Автор Тема: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея  (Прочетена 72390 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
А, не е за теб конкретно. Нали някой каза по-горе, че за да ги виждаш тия работи трябва да си с високи вибрации. И аз се зарадвах, явно и аз съм с високи.  :drinks:

Коментариите ги написах малко по-късно. Може да не си ги видял.
Исках да видя дали снимката излиза, и исках да натисна "предварителен преглед", но съм объркал и съм натиснал "публикувай". Затова едва след това си редактирах и написах текста.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
"През 1992 г. много от вас празнуваха енергията на 1987 г. като енергия 11:11.
Пак това 11. Помните, че числата ги избирате вие (Крион се усмихва). Даже сега много от вас ги виждат на своите часовници, така ли е? Това е повече от съвпадение, но защо? Това е празнуване на новото решение!
Всеки път, когато виждаш тази конфигурация, казвай: "Благодаря ти, Дух!". Това е напомняне за това, кой всъщност си ти и защо си тук. Ако някога е имало напомняне за целите ви на тази планета, то е било тогава, когато сте виждали на вашите часовници 11:11. В номерологическите термини числото 11 означава "уместно духовно действие", това е числото на учителя (експерта). Такива са всички двойки от еднакви числа - 11, 22, 33 и т.н... Но не е случайно, че една до друга са две единици. Числото "1" означава ново начало. В такъв случай енергията 11:11 означава "начало на уместно духовно действие на планетата"."

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,6099.0.html

Не мисли като човек!-Крион

Неактивен adani

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Tangrata  не разбирам това ирония ли е? И ако е ирония,не разбирам и нея... Иначе бързо действаш.В рамикте на 60 секунди забелязваш часа,отреагираш,взимаш апарата включваш го,дори и снимаш... И това са 60 секунди ако си го забелязал от първата.Браво!
Но да не шикалкавим.
Благодаря за постовете на всички,разбрах поне че не ми се случва смао на мене.Жалко,мислех че света се върти около мен  :blum2:
Здрав разум е наборът от предразсъдъци, с които човек се е сдобил до 18-годишната си възраст.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Малко ирония, но не към теб. Ако прочетеш пак по-ранните постове, ще видиш.
А, снимането е лесно. Снимах с телефона, стои ми на лесно, на бюрото, щото си говоря само през него. А за снимане отнема натискане на 1 бутон.
Също и очевидно съм забелязал часа в началото на минутата, а не в края.
В ос-а часа и датата на снимката е 11.10 (т.е. часовника на айфона е с 1 минута зад другия) Тоя час, когато е съставен файла не мога да го фалшифицирам (едно време под дос можеше, сега не знам обаче)
А когато щях да поствам постинга, часовника на пц-то ми показваше 11:22 (пък датата е 22ри, 11та година)
Но не съумях да се оправя достатъчно бързо, заради ъплоуда, избирането на линк и тн, и не стана работата с 22ката)
(също и съм 7часа след бг-време.)
Което пък ме навежда на следната мисъл:
В света има 24 часови зони (географично поне. Иначе не знам колко са.)
значи 24 пъти на ден има 1:11, 2:22, 3:33, 4.44, 5.55, 11:11, 22:22.
Което пък е 24*7 случая. Само на ден.
Даже не броя двойките цифри, щото те са много повече.
01:01, 02:02
12:12
13:13
14:14
.....
23:23
и тн

Та сигурно милиони хора на ден ги виждат тия повтарящи се цифри.
« Последна редакция: Май 22, 2011, 23:45:19 pm от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен adani

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
ами аз на 25 години осъзнах че ги виждам,някой може да не го проумеят цял живот... Той въпроста ти е много философски :) В крайна сметка да ги виждаш е най лесното,въпроса е как да направиш така че да извлечеш полза от това прозрение.На Нео му даваха хапчета,ами ние горките кво да правим че да излезем от матрицата :Р
Здрав разум е наборът от предразсъдъци, с които човек се е сдобил до 18-годишната си възраст.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Хм, кое е матрицата е въпрос на гледна точка.

За един може да е матрицата, когато не забелязва часовника на 11:11.

За друг пък може да е точно обратното. Който започва да мисли и умува върху 11:11 буквално влиза в матрица, в шаблон.

Защото 11: 11 е един шаблон, матрица. Това поне е очевидно, надявам се.
Също както и квадрат, правоъгълник, това са шаблони, форми, матрици.

Много хора, особено тук обичат много думата "матрица".
Но малко се замислят какво означава понятието.

Има много матрици. Мозъкът също работи на принципа на матрица, на шаблониране. Йерархично генерализиране. От най-малкото нещо, до най-голямото. Стотици и стотици, хиляди милиони генерализирания.
Цвят "зелено" - дървета, лук, светофар в зелено, зелена партия
"Кръгло" - колело на кола, око, екватор (почти кръгъл) и тн и тн
"почти" - .........................
"Пенчо" - ......................
"дърво" -
"маса" -
Всяко, всяко, всяко мисловно, умствено понятие е генерализация.

Не само мисленето. И всички езици са шаблонизиране и матрицизиране.
Буквите също. Цифрите също. Препинателните знаци.

Часовника!
Ако нямаше способност да вкараш часовете в 12 шаблона, а минутите в 60 шаблона, как ще си показваш времето?
Математиката е шаблонизиране. Логиката също. и тн и тн.

