Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859076 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1440 -: Септември 19, 2012, 14:54:29 pm »
Точно така. Скалата се осеверява, но човека стои с гръб на юг или запад.

Точно така. Скалата се осеверява, но човека стои с ЛИЦЕ на юг или запад.

Грешка на езика

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1441 -: Септември 19, 2012, 20:16:56 pm »
Въпрос за бобината бобината Acu-Vac.
Направих я от 4 мм2 медна тел, диаметър 10 мм, 22 навивки, дължина на бобината 6 см, дължина на телта вътре в бобината 10 см.
На какво растояние трябва да е топчето и от КОЙ край ?
Как да закрепя топчето , в момента е свободно и се движи ?

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1442 -: Септември 19, 2012, 22:26:01 pm »
БОФАРА - това че сме същества
които търсят още нещо освен секс, храна и спане
означава че при всички случаи сме на прав път.


Всичко най-добро и успехи в добрите начинания :-)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1443 -: Септември 19, 2012, 23:16:32 pm »
Въпрос за бобината бобината Acu-Vac.
Направих я от 4 мм2 медна тел, диаметър 10 мм, 22 навивки, дължина на бобината 6 см, дължина на телта вътре в бобината 10 см.
На какво растояние трябва да е топчето и от КОЙ край ?
Как да закрепя топчето , в момента е свободно и се движи ?

Как успя да направиш бобината 6см, а телта в нея 10см?! Ще се наложи да я разпънеш малко. Няма значение от коя страна ти е топчето, то определя само поляритета на бобината. Ако си представим бобина без топче, тя ще е симетрична. Така няма да знаем кой край е "-" и кой "+". Като сложиш топчето към единия край по правилото на златното сечение, този край ти се явява положителния изход, а другия отрицателния вход на бобината.

Когато я използваш при терапия на човек, краят без топче винаги трябва да гледа към тялото на човека. Така бобината засмуква отрицателната енергия и я трансформира в положителна и я излъчва от края с топчето под формата на фотони.

Закрепи го леко с припой или лепило. Не знам, измисли нещо.

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1444 -: Септември 20, 2012, 09:31:04 am »
Моя грешка, телта вътре в бобината е 8 см, по 1 см излиза от двете страни.
Мисля дя капна малко моментно лепило, за да я закрепя.

Неактивен Fingolfin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1445 -: Септември 21, 2012, 09:40:16 am »
Здравейте...Нов съм във форума и изчетох всичко за оргонитите.Искам да направя оргонит с камък лапис лазули(лазурит),защото този камък винаги ме е превличал.А още от дълбока древност,в шумерските текстове се казва,че боговете изграждали своите домове с лазурит и сребро.Камъкът знам,че има големи сили,египтяни,шумери,винаги са го вграждали в своите скъпоценности.Та мисълта ми е от къде мога да си намеря качествен камък,за направата на оргонит?Може ли да дадете някакви мнения ,как да го изградя и т.н.?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1446 -: Септември 21, 2012, 10:19:53 am »
Казах си, че няма да пиша повече по такива теми..  :bomb: Ама..  :)

..шумерските текстове..Камъкът знам,че има големи сили,египтяни,шумери,винаги са го вграждали в своите скъпоценности..

Лирическо отклонение:

Ако наистина искаш да получиш нещо силно и ефективно /друг е въпроса за какво би ти потрябвало  ???, но ти си знаеш  :)/ намери книгата на Папюс - Практическа магия, изд. АТИКА, София 2005. Там може да се прочете РЕАЛНО под кое планетно влияние се намира лапис лазули /подсказвам - Венера, т.е. още от сега можеш да прецениш дали имаш необходимост от съдействието на Венера -
Цитат
Лазурен лапис. Има небесносин цвят и съдържа златисти люспици. Носен, той изцелява меланхолията и треската. Това действие е несъмнено и е проверено и в днешно време.
/, цит. от същата книга. Също така човек там може да прочете кой метал съответства на Венера /мед/, кое магическо растение /билката върбинка, расте и в България, събира се през март, другото й наименование е 'гълъбова трева', може по време на изготвянето на оргонита да се капне върху самия камък и малко натурална розова есенция/ може да се вложи в оргонита, на Венера съответстват цветовете  ;), кое магическо животно /може да се вложи нарязано със специално за целта ножче, което се използва само за това - перо от бял гълъб  :). Също така е препоръчително оргонитът да се изготви в деня на Венера /Venerdi, от италиански - Петък, на италиански много точно съответстват кой ден на чие планетно влияние е подложен най-силно/ и т.н. Препоръчително е /ако е с положителни цели/ да бъде в период на нарастваща Луна.  ;)
Добре е в смолата да се вложи малко зелен цвят /цвета на Венера/. Когато се активира камъка /и самия оргонит докато застива/ е препоръчително да му се пусне Звуците на Венера, даже лично аз бих го обработил /камъка/ със звук, обвит плътно със снимка на Венера /или магическия квадрат на Венера/ с изображението към камъка, а това пакетче - увито с алуминиево фолио /екранира от външни въздействия/. И т.н. Под съда, в който застива оргонита да се постави отново снимка на Венера.

