Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859225 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #630 -: Октомври 19, 2011, 20:53:11 pm »
Оргонит, отблъскващ демонични същности, енергийни вампири, тъмни сили, негативни въздействия, блокажи и повдигане на вибрационното равнище.
Един такъв вече два месеца е у дома и мога да докладвам.  :) Гадовете си действат както и преди, изобщо не им пука, че ги посрещам с "нещо ново"; физически и емоционално се чувствам както и преди да получа оргонита. С две думи-нищо ново, все едно нямам оргонит при мен.
По този повод днес се бях замислил... При толкова много направени и действащи оргонни тела защо поне малко не се вижда някакъв ефект от тях? Казвам "някакъв", а не задължително положителен.  Смятам, че направих всичко, което зависи от мен: приех го с огромна благодарност, благослових го с мисълта да си свърши работата според Волята Му, осигурих му всички условия за пребиваване вкъщи.

Казвал съм го и на sidewinder, ще го напиша и тук-много често нещо, което работи ефективно(или поне така се рекламира)някъде по света тук, в България, не работи. Причината за това според мен е енергийната обстановка, която в нашата мила татковина е в пъти по-интензивна, в пъти по-разнообразна, в много пъти по-мощна(лично наблюдение). И тъй като иде реч за "Оргонит, отблъскващ демонични същности, енергийни вампири, тъмни сили, негативни въздействия" всички тези изчадия също са в пъти по-мощни и разнообразни в действията си тук, на наша територия. Може би трябва да се помисли в това направление, аз само споделям своите наблюдение.  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #631 -: Октомври 19, 2011, 21:39:16 pm »
Миро, оргонита се оказа, че не е панацея за всичко. Това, че създаваме хармонична среда не означава, че енергийния вампир няма да дойде да си похапне. Така пишеше в ръководството, така го направих. Не знам защо не се получава при теб, но оргонитите вкъщи работят и правят чудеса с растенията и  човешките взаимоотношения. Просто обстановката се промени вкъщи коренно. Не знам дали ще ми повярваш, но в средата на месец октомври на балкона има саксия с петунии и още някакви плевели, израстнали в присъствие на оргонит при тоя студ. (Ще ги снимам). Може би изискваме прекалено от оргонитите. Винаги съм смятал, че отношението на човека към оргонита има значение.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #632 -: Октомври 19, 2011, 22:19:51 pm »
Седя тука и се топля на оргончето...
Надявам се, знаеш че смолата и втвърдителя отделят силно токсични газове при смесването и втвърдяването ;) От веднъж нищо няма да ти стане, най-много по-цветни сънища, но никак не е хубаво за тялото!

Честно казано беше ме малко страх  :lol:, докато го правих устройството. Защото не съм правил такива неща, а непознатото плаши понякога. Знам, че пуши, принципно аз си бях приготвил от много отдавна едни заготовки /специално заредени съдове, информационни картинки и други неща/ за изготвянето му, даже щях да ги пратя на човека, който евентуално се беше навил да ми свърши услугата.  8) Та имах си една специална водичка в един специален съд и веднага, когато започна да пуши го "паркирах" на влажно. Престана веднага.  :)
Благодаря за съвета все пак, дано да бъде от полза на вървящите по този път за вбъдеще.
6285174923344176257

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #633 -: Октомври 19, 2011, 22:31:25 pm »
Оргонит, отблъскващ демонични същности, енергийни вампири, тъмни сили, негативни въздействия, блокажи и повдигане на вибрационното равнище.
Един такъв вече два месеца е у дома и мога да докладвам.  :) Гадовете си действат както и преди, изобщо не им пука, че ги посрещам с "нещо ново";
Миро, а ти как ги усещаш тези тъмни сили? Как се проявяват? Пробвал ли си разни изчиствания-тамян, молитва, визуализация, запечатвания в яйце?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #634 -: Октомври 19, 2011, 23:54:58 pm »
Миро, в спалнята съм заредил 4 оргонита от sidewinder. От както съм ги сложил, като че ли спират гадовете, понякога се опитват да ми влияят, но не е както преди, няма директни битки. Все още не мога да кажа със сигурност, още наблюдавам. А за  България може и да си прав, аз не съм там...

