Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859348 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1425 -: Септември 18, 2012, 11:05:35 am »
Най-накрая и аз успях да си спретна един тенсор генератор -  http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,18767.msg251901.html#msg251901:) След няколкочасова борба и безброй запоявания и разпоявания, реших че няма да го бъде, легнах си и зарязах всичко. Днес сутринта на свежа глава отново се захванах и най-накрая успях да го излъжа и го преплетох по правилния начин.  :) От изключително голяма полза за разгадаването на загадката "как да преплетем правилно генератор на торсионо поле" ми беше ето тази снимка, която "нааай-случайно" ми попадна:

Когато е разпънат в 2D, е някак си много по-лесно (поне на мен ми беше) да схванеш кой пръстен с кой се преплита. Изгубих часове в гледане на клипчета в "тубата" как се прави, а с тази снимка ми отне десетина минути изучаване на картинката и някой друг неуспешен опит.

Едно съветче от мен: когато прелитате пръстените е най-добре само 2 от тях да са запоени закачени един за друг, за да си спестите нервите постоянно да разваляте третия пръстен, докато налучкате правилното подреждане.


Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1426 -: Септември 18, 2012, 11:16:45 am »
Поздравления emo_G,

Сега внимавай какво правиш с него, за да не си изпатиш като мен. (последните ми постове, особено с червеното). Това са мощни инструменти, които не са от последните 2 века. Нищо, че Слим Спърлиг ги е преоткрил наскоро.

За мен лично този клип е доста полезен за разбиране на преплитането.
И да, генератора не се дава лесно да бъде преплетен. Но човек веднъж направи ли го, след това е лесно.
« Последна редакция: Септември 18, 2012, 11:25:00 am от sidewinder »

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1427 -: Септември 18, 2012, 13:50:34 pm »
Брей, какви интересни работи пишете за тази гривна на живота.  :good: Аз пък да се похваля с две неща:
1. Направих си още няколко оргонитчета, ето две от тях (на едното едновърховия кристал излиза навън, не прецених точно размерите, стана неочакван ефект).

Силиконовите форми за печени, макар и скъпи, ми са най-удобни.

2, Получих си поръчаните кристали и други каменяци от Хонг Конг. Не са никак скъпи, но ако някой знае по-евтин източник в България, няма да откажа. Освен това free shipping :good: За по-малко от две седмици пристигнаха в моето селце с обикновена поща.
http://www.ebay.com/itm/200706896744?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
http://www.ebay.com/itm/200458780792?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
http://www.ebay.com/itm/200668043476?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2648

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1428 -: Септември 18, 2012, 13:56:34 pm »
Начин на работа с енергизираща и хармонизираща картинка , според сайта, който я разпространява:

Цитат
Download and print out this image and place your hand slightly above it without touching it. You may feel some heat, cold, tingling or a slight breeze. Staring at the image may cause you to see some interesting things. The image is emanating some energizing and healing energies. You can also laminate the image and place water and food on it to charge them with extra energy.

Изтеглeте и разпечатайте това изображение, и поставете ръката си малко над него, без да го докосвате. Възможно е да се чувствате лека топлина, студ, изтръпване или лек бриз. Взирайки се в изображението може да ви подтикне да видите някои интересни неща. Изображението излъчва определени тонизиращи и лечебни енергии. Можете също така да ламинате картинката и да поставите върху нея вода и/или храна , за да ги заредите допълнително с енергия.

Още изображения със специфична функционалност.

Пълна /free crack/ версия на тази радионик програма.
6285174923344176257

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1429 -: Септември 18, 2012, 18:03:59 pm »
Единствено фаил 3 бих ползвал, защото наистина подчинява.

Честно казано ще ме е страх да въздействам толкова грубо на материалния свят
 - просто този начин категорично не е за мен! :-)

Смея да твърдя, че в тези файлове има същност, която живее и се размножава с енергията на носещият го.

Това че БОФАРА има силна защита и все още не го е докопала верига от проблеми
не значи, че също толкова леко ще се оттърве обикновен човек.


Що не го заредите с нещо позитивно:


« Последна редакция: Септември 18, 2012, 18:18:56 pm от peyu2010 »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1430 -: Септември 18, 2012, 20:04:28 pm »
..в тези файлове има същност, която живее и се размножава с енергията на носещият го..
Така ли? Ама наистина? Интересно какво ти е мнението за хартиените бакноти, с които толкова хора всеки ден /вероятно/ им се налага да общуват, още повече, че ги държат в обхвата на аурата си..
Ти беше публикувал снимки как се прави ринг с вибрациите на "Великата Маха-Мая" /мързи ме сега да търся, за да те цитирам точно/ - а според теб Маха-Мая какво е? И този ринг способствал за пари, секс и всякакви такива /пак цитирам твои думи по памет, а сега пишеш: "ще ме е страх да въздействам толкова грубо на материалния свят
 - просто този начин категорично не е за мен! :-)
" Добре се посмях. :)