Това дава уникална ефективност. Също и бързина. Но също така може да е едно от най-слабите места.
Дори една муха притежава степен на генерализация, на който всеки компютър може да завиди.
Живите същества са уникални в това отношение.
Това е и единствената пречка в създаването на искуствен интелект.
Способността за генерализиране, и най-вече противоположното: конкретизиране(!) е качество на живите организми основно (за сега).
Ако на един компютър му покажеш един кръгъл домат и една кръгла ябълка, и 2те в зелено, няма да може да ги отличи. Но човек или животно прави това с лекота.
« Последна редакция: Май 23, 2011, 07:04:40 am от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
А какво значи да виждаш всеки ден 666?
Имам предвид едни от блока номера на колата им е 666 първите три цифри . Та всеки ден виждам този номер.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
А какво значи да виждаш всеки ден 666?
Имам предвид едни от блока номера на колата им е 666 първите три цифри . Та всеки ден виждам този номер.

Ами това е поредното доказателство за самопрограмираност.

Ако не бе чела в конспирациите за `Антихриста` и в Библията за `Числото на Звяра`666....как ли би го отличила и(забелязала) от останалите номера на коли?  ....1453....03290...76921....и т.н....

Сигурно има причина да го забеязваш и следваш в мислите си...
Май не са си съвсем твои?... ;)




Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
След като мислите не са твои, как ще обясниш смисъла на гореизложената ми теория: Мозъкът да работи матрично. Какъв е стимулът, причината?

Ако мислите идваха някъде отвън, тогава шаблонизиране, такова, каквото изброих няма да се налага.
Единственото, което налага шаблонизирането, това е многообразието на мисли. Както в самия теб, така и между хората, и изобщо между животните.

Ако мислите идваха от едно място, такова шаблонизиране не се налага. Нямаше да ползваме букви, цифри, езици (а те са доста). Нямаше да ползваме общи понятия, като дърво, къща, човек, котка. Всеки един уникален субект, всяка една уникална част от субекта (тяло, ръце, глава, крака) щеше да се назовава лично, с личното си име. Което пък е еквивалентно да си няма изобщо име. Изобщо да няма по света имена.

Нямаше да има и букви. Ако надращиш неориентирано някакви криви линии, те ще са уникални. И ще носят уникална информация. Ще могат да символизират име, на конкретен субект (предмет, човек, животно).
След като получаваме мислите си отвън, не би имало никакъв проблем да се разпространи един такъв шаблон (да, това си е пак шаблон, но този път уникален. Който не се състои от под-шаблони), та да се разпространи тоя шаблон (чрез телепатия, или там както му казвате предаването на мисли) и всички по света ще знаят, че точно с тия нечленоразделни криви линии се изписва името на котката на Пешо. Или пък самия Пешо. Зависи вече, тоя, дето разпространява мислите как е решил.

Абсолютно същото и с говоримия език.
Защо да е необходимо да навързваме конкретни звуци? Защо да ползваме една дума "зелено" и за стол, и за ограда, и за на баба ми лука?
Ми нека, там централния компютър (или Бог, или Сатана, или рептилите, или там не знам кой вярвате ги разпространява мислите) измисли индивидуални, уникални нечленоразделни звуци за да именува всяко живо същество. И нека ги разпространи, там с телепатия или не знам с какви средства.
Защо не? Така ще е много по удобно.

Единствената причина, поради която ползваме шаблони, е, защото мислите по света с крайно фрагментирани. Т.е. всеки си мисли отделно.

Трудно изобщо за възприемане, на тази концепция, която излагам. Защото хората мислят шаблонно.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
А какво значи да виждаш всеки ден 666?
Имам предвид едни от блока номера на колата им е 666 първите три цифри . Та всеки ден виждам този номер.

Ами това е поредното доказателство за самопрограмираност.

Ако не бе чела в конспирациите за `Антихриста` и в Библията за `Числото на Звяра`666....как ли би го отличила и(забелязала) от останалите номера на коли?  ....1453....03290...76921....и т.н....

Сигурно има причина да го забеязваш и следваш в мислите си...
Май не са си съвсем твои?... ;)

Не е никакво доказателство. Колата не е моя, а на съседите и си я слагат пред моята тераса. Като го видя тоз номер страшно се дразня. Между другото тези съседи може да се каже, че са по-лоши и от дявола. По скоро те са програмираните. Колата си е тяхна, както и номера.
Как точно реши, че следвам тези числа. Не ме познаваш, дори и очите не си ми виждал.
Кога пък реши, че съм чела конспирациите за `Антихриста` и Числото на Звяра`666? Кога съм го казала?
Иначе баш всеки ден не им виждам номера на колата. Може би е през ден. Зависи на коя тераса съм.Но все пак е честичко.

Неактивен onlyflameone

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Направих едно видео, специално за тази тема. Много силно се надявам да го усетите. Днеска ще го кача в youtube и тогава ще дам линк в тази тема.
преди чистотата на мислите е чистотата на духа

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Днес на работа си погледнах случайно часовника да видя време ли е за обедна почивка и какво....11:11 >:(
Редовно чета тази тема, явно сте ме урочасали, пу-пу.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен onlyflameone

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
преди чистотата на мислите е чистотата на духа

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
kalan, спри да излизаш на терасата ;D Това беше в кръга на шегата, сега по темата. И на мен често ми се случва като погледна часовника да виждам еднакви цифри. Но това е така, защото сигурно много го гледам.
Да приемем, че не е случайност това да виждаме еднакви цифри, не само на часовника, а навсякъде около нас. И какво от това. Странно е, да, но като не можем да осъзнаем какво означават еднаквите цифри всичко губи смисъл.
Между другото, роден съм на 01.01 и това понякога ме е карало да си мисля, че съм специален, но всъщност съм си един обикновен човек.

Неактивен adani

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Случайно се натъкнах на още едно клипче свързано с 11:11,но честно казано ми се стори доста объркано.Някой може ли да обянси за какво става въпрос?
http://vbox7.com/play:e0dc1f05
Здрав разум е наборът от предразсъдъци, с които човек се е сдобил до 18-годишната си възраст.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27