Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859215 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1005 -: Май 01, 2012, 10:00:50 am »
В този клип пък казват да се измерва cubit дължината след като вече са усукани двете половини на телта на Тенсор  пръстена. И държат да бъде по часовниковата страна навиването.


Всичко е толкова несигурно и размито в интернет. Човек вече не знае на какво да се опре като информация.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1006 -: Май 01, 2012, 12:52:15 pm »
Алберт Скворцов препоръчва  измерванията да се правят с махало от прополис или пчелен восък. Казва, че във восъка работят 5, а в прополиса 8 природни механизми, а формата трябва да бъде капковидна (липсва грамажа?) и дължина на нишката (памучна или ленена, а най-добре тънка сребърна верижка) 3-6 см.  - инфо.


Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1007 -: Май 01, 2012, 14:20:31 pm »
Знаех, че махалото може да е практически от всеки материал, ама чак от прополис!!! Грамажа на едно махало за мерене на закрито е около 10-15гр.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1008 -: Май 01, 2012, 18:07:12 pm »
Руснаците казват, че восъчното топче трябвало  да е с диаметър около 1 см  т.е. 5-6 грама. То наистина металното ще да е двойно повече!!!


http://www.biolocation.ru/forum/index.php?PHPSESSID=rpknhng9pv1tmusti7c5jko2i6&topic=12052.0

http://biolocation.ru/forum/index.php?topic=12052.msg77571#msg77571

Освен това махалото трябвало  да се почиства от негативна енергия.

Колко е достоверно мнението им не се наемам да коментирам. Просто езотерика  :)

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1009 -: Май 01, 2012, 19:05:51 pm »
Понякога такива хармонизатори се държат по различен начин, когато са в обхвата на аурата на човека /т.е. си взаимодействат с човешките структури/ и когато са оставени на разстояние /тогава може да показват и ниски или отрицателни стойности, което би могло да уплаши някой/.
Да, восъкът е добър материал за махало и наистина, трябва да се почиства.
За достоверност на махалото - всеки си преценя. Един ден много се смях, когато човек, ползващ махало ми сподели, че когато задал въпрос дали да се обеси, махалото посочило положителен отговор.


За стойностите Бови/с/ има много интересна информация. Добре е, който усвои този метод /махало по Бови/с// да си замерва редовно енергетиката на организма. Може да намери интересни закономерности /току виж открил някой скрит енергиен вампир/.
« Последна редакция: Май 01, 2012, 19:16:01 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1010 -: Май 01, 2012, 22:21:46 pm »
Моите най-дълбоки уважения към хората които работят с махало.

Тъй като съм уникално мързелив, моят метод е следния:

Взимам в лявата ръка кристал "ГОШЕНИТ", държа го между палеца и показалеца - защото така ми е най - удобно.

Поглеждам към нещото - може да е и само на картинка, или дори само да си го представиш.

Поставям това нещо - реално или мислено (ако не е при мен) върху чакрата под пъпа
и го оставям да се разлее в мен.
 
В съзнанието се появяват образи, усещания и песнички които съответстват на природата на нещото.

Когато затворя очи образите са фалшифиви - работи се само с отворени очи.

Много добре е, ако си силно изморен или недоспал - много по-бързо и ефикасно се работи.

Гошенит + нещо друго - драстично изкривява и влошава резултатите.
Единствено гошенит + сив/тъмно син шпинел дават някакъв по добър ефект.
Пробвах да заменя гошенита с други берили - нищо не става.

Сега търся петалит, за да видя с него какво се случва.

И най-важното - дори да си тотално несведущт в тези практики,
след 5-6 занимания с гошенит, по 5-6 минути всяко те превръщат в "ЧОВЕК КОИТО ГИ РАЗБИРА ТИЯ РАБОТИ".

Това последното НЕ Е майтап!

По-трудно се стига до резултати,
когато си наспал се, отпочинал, хубаво нахранил се или току-що си имал скандал или битка които си загубил.

« Последна редакция: Май 01, 2012, 23:12:09 pm от peyu2010 »

Неактивен rosster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1011 -: Май 04, 2012, 17:24:57 pm »
Следващото предизвикателство от изобретенията на Слим Спърлинг е бобината Acu-Vac.

