Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859511 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #990 -: Април 23, 2012, 15:43:56 pm »
Следващият хармонизатор от телената серия е Light-Life Ring (Tensor Ring)





Има мощен ефект върху водата и живите организми.
http://www.dancingwithwater.com/articles/rings-and-tensor-fields/

http://www.youtube.com/watch?v=mHyTOcfF99o

Инструкции за направа:

Отрязвате тел 2мм2 с дължина 1.5м. Прегъвате на две равни дължини. Близо до завоя на двете половини маркирате с тънък перманентен маркер. От този маркер измервате към свободните краища 523мм и пак маркирате. Примката, която се е образувала я закачате на кука, а другите два края на телта захващате с бормашина и въртите в режим развиване - така ще стане спирала по часовниковата стрелка. Защо аз лично предпочитам да е спирала по посока на часовниковата стрелка, защото такава спирала е по-близка до природата, по хармонична и защото ДНК също е по часовника. Навиването трае до момента, в който отделните витки застанат под ъгъл 45 градуса.

След като приключите с навиването, разкачате телта от всичко и режете внимателно там, където са се паднали маркерите. Това ще ни гарантира, че наистина дължината на телта е останала 523мм,  а не двойната спирала.

Режете поне 1мм в повече, така че после да запилите нежно с пила до достигане на маркерите. Размерът е от критично значение, затова наблягаме толкова на него.

С готовата  двойна спирала правите окръжност, правилна окражност. Трябва да проследите намотките и да сте сигурни, че всяка окръжност ще се засрешне с нейния край, а не с края на другата окръжност. Запоявате краищата.

Сега вече имате мощен вортекс хармонизатор.

Приложение:

Поставя се над хладилник - държи продуктите свежи за дълго време
Поставя се около водопроводната тръба за питейни нужди
Енергизират се храни и напитки
Пречиства водата химически, като разбива водните клъстери, образувани около флуорни и хлорни атоми.
« Последна редакция: Април 23, 2012, 16:43:38 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #991 -: Април 23, 2012, 18:11:38 pm »
Да, понякога е полезно да имаш със себе си такива хармонизиращи средства. На български съм срещал в mazeto.net интересна информация, но и подробно не съм търсил другаде. Ето на руски други подобни артефакти /хармонизатори/ на основата на т.нар. 'Дарове на Меровинга'. Още. Вълшебният шнур на Меровинга.  А в този сайт като се скролне малко по-надолу може да се види 'алтернативна теория' за Цилиндрите на Фараона, за които Наско беше давал информация.
« Последна редакция: Април 23, 2012, 18:17:16 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #992 -: Април 24, 2012, 15:43:45 pm »
Следващото предизвикателство от изобретенията на Слим Спърлинг е бобината Acu-Vac.





Основната задача на тази бобина е да издърпва болката и да повишава физическото здраве на човека.


Изработка:

Отрязвате си 1046мм от 6мм2 медна тел. Това са точно два кубита дължина. За да сте сигурни в дължината, телта трябва да е безупречно права. Наличието на гънки ще ви излъжат за дължината. Намирате средата на парчето и бележите. За да навиете правилна спирала, ще ви трябва някака тръба или дървена пръчка. Навиването започва от средата на телта. Краищата на прожината трябва така да завършат, че когато се наложи да ги пъхнете вътре и да ги запоите, те да са в съотношение на златното сечение. На свръзката се поставя топче с дупка.


Употреба:

Когато държите бобината с топчето на далеч от тялото, тя дърпа разрушителните енергии от биополето на тялото.

За олеснение ето един калкулатор на златни сечения. И един съвет - винаги измервайте не от началото на ролетката, а от 10см нататък. Повечето ролетки лъжат с 1-2мм, заради подвижната закачалка.
« Последна редакция: Април 24, 2012, 16:05:25 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #993 -: Април 25, 2012, 09:26:26 am »
sidewinder, така и така споменаваш златното сечение - използвал си пропорциите му при изготвяне на оргонити и ако да - какви са наблюденията ни?
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #994 -: Април 25, 2012, 10:17:19 am »
sidewinder, така и така споменаваш златното сечение - използвал си пропорциите му при изготвяне на оргонити и ако да - какви са наблюденията ни?