..не го е докопала верига от проблеми
не значи, че също толкова леко ще се оттърве обикновен човек.
:) Еее - единствената ми защита е постоянната ми работа за синхронизация между лявото и дясното, вътрешното и външното, съзнателното и подсъзнателното..  ;) ВСЕКИ човек, който се стреми към възвръщане на целостта си и е постигнал известен напредък има 'защита'. Но от самия себе си никой не може да избяга. Това, което човек сам може да си направи и Господ не може да му го направи..  :)

Затова - истинската защита е срещу самия себе си..
« Последна редакция: Септември 18, 2012, 20:11:02 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1431 -: Септември 18, 2012, 20:22:09 pm »
Привет!
Ситуацията е като в любимия ми езо-виц където попаднал нашия човек в четвърто измерение, изтегнал се на една ливадка и казал: "Ех, сега да имаше нещо за хапване" и тутакси се появила изобилна трапеза, точно си помислил, че е жаден и се появило бълбукащо изворче. Похапнал, пийнал, изтегнал се на ливадата и си помислил: "А дали има зверове?"   :D
Та в тази връзка мога само да добавя - да си култивираме чистотата на помислите и умението да мислим съзидателно...

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1432 -: Септември 18, 2012, 21:54:10 pm »
Относно парите Бофара е прав. Облъчени са радионично. С каква програма само може да се гадае. Но махалото винаги върти негативно над банкнота. Не задържам пари дълго в портфейла си. Тегля от карта ден за ден. Така наистина е по-добре. До голяма степен това ме предпазва да ги прахосвам - една от програмите в тях.

Сетих се за една мисъл:

"Ако човек иска да победи света, трябва да върви на запад, ако иска да победи себе си, трябва да тръгне на изток."

Няма връзка с темата, просто ми хареса и я споделям тук.
« Последна редакция: Септември 18, 2012, 23:03:29 pm от sidewinder »

Неактивен Stilgar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1433 -: Септември 19, 2012, 07:30:50 am »
Във връзка с тенсор генератора, много лесно става за 10 мин. просто измислих начин, при който се сглобява много бързо посредством малки телчета, с които прихващам ринговете един за друг и естественно накрая ги махам, като ги стегна с 4тия. Ако мислите, че ще е полезен мога да си поиграя и да снимам стъпка по стъпка как става и да го кача като PDF? До сега съм направил 10тина генератора и може би за това ми се струва толкова лесно.

Поздрави!
« Последна редакция: Септември 19, 2012, 08:53:53 am от Stilgar »
Si c’est ici le meilleur des mondes possibles, que sont donc les autres?

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1434 -: Септември 19, 2012, 08:03:53 am »
... Похапнал, пийнал, изтегнал се на ливадата и си помислил: "А дали има зверове?"   :D ...
:D :good:

..."Ако човек иска да победи света, трябва да върви на запад, ако иска да победи себе си, трябва да тръгне на изток." ...
Много ми хареса.  :yes:

Във връзка с тенсор генератора, много лесно става за 10 мин. просто измислих начин, при който се сглобява много бързо посредством малки телчета, с които прихващам ринговете един за друг и естественно накрая ги махам, като ги стегна с 4тия. Ако мислите, че ще е полезен мога да си поиграя и да снимам стъпка по стъпка как става и да го кача като PDF? До сега съм направил 10тина и може би за това ми се струва толкова лесно.

Поздрави!

Да, ще бъде добре да направиш една инструкция, ако можеш да спретнеш едно видео, супер ще е.

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1435 -: Септември 19, 2012, 09:37:55 am »
Относно парите Бофара е прав. Облъчени са радионично. С каква програма само може да се гадае. Но махалото винаги върти негативно над банкнота...

Има много видове пари - хартиени / кеш /, електронни / тези в банковата ти карта /, златни, сребърни ...
Интересно ми е какво мислите за електронните пари, защото накъдето сме се запътили накрая ще останат само те. Златото се изкупува от големите банки, цената му последните 7-8 години е скочила 5 пъти.
Лично аз смятам за истински само последните 2 вида пари. Първите два много лесно се манипулират.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1436 -: Септември 19, 2012, 11:26:04 am »
Пускам тук по молба скала на Бови във формат wmf. Просто я вмъквате в word и принтирате. Векторна е, може да се свива и разпъва без загуби в качеството. В интернет да не кажа голяма дума, но почти не се намира. Ако имаше повече място за символи в подписа ми, отдавна да съм я сложил там.

Скала на Бови
« Последна редакция: Септември 19, 2012, 11:29:42 am от sidewinder »

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1437 -: Септември 19, 2012, 12:17:36 pm »
Да си припомним указанията за работа със Скалата на Бови:




Скалата може да има доста размерности. Тази от снимката е от 0-36 000. Мерната единица е Бовис. Скалата се принтира и се осеверява чрез компас. Вие трябва да седите, когато измервате също с лице на север.

