Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859475 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен omhara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1890 -: Януари 12, 2014, 16:52:06 pm »
Независимо от всякакви мощности и полета, хората сме биологични същества:цитат от книгата на В.Райх - "Анализ на личността".
В този смисъл - колкото повече енергия можеш да управляваш със съзнанието си.. толкова по-/за/доволен ще си от.. живота.  :D

Мда, технологиите обикновенно помагат и вредят и са си едни в най-добрия случай помощтни колелца, докато горното твърдение и за мен си е самата трудно постижима истина в крайна сметка.  :drinks:
В тази връзка отскоро експериментирам с ментално радионично оборудване. Т.е. такова което си построил чисто в умственната си астрална лаборатория (магически похват) и работиш с него все едно си с материалният му еквивалент. Това го взаимствах като възможност от изучаване на магически практики, астралните методи на школата Дейр и метода Силва и практиките на съвременни мастери в радиониката установили че може и без апаратурата стига да си построиш такава в ума докато си в алфа и по-надолу, или пък да си я нарисуваш в началото на практиката.
Интересното е че успявам да усетя и видя вече апаратурата си и днес я пуснах в режим измерване, но не ми се получи от веднага което е добре. От опит знам, че каквото ми тръгне от раз скоро след това трябва да очквам и да спре така. Затова съм оптимист и продължавам с пактиката и тестовете.
Междувременно започнах работа по огромен, може би най-огромния оргонит правен някога, вероятно защото никои не е имал възможността да жертва 40см кристал за подобна цел. Събрах материалите и сега само се чудя как да съвместя Мобиус и Тесла DC резонансен траф върху кристала без да си пречат. Това ще да е първата тесла бубина потопена в оргонит и с кристална сърцевина. Имайки се в предвид, че Тесла DC резонансните трансформатори са доказани етерни смукачи и преобразуватели и на върха им се събират супер много етерни потоци от които и оргонита да си смуче + кристала които да им повдига вибрациите макар да знам от опит, че те не са никак ниски, би трябвало да се получи нещо с много усетим оргонен ефект. О да и на върха ще добавя възможност за сменяеми приставки от оргонити за програмиране, през различни бубини с екзотични конфигурации, различни тръби напълнени с газове като при BIO Charger-a и за връх на черешката ВАКУМНА ЛАМПА с която всъщтност се постига истинската схема за работа с етера в режим предване и приемане.  :writer:
« Последна редакция: Януари 12, 2014, 16:56:29 pm от omhara »

Неактивен omhara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1891 -: Януари 12, 2014, 17:42:08 pm »
Огромен и мощен етерен преобразувател оринетиран към здравето на хората и околкото пространство.
------------------------
Къде мога да намеря подробна информация за това устройство?

Адмирации за omhara за нещата, които е сътворил! :hi:

Поздрави.

