Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859403 пъти)

0 Потребители и 13 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1455 -: Септември 22, 2012, 00:13:32 am »
Бофара, виж тук един колега какво казва:

"Относно Ринат Шаймуратов - един приятел ми показа направен по спесификациите му върток и измерих заряда който дава - сравнително слабичък е. Позитивният заряд по принцип е несъвместим с центробежното /разрушително/ движение, т.е. имаме напрежение в енергийния поток в това устройство. Ако беше центростремително както при Шаубергер - тогава съм съгласен, щеше да е доста по-мощно. Смятам, че Ринат като лишен от вътрешното усещане за енергията /задължително при този род работа/ прави грешки, които му струват скъпо - разболява се и т.н. защото пипа дето не трябва - и по-важното е, че не му увира главата."

http://forum.gogobg.net/viewtopic.php?f=22&t=235&sid=52b6208e502dee904f733503d65d96da#p1335

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1456 -: Септември 22, 2012, 08:05:11 am »
..тук един колега..
Това доколкото си спомням е цитат на 'кадуцеус', за който бях писал по-рано в темата. Нормално е, ако не е изработена както трябва вертушката, да има и такива коментари по форумите /друг е въпросът дали и коментарите са искрени, а не под влиянието на комерсиални желания от типа "Моето си е най-хубаво, купете него". Защото кадуцеус продава. И гого продава. Т.е. интересуват се на първо място от парите. Например ако някой наистина е толкова "загрижен за щастието на хората" :rofl2: не виждам какво би му попречило да споделя безплатно своите изобретения /както Ринат Шаймуратов например/, а който няма възможност да си направи по една или друга причина /както повечето хора/ да си купи от него.
..Смятам, че Ринат като лишен от вътрешното усещане за енергията /задължително при този род работа/ прави грешки, които му струват скъпо - разболява се и т.н. защото пипа дето не трябва - и по-важното е, че не му увира главата..
А това е направо уникално изказване. Sidewinder, ти сам се убеди какво означава да вкараш повече хаос в живота си, т.е. да увеличиш хаоса. Аз и по-рано писах - Ринат препоръчва вертушката /"въртока"   :D/ да върти надясно, но това, споделено от наистина чувствителни към енергията хора /не само/ точно увеличава хаоса. Необходимо е да върти по посока, обратна на часовниковата стрелка конкретно за вертушката. Аз никъде, ама никъде не съм прочел и видял доказателства за "вътрешното усещане за енергия" на гореспоменатите колеги.

Истината е, че много руснаци са си направили и я хвалят.. Но трябва да се изпълни НАИСТИНА точно. А форума, откъдето е цитата принадлежи на друг колега /Гого/, който като го питах в скайпа за вертушката - директно ме пита - "за какво ще се използва". А и всеки може да прочете коментарите за Гого /последните/ във форума на jivdom.info, мисля че беше в темата за заперите, ако си спомням добре. Правете си изводи.

Изделията на Меровингите ми се струва, че са споменати значително по-рано в темата /може и да греша/, както и изделията на Артур МАА, на които също заслужава, според мен, да се обърне внимание. Даже има създаден оргонит /активен с бобини вътре и не само, има астрални защити, доста интелигентно е замислен/ от един руснак на базата на знанията от Меровингите. Но е много голяма играчка да се прави, а и самият човек /аз съм си писал с него/ се убеди сам, без никой даже и да пробва да го убеждава  :), че гривните на живота /в частност изделието СК1М - системен коректор, което при желание може всеки да си направи, аз лично не съм си направил защото нямам дори гараж, където да си правя такива работи/ са по-ефективни. Същият човек в момента експериментира с вертушки /всякакви там дискове - медни, алуминиеви/ и понякога пише интересни неща. От вертушките също е доволен, между другото.

Даже аз този сериозния оргонит преди известно време се канех да публикувам как се прави тук, но се отказах като видях, че никой тук не пише, че прави активни оргонити /с бобина вътре, която да обхваща кристала/.