Естествено, могат да се допълнят и още препоръки и изисквания, освен това - горното е само един вид преразказ на споменатата книга, но най-важното е - такива неща да ги правите ОСЪЗНАТО! В смисъл ако можете да си отговорите адекватно на въпросите:
1. Необходимо ли ми е наистина? Ама съвсем наистина?
2. Защо ми е необходимо?
3. Какво точно ми е необходимо, какво искам да постигна /получа/?
4. И т.н.


« Последна редакция: Септември 21, 2012, 10:24:48 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1447 -: Септември 21, 2012, 10:23:45 am »
Здравейте...Нов съм във форума и изчетох всичко за оргонитите.Искам да направя оргонит с камък лапис лазули(лазурит),защото този камък винаги ме е превличал.А още от дълбока древност,в шумерските текстове се казва,че боговете изграждали своите домове с лазурит и сребро.Камъкът знам,че има големи сили,египтяни,шумери,винаги са го вграждали в своите скъпоценности.Та мисълта ми е от къде мога да си намеря качествен камък,за направата на оргонит?Може ли да дадете някакви мнения ,как да го изградя и т.н.?

Здравей Fingolfin, и добре дошъл.

Не съм срещал този кристал нито в природонаучните музеи, нито по индийските магазини. Вероятно е много ценен, както казваш ти, но предполагам си видял вече, че той не може да бъде вложен в оргонит като първичен по значение кристал, а само като придружаващ на един или няколко от основните първични кристали - планински кристал, розов кварц, опушен кварц, цитрин, аметист, кианит. Все кристали от силициевата група, които имат кристалинно подреждане на атомите.
« Последна редакция: Септември 21, 2012, 10:53:23 am от sidewinder »

Неактивен Fingolfin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1448 -: Септември 21, 2012, 10:46:59 am »
http://www.vantony.com/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F/677/%D0%BB%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81-%D0%BB%D0%B0%D0%B7%D1%83%D0%BB%D0%B8.htm

Ето го,наистина е скъп,и наистина е ценен....Както казах,всички древни цивилизации са го ползвали.....И мен винаги ме е превличал,затова искам да направя нещо с него.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1449 -: Септември 21, 2012, 13:51:38 pm »
Красив е да. Има го на по 10 - 20 лв.  2,5 на 2, 3 см. приблизително. Просто се поразрови има го почти навсякъеде където продават минерали. В София виж в централните хали имаше май напреди. Иначе в нета видях и на 4 кинта но размер не видях пък нали ти е и за оргонит:  http://fengshuimineral.eu/product.php?id_product=111

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1450 -: Септември 21, 2012, 15:58:07 pm »
..2,5 на 2, 3 см. приблизително..
..искам да направя нещо с него..
Ако е прекалено малък за оргонит може да се гравира /в големите хипермаркети продават нелоши гравиращи машинки/ и да се носи.
-----------------
..винаги са го вграждали в своите скъпоценности..
Когато камъкът е силен /а може и да не е точно камък/ и се вгради в пръстен се получава много добър усилител на съзнанието, при това усилител точно на собствената енергия на носещия го /човекък като източник на енергия, още повече че може да я направлява спрямо волята и вниманието си, при желание и тренировки/. НО трябва да се отчитат и свойствата на камъка, метала, конкретния пръст, на който се носи, изработващия и т.н. Ако се направи грамотно - мале-мале..  :bomb: :bomb: :bomb: По добре човек въобще да не мисли тогава..
« Последна редакция: Септември 21, 2012, 16:06:11 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1451 -: Септември 21, 2012, 16:30:40 pm »
Също става и да обвиеш камък с тел и да го носиш на врата
или с безопасна игла ако трябва да активира други чакри
или в белиото ако няма опасност да изпадне.

Искам със задочното разрешение на СИДЕВИНДЕР да ви представя нещо интересно.

5 броя еднотипни минерала - 4 около леглото като квадрат и петия горе на тавана.
Образуват нещо като виртуална пирамида.