Изработка:
Отрязвате си 1046мм от 6мм2 медна тел. Това са точно два кубита дължина. За да сте сигурни в дължината, телта трябва да е безупречно права. Наличието на гънки ще ви излъжат за дължината. Намирате средата на парчето и бележите. За да навиете правилна спирала, ще ви трябва някаква тръба или дървена пръчка. Навиването започва от средата на телта. Краищата на пружината трябва така да завършат, че когато се наложи да ги пъхнете вътре и да ги запоите, те да са в съотношение на златното сечение. На свръзката се поставя топче с дупка.

sidewinder, може ли да кажеш от какъв материал е топчето, което се слага? Най-логично е да е от мед. Някой има ли представа от къде могат да се закупят медни топчета или пък къде се изработват, за да се поръчат със съответните размери? Размерът на топчетата за кръговете е един, а за хармонизаторите са значително по-големи. Днес се обадих в една леярна, но като им казах, че искам по 20-30 топчета от всеки размер и ми се изсмяха...

И още един казус - как правиш запояването? Някакъв припой ползваш ли? Температура на топене на медта е някакви си 1083º С и ми е чудно само с поялник дали ще стане...

Относно кръговете на Слим, в този форум http://www.loohan.com/spurlrings.htm в стъпка 2 се казва:
"STEP 2 - Take a 1046 (plus a few) millimeters length of #10 gauge wire and fold it so that the loose ends touch evenly. [Note: I believe there is an error here: if you twist this length, it will be too short to do Step 3. Personally, I just twist a mess of wire, then cut it to lengths. I can use even small rings.] Put a screw thru the folded end and screw into a work bench. Stretch out the two lengths and put them into the chuck of an electric drill. Twist the wires CLOCKWISE until they are quite taught."
Според теб дали крайната дължина на усуканата тел трябва да е 523мм или на всяко от двете парчета медна тел преди да бъде усукана?!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1012 -: Май 04, 2012, 20:42:16 pm »
Ще отговоря първо на въпроса, който и мен ме гложди най-много. Първоначално мислех, че дължината на правия тел трябва да отговаря на сакралния египетски кубит, но открих в много сайтове, че всъщност трябва да се мери вече навитата тел, защото в усукано състояние тя прояваве вече други свойства и двете парчета се държат като едно цяло. 

Предполагам, че топчето е от същия материал, от който е телта - мед. Слим обаче ги позлатява или посребрява. Аз това не мисля да го правя. И без това пак си работят нещата. Аз използвах желязно топче, което съм запоил за медната тел. Ефекта и смисъла от топчето е, че то усилва действието на хармонизаторите, а на бобината й придава полярност. Слим се е позовал на Никола Тесла при употребата на топчетата. Запоява се с тинол, защото спойката става много по-мокра.

Да използвам случая да потвърдя експеримента с Тенсор пръстена и теглото на водата.

Отмерих в две епендорф епруветки по 2.166гр. чешмяна вода. Абсолютно точно толкова вода имаше и в двете. Все пак ги теглих на електронна везна до трети знак след зесетичната запетая. Грамажа е напълно случаен.

Едната епруветка я държах приблизително 36 часа в средата на тенсор пръстен от 1/2 свещен кубит (има и Lost Cubit - 59.66cm). Другата беше на километри от него.

Епруветката, стояла в пръстена олекна до 2.163гр., а другата си остана пак 2.166гр. Тази контрола с втората епруветка я направих, за да елиминирам фактора на евентуално изпарение на водата, но се оказа, че не е мръднала.

Ефекта на олекване се обяснява с това, че в присъствие на тенсора, който елиминира всякакви електромагнитни полета и остават само гравитационните полета и земното магнитно поле, елементи като паладий, злато, сребро, рутений, иридий, платина, родий или т. нар. orbitally-rearranged monoatomic element повишават електронния си спин и започват да левитират.

Удивително е да стигне човек до такъв резултат. Тенсор пръстена има сила повече, отколкото можем да си представим. Вода минала транзит през него се енергизира с 1000 Бовиса по скалата за секунди. Затова се препоръчва, когато се слагат на тръбите на домашната тръбовпроводна система да са 6 броя. Така водата минала и през 6-те последователно, енергетиката и скача многократно.


http://www.dancingwithwater.com/articles/ormus-and-water-powerful-and-playful-partners/
« Последна редакция: Май 04, 2012, 20:49:20 pm от sidewinder »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1013 -: Май 04, 2012, 23:33:23 pm »
Препоръчвам да не работите с желязо. Желязото гаси оргона. Един познат го доказа вече на практика с неговите оргонни оптимизатори за автомобили, които, ако се поставят на железен горивопровод, започват да работят много слабо ефективно или въобще да не вършат работа, а с медни тръби направо "оставят пълни резервоарите".

http://caduceusbg.com/


Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1014 -: Май 05, 2012, 00:53:47 am »
            Здравейте, оргонитчици! Да сте живи и здрави! :)