Sidewinder, на мен ми се отваря клипа :unknown:, да, може да се използва и този звук, който ти си посочил. Даже съм срещал, че се използва при неспокойни бебета, ограждат ги, един вид, от електромагнитни въздействия.
---------------
В допълнение към дървения масажор за крака, за който бях споменал по-рано тук, най-вече за тези, които по една или друга причина нямат възможност да използват други хармонизатори:

На краката са разположени биологично активни точки, които са свързани с целия организъм. При това не само на стъпалото. И понеже в семенцата на различни растения се крие изключителна живителна сила /от тях израства цяло растение впоследствие, стига да не са обработени/ би могло да се използва това тяхно свойство и от тези, които не са запознати с методите на терапия със семена в су-джок. Как става това по възможно най-простия начин:

1. Решавате коя храна, състояща се от семена /или зърна/ ви харесва най-много в настоящия момент. Например пуканки, т.е. царевица; хляб, т.е. житни зърна, мюсли, т.е. овес, грах, леща и т.н. Едно от много често препоръчваните решения е елда /но е скъпа конкретно за тези цели, а и не се знае доколко е обработвата тази, която се продава по магазините/. Т.е. на подсъзнателно ниво Вие вече знаете от каква точно енергия /храна/ има нужда Вашият организъм. И съответно си приготвяте такива семена /зърна/.
2. Приготвяте си леген /или друг подходящ съд/, в който да изсипете достатъчно количество от семената /зърната/, за да може да пъхнете вътре краката си до глезените /може и по-дълбоко, но до глезените е задължително, защото до там е ПЪЛНО с биологично активни точки/.
3. Докато стоите и гледате телевизор /примерно/ спокойно може да си масажирате краката, движейки ги в различни посоки /може хаотично/, или просто ги държите вътре /но активното движение е по-ефективно, а впоследствие като се уморите може да продължите да държите краката си вътре още известно време за допълнително изравняване на енергията/.
4. Хубавото на този метод е, че зърната могат да се изпозлват многократно /докато не загубят жизнената си сила, т.е. докато не я предадат на човека, който си взаимодейства с тях/. Кога да се сменят зърната /семената/ е спрямо лични усещания /на един може да му е необходима много енергия, на друг - не чак толкова/.
5. За препоръчване е да не се прави точно преди сън защото.... в повечето случаи няма да заспите /енергизира доста, а ако пък веднага ви се доспи - това е най-вероятно признак за недостиг на 'нещо си', което липсва на организма, а сънят, както знаем, може да бъде целебен.
Тъкмо се сетих, че сега има много кестени /изцяло безплатно, само някой трябва да ги събере/, а Петър Димков или Петър Дънов, не помня точно, но това не е от особено значение, препоръчва да се носят няколко кестени в джоба.. Та за масаж на краката - малко са едрички, но енергията им е супер..
:)


« Последна редакция: Септември 22, 2012, 10:04:49 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1457 -: Септември 22, 2012, 09:04:27 am »
Ако наистина искаш да получиш нещо силно и ефективно /друг е въпроса за какво би ти потрябвало  ???, но ти си знаеш  :)/ намери книгата на Папюс - Практическа магия, изд. АТИКА, София 2005. Там може да се прочете РЕАЛНО под кое планетно влияние се намира лапис лазули /подсказвам - Венера, т.е. още от сега можеш да прецениш дали имаш необходимост от съдействието на Венера -
Цитат
Лазурен лапис. Има небесносин цвят и съдържа златисти люспици. Носен, той изцелява меланхолията и треската. Това действие е несъмнено и е проверено и в днешно време.
/, цит. от същата книга. Също така човек там може да прочете кой метал съответства на Венера /мед/...

Не съм много съгласен. Чувал съм от доста опитен астролог, че Венера има негативно влияние. :(
Бъди Слънце!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1458 -: Септември 22, 2012, 09:28:18 am »
..Чувал съм от доста опитен астролог, че Венера има негативно влияние..
Върху какво? Защото например от гледна точка на енергиен вампир - оргонитът има негативно влияние.. Зависи, разбира се, от гледната точка. Ако да кажем нещо е под въздействието на враждебна на Венера планета - напълно нормално. Зависи от много неща. Даже, с помощта на 'опитен астролог' може да се направят МНОГО добри оргонити, не с моно-действие /точно за конкретната планета например/ а с мулти-действие, обхващащо различни позиции на планетите. Едно от изделията на К. Велц има такива свойства да се настройва автоматично.
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1459 -: Септември 22, 2012, 09:42:52 am »
Много е вероятно, ако вкъщи сте поканили доброволно енергиен вампир, оргонитите да не му противодействат, защото те го възприемат вече като ваш гост. Условно казано възприемат. Напоследък свикнахме да одушевяваме оргонитите като неща съзнателно. И е така и не е. Всичко това е заради кристалите в тях. Те все пак имат пасивно съзнание, част от Земята.