Това Duras е моя компилация и в частност можеш да видиш тази технология в ей това устройство от цената на кото може да те хване разтр..ой...во  :o, но цената си е едно американско извръщение иначе нещото си работи и дори тези дето го продават не му знаят пълните възможности, ползи и вреди поради проверено слабата им подготовка и знание за истинските Тесла секрети и принципи, както и тези на квантовите системи които искат да позват и позлват с газовите тръби на върха на бубините. Една от тях обаче (вакумната) е източник на радиация когато се активира с импулсни напрежеия над 10000в и ми е жал за клиентите им. Иначе там има и референций към изследванията на ефектите които позват. По специално на този с високите напрежения и девитализацията(без да знаят на какво се дължи самата тя, а тя е заради етерните ефекти възбудени от бубина докарана до такива генерации), и другия е за квантовите ефекти върху клетъчни структури на различните газове възбудени до плазма( като грам не им е ясно че това има влияние върху биоплазмената ни обвивка преди всичко, върху тази на клетките и върху модулацията на етерните потоци) и ей такива неща.
Виж сайта им http://biocharger.com/. Има и други подобни раз-ус-тройства, но по зле от към технически характеристики и с много по слаб ефект освен едно дето е 25 хиляди долара. Всъщтност Тесла трансформаторите позващи безиндуктивна връзка, настроени в двоен резонанс (1.по масите на първичната и вторичната намотки и по-капацитет(давам безплатен секрет за форумчани)) и възбудени с мощтни правотокови импулси(секрет), и особенно настроени да резонират в прозореца от честоти 1.1-1.5 Mhz (това е багически прозорец) и имащи входна пиково импулсна мощтност от поне 100А при 2000В правят етерни чудеса така да го кажем накратко. Ако искаш да се запознаеш с едно от тези чудеса виж в тубата за hutchinson effect в действие. Такива ефекти  :bomb:  :diablo:  :dance: се постигат с разните настроики на честоти и резонанси, както и с конфигурацията на бубината-капацитет на върха на вторичната Тесла бубината, че ако не внимаваш можеш да разцепиш време континиума  :diablo: и това не е никакаъв майтап. След последното спокойно може да изживееш и онова което се е случило при проекта Филаделфия или въобще да изпаднеш в зоните на безвремието, както и да дадеш пореден вход за проникване на същества и същтности от други светове в нашата времева линия. Това се прави доколкот знам и то преднамерено от едни дето обичат да ни тикат под носовете черно белите си квадратни подове които и сами по себе си са си портали пред активация.
Разбира се нямам и най-малката мисъл да се ползвам от опасните честоти, мощтности и резонанси на макс, но съм решил да гъделичкам нежно етера с нежно възбуждане до границата в която се разколебава и ми дава достъп да себе си,а след това се дооблагородява от мощен, програмируем оргонит, чиято сърцевина е и сърцето на Тесла трансформатора ми.
За да е по универсален оргонита смятам да го програмирам докато застива с радионична апаратура така, че да отреагира на съзнанието ми, като за целта ще сложа и определени кристали и радионичен линк към мен и самата ми апаратура още при застиването. Така после само аз ще мога да го управлявам и съзнателно ще отрежа всеки друг контрол над това устройство. После то ще е нещо средно между безумно як оргонит с изход управляем от намерението ми според задачите за решаване. Освен това си играя от сега и да го пренеса магически на астрално ниво за да може ако се наложи да го унищожа тук отново да си го имам там. Поне така го мисля на теория базирана на малко опит и доста екзотична литература.
Можеш да видиш загатването на подобен вид технологично пренасяне в небезпочвеният филм "Генезис" с Леонардо ДиКаприо където си пренесоха апаратурата която ползвана в нашето 3Д в астрала. Разбира се не се уча от филми където всичко е една каша за зомбиране на зрителя с небезизвестната система Монарх и сродните и. Но понеже един от специалните принципи на магията която ползват изисква да ни показват и част от истинските технологии с които ни управляват тайно, подло,завоалирано, и извратено та затова става за лек пример. Друг е въпроса, че пренасянето не става от самосебе си, а се изискват специални умения за вход с асрала и т.н. дето не са за обсъждане тук и после хоп вече можело.
Виж за това какво ще докарам аз на практика  :unknown: е въпрос на време за да го установя и коригирам  :writer:. Всички компоненти са ми налични иначе и дори време ми се освобождава през целия февруари. 8)
 
« Последна редакция: Януари 12, 2014, 17:53:49 pm от omhara »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1892 -: Януари 12, 2014, 20:50:08 pm »
По-добре да се работи на ментално ниво, отколкото на астрално. Но, поне до сегашния ми опит, е много трудно самото осъзнаване-интерпретация на символите, с които се оперира там. Затова наистина в астрала е отлично осъществяването на това, което си направил, имам предвид лабораторията си. Лично аз съм заинтересован от допълнителна информация - всичко, което сметнеш за необходимо да споделиш тук, е добре дошло.  :)
п.с. имаш ли практически работи-проекти с егрегори?
п.п.с. имаш ли реален опит в подхранване с енергия на "мъртви", т.е. загубили физическото си тяло? Как поддържаш собствената си сребърна нишка?  :)
6285174923344176257

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1893 -: Януари 12, 2014, 22:58:42 pm »
Благодаря omhara за изчерпателния отговор!

Разбирам, че нещата са несъизмеримо по-сложни, от колкото изработвянето на обикновен оргонит.

От къде би препоръчал да се купи запер?

Поразгледах в нета и намерих няколко предложения, включително и български, но като цяло с доста различни технически параметри на устройствата и цени съответно.

Евентуално бих се захванал да направя сокър пънч и за това ще ми трябва запер.