Не, не съм го прилагал в оргонити, защото затруднението идва от това, да намеря калъп с тези пропорции. Освон човек да си го направи сам. Може би най-лесно ще е да бъде някаккъв цилиндър, на който височината да е в съотношение с диаметъра.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #995 -: Април 26, 2012, 07:53:59 am »
Знам, че не е точно в темата, но ми се иска да приведа следния линк: става дума за един малко по-различен поглед върху 'златното' сечение и други интересни пропорции и числови закономерности в реалния живот.
Интересен е и погледа върху масонския знак-ключ /този с пергелите/. :) Конспирации.



6285174923344176257

Неактивен Hunab-Ku

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #996 -: Април 27, 2012, 14:43:01 pm »
Здравейте всички! Супер тема! Като стана въпрос за златното сечение бих искал да споделя малко от една книга, която на скоро прочетох. Прикачвам сканирана страница за пирамидите. Аз направих калъпи по тези пропорции, като използвах 3мм дурафон (от вътре) и 12мм гипсокартон (от вън ), като залепих всичко със силикон. Размерите на стените на пирамидата ги изчислих като - 108мм основа и 87мм височина.
« Последна редакция: Април 27, 2012, 23:16:22 pm от Black Adder »

Неактивен Hunab-Ku

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #997 -: Април 27, 2012, 14:51:13 pm »
Много съжалявам, но нещо не мога да кача снимки ... ???
За тези, кито са регистрирани в flickr могат да ги видят тук.
http://www.flickr.com/photos/9839614@N06/sets/72157629307251734

(ако беше прочел темата в раздел "ВАЖНО - ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПИШЕШ" наречена Прикачени файлове щеше да си спестиш двата поста и усилията)
« Последна редакция: Април 27, 2012, 23:22:02 pm от Black Adder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #998 -: Април 28, 2012, 00:46:05 am »
Малко актуализация за Acu-Vac бобината. За повече нагледност изгледайте този клип  http://www.youtube.com/watch?v=z02znIXJn1s


Това чудо работи!!! Ако има още скептици нека си го направят, не е кой знае колко занимавка и не струва много. В удобен случай на главоболие нека направят един сеанс от 15мин и ще видят за какво иде реч.


Аз лично си направих и съм много доволен от резултата. Отнема преумора, болки в ставите, схванат врат и изобщо болка и неразположение от всякакво естество.


Бобината работи на принципа на своята полярност. Който и предмет да вземете - молив или вилица, те имат полярност. Само че с тази особеност, че ние не знаем каква е тя. При така направената бобина, с конструкцията ние задаваме нейната полярност и вече знаем, че по-дългата страна на топчето е отрицателния край, а по-късата е положителния. Енергията в бобината тече от отрицателния към положителния край. Така тя увлича негативната енергия и трансформира в положителна, след което се разсейва във вид на фотони, които ние не виждаме.


Оказа се, че не било нужно да се спазват толкова стриктно пропорции и размери, но е хубаво да се направи така, както е на клипа - дължина и диаметър.


Пробвах я на себе си и на роднини и действително облекчава болката.
« Последна редакция: Април 28, 2012, 00:52:14 am от sidewinder »

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #999 -: Април 28, 2012, 05:10:26 am »
Като започна да ги навивам и раздавам тия пуштини, пак ще ме гледат близки и непознати като дете - идиотче.

А сега - по темата за оргонитите:

БРАТЛЕТА! Намерих нещо МНОГО ИНТЕРЕСНО тук, на руски:

http://san-san55.livejournal.com/117208.html





Ако някой не знае руски - кратък преразказ:

Когато поставим това нещо със средния кристал в посока надолу върху чаша със много висока концентрация на сол във вода
то дърпа от околното пространство негативизъм и го бута в чашата.
Автора препоръчва устроиството 4-ка, ориентирано в посока север-юг.

Когато го поставим със средния кристал нагоре, във стърчащите прозрачни тръбички
поставяме нещо - лекарства, билки, скъпоценни камъни......
Тогава излъчва в пространството, енергетиката на нещата поставени в прозрачните тръбички.