Запланувал съм съвсем скоро да вляза и аз във вашите редици, като си "изпека" от вълшебните оргонитчета.  8)

Междувременно докато си циклех из мрежата да се просвещавам по темата, съвсем случайно се натъкнах на някаква нова форма на chembuster-а. Революционното на въпросната технология е, че не използва скъпите медни тръби, а значително по-евтини алуминиеви. Освен това, вместо двойно терминирани кристали в тръбите и оргонит, се използва оргонит направен само от смола, стружки и голямо количество натрошен кварц (или кварцов пясък, не съм много на ти с английския). Тръбите на въпросната чудесия нямат директен контакт с оргонита, тъй като са облепени с някакво тиксо (или изолирбант, не съм много сигурен). По този начин се получавал индукционен ефект, тъй като събраната от тръбите електромагнитна радиация се предавала на оргонита без директен контакт и това повишавало ефективността на системата. За малко да пропусна най-важната част - изработката на устройството е струвало около 10$ ::) .

Очаквам мненията на хардкор оргонитчиците.  :) Ако въпросното чудо наистина работи, даже и на 1/3 от капацитета на класическия chembuster, ще бъде наистина чудесно. Надявам се, че скоро някой от съфорумците ще се навие да си конструира такъв, та да знаем от първа ръка дали работи. Давам и връзки към източниците:

Туториал за произвеждането на кембъстера
http://forum.davidicke.com/showpost.php?p=1060644635&postcount=4910
http://forum.davidicke.com/showthread.php?p=1060662187 - от коментар 4910 нататък


И едно въпросче за зареждането на оргонитите - дали е уместно да се зареждат със звукозапис на мантри, докато втвърдяват и някой използвал ли е такъв метод? Под мантри по конкретно имам предвид това : http://www.youtube.com/watch?v=rfKigD3vY8A
Музиката, която е за фон на напяването, пречи ли по някакъв начин на енергията на мантрата, или по-скоро я подсилва?   :)
           

« Последна редакция: Май 05, 2012, 00:55:25 am от emo_G »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1015 -: Май 05, 2012, 06:53:10 am »
Препоръчвам да не работите с желязо. Желязото гаси оргона.

Да, това е вярно, но в случая говорим за следното:

В неговия случай оргона се натрупва в метала и не достига до двигателя.
На него му трябват пикови мощни порции оргон.
Теоретично при него трябва да има мощен оргонен генератор с бобина и подходящ тон.

На практика, този мощен генератор се прави от сравнително лесно намираеми неща с определена форма.
Тъй като това е неактивно устройство, човек трябва да му даде първоначално разяснение какво се иска от него.
Лесно е - става за около 3+ секунди.
Комуникира се мислено - няма батерии, тон-генератори или MP3-плейър с мантри.

Най-хубавото е, че във всеки момент можеш да поискаш нещо друго от него.
Особено полезно е когато е студено и нямаш нито жена, нито куче, нито печка до теб
- топли страшно хубаво, само трябва да не прекаляваш, за да не се запалиш.

Моля не ме питайте как се прави поради една СЕРИОЗНА причина
- с него можеш да променяш АКАША записите.

Това което мога да кажа е, че sidewinder е на прав път, без значение дали го осъзнава или го прави само от скука? :-)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

В нашия случай, оргона се натрупва в метала и като се препълни след 2-3 дни,
започва да пръска оргона в посока нагоре тясно концентриран лъч, което нас ни устройва.

Продължавам да смятам, че за оргонити стоманените стружки са много добри към момента.

Ок, нека са медни пластинки за момичета до 9-10г. и момчета до 3-4г.

Оргонит за махане на скандали или неутрализиране на електронни/магнитни замърсявания - стомана.
Също стомана за оргонита който винаги е в джоба ти когато си на улицата.

Проверено е: на работното място/в къщи/в джоба - оргонитите не премахват, а връщат обратно всякакви магически ритуали.
Нещо като филтър на елетронна поща: Всеки спам да се връща автоматично до изпращача.

Навремето при магии за смърт трябваше да се убиват ритуално
животни според броя на членовете в семейството + подробности.

Сега е достатъчно да се раздаде по 1 оргонит със стомана на всеки от засегнатите и готово.

Много са ефикасни!
« Последна редакция: Май 05, 2012, 08:07:22 am от peyu2010 »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1016 -: Май 05, 2012, 07:22:39 am »

1. Дали е уместно да се зареждат със звукозапис на мантри,

2. Музиката, която е за фон на напяването, пречи ли по някакъв начин на енергията на мантрата, или по-скоро я подсилва?   :)
           


1. Да, но имай предвид, че една и съща мантра изпята по различни начино може да е =0 или да донесе бедствия и мор,
дори когато официално е за богатство или здраве.