Аз също ще следя всичко, което решиш да споделиш с нас. Особенно за "лабораторията" ти. Може и да бъда полезен с нещо в бъдещ момент.

Желая ти успех в начинанията!
« Последна редакция: Януари 12, 2014, 23:04:18 pm от Duras »

Неактивен omhara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1894 -: Януари 13, 2014, 00:09:40 am »
Благодаря omhara за изчерпателния отговор!

Разбирам, че нещата са несъизмеримо по-сложни, от колкото изработвянето на обикновен оргонит.

От къде би препоръчал да се купи запер?

Поразгледах в нета и намерих няколко предложения, включително и български, но като цяло с доста различни технически параметри на устройствата и цени съответно.

Евентуално бих се захванал да направя сокър пънч и за това ще ми трябва запер.

Аз също ще следя всичко, което решиш да споделиш с нас. Особенно за "лабораторията" ти. Може и да бъда полезен с нещо в бъдещ момент.

Желая ти успех в начинанията!

Сукор пънч се прави с Мобиус бубина която изисква захранване с сравнително силни и стръмни импусни сигнали за да е ефективна.
Само със запер от които и да е вид няма дори да я погъделичкаш. Ако пък искаш да си оперативен и да можеш реално да програмираш оргонити на разни честоти според предназначението им ти трябва генератор със променлива и точно известна честота.
Ето един от вършещите работи и максимално евтини такива. http://store.comet.bg/CatalogueFarnell/Product/1500136/Разбира се подобен можеш да си намериш и на по-ниски цени ако потърсиш из амазон, китайски сайтове и други. Но ако искаш да не се мотаеш в търсене това е едно от местата за БГ. Това е генератор имащ възможност да изкара от 0.1 цикъла в секунда до 3000000 цикъла или казано иначе 0.1hz - 3mhz. Притежава контрол на амплитудата, формта на сигнала си, точна индикация на честотата, цифрова стабилизация, контрол върху коефициента на запълване на двата полупериода, които репрезентират един цял цикъл на сигнала, и изход за контрол на вариацията на изходния сигнал даващ възможност да накараш сигнала да варира по честота межди + - от зададената. Все полезни функции. Този генератор също е в пъти по-добър от заперите които работят на 30000 цикъла или на тези дето имат програмирани честоти и съмнителни изходни параметри. Казано с други думи, ще имаш един уред които да те отървава от някои и друг бацил, и да ти помага при настинки, и херпес недай си боже ако те пипнат. Разбира се когато става дума за сукор пънч ти трябва и изходен буфер които да усили изходния ток, за което ти трябва един не скъп транзистор,резистор и един акумулатор 12в 4Ачаса. Много хора ползват сукор пънч директно с запер или със запер и аудио усилвател(по-добрия вариант), но ако иска човек да получи истински етерно иницийран ефект на програмиране трябва да ползва за възбуждане на сукор пънча си импулси с възможно най-голямо напрежение и ток. Разбира се с истински големите неща е задължително да работят големи и препатили специалисти за да няма Охх аххх олеле. За твоя случай ти препоръчвам просто 12В акумулатор 4А часа, който да захранва буферно стъпало с MOSFET or IGBT транзистор за големи токове и прилична скорост на превключване. Става дума за извънредно проста схема на свързане която се захранва от акумулатора и се задейства на входа си от гореспомантия Генератор. След настройка на сигнал генератор на конкретна честота, и минимален коефициант на запълване така, че да ти дава само кратки пикове на изхода си и при избор на правоъгълен сигнал за генерация(с този генератор имаш избор между 3 много полезни форми на сигнала), ще се радваш без съмнение на много добре работещ Пънч с прилично висок и действен програмиращ фактор. И ако пък това ти се струва прекаленно сложно и скъпо, но нямаш условия да си запоиш каква и да е схема ако ти дам, то работата е ясна. Купи си най-евтиния запер или генератор без екстри от магазините за кит електроника, един поялник и малко тинол,  http://www.electroninvest.com/shop/search.php?group=ХОБИ КИТ&ot=0 или http://elimex.bg/product/31783/kit-generator-18.html, които дава честори от 8 до 10khz и си играй с него. Честотата му може да ти я измери и настрой всеки сервизен техник. На него също можеш да му сложиш краен буфер за усилване по ток на изхода ако искаш по-добрата ефективност, но нямаш никаква гаранция, че от сервиза до вкъщи настроената му честота ще се запази. Е няма и да мръдне мног ако в в ниския обхват но ще се влияе и от напрежението в захранването ми, както и околната температура, ама ще е евтин пък -))).
Това е от мен. Дерзай.
« Последна редакция: Януари 13, 2014, 00:19:27 am от omhara »

Неактивен omhara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1895 -: Януари 13, 2014, 13:53:48 pm »
Благодаря omhara за изчерпателния отговор!

