, затварям я, поглеждам часовничето на компютъра и 3:33.. Направи ми впечатление.. После, гледах един филм и реших да си изключа скайпа, който беше включен и гледам 12:12  , преди малко пак погледнах случайно, когато филма ми свърши и беше 1:01..
Какво става ?
На какво се дължи това ? Непрекъснато ги виждам.. Например 10:10 , 11:11 , 22:22..
Плаша се вече..   :(
« Последна редакция: Октомври 23, 2011, 01:12:53 am от Love_Earth »

Неактивен axcel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #66 -: Октомври 23, 2011, 01:29:38 am »
Не си само ти! При мен се случва постоянно, но вече свикнах :)
« Последна редакция: Октомври 23, 2011, 01:48:49 am от axcel »

Неактивен FoL

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #67 -: Октомври 25, 2011, 21:43:51 pm »
Цитат
На 11 ноември народите от целия свят ще излязат на площадите и улиците. От Америка до Азия, от Африка до Европа хората ще се вдигнат, за да отстояват своите права и да поискат глобална промяна. Настъпил е моментът всички да се обединим в един световен мирен протест. Органите на властта и капиталистическата система служат на богатото малцинството, като игнорират волята на мнозинството и не се съобразяват с човешките загуби и причиняваните екологични щети. Тази ситуация е абсолютно недопустима и трябва да бъде прекратена. Обединени в единен глас, ние ще накараме политиците и финансовия елит, на който те служат, да разберат, че НЕ искаме нашето бъдеще и бъдещето на децата ни да зависят от търговските спекулации на борсата и финансовите интереси на шепа хора. Не сме стока, с която може да се търгува. Всички ние сме хора и искаме да живеем щастливо, да бъдем свободни. Всички системи, опитани досега, се провалиха. Капитализмът също. Твърде дълго чакахме очакваната „промяна”, а в замяна получихме единствено бедност и мизерия, глад и лишения, войни и страдания, а за капак и природа, която е на път да бъде напълно унищожена. Няма повече да стоим безучастно пред този АБСУРД! Елате с нас – време е да се обединим, време е да бъдем чути. На 11 ноемрви ще се съберем на улиците и площадите, за да положим началото на исканата от нас глобална промяна. Ще излезем на мирни събирания, ще говорим, ще обсъждаме и ще се организираме. И ще излизаме, докато не постигнем целта си. Бъдещето зависи от нас. ОБЕДИНЕНИ НЕ МОЖЕМ ДА БЪДЕМ ПОБЕДЕНИ! НИЕ СМЕ 99%!
От: Окупираме България Occupy Bulgaria





Леле някой май наистина не си играе и се почва с промени... успех, много любов, благодарност и светлина на всички в еволюцията си :)

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #68 -: Октомври 26, 2011, 12:05:10 pm »
We Are Legion! ;-)

P.S. Remember, remember, the fifth of november! ;-)

Неактивен JulesWinnfield

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #69 -: Октомври 26, 2011, 13:13:52 pm »
Наистина някой не си играе и явно темпото, с което нещата се променята не му е достатъчно... Кой ли е този някой обаче ?
Цитат
Mind control-пропагандата за 11.11.11 разбира се е на пълни обороти (и ще се опитам да направя материал за това до самата дата, особено за часовниците и „феномена“ „11:11“) благодарение на ню ейдж (дез)информацията и глупавите абсурдни ченълинги. Предвидени са стотици масови медитации уж под патронажа на Светлата страна, докато 90% от тях се организират от Тъмни, правещи се на Светли. Дали пък няма да бъде създадено събитие точно около тези кръгове (за разнообразие)?
Двете полярности имат свои собствени планове за 11.11.11. Към кои се числите е ваш проблем.
Откъс от http://www.parallelreality-bg.com/analizi/podrobnianalizi/373-2011-10-22-08-34-05.html И имайте предвид, че ако ви е по-старичък компютъра, браузъра ви може да се поозори с горната статия, понеже има доста прикачени клипове и снимки.

Неактивен FoL

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #70 -: Октомври 26, 2011, 17:24:20 pm »
Само на какво попаднах токущо от телевизионно предаване, трябва да ви е ясно защо не гледам телевизия и за какви ритуали и случки подготвят хората :)


Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #71 -: Октомври 31, 2011, 04:25:38 am »
FoL, от това което си публикувал и кратко допитване с търсачката, стигнах до това:
http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=1378

http://www.ekrana.info/kak-katalizata-osashtestvi-parvata-svetovna-voyna-da-vinci-learning.html

Какво ще катализират си е отделен въпрос.

