Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849487 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
6285174923344176257

Неактивен adrean

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1966 -: Март 14, 2016, 11:20:58 am »
Здравейте,отскоро се запалих по оргонитите :) четох....четох и т.н но все пак някои неща не ми се изясниха и бих помолил за помощ ?!? Пропорциите 50/ 50 органична и неорганична материя-ами минералите и кристала да се включат ли в сметката? Докато се изработва оргонита разбрах че се зарежда с мислене как би ти помогнал(било то за здраве или излъчване на негативна енергия ... но все пак се прави и зареждане с тон генератор(аз нямам такъв и гледам че има онлайн такива-демек слагам още неизсъхналия оргонит до колоната на уредбата и чрез компа пускам сигнал....така ли става и как да определя кой херц е подходящ също така каква е работата с тези херцове(да те предпазва от тези честоти или да ги усилва.... е това немога да разбера.Също така четох че докато се втърдява оргонита може да де зарежда и на слънце а непосредствено до мен на около 80метра има антена на мобилен оператор и бих искал да направя такъв оргонит че да предпазва от това излъчване и евентоално друг да предотвратяване на геопатогенните излъчвания(какви минерали бихте ме посъветвали да сложа освен кристал в средата и доста стружки от цветни метали? Това е за сега,вероятно ще имам и други въпроси но постепенно ще изникват  ;) Благодаря предварително ако некой се реши да ми отговори и разясни някои тънкости  :drinks:

Неактивен blade_x

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1967 -: Април 11, 2016, 22:54:05 pm »
Здрасти,
Темата е супер,но е замряла. Основните участници ги няма вече.

Неактивен kokolino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1968 -: Май 11, 2016, 15:33:11 pm »
Здрасти,
Темата е супер,но е замряла. Основните участници ги няма вече.

В какъв смисъл ги няма? Каква е причината?

Неактивен juliann

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1969 -: Май 19, 2016, 21:30:02 pm »
Да де, това знам. Аз имах предвид странното съвпадение да направи два пъти една и съща грешка и да ми изпрати оргонита втори и трети път. Ще рече, имам голяма нужда от оргон.  :)


Трети път получаване на тези предмети според мен е доста вече съмнително и това налага ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да бъдат замерени и проверени... Съмнявам се да е случайно.

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1970 -: Май 22, 2016, 10:50:26 am »
Ехо, здравейте, оргонитци!  :greeting:

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1971 -: Юни 04, 2016, 23:46:08 pm »
Привет.
Темата е стара, но не остарява. Педлагам ако има ентусиасти за оргонит от София, да се съберем и да обсъдим положението и да си организираме дружинка. Пишете.
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен Plasticman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1972 -: Август 21, 2016, 23:17:42 pm »
Здравейте,

исках да направя контакт със sidewinder, но видях, че за последно е влизал във форума през 2013 година...

Бих искал да попитам дали някой може да ми направи качествен Chembuster, срещу заплащане, който да поставя в моя град.

Предварително благодаря!

Неактивен daos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1973 -: Август 25, 2016, 21:27:26 pm »
Относно оргонитите - мога да коментирам защото съм правил такива, но по принцип са слаби хармонизатори и има особености при изготвянето им. За кембъстърите е по-наясно инж. Елза Панайотова /не че аз не съм правил два-три от различен вид, но не се занимавам в момента защото има по-силни неща/.
На някой ако му е интересно как се изработва хармонизатр на Спърлинг, детайлно обяснение със снимки, методи и инструменти, може да види това тук:
http://www.garaja.net/viewforum.php?f=19
Това е малко старо инфо, но в момента има над сто бр такива хармонизатори в цялата страна и смея да твърдя, че нещата работят, макар и да изискват време защото полето е сравнително рехаво. Изработката отнема максимум половин ден и 20-30 лв. Това е нашият /моят и на няколко колеги от посочения форум/ скромен принос към постепенното изчистване на негативното енергийно замърсяване в България  :) В момента работим по по-силни неща, но не мога да коментирам още.
Поздрави!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1974 -: Август 25, 2016, 21:29:28 pm »
 А може би оргонитите са силни, стига да има хора да резонират, да влагат същата мисъл, идея, защо не и чувство. Иначе-стават механично използване на енергия, а тя не действа по човешки консуматорски принцип.
« Последна редакция: Август 25, 2016, 21:58:58 pm от ranilota »

Неактивен Plasticman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1975 -: Август 25, 2016, 21:42:32 pm »
Здравей, daos!