Черен Кианит - Препоръчвам като начало!!!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1452 -: Септември 21, 2012, 17:39:04 pm »
Продължавайки темата за звуковете на планетите, ние като земни същества сме настроени на честотната матрица на Земята /другите планети от Слънчевата система ни влияят, но най-важна е, естествено, Земята/. Пише се какво ли не - изменяли се Шумановите честоти, вибрациите се повишавали..
Истината е, че цялата еволюция е протичала и ще протича в зависимост от тях. А в космоса са записани най-чистите /много по-малко замърсени от странични техногенни въздействия/ радиовълни, впоследствие трансформирани в аудио звуци на Земята, според мен, под въздействието на слънчевия вятър, влияещ върху йоносферата й. А, както знаем Слънцето е източникът на живот /и енергия, оргон/ за нас.
Цитат
This sound is known as Auroral Kilometric Radiation (AKR). It is generated high above the Earth, by the same shaft of solar particles that then causes an aurora to light the sky beneath.
, от коментарите под клипа.
Цитат
Този звук е известен като Утринна километрична радиация (УКР). Той се генерира високо над Земята, от един и същ сноп от слънчеви частици, които пораждат зората под небето.
----------------------
Цитат
Атмосферата на Слънцето е съставена най-вече от водород. От най-външния и най-разредения ѝ слой непрекъснато се откъсват невидими частици (електрони и протони) и изтичат в Космоса. Този поток се нарича слънчев вятър. Част от него достига Земята и под действие на нейното магнитно поле, което е най-силно при полярните области, взаимодейства със земната атмосфера
, тук, за което ми напомни пост 10 тук.

В повечето жилищни сгради има кабели в стените, различни електрически уреди, да не говорим за gsm-антените и не само. Което създава вреден фон за настройваното през цялата си еволюция на естествените звуци на Земята човешко /и на всички живи същества на нашата планета/ същество. Отдалечеността от такъв напълно естествен ритъм води до различни несинхронизации с важни за нас енергии и много още.. Да, тези радиовълни-звуци настройват на естествения ритъм на Земята, взаимодействаща си със Слънцето по времето, когато са записани. За съжаление такива звуци в реално време едва ли скоро ще има. Но и това е достатъчно  да се възвърне нормалния ритъм.

Просто слушайки тези звуци на Земята Вие се настройвате на естествените за Вас енергии и честоти - възниква правилния резонанс. А ако се пусне на правилно разположени /да обхващат цялото помещение/ качествени тонколонки /като фон с минимална сила на звука, не е задължително да е силно, защото тук е важна най-вече настройката, просто едва-едва да се чува/ може да се екранира, един вид, при това доста успешно, цяло помещение.. :) Имам предвид за настройка на живите същества, пребиваващи там.

Естествено, може спокойно да се програмира ТВ например с подобни сигнали.
Други подходящи звуци са тези от албума на Жан-Мишел Жар - "Magnetic fields".

« Последна редакция: Септември 21, 2012, 19:08:40 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1453 -: Септември 21, 2012, 21:54:48 pm »
От едно известно време се каня да съобщя тук в темата за един интересен хармонизатор. Казва се вензел на Меровинги.

Няма да навлизам в големи подробности по направата му, защото дори за мен това чудо крие тайни все още. Ето един добър източник с много подробности.

Който има интерес, ще се постарае да си го направи.




Този вензел се изработва от лакирана медна тел 0.12-0.14мм дебелина. Усукват се 7 проводника по часовниковата стрелка. Не 6 около седмия, а всички равноправно (на илюстрацията за по-прегледно са подредени със 7-ми в центъра). След като сме направили т.нар. шнур, от него ще ни трябват поне 20см за изготвянето на вензела на Меровинги.

Като се постигне необходимата геометрия, краищата се допират, но не и запояват. Краищата се извиват върху парче картон. Те не трябва да допират останалата част на възела. Двата края трябва да дават "+". Самия шнур трябва безупречно да е навит, без прескачане на телчета и набръчкване.

След като сме поставили вече вензела на картона, цялото това нещо се облепя с тиксо, за да не се наруши конструкцията и да не се мокри.

Като цяло, този вензел има оздравителен ефект върху човешкото тяло. Третират се болни органи и части на тялото.
« Последна редакция: Септември 21, 2012, 22:59:17 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1454 -: Септември 21, 2012, 22:46:55 pm »
Цитат
В повечето жилищни сгради има кабели в стените, различни електрически уреди

В модерното строителство на запад се прави централен ключ, който го използват да спират електричеството за целия дом по време на сън. Интересно решение.

Бофара, клипа с тези звуци на Земята не тръгва в тубата. Същите ли са като тези
« Последна редакция: Септември 21, 2012, 22:50:42 pm от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27