Как става измерването. Когато измервате радиестезично не трябва да сте с часовник или пръстени. Да не сте консумирали алкохол. Краката да са стъпили с цяло ходило и на ширината на раменете.

Когато мерите течности, махалото се топва в тях, поднася се над малкото полукръгче и се разлюлява по централната ос на север. Когато измервате твърди предмети, ще трябва да ги държите с лява ръка с длан отгоре. Не след дълго махалото ще се отклони на някъде. Според това каква енергетика притежава измерваното от вас нещо, махалото ще се отклони или над 6 500 или под тази стойност, която се явявя инфлексна точка и неутрална стойност. Всичко над 6 500 е с добра енергетика, и когато го консумирате, то ви дава енергия, а не ви взима (когато поемете нещо с ниска енергетика, организма ви ще трябва да му повиши енерегетиката, за да е адекватно за него).  Всичко под 6 500 е с бедна енергетика.

И едно малко доуточнение: доколкото аз разбрах от постовете във форума не трябва да се стои с лице на СЕВЕР, когато се замерва. В посока СЕВЕР е ориентирана само скалата :
Радиестезистът, трябва да е обърнат с лице на Запад или Юг, за да не му влияят негативните енергии, особено ако измерва човек.


« Последна редакция: Септември 19, 2012, 12:29:58 pm от emo_G »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1438 -: Септември 19, 2012, 12:49:30 pm »
Точно така. Скалата се осеверява, но човека стои с гръб на юг или запад. Не съм изтълкувал правилно указанията, когато съм чел преди време. Въпреки, че много често няма разлика в отговорите при мен лично, както и да застана.

Ако махалото излезе от скалата, може да се зададе мислено да мери 1х10 или 1х100 за едно голямо деление. Например бях направил закуска от кисело мляко, овесени ядки, сушени плодове, мед, ленено семе, маково семе и махалото отиде извън скалата някъде към 50 000 Бови.

Сушени плодове от Годжи бери дават над 350 000 Бови.


Будистка свастика - 1 000 000 Бови.



Нацистка свастика, обърната под 45 градуса - 1000 Бови.

(умишлено не я вмъквам като картинка)
« Последна редакция: Септември 19, 2012, 13:13:46 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1439 -: Септември 19, 2012, 13:01:14 pm »
..Има много видове пари..какво мислите за електронните пари..Първите два много лесно се манипулират.

Парите са енергия. Храната е енергия. Електричеството е енергия. И т.н. Най-важното е самият човек /неговата божествена същност/, а останалото е илюзия под една или друга форма.
--------------------
Който иска да повиши реално и изцяло безопасно енергетиката си може да се занимава с тази НЛП-програма. Една оптимална схема за работа и реално маркиране на резултатите е /естествено всеки е свободен да си създаде свой модел/:
1. Замерваме си стойността на енергетиката по Бови в деня преди да започнем да се занимаваме с тази практика. Добре е да дублираме замерването /проверка един вид/ още веднъж.
2. Слушаме НЛП-програма /за препоръчване е сутрин, може, разбира се по всяко време, но не е препоръчително до 4 часа преди лягане, защото е възможно да не заспите, освен ако не сте страдате прекалено от ендорфинова недостатъчност - например може да се дължи на прием на наркотици, алкохол и други средства, заместващи естествения синтез на ендорфини от организма, сладко, много кафе и т.н./ в продължение на 15 дни /за такъв срок протича непълна адаптация, именно непълна е целта тук, за да може да се получи един вид суперкомпенсация по един напълно естествен начин /без прием на разни добавки/, мозъка сам синтезира ендорфините, при това поради ефекта на суперкомпенсация - ще нараства оптимално нивото им впоследствие, дори след приключване на тази практика, което е и нарастване на енергетичното ниво.  ;)
3. Почиваме 15 дни /не слушаме/.
4. Отново слушаме 15 дни по същата схема.
5. Отново почиваме 15 дни.
6. Слушаме 15 дни - последно. Тук вече имаме пълна адаптация, т.е. смисълът да продължаваме не е особено голям.
7. Замерваме си отново енергетиката:
7.1. В деня след края на практиката.
7.2. Известно време след това /по лични усещания, до 2 седмици, а може и повече/, за да установим личната за нас тенденция - адаптационните способности на конкретния организъм.

Препоръчително е тази практика да се комбинира /по лични наблюдения/ с гимнастиката на Хермес, но наистина правилно изпълнена /при правилно изпълнение след приключването й трябва да имате специфични усещания, които са индивидуални за всеки за стичане на енергията по цялото тяло/, а ако се съмнявате, че я правите правилно  - гимнастиката на Норбеков/, а който желае, естествено - други подобни. :)
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27