Доколкото разбирам, към настоящия момент същестуват по-мощни устройства от кембъстърите.
Би ли дал повече инфо? Може и на лично съобщение.
Имам сериозен интерес.

Поздрави!

Неактивен daos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1976 -: Август 26, 2016, 20:43:06 pm »
Разбира се. Съвсем общо и накратко казано, кембъстърът работи с насочено оргонно + излъчване в сравнително малка зона - т.е. имаме съставен оргонен лъч от шестте или повече тръби, който слабо се разсейва във височина. Горе се създава + зона, която действа от своя страна индиректно на съседните си, като с разстоянието от основното енергийно "петно" въздействието силно отслабва и изчезва. Т.е. това устройство е един вид пушка  :)
Хармонизаторите от типа Спърлинг пък работят като създават пулсиращо, разширяващо се до определени граници тороидално + поле, което не е толкова силно като от кембъстъра, но е със значителна площ и обем. Има начин да се активира, което води до силно увеличаване на мощта и обхвата на полето, но е доста тънка работа и може ако се изпусне от контрол да доведе до климатични аномалии /обикновено гръмотевични бури и дъжд като потоп/. Несигурна технология, която се е ползвала в т.нар. хармонизатор R2 с който е правил тестове по чистене на  смог в САЩ екипът на Друнвало Мелхиседек, Слим Спърлинг и Боб Драч. Повече може да се прочете в книгата на Друнвало "Да живееш в сърцето", първите глави. Мисля че я има в Спиралата. Хармонизатори могат да се активират и ментално, не само със звук - което е по-съвършена манипулация, разбира се.. 
Други начини са чрез активация на т.нар. Кадуцей на Мировинг, който е два вида - за близко и по-далечно действие. Вторите работят в голям обем, като някои могат да действат и в рамките на цялата страна. Това обаче е малко висш пилотаж  ;) и не е за форуми. Надявам се, че съм бил полезен.
Поздрави!

Неактивен Plasticman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1977 -: Август 28, 2016, 12:08:40 pm »
Разбира се. Съвсем общо и накратко казано, кембъстърът работи с насочено оргонно + излъчване в сравнително малка зона - т.е. имаме съставен оргонен лъч от шестте или повече тръби, който слабо се разсейва във височина. Горе се създава + зона, която действа от своя страна индиректно на съседните си, като с разстоянието от основното енергийно "петно" въздействието силно отслабва и изчезва. Т.е. това устройство е един вид пушка  :)

Не помня вече къде бях чел, но ефективността на кембъстърът е около радиус 10 км. Т.е. предостатъчно за един град.
Ти пишеш, че "разстоянието от основното енергийно "петно" въздействието силно отслабва и изчезва. Т.е. това устройство е един вид пушка" , което означава, че този кембъстър няма да е от голяма полза за целия град.
Правилно ли разбирам?

Неактивен daos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1978 -: Август 31, 2016, 11:16:52 am »
Не ме разбирай погрешно колега, направи си кембъстър и го ползвай със здраве. На лични съм ти писал подробности. Все е полза. Относно ефективността, то и на среден хармонизатор е около 40-50 км, но полето став рехаво и слабо към периферията - така че пак може да се сметне, че ефективното е около 3-4 км радиус. Говоря за пасивен вариант, неактивиран и без настройка. Абе работа трябва да се върши, с писане не става  :)
Успех!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1979 -: Септември 07, 2016, 13:49:38 pm »
Да бе, откога поддържам идеята за евентуална възможност за покупко-продажба на такива работи /от рода на хармонизатори на Слим или оргонити/. Много отдавна Сайд отказа, когато го попитах в лични. Примерно в Русия си продават без притеснение. http://www.mindmachine.ru/lenses/slim.htm
Иначе съм виждал оргонити в един езотеричен магазин в Пловдив...
Примерно аз няма да се хвана да правя такова нещо, но при адекватно предлагане бих си купил за някои цели.
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27