Забелязваш ли хексаграма отгоре над портала?
“There is no Religion Higher than Truth"
Потърси изображението и обяснението на Блаватска.  :)
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 04:27:58 am от Passiflora »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #72 -: Ноември 10, 2011, 14:20:51 pm »
       "Вибрация-натрупване-контрол - „11“ и други психотронни пропаганди"

"...Тук е мястото, където ню ейдж литературата се появява и ви казва, че 11:11 е „портал за по-висшо съзнание“, „знак за възнесение“ и т.н., което разбира се са конски фъшкии на килограм, в които вие навярно вярвате, защото искате да сте „избран“. Разбира се, те очакват точно тази реакция, защото във вас вече е imprint-нат „11:11 модела“ от всичката електромагнитна радиация, която го е активирала и в която на практика плуваме. 11:11 и всичките му двойни вариации са програмиращи кодове, които всички ние имаме (спокойно и аз като всички, превъзбудени езотерици, виждам тези комбинации с разликата че знам какво наистина значат). Вие реагирате на това нещо и когато прочетете, че 11:11 е репер за по-висшо съзнание, вие се идентифицирате с това доброволно. Вие се отваряте енергийно към идеята и прилежащата към нея програмираща енергия и закотвяте в собственото си поле вибрацията й. Както казах, те няма как да го направят ако вие сами не им осигурите достъп. И те правят гениалния ход, който прави тези хора брилянтни мислители – карат ви да го поискате сами. Вече инсталирания във вас протокол работи, вие виждате повтарящите се цифри и това става толкова натрапчиво, че започвате да мислите, че в това има по-висш смисъл. Започвате да търсите такъв и попадате на ню ейдж литературата, която ви казва, че сте „избрани“, че това е нещо хубаво и трябва да го приемете като дар от „бога“ или „архангелите“ или каквото е модерно в момента на езо-пазара... Вие се превъзбуждате по идеята и се отваряте към нея, чакайки „космическите енергии“ да се пропият през вас, като единственото, което ще се пропие е нещото, което Тъмните готвят за задника ви.

Естествено, по-удобно е да вярвате във версията за „звездните братя“ и „новите енергии“. Убеден съм, че повечето от вас ще останат там, което разбира се е ок. Преди това обаче направете елементарното. Сложете двете идеи една до друга и помислете чисто логически, коя е по-възможната версия на случващото се. Сигурен съм, че има и прозорливи хора, които не искат вече да бъдат наивни..."
http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/377--11-.html

Неактивен Halfwild

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #73 -: Ноември 10, 2011, 15:26:01 pm »
Както казваше един приятел: "Накъде биеш?"(ти и другите като теб). Виждам, че не вярваш да може да излезне нещо хубаво от това, виждам, че си сигурен, че това е нещо лошо...Ма не видях да даваш някаква аргументация, как позитивното мислене вреди на нас и защо 11:11 е злокобна изродия. Готов съм да излушам твоята гледна точка, но в моя живот(от дете) това ми е давало късет и щастие, докато твойте думи звучат малко като "и хубавото е зъл план, всички сме обречени!". Не знам дали има общо с извънземен разум, не знам дали това е активизирано от други сили и енергии с много по-земен характер(колективен ум примерно), но съм сигурен, че енергията, сама по себе си, не е "лоша" или "добра". Ние я правим такава посредством мислите си. Според мен, просто много хора ги е страх да поемат поне веднъж отговорност за това, да изградят нещо позитивно. ОК, може това да е зла пропаганда, но защо да не я обърнем в наша полза. Смятам, че това е един удобен момент, в който ние можем да започнем нещо красиво (и не говоря за РЕволюции и въртене в кръг)...А не както досега, да сме просто странични наблюдатели и после да коментираме, колко са зли "те"(които и да са те) и колко трябва да се пазим да не им се пречкаме, щото ще станем едни от тях. Бих искал да чуя от теб(или от някой друг) по-добър план за действие и съм готов да преосмисля своя(нашия) :)
« Последна редакция: Ноември 10, 2011, 16:33:00 pm от Mirotvorec »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #74 -: Ноември 10, 2011, 18:33:49 pm »
Автора ли питаш или мен?
Прочете ли целият материал от линка?
Автора едва ли ще ти отговори, защото е спрял да пише тук.
Мен ако питаш, също няма да получиш отговор.
Приеми, че съм "наблюдател" по такива теми.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27