Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859506 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен jelio0o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
  • ''Think'' (LEVEL UP)
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #930 -: Януари 28, 2012, 15:21:39 pm »
http://orgonitebg.com/

Някой може ли да ми каже нещо за този сайт дали е поръчвал и има ли ефект понеже мисля да си поръчам един медальон ?!

Благодаря предварително !!!  ;D

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #931 -: Януари 29, 2012, 11:12:33 am »
...Моите оргонити винаги правят конус и въздушни микротръбички в леда. Разликата е в степента при различните екземпляри.

Снощи реших пак да пробвам опита с леда. Този път ползвах дестилирана вода и оставих купичката с водата да постои 1 час върху оргонита преди да ги сложа във фризера. Тази сутрин леда беше с връх и ги имаше същите формирани "иглички" :)

Предния път с чешмяна вода нищо не стана, не знам какво е обяснението ...

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #932 -: Януари 29, 2012, 13:11:13 pm »
Помнете най-важната съставка - вътрешното ви състояние, настроението с което работите ;)Освободете се от съмненията и притесненията, те оказват влияние върху ефективността. Бъдете уверени и се забавлявайте :dance:
Успех!

Неактивен zaba

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #933 -: Януари 29, 2012, 13:32:47 pm »
http://orgonitebg.com/

Някой може ли да ми каже нещо за този сайт дали е поръчвал и има ли ефект понеже мисля да си поръчам един медальон ?!

Благодаря предварително !!!  ;D

От моя опит (на предишната страница :) ) стана ясно, че ако не друго, то медальоните на Буборяна (www.orgonitebg.com) трябва задължително да се почистят под течаща вода за няколко часа или да се заровят в почва (ако има къде, разбира се) също за няколко часа. При мен 2 почиствания в 2 последователни дни се оказаха достатъчни поне засега и оргонитчето си работи точно както се очаква от него.

Пак от моя опит - направи си сам. По-грозни стават, но ако спазваш указанията поне сравнително точно, работят наистина както трябва, без да се налага почти ежедневно почистване.

Неактивен jelio0o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
  • ''Think'' (LEVEL UP)
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #934 -: Януари 29, 2012, 13:50:29 pm »
То ми е ясно , че е по добре да си направя обаче е много сложно , а и нямам време за сега ще карам с това от саитчето ще го пречистя с водичката и ще го заровя в почва мерси за съвета  :blum2:

А как мога да разбера дали работи ?!

Неактивен zaba

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #935 -: Януари 30, 2012, 15:07:43 pm »
Не е сложно, нито отнема много време, според мен, но ти си знаеш най-добре...

За проверката - из цялата тема пише как става, на предишната страница тоже.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #936 -: Януари 31, 2012, 12:30:36 pm »
jelio0o

ако все пак решиш да си купиш такъв медальон - не би било лошо да споделиш ТУК какви са ти впечатленията. Защото досега не са особено, кхм, положителни и ако и при теб е така /ако решиш да си купиш  ;D/ вече "изводът" става направо статистически.  :diablo:
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #937 -: Януари 31, 2012, 13:02:44 pm »
Това е лед от бутилка стояла тази нощ точно по този начин между тръбите на кембъстъра.

Това е някакъв вихър в средата на леда, каквото и да означава това.





« Последна редакция: Януари 31, 2012, 13:06:16 pm от sidewinder »

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #938 -: Февруари 03, 2012, 21:34:34 pm »
Добре ще е да се направи списък със честотите и как действат. Ето няколко:

396 Hz - честота за освобождаване от страх и чувство за вина
417 Hz - честота за премахване на емоционални модели и улесняване на промяната
528 Hz - Любовна честота за преобразуване и чудеса. Поправя ДНК.
639 Hz - честота за взаимосвързаност и отношения.
741 Hz - честота за пробуждане на интуицията.
852 Hz - честота за безусловна любов и връщане към духовен ред.

Източник: http://www.unisonicascension.com/solfeggio/

Честоти от др. Райф: http://www.rifewiki.org/wiki/Normalizing_Frequencies
Имам честотен генератор и ми е много интересно сега като попадам на тези честоти ако си пусна какво въздействие ще има върху мен?Интересна дискусия сте заформили тук за оргонита,поздравления.
sidewinder,пробвах на ЛС да ти пиша,но така и не знам дали получаваш нещо? ???

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #939 -: Февруари 03, 2012, 23:19:05 pm »
Здравей trepa4,

Прочетох ти личните съобщения.