За вензела на Меровинги споменавам за първи път в темата. Може би някъде в целия форум, но не и тук.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1460 -: Септември 22, 2012, 09:49:44 am »
Имам нужда от съвет:
Тъкмо съм се захванал да правя поредната порция оргонитчета и реших да вложа вътре бобината на Loohan от пост #1346 в тази тема. Изпълнил съм всичко по указанията, обаче се получи следното нещо :


Моля колегите, които са си произвели вече такива бобини да кажат къде ми е грешката в изработката.  :hi:
Критикувайте на воля!  :blum1:

---------------------------------------

П.С. Снощи си направих 2 пирамиди-калъпи за оргонитите. Изработени са от хартия за принтер, облепена отвътре с алуминиево фолио, страната е с дължина 8,5 см. Реших за през нощта да си ги оставя в стаята, където спя и да ги ориентирам с краищата по посоките на света. Любопитното е, че когато замервах посоките с компаса в близост до тях (в радиус от около метър), стрелката се държеше много неадекватно, а на известно разстояние в другия край на стаята си отчиташе нормално.  Още по-интересното е, че след като насочих краищата на пирамидите по посоките на магнитните полюси, компасът започна да отчита нормално.  :unknown:

П.П.С Интересно ми е какво би се получило, ако бобината на Родин се навие върху тенсор пръстен?
« Последна редакция: Септември 22, 2012, 09:53:41 am от emo_G »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1461 -: Септември 22, 2012, 09:53:36 am »
Бобината трябва да изглежда така:



Прегънал си двете кроп бобини наопаки. На моята от монитора ти не се вижда много добре, но навивките трябва да вървят като спирала. Не може да има такъв обратен завой.

От първата снимка на тази страница http://www.loohan.com/makeloohancoil.htm
двете кроп бобини гори на снимката се свиват една към друга, все едно се търкалят. Без да се въртят, усукват и др. движения. Ти си ги прегънал като крила на пеперуда, а те трябва да се търкулнат просто.
« Последна редакция: Септември 22, 2012, 10:00:54 am от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1462 -: Септември 22, 2012, 10:01:47 am »
..пирамиди..замервах посоките с компаса..
Имах някъде методика за много интересно и много лесно за изработка изделие с пирамиди, ако го намеря /няма да много скоро обаче/ ще го публикувам.
..ако бобината на Родин се навие върху тенсор пръстен?
Ще си пречат. Няма смисъл. А и за оргонити и други подобни е по-подходяща starship coil на Родин, с 12 лъча колкото са и планетите в Слънчевата система.  ;)

« Последна редакция: Септември 22, 2012, 10:42:35 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1463 -: Септември 22, 2012, 10:05:45 am »
Метални предмети не бива да има в равнината на тенсор полето на тенсор пръстена. Просто енергетиката пада драстично. Бофара ми взе думите от устата. :D

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1464 -: Септември 22, 2012, 10:40:00 am »
Успях да си коригирам Loohan-бобините! :dance:
В чест на това "велико" събитие реших да спретна няколко снимки на процеса, за да не се налага на другите ентусиасти да си блъскат главата като мен  :P :







Запояваме и сме готови  :P
« Последна редакция: Септември 22, 2012, 10:47:32 am от emo_G »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1465 -: Септември 22, 2012, 13:16:46 pm »
..методика за много интересно и много лесно за изработка изделие с пирамиди..

Така и така съм 'загрял' днес. Ето методика на изготвяне на изделието. А тук - МНОГО ценна информация за допълнителна активация и настройка /въобще и в двата сайта, които посочвам има изключително грамотни колеги, даже и някои българи проявяват там интерес, доколкото мога да се ориентирам и гореобсъжданите колеги следят публикациите там/.

снимката е оттук.

Информацията изцяло е на руски, няма да я превеждам, нека това /и самото изготвяне, защото много хора ще прочетат, но малко ще си направят наистина/ бъде като филтър за наистина сериозните. С помощта на това изделие можете да развиете много сериозно енергетиката си, а е условно безплатно /т.е. само материалите/. Може не само да се държи в ръцете, както е описано, а да се поставя и от двата края на леглото например, докато спи човек, да се активира храна в полето му и т.н. /в сайта на цилиндрите на фараона е описано как се въздейства с цилиндрите, може да се използват аналогии и тук/ - например интерес представлява изравняване на общата енергетика на цяло семейство и т.н. И Ви моля да не забравяте този наистина ценен съвет:

..да си култивираме чистотата на помислите и умението да мислим съзидателно..