 :dance: :dance: :dance:
« Последна редакция: Април 28, 2012, 05:17:55 am от peyu2010 »

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1000 -: Април 28, 2012, 14:14:39 pm »
На база моите знания и опит, мисля че това наистина работи.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1001 -: Април 30, 2012, 00:31:52 am »
За да сме по-обективни в това, което правим, искам да ви представя един метод (за който ме светна pleasure) за физикална радиестезия на френския радиестезист Антоан Бовис.

Той е изобретил скала, по която може да се определи чрез махало енергетиката на течности, храни, помещения, физическо състояние на човек и още много други.




Скалата може да има доста размерности. Тази от снимката е от 0-36 000. Мерната единица е Бовис. Скалата се принтира и се осеверява чрез компас. Вие трябва да седите, когато измервате също с лице на север.

Как става измерването. Когато измервате радиестезично не трябва да сте с часовник или пръстени. Да не сте консумирали алкохол. Краката да са стъпили с цяло ходило и на ширината на раменете.

Когато мерите течности, махалото се топва в тях, поднася се над малкото полукръгче и се разлюлява по централната ос на север. Когато измервате твърди предмети, ще трябва да ги държите с лява ръка с длан отгоре. Не след дълго махалото ще се отклони на някъде. Според това каква енергетика притежава измерваното от вас нещо, махалото ще се отклони или над 6 500 или под тази стойност, която се явявя инфлексна точка и неутрална стойност. Всичко над 6 500 е с добра енергетика, и когато го консумирате, то ви дава енергия, а не ви взима (когато поемете нещо с ниска енергетика, организма ви ще трябва да му повиши енерегетиката, за да е адекватно за него).  Всичко под 6 500 е с бедна енергетика.

Ето някои измервания, които аз направих:

Суров бъдем - 23 000
Печен бъдем - 1 000
Чешмяна вода - ~5-6 000
Чешмяна вода, минала през Тенсор пръстена (в началото на страницата) - 7 000
Ябълка - 12 000
Стафиди - 34 000
Бебешко адаптирано мляко Nutrilon - 7-8 000

и т.н.

Живот и здраве скоро може да направим векторна скала с прилична резолюция. В интернет няма читава скала за принтиране.

Успех!
« Последна редакция: Април 30, 2012, 00:52:47 am от sidewinder »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1002 -: Април 30, 2012, 16:34:20 pm »
sidewinder, наскоро гледах някакво тв предаване за измерванията с  тази диаграма.
 
Въпреки че не съм против радиестезията, скалата на Антоан Бовис е доста спорна:

http://www.sunlifegoji.com/myths/37-antoine-bovis/69-antoine-bovis-the-bovis-myth.html

http://esowatch.com/en/index.php?title=Bovis_scale



Отблизо с Мира - темата "Как да превърнем водата в свой приятел"


В някакъв руски сайт бях чел, че чрез оргонит може да се пречиства и структурира водата.



Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1003 -: Април 30, 2012, 22:00:17 pm »
Вие трябва да седите, когато измервате също с лице на север.
Категорично против съм. Точно с лице към Север, НЕ трябва да се седи! Някой е сложил май капка отрова.
Радиестезистът, трябва да седи обърнат с лице на Запад или Юг, за да не му влияят негативните енергии, особено ако измерва човек.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1004 -: Април 30, 2012, 23:16:12 pm »
Не знам дали някой е сложил отрова, но тук пиша да се постави скалата пред човека, сочеща на север. Това няма как да е друго яче, освен и човека да гледа на север.


http://www.landspurg.com/html/en/10.shtml


"To measure and compare the vibration of your food put the graph graduated from 0 to 36000 units in front of you on the table, facing North."

И аз съм чел, че не се застава с лице на север, но може при тази техника да е по друг начин.

П.П. Току що направих замерване на същите неща като скалата си беше на север, а аз на юг. Резултатите бяха същите. Нищо не бе повлияно от промяната.

Но все пак Doran е прав!
« Последна редакция: Май 01, 2012, 21:08:20 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27