Разбирам, че нещата са несъизмеримо по-сложни, от колкото изработвянето на обикновен оргонит.

От къде би препоръчал да се купи запер?

Поразгледах в нета и намерих няколко предложения, включително и български, но като цяло с доста различни технически параметри на устройствата и цени съответно.

Евентуално бих се захванал да направя сокър пънч и за това ще ми трябва запер.

Аз също ще следя всичко, което решиш да споделиш с нас. Особенно за "лабораторията" ти. Може и да бъда полезен с нещо в бъдещ момент.

Желая ти успех в начинанията!

Между другото да вметна за програмирането със сукор пънч, че най-чистият и силен вариант за програмиране с него е когато се захрани или от чист блокинг генератор с един транзистор или от двутранзисторен мултивибратор, или най-добре от система с електроменахничен прекъсвач прикрепен към ротора на мотор със стабилизирани обороти(стъпков най-добре). С последният особенно можете да превклювате доста сносни по големина токове и напрежения за кратки периоди от време с необходимата честота. Причината за стремежа ми да се ползвам от максимално големи пикови правотокови импулси е, че те възбуждат най-ефективно ефира, като не забравяме, че в това уравнение и формата на бубината е от ключова роля. Аз лично работя с такъв програматор със стъпков мотор и контролирани обороти до 1000 херца. Активирам го с напрежение от зареден кондензатор на 1000в/10nf с нисък омаж на изводите. Системата ми работи на 4 такта. 1т.Зареждане на кондензатора от повишител на напрежение 2т.разделяне на кондензатора от веригата на зареждане 3т.свързване с веригата на разреждане т.е. към с.пънча за милисекунда. 4.разделяне от веригата на разреждане. Всичко се прави от 2 проводими секторни пътечки поставена в радиуса на плосък диск от гитенакс с диаметър 3см и свързан с оста на стъпковия двигател и 2 контакта, които контактуват с пътечките на диска на разтояние 180 градуса един от друг. Идеята и правилото е да се бяга от устройства генериращи сигнали с много сложна електроника, каквито са компютрите, проферионалните сигнал генератори и други имащи сложни интегрални схеми и нужда от мрежово захранване. Всички тези сложни превключвания вкарват паразитни *торсионни+скаларни+ек. магнитни вълнови програми  през сукор пънча ви, в оргонитите. Това е принципа, които ползвам за близко до идеалното програмиране. И разбира се операцията се прави в добре екранирано и заземено шкафче и то на село извън къщата. От радиониката видях, че излишните сигнали генерирани от споменантите апаратури били те наоколо или в контакт ми носят само главоболия,и затова изпаднах в такъв максимализъм. Не питай старило, а питай патило, май беше поговорката ни. ??? :D :drinks:
« Последна редакция: Януари 13, 2014, 14:06:37 pm от omhara »

Неактивен hyparh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1896 -: Януари 13, 2014, 17:51:15 pm »
Привет Omhara,
Изглежда ти единствен се опитваш да комбинираш тесловите тр-ри с оргонна технология, което и за мен е правилният път. Сега вече си обяснявам защо като пуснах Тесла тр-ра на пълна мощност с един приятел в гаража взе да ни става лошо. Явно е засмукал доста етер около нас. Въпреки, че аз тогава го свързах с интензивното производство на озон, но май не е било само от това. Пускам една набързо скалъпена на Paint схема, предполагам ти ще изкажеш най-компетентно мнение по въпроса дали това чудо ще сработи и какъв би бил крайния резултат? Нарочно съм премахнал вторичната намотка, за да не дърпа мощността от първичната. Така вълните ще "удрят" директно оргонитите.

http://imageshack.com/a/img34/8909/ivpf.png
« Последна редакция: Януари 13, 2014, 18:06:11 pm от hyparh »
Кондензаторите не са това, което са.