Защото каквото посее човек, това и ще пожъне___

п.с. не знам кой и доколко усеща изменението на 'съзнанието на планетата' /ако мога така да се изразя/, но моето лично мнение е, че има възможност за по-силно пси-влияние от човешките съзнания върху физическата действителност. Един вид - 'каквото е вътре, такова е и вън', т.е. всички ние творим, по един или друг начин /осъзнато - малко хора засега, а неосъзнато, т.е. посредством влиянието на социума - медии и т.н. - повечето засега/. Хабя се толкова много да пиша, защото ми се иска все повече хора да живеят осъзнато, а не да слушам по опашките и къде ли още не - кой бил виновен и за какво. Такива мрънкачи /и мрънкачки  :)/ сами проектират вътрешния си свят --> навън. Полезно ли е това според Вас? А колко зомбита си пийват 'безопасната' уж биричка и се настройват на съвсем други честоти, заглушавайки при това своите собствени човешки еманации..  :diablo:.. Аз самият не гледам телевизор от години и това ми е било само и единствено от полза. Много, повярвайте ми, много зависи от самите Вас, защото по принципа на холограмата - ние сме съставна част от съзнанието на Земята, разглеждана като един голям организъм с многомерно съзнание /22 степени на мерност/. И колкото повече, всеки един от нас повишава своето собствено съзнание, толкова по-важен ще бъде за планетата.. :) Отново лирическо отклонение.  :blush:
« Последна редакция: Септември 22, 2012, 15:04:35 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1466 -: Септември 22, 2012, 15:04:27 pm »
..Чувал съм от доста опитен астролог, че Венера има негативно влияние..
Върху какво? Защото например от гледна точка на енергиен вампир - оргонитът има негативно влияние.. Зависи, разбира се, от гледната точка. Ако да кажем нещо е под въздействието на враждебна на Венера планета - напълно нормално. Зависи от много неща. Даже, с помощта на 'опитен астролог' може да се направят МНОГО добри оргонити, не с моно-действие /точно за конкретната планета например/ а с мулти-действие, обхващащо различни позиции на планетите. Едно от изделията на К. Велц има такива свойства да се настройва автоматично.

Негативно влияние по принцип, bofara. Позитивно влияние може да има само върху органичните портали. :D

Венера е покровителка на плътското, разврата, разточителството и суетата. Тези глупости, че била планетата на "любовта" са тотална лъжа, разпространявана знаеш от кого. А навремето даже са й казвали "Луцифер"...

http://karutzar.blogspot.com/2007/09/in-god-we-trust.html


ПП: Държах да изясня това за въпросната планета, а всеки да си прави изводите за себе си.
« Последна редакция: Септември 22, 2012, 15:34:07 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1467 -: Септември 22, 2012, 15:21:07 pm »
..А навремето даже са й казвали "Луцифер

Зависи и от култовете, които са изповядвали тогава. Че и сега.. :) В смисъл това, което е било добре за един култ, е немислимо за друг и т.н. Добре, за Венера и нейното влияние, това е чисто частен случай, който възникна във връзка с камъка лапис лазули и въобще не претендира за изчерпателност. Достатъчно внимание му отделихме, всеки който иска да проучи подробно тези неща има достатъчно добра основа. Аз лично не искам да флудя повече за планетите в темата.  :unknown: Само да добавя, че когато се настройвате към една или друга 'древна' информация, по този начин се настройвате и на честотите на егрегора им, което дали е полезно или вредно - всеки сам да си прецени. Лично аз не искам да храня някакви странни и непонятно какви егрегори..  :diablo: А и за това си има съвсем други теми тук на форума. Не си пилейте енергията. И за тези органични портали - въобще.. Големите "отворковци с развито астрално зрение", които иначе се настройват на всякакви космически и извънземни влияния, ама ако трябва да проверят даден човек или място, да се настроят на него и да опишат какво виждат - елементарна, но много ефективна проверка - почват да измислят какви ли не причини. Мътна история. Не са чак толкова много хората, които реално могат нещо. Той Игнат Игнатов така и ги проверява - по най-простия и ефективен начин.  :) И принципно на такива хора не им пречи да го показват - пример Робърт Монро /и не само, колко будистки монаси, Слава Севрюкова и т.н./. Защото вместо да бъдат полезни по един или друг начин както споменатите хора те пишат за непонятни за обикновения човек неща. И каква полза? Аз лично познавам човек със сериозни възможности в тази област, настройва се много лесно, но и тук се случва да се допусне неточност при възприемането на информация. И винаги са издържани такива проверки. А на повечето само им се иска. Айде някой да се настрои на мен и да опише какво 'вижда' тук във форума. :) Не би трябвало да преставлява проблем, нали? И да го 'усетя' - ще му позволя да види всичко, вече ми се е случвало да ме 'гледат'.. То ако беше толкова просто.. Край, вече само за хармонизатори, ако въобще ми се пише. :)
« Последна редакция: Септември 22, 2012, 17:12:37 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1468 -: Септември 24, 2012, 16:06:17 pm »
Изключително скоростен и ефективен метод за мигновено повишаване на енергетиката /ако възникне такава необходимост/.