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #635 -: Октомври 20, 2011, 09:11:02 am »
Здравейте!
Mirotvorec, имам усещането, че не ти е нужен оргонит "срещу", а ЗА хармонизиране на средата, привличане на съзидателни енергии (ти си знаеш най-добре какви). За една година не съм направила нито един оргонит против, и нямам намерение занапред да правя... и то не защото съм фенка на майка Тереза.
Време е да мислим и действаме съзидателно, получавам потвърждения за това всеки ден.
Убедена съм, че sidewinder е дал най-доброто от себе си, докато ти е правил оргонита. Мисля, че не сте избрали подходящия за теб оргонит ;)
Ето ключовия момент в поста на xnet_user: няма директни битки
А докато се появи новия ти оргонит - подкрепям предложението на Magnolia за активно енергийно почистване. Тамяна чисти и зарежда едновременно и е добро решение, но не на всеки му понася. Може да се използват етерични масла и аромолампа - най-силно чистещи масла са боровото и пипереното (малко пари на очите). След изчистване е добре веднага да се зареди - примерно канелено, пачули, лимонена трева... кедровото масло чисти и зарежда едновременно. Може да се чисти със звук - тибетски чан, или най-обикновено звънче, с приятен и продължителен звън.
Знам от мъдрата ми баба проста, но ефективна техника със сол и захар, правя го откакто се помня... има десетки начини, все някой ще е твоя :).
А за България - и аз имам сходни наблюдения, тук всичко е по-, по- и най ;D
Защо ли знам десетки начини за енергийно чистене...

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #636 -: Октомври 20, 2011, 09:21:42 am »
Напълно възможно е, xnet_user, вярвам ти за ефекта, който се наблюдава при теб! Всичко зависи от естеството на "гадовете" и ... все пак не си в България.  ;)

Миро, а ти как ги усещаш тези тъмни сили? Как се проявяват? Пробвал ли си разни изчиствания-тамян, молитва, визуализация, запечатвания в яйце?
Когато споменавам "гадовете"(тъмните сили) имам предвид единствено и само реални човешки същества. Пред тяхната изобретателност и сила бледнеят всякакви други невидими за нас същности, за които сме говорили и във форума. Като започнем от комшийката Пена, минем през първи и втори братовчеди и стигнем до познати и непознати нам човеци, чиято основна дейност е именно тази-енергийни "упражнения". От 22год. пробвам какво ли не, включително и това, което изреждаш и ефектът е минимален. Нека не прозвучи като хленчене от моя страна, напротив, споделям всичко това с усмивка, защото от години се забавлявам на тези идиотии. Много се надявах, че оргоните поне малко ще могат да изграждат защити, защото жертвите са много, ама наистина много. Всъщност, все пак има някакъв ефект, макар и минимален. При енергийно въздействие от пет източника оргонът успя да изгради защита само срещу един от тях и то срещу най-слабия-комшийката Пена.  :)

Миро, оргонита се оказа, че не е панацея за всичко. Това, че създаваме хармонична среда не означава, че енергийния вампир няма да дойде да си похапне.  Може би изискваме прекалено от оргонитите. Винаги съм смятал, че отношението на човека към оргонита има значение.
Това са мъдри думи! Нямам никакви съмнения в изработката на оргонита, убеден съм, че си го направил както трябва! Не е в това причината да не се оправдаят моите очаквания.  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #637 -: Октомври 20, 2011, 09:24:21 am »
Миро, в спалнята съм заредил 4 оргонита от sidewinder. От както съм ги сложил, като че ли спират гадовете, понякога се опитват да ми влияят, но не е както преди, няма директни битки. Все още не мога да кажа със сигурност, още наблюдавам. А за  България може и да си прав, аз не съм там...