Неактивен omhara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1897 -: Януари 13, 2014, 22:19:34 pm »
Привет Omhara,
Изглежда ти единствен се опитваш да комбинираш тесловите тр-ри с оргонна технология, което и за мен е правилният път. Сега вече си обяснявам защо като пуснах Тесла тр-ра на пълна мощност с един приятел в гаража взе да ни става лошо. Явно е засмукал доста етер около нас. Въпреки, че аз тогава го свързах с интензивното производство на озон, но май не е било само от това. Пускам една набързо скалъпена на Paint схема, предполагам ти ще изкажеш най-компетентно мнение по въпроса дали това чудо ще сработи и какъв би бил крайния резултат? Нарочно съм премахнал вторичната намотка, за да не дърпа мощността от първичната. Така вълните ще "удрят" директно оргонитите.

http://imageshack.com/a/img34/8909/ivpf.png

 :D И аз ги обичам такива по засукани. Според моето скромно мнение и във варианта които си направил, както и във вариант със същата оргонна структура, но качена на върха на вторичната на тесла бубина вкарана в резонанс и по маса. Незнам дали знаеш, бях го споменал, но Тесла прави резонанс с изравняване масите на метала използван в първичната и вторичната, така К.П.Д. то става най-голямо. И незнам дали това е твоята версия на на Тесла трафа, но моя е вкаран в DC режим. Някои му казват DC резонанс. Принципно етерните ефекти се проявяват при възбуждане с еднополярни импулси иначе хем ги възбуждаш хем ги гасиш. Не че високо напрежение и висока честота, недай си боже в резонанс, не дават умопомрачителни ефекти и в AC режим. И предполагам знаеш, че истинската Тесла се състои и в безиндуктивното предаване между първична и вторична, че съм виждал доста народ да си прави уж Тесла, но с индуктивна връзка, далече от резонанса и предимно AC. И после защо нямало етерни ефекти или ZPE. Иначе си е един траф. Всъщтност им и трикове с металите за проводниците, с конфигурацията на капацитета/концентратор на върха, и сърцевините, но аз не съм тествал нито един от тези варинати. Иначе и аз отдавна стоплих, че искаш ли дебел ефект си трабва Тесла.
« Последна редакция: Януари 13, 2014, 22:23:09 pm от omhara »

Неактивен hyparh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1898 -: Януари 14, 2014, 00:07:13 am »
И двете ми ТС-та са с класическа конструкция - ПВЦ тръба за основа на вторичната, първичната на голямата е плоска, а на малката - конична. С медни проводници, макар, че ми се ще да тествам железни или стоманени за повече R и съответно масивен скин ефект :) Засега правя опити предимно с малката, голямата има някои неща за доизкусуряване (нея захранвам с три МОТ-а, без изправители). За малката ползвам  ZVS драйвер и ТХО, потопено в масло като захранване. ТХО-то е DC, стига диода да не е сдал багажа. Всъщност когато кондензаторната банка се захрани, независимо дали с AC или DC, не се ли получават все едни и същи импулси в крайна сметка? Нещо като филтър, който винаги дава импулсен ток независимо от това което получава на входа... или бъркам нещо?
Кондензаторите не са това, което са.

Неактивен hyparh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1899 -: Януари 14, 2014, 16:45:58 pm »
Още една щура идея - оргонен лазер :mocking: Кожухът органика-метал е за подсилване на ефекта, но може и без него при положение, че ползваме активно възбуждане. Трябва да се опитат тези неща.

http://imageshack.com/a/img834/1553/vnq9.png
Кондензаторите не са това, което са.

Неактивен omhara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1900 -: Януари 14, 2014, 19:59:48 pm »
Още една щура идея - оргонен лазер :mocking: Кожухът органика-метал е за подсилване на ефекта, но може и без него при положение, че ползваме активно възбуждане. Трябва да се опитат тези неща.

http://imageshack.com/a/img834/1553/vnq9.png

Идеята ти е готина и ще има ефект с това възбуждане. Само ако искаш ползвай DC. Ето ти линк за инфо. http://www.richieburnett.co.uk/dcreschg.html
Надявам се това да отговори на въпроса ти дали си AC или DC в дадена конфигурация. 