Днес ми доставиха този уред: http://www.technooptima.com/catalog/indikator-na-mikrovalnovi-izlachvaniya-br15-p-205.html?cPath=76_57

С него могат да се констатират доста интересни неща. Като например това, че от микровълновата ми пред вратата на разстояние 3-4см изтичат  4-9mW/cm2 нейонизираща микровълнова радиация (при допустими 5mW). Напълно изправна е, със здрав корпус. Това идва да ни каже, че докато работи не трябва да стоим пред нея и да се любуваме на това дето се върти вътре.

От страните, където има ламарина изтичането е не повече от 0.40- 1.0mW/cm2 дори на сантиметър от нея.

Когато поставя оргонит на пътя на датчика до микровълновата, радиацията спада, но не нацяло. Оргонита може да е и леко встрани, но винаги между уреда и микровълновата.

Установих, че алуминиево фолио за печене екранира перфектно излъчването и стойностите падат дори до 0.00. Победител - фолиото.

За GSM-те писах вече в една друга тема, че по-старите модели излъчват повече от по-новите.

С WiFi-тата проблеми никакви. Дори до самата антена няма почти никакви излъчвания. Преди години имаше истерия по този въпрос. Сега ми се струва да е била неоснователна.

Насочен уреда към антените на GSM операторите не дава никакъв отговор от големи разстояния. Предполагам, че ако се кача при тях ще е доста по-силно излъчването.

Засега е това от проучванията ми за днес.

П.П. Започвам леко да се ядосвам за това, че не мога да намеря още начин за детекция на оргоновата енергия. Досега все косвени показатели, за които не сме напълно сигурни. А по презумпция пространството между атомите би трябвало да е точно ефир или етер. Оргона и той трябва да е някъде там.

« Последна редакция: Февруари 03, 2012, 23:29:29 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #940 -: Февруари 04, 2012, 14:00:12 pm »
Обработката на храна с микровълни я прави "мъртва", отнема оргона от нея.  :diablo:
6285174923344176257

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #941 -: Февруари 04, 2012, 14:56:23 pm »
Миро, в спалнята съм заредил 4 оргонита от sidewinder. От както съм ги сложил, като че ли спират гадовете, понякога се опитват да ми влияят, но не е както преди, няма директни битки. Все още не мога да кажа със сигурност, още наблюдавам. А за  България може и да си прав, аз не съм там...
Да не те нападат често гадовете?Сложи едно огледало и кажи:Откъдето дошло,там да се върне! ;)

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #942 -: Февруари 05, 2012, 11:19:26 am »
Цитат
На мен лично сайтът ми харесва. Ако искаш можеш да споделяш какво чувстваш като носиш тези изделия. Имам предвид тук.


Искам да знам колкото мога повече относно лечението с оргонова енергия. Имам хора около себе си, на които искам да помогна, но с традиционните лечения не се получава, което надали е изненада. Правенето на оргонити ми се превърна в хоби, приятно ми е и ми доставя удоволствие. Понякога се замислям дали не прекаляваме. Приятеля ми спи до пирамидата и веднъж (когато спа особено близо) се оплака, че се буди с главоболие.Затова искам да се запозная и с възможни кофти ефекти.. някой беше постнал тук линкове към документи от Райх, обясняващи какво се случва, ако човек прекара повече от 30мин в оргонния акумулатор, но с парчетата оргонит ми се струва, че ефектите трябва да са по-слаби, тъй като не те заобикалят "стени" от оргон.
В момента чета "Анализ на характера" на Райх, но е тежко четенето, защото има терминологийка, а аз съм beginner в психоанализата..Ноо всичко с времето си:)


Обърни внимание на следното:Искам да помогна на някой,а той иска ли и ако иска какво прави по въпроса?Винаги хората търсят помощ отвън,както и причината за проблемите си,а всъщност всичко е нас самите,както и решението на проблемите ни.
Норбеков е казал:Нашите проблеми и болести са ксерокопие на нашите навици и характер. ;)
Четейки темата и аз се замислих за това да се прилага за лечение и да се помага и мисля,че не е невъзможно.И други мисли ми минават наум.....
« Последна редакция: Февруари 05, 2012, 11:33:56 am от trepa4a »

Неактивен FoL

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #943 -: Февруари 05, 2012, 14:15:40 pm »
  Пробвяй ако можеш и имаш желание с ръце да усетиш от енергиите на оргонита или при ултравиолетова среда..

Неактивен uzundio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #944 -: Февруари 16, 2012, 09:47:55 am »
Намерих епоксидна смола в склад в Пловдив на цена 18.90 лева за 1 килограм в комплект с втвърдител и само 10 броя. Ако има желаещи да се обадят на 0877149724 за да им обясня къде е склада. Повече такава цена няма да се намери на пазара...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27