Как точно усещаш влиянието и присъствието им ?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #638 -: Октомври 20, 2011, 09:28:42 am »

Mirotvorec, имам усещането, че не ти е нужен оргонит "срещу".....
Ето ключовия момент в поста на xnet_user: няма директни битки

Отново мъдри думи, но нека тук да си говорим само за оргонити!  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #639 -: Октомври 20, 2011, 10:38:03 am »
Миро, така, както ни го обясняваш оставам с впечатление, че се чувстваш обречен и крайно незащитен. Аз съм ти казвал, че не те нападат и вследствие на това да ти е нарушена аурата, а те нападат, защото ти е нарушена цялостта на аурата. Аурата е като вентилатор. Колкото по-бързо се върти, толкова по-трудно имаш възможност да пъхнеш нещо през перките му. Така че помисли над идеята да засилиш личните си защитни качества.

Стил на живот, храна, навици, отношение към света и хората, пороци.

Далеч съм от мисълта да ти се бъркам в личния живот, но тези ключови думи горе имат значение.
« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 10:43:31 am от sidewinder »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #640 -: Октомври 20, 2011, 12:08:38 pm »
Не ми обръщате голямо внимание, но аз ще продължавам, пък току виж съм намерил и съмишленик.
Намерих един интересен сайт: http://www.baligifter.org/.
Съвсем накратко, собственикът обяснява, че негов приятел, учен, вече покойник се е занимавал с изследване на оргонитите и как те работят. Информацията, публикувана в сайта казва, че металните частици поглъщат Електро-Магнитното Поле (ЕМП), в което се намират - мобилните телефони, клетки, електричеството в мрежата, телевизори и т.н. По този начин те придобиват заряд и създават вътрешно ЕМП в оргонита. Кристала си променя формата (съвсем съвсем малко) под въздействие на това ЕМП, т.е. вибрира и като резултат отделя топлина. С други думи - оргонитите поглъщат ЕМП и го превръщат в топлина :)
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #641 -: Октомври 20, 2011, 12:29:24 pm »
С тази разлика, че не металните частици поглъщат, а смолата. Металните частици отразяват. Който и електронен инженер да питаш, ще ти каже, че смолата поглъща електромагнитното поле и го отслабва. ЕМП е кохерентно. След като излезе от оргонита се превръща в некохерентно (топлина). Представи си едно пинг-понг топче, изстреляно в тясно пространство между две стени. То ще започне да подскача многократно, докато енергията му отслабне и накаря спре. Същото става и в оргонита - смолата привлича, металите отблъскват - получава се пинг-понг ефект.

« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 15:04:23 pm от Mirotvorec »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #642 -: Октомври 20, 2011, 13:22:02 pm »
...След като излезе от оргонита се превръща в некохерентно (топлина)...
Няма как да се превърне СЛЕД като излезе  >:( Възможно е всяка метална частица да "отрази" малка вълничка от полето и след целия пинг-понг, както ти казваш, оргонита да излъчва некохерентни вълни. Или пък, всяка стружка да вибрира на честотата, която най-много й приляга (форма, материал, размер) и по този начин, като съвкупност от несихронизирани излъчватели, оргонита да излъчва некохерентни вълни. Или пък, стружките да не могат да вибрират заради смолата и заради това да се загряват.
"некохерентно лъчение" не е равно на "топлина". Ако част от вълните, излизащи от оргонита са в инфра-червения спектър, тогава част от излъчването на оргонита ще е топлина ;) Ако направим оргонит, който да излъчва САМО в инфра-червения спектър, няма да цепим дърва за през зимата  :drinks:
...Същото става и в оргонита - смолата привлича, металите отблъскват - получава се пинг-понг ефект.
А кристала какво прави?
« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 13:23:54 pm от diavolche »
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #643 -: Октомври 20, 2011, 14:02:17 pm »
...даже щях да ги пратя на човека, който евентуално се беше навил да ми свърши услугата...
Аз евентуално се бях навил, но реално нямаше с кой да си довърша пазарлъка  :-X
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #644 -: Октомври 20, 2011, 14:27:54 pm »
А кристала какво прави?

Кристалът е водещия. Матрицата на оргонита само му увеличава възможностите. Май не си прочел ръководството.

Ако имате само монокристал на планински кварц, той пак ще работи като чистач. Но ще трябва периодично да го чистите и няма да е толкова силен.

Вече потопен в оргонит, силата му се умножава многократно и може сам да се почиства от свежо генерираната оргонова енергия. 
« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 15:06:43 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27