Малко офф топ. Когато експериментираш с DC при високи напрежения, внимавай с честотите които ползваш, че може да ти стане доста ммм виж сам от 4:26 започва шоуто http://www.youtube.com/watch?v=vO-1l0lXR_U&list=TLXogV_RFGlLVfY7RIIbaQyd8BlwUyp735
Експеримента Филаделфия е правен точно с Тесла DC в пълен резоанс, на честоти от 1.2-1.5 mhz. На този обхват му казват магически прозорец защото там се проявяват доста потресаващи феномени.  Въобще DC HV обаче при LowFreq + оргонитни структори и по-големички кристали е нещото от което очаквам неочакванното.
Дерзай и после ще си показваме ако не ни е издухал оргона със силата си  ::). Ти вероятно ще си по-бърз, че аз чак от 3-4 февруари започвам сглобките.
Това дето го започваме се надявам да отвори нова страница в оргонитите. Оргонит с Тесла = Теслонит  8) .
За финал ти препоръчвам тази тема http://mazeto.net/index.php?topic=4274.0, тъй като ,ако я вземеш в предвид, ще получиш още по-интересн поглед върху Тесла, и поле за вълнуващ клас експерименти.


« Последна редакция: Януари 14, 2014, 20:26:59 pm от omhara »

Неактивен hyparh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1901 -: Януари 14, 2014, 22:57:25 pm »
Мерси за инфото, имам спомен да съм попадал на първия линк, ще прегледам пак за какво иде реч. Следя разработките на Хътчисън от няколко години, само дето напоследък нещо се е смахнал и пуска разни шантави клипчета :mocking: Или сам се е отказал от експериментите, или някой го е отказал... май си продаде и лабораторията, а можеше вече да е много напред с материала.
В "Мазето" се подвизавам от известно време, наскоро публикувах и една теория за динамичния етер (тя е на Paul A. LaViolette), която ми се стори обещаваща. Ако имаш желание хвърли й едно око :)http://mazeto.net/index.php/topic,8844.0.html Накрая стигнахме пак до поточния тороидален кондензатор за скаларни вълни, явно има нещо там, че втори път следите ни водят до него. Но това е друга тема.
Теслонит е готино :P Трябва да вдигаме летвата, не може да се стои на едно място, душа не търпи :D Аз чакам да ми пристигнат кристалите към края на месеца, сега си приготвям стружки от различни метали, имам и TiO2 (случайно ми се навърта, понеже правих опити за синтезиране на бариев титанат - мощен диелектрик за електрогравитационни експерименти). Но февруари ме чакат и изпити, та ще видя докъде ще я докарам с разработките.

« Последна редакция: Януари 14, 2014, 23:01:21 pm от hyparh »
Кондензаторите не са това, което са.

Неактивен hyparh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1902 -: Януари 15, 2014, 15:40:00 pm »
Днес, първата половина от предаването "На кафе", бе посветена на оргонитите:

http://play.novatv.bg/program/nakafe
Кондензаторите не са това, което са.

Неактивен Duras

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1903 -: Януари 15, 2014, 19:30:09 pm »
Здравейте,

Предаването дава представа за изработването на оргонити, но според мен е пропусната важна информация за определянето на пропорциите на различните метални стружки, както и тяхния размер.

А пропорциите и размера определят плътността на оргонита, а от това следва, каква работа ще върши. Важно е и къде ще се втвърдява смолата след изливането и в калъпа със стружките.

Споменаха за изчистването на кристала, но не казаха за програмирането му в зависимост от целите, за които ще се използва оргонита.

Но в тази тема има достатъчно информация, и който иска ще се запознае с подробностите.

Поздрави.
« Последна редакция: Януари 15, 2014, 19:34:02 pm от Duras »

Неактивен svet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1904 -: Януари 18, 2014, 18:38:31 pm »
Аааа, казахме, за програмирането на кристалите казахме, и то доста ясно! гледайте пак ...
Хора, имайте предвид, че това е телевизия, не ние определяме времето и правилата, да им бъдем Благодарни, че изобщо са толкова отворени за нови неща, подкрепящи и доброжелателни към темата :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27