Мантрата която си избрал е добра, но за мен ефикасноста на Deva Premal =0.
Поне не носи тотално унищожение, като нещата на Борис Гребеншчиков.
 
На Hein Braat са много ефикасни,
Ето тази е добре:

Пълно е с мантри, но добри неща адски трудно се намират :-(

2. Музиката е важна само дотолкова, доколкото подсилва ефекта на мантрата.
Музиката между куплетите трябва да е с минимална продължителност - важни са мантрите, а не музиката.

Ако някой даде логин и парола към безплатен хостинг ще кача работещи мантри.
После можете да си смените паролата -  архива си ги имам на компютъра.

Нямам достъп до data.bg - те са забранили достъпа за чужденци (в Англия съм).

Между другото - имам и специални мантри:
...
« Последна редакция: Май 05, 2012, 08:54:08 am от peyu2010 »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1017 -: Май 05, 2012, 09:59:00 am »
...Проверено е: на работното място/в къщи/в джоба - оргонитите не премахват, а връщат обратно всякакви магически ритуали.
Нещо като филтър на елетронна поща: Всеки спам да се връща автоматично до изпращача...

Би ли обяснил подробно - как виждаш процеса на 'връщане'? А ако е пусната програма-автомат, която не подбира много-много, или пък напротив - насочена за точно конкретна цел и повтаря, повтаря, повтаря..., смяташ ли, че в такъв случай оргонитът ще се справи? Няма ли да се получи 'пренатоварване на системата'? Щото не можеш и, например в банята да си с такъв оргонит...

Интересно ми е твоето виждане на самия процес, понеже силно препоръчваш такъв оргонит - значи би трябвало да знаеш какво точно става.

Благодаря предварително.


п.с. а, да, и ако се въздейства върху биологичен материал от даден човек - смяташ ли, че оргонитът, препоръчан от теб може да спре резонанса между еднаквите ДНК - на биологичния материал и на самия човек? И ако да - каква е гаранцията, че 'въздействието' няма да прескочи върху най-близкото друго ДНК, т.е. до близък роднина /който не носи такъв оргонит, или, да кажем, не е линкнат към него/, а ще се върне?


п.п.с. за файлов хостинг - ако имаш желание можеш да ползваш 4shared.com, аз лично съм много доволен.
« Последна редакция: Май 05, 2012, 10:06:34 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1018 -: Май 05, 2012, 16:40:17 pm »
...Ето им го каталога:

http://www.valerus-bg.com/pdf/reagents_2011.pdf

От там можем да си поръчаме Bi2O3. При взаимодействие с въглерод (например активен въглен от аптеката) получаваме чист бисмут и въглероден окис. Бисмутов сулфид нямат.

Bi2S3 + 3Fe → 2Bi + 3FeS,
или при последователно провеждане процесите:
2Bi2S3 + 9O2 → 2Bi2O3 + 6SO2↑;
Bi2O3 + 3C → 2Bi + 3CO↑.
Ще си купя Bi2O3.

Моля за съвет какво да направя, за да осъществя реално тази реакция:

Bi2O3 + 3C → 2Bi + 3CO↑. Т.е. - 'купуваш си активен въглен от аптеката... После този въглен и Bi2O3 ги..." Предварително благодаря.


p.s. другият вариант е технически бисмут. Ако някой може да ми препоръча фирма или магазин - ще съм благодарен.
« Последна редакция: Май 05, 2012, 16:47:50 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1019 -: Май 05, 2012, 17:48:45 pm »
  Искам да споделя една интересна идея, която ми хрумна докато мъдрех какво точно да вложа в първородния ми  :D оргонит. Чудя се дали да не му сложа вместо един кристал два или три, които да са омотани с една бобина (най-вероятно при мен ще е обикновена спираловидна намотка около кристалите, че нещо не се чувствам много уверен за по-сложните като мьобиус). Дали ще се засили мощта на устройството по този начин и някой опитвал ли е вече нещо подобно? :)

И още нещо - задължително ли е масата на оргонита да превишава значително тази на кристала вътре? Реших да си направя и оргонит висулка за ключодържател, а успях да намеря само сравнително големи монокристали и най-вероятно съотношението на обемите на кристала и оргонита ще се получи около 1:1.  :unknown:   


 
« Последна редакция: Май 05, 2012, 17:53:54 pm от emo_G »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27