Предисловие - на ухото се проектира целия човешки организъм. Интересна информация тук, тук, в интернет като цяло и в специализираната литература. Дори съм срещал информация, че имало някакви признаци по ухото, по които човек със способности /много силен маг/ може да бъде разпознат от обикновен човек /който не го чувства като маг, а го възприема нормално/. Но, освен температурата на ушите /колкото са по-топли, толкова повече сила/ нищо конкретно и практично не ми е попадало.

Л. Пучко, тук, дава спешен метод за повишаване на енергийния потенциал, при необходимост от по-достоверни показания на махалото:
Цитат
    Разотрите ладони до появления жара, положите ладони на уши так, чтобы большие пальцы оказались за ушами, а остальные направлены вверх. Энергеично разотрите уши движениями "вверх - вниз" (32 раза).
    Сплетите пальцы и, положив ладони на лоб, энергично его разотрите движениями "влево - вправо".
    Закрыв глаза, потрите их тыльной стороной вторых фаланг больших пальцев (16 ра)з.

Замерьте свой энергетический потенциал до и после зарядки

и превод:
Цитат
Разтъркайте силно дланите си до до появата на чувство за горещина, и впоследствие положете дланите си върху ушите си, така че палците да се намират зад ушите, а останалите пръсти да сочат нагоре. Енергично разтрийте ушите с движения "нагоре - надолу" (32 пъти).
    Сплетете пръстите си и положете ръка на челото си, енергично го разтрийте с движения "наляво - надясно".
    Затворете очи, разтрийте ги обратната /външната, откъм нокътя/ страна на втората фаланга на палеца (16 пъти).
Измерете енергийния си потенциал преди и след "зареждането"

Когато това се прави редовно /какво реално струва на човек да го прави?/ организмът започва да го възприема като един вид тренировка и, естествено, започват структурни изменения в енергоинформационния пашкул - нараства енергията, но качествено, т.е. запазва се в организма и се повишава потенциала. И понеже ухото е един вид 'холограма' на целия организъм, то се получава че 'зареждаме', въздействаме навсякъде, равномерно и хармонично, а не целенасочено. Даже някъде ми бяха попадали кирлианови снимки на 'преди' и 'след' такова свръхелементарно въздействие - човек може да се шокира направо от нарастването на светимостта. А това означава и по-малко енергоинформационна агресия отвън - просто няма да може да ви се закачат разни работи - ще ги отхвърляте значително по-лесно.

И като допълнение за тези, които ползват вана отново едно изключително елементарно и евтино правило /запушва дупки по пашкула, разни несанкционирани канали и чисти, понеже върху солта се записват външните програми-структури, уроки и др. такива работи/: 1 кг едра морска сол на 1 вана за 1 човек. Вода - телесна температура /както ви е комфортно/. Престой - минимум 30-40 минути, а ако заспите - още по-добре.

« Последна редакция: Септември 24, 2012, 16:30:20 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Ревитализатор на чешмяна вода
« Отговор #1469 -: Септември 25, 2012, 13:23:36 pm »
Кликнете на картинката, за да си свалите по-голям размер. Добре би било да спомена, че това е изцяло моя разработка и няма да видите схема на това нещо в интернет, което означава, че рекламациите само при мен. :D Вкъщи съм си го направил, не изисква много средства и за половин ден се прави без проблеми. Вкуса на водата се променя осезаемо. Това приспособление няма за цел да пречиства водата химически, а само да й повдига енергетиката. Спокойно една чаша сутрин от ревитализираната вода може да замести кафето.

Някой може да попита защо е тази серпентина. Водата в природата никога не тече под прави ъгли и това допълнително допринася за структурирането й.

« Последна редакция: Септември 25, 2012, 13:47:01 pm от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27