Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859217 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #885 -: Декември 10, 2011, 14:08:38 pm »
Хора, моите уважения, но не мислите ли, че леко преигравате. Кристала, вкаран в оргонитна матрица се самопочиства от оргона, дори и да не е почистен, когато е бил отвън.

Винаги са ми били интересни действия като почистване на кристал, след като почти винаги нямаме обратна връзка. Как кристала ще ни каже - "Да сега съм почистен и се чувствам добре. Вече може да ме капсулираш в смолата". Тези, които го могат това са единици в света.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #886 -: Декември 11, 2011, 22:42:51 pm »
Заповядайте!

Горещо препоръчвам да се започне с "Magic of Radionics". Отговаря на много, много въпроси, свързани с оргона. Другото са допълнителни бонуси!  8)
6285174923344176257

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #887 -: Декември 12, 2011, 00:18:28 am »
Може би не съм се изразила ясно, исках да кажа точно, че не е нужно да е сложно. Идеята на почистването е да се освободи кристала от предходни програми и въздействия. Сори, не съм искала да преекспонирам въпроса с кристалите, само споделих каквото знам. 

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #888 -: Декември 12, 2011, 08:31:21 am »
Кристала, вкаран в оргонитна матрица се самопочиства от оргона, дори и да не е почистен, когато е бил отвън.

Sidewinder, на практика тази информация наистина я има и се смята от много хора за напълно достатъчна процедура. Понякога се пуска и някаква почистваща честота в готовия и работеш вече оргонит, за да премахне остатъците от предишни програмирания.

Нека обаче си представим един съвременен човек, използващ оргонит. Все повече хора получават т.нар. "инсайт", т.е. "някакво внезапно озарение, сила, мощ". Въпреки заглушаващите социумни програми от всякакъв вид.

Особено ако ползват оргонити.

Но в много голям процент от случаите на инсайт се получава така, че той на практика е неуправляем. Хората са неспособни да усвоят изцяло такава мощ, да я направляват в правилната посока и с правилната сила. Т.е. мощта е с тях /поне временно, ако не се научат съзнателно да я викат постоянно и да удържат това състояние/, но те не знаят какво да правят с нея. И най-често я оставят на самотек. Но тя никъде не отива, стои си в тях. И един ден, да кажем Пешо /името е просто за удобство, никой не асоциирам с него  :)/ осъзнава, че когато си помисли нещо и то с много голяма вероятност се случва. Рано или късно. Забележка: от древността съществуват начини за изработка на оргонитоподобни предмети с много малък размер, които притежават огромна мощ. Човекът, който ги използва става изключително "предвидлив" и "голям късметлия", защото посредством връзката си такъв предмет и енергията, която получават неговите мисли от този предмет позволяват материализацията им. Понастоящем начините за изработка на такива предмети са скрити от обществеността и се използват в изключително тесни кръгове.

Да кажем, че Пешо нещо се ядоса /естествено временно/ на своя добър приятел Гошо  :rofl:, който не го е взел със себе си на купон.  :) Кристалът /кристалите/ от оргонита /оргонитите/ на Пешо прихваща това му състояние /нищо, че е да кажем само 5-10 минутно, ако точно тогава е в обхвата на съзнанието на кристала.../ който най-съвестно започва да го обработва посредством своето собствено съзнание. Забележка: Кристалите имат собствено съзнание. Те са много малка част от съзнанието на Земята, един вид нейни мозъчни клетки. В този смисъл, sidewinder е прав, че е много трудно да се замърси информационно даден кристал. Но аз бих добавил от себе си - да, трудно е но в такава степен, в каквато позволи подсъзнанието. Т.е. ако конкретен човек /в нашия случай Пешо/ е "на ти" със собственото си подсъзнание, то ще се вслушва много повече в неговите желания, мечти и мисли /филма "The Secret"/. Но подсъзнанието принципно не прави разлика между добро и лошо за другите, освен ако не му се укаже изрично. И Пешо, ядосан, макар и за кратко, на подсъзнателно ниво комуникира с кристала /без реално да осъзнава/, тази мисъл се подхранва от оргонита /особено ако е изработен качествено/ и започва да се осъществява.

Ние, купувайки си от магазина кристали, на практика не знаем колко и какви по сила хора са ги държали и са си взаимодействали с тях /неосъзнано/. Потокът оргон, минавайки през кристала го почиства до неговата микрокристална решетка /ако натрошим един кристал ще получим малки кристалчета - аналог на големия/.

А ако тази кристална решетка е изменена от нечие много силно влияние? А ако преди да си купим кристала той е бил използван за лечение на заболявания, които са оставили информационен отпечатък? Или нарочно е бил обработен по някакъв начин. Дори неосъзнано има много силни /моментно/ хора. Да си припомним изследванията на Масару Емото - думите "любов" и "благодарност" записани на бележка, поставена под чаша с вода променят кристалната структура на водата. Ние, хората, сме изградени от голям процент вода. Затова /и не само, разбира се/ можем много лесно да си взаимодействаме с кристали /неосъзнано и неуправляемо в повечето случаи/. За да програмираме един кристал съществуват много методики. В един свой стар пост бях споменал за записване на различни символи върху него, или пък проектиране на холограма-програма посредством лазер върху кристала. По тези начини пак се постига променяне на самата кристална решетка на камъка. Ето пример за записване на руни върху кристали:



Забележка: Изображението е взето оттук.

Ето защо е добре да записваме "на чисто". За да няма изкривявания на информацията.

Винаги са ми били интересни действия като почистване на кристал, след като почти винаги нямаме обратна връзка. Как кристала ще ни каже - "Да сега съм почистен и се чувствам добре. Вече може да ме капсулираш в смолата". Тези, които го могат това са единици в света.

Да така е. Кристалът няма да ни каже в ухото, че е почистен. Както и водата от опитите на Масару Емото не го казва с глас, а посредством ледени кристали. В този ред на мисли ще си позволя да споделя с Вас един авангарден начин за програмиране на кристал на микрониво. С 99% сигурност.

Забележка: 99% сигурност за променяне на кристалната решетка има и методът, посочен от мен със слушалките и фолиото в предишен пост, където обаче ефектът се постига посредством въздействието на звуковата колебателна върху микроструктурите.

Взема се USB-микроскоп /за ГОЛЯМО удобство, иначе може всякакъв/. Пример за такъв:



Забележка: Снимката е взета оттук.


Удобството при него е, че може да прави снимки на увеличенията на разглеждания от нас предмет, които впоследствие могат да се обработват директно на компютъра. Прави се увеличена снимка на кристалната решетка на камъка. Тази снимка е структурен линк към самия материален кристал. Върху нея се въздейства посредством ментални програми - с изображения, цветове, звук, мисъл. Подхранени допълнително с оргон. Нищо, че снимката показва само конкретна част от кристала, а не целия - не забравяме фракталните свойства на кристалите. Посредством микроизмененията, които произтичат във вече физическо ниво след определено време цялата кристална решетка "узрява" с новата програма, естествено ако е спазена добра екранировка от външни допълнителни опити за запис.  :)

Тези методи на програмиране на кристала ни позволяват да сме сигурни 99% в крайния резултат. Без да имаме необходимост от обратна връзка със съзнанието на кристала.  :)
« Последна редакция: Декември 12, 2011, 09:06:11 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #889 -: Декември 12, 2011, 12:42:00 pm »
Има някаква тънкотия в цялата работа, толкова са близо двете градинки, а такава разлика в развитието на растенията, реколтата си я бива, яки кукумбери.

На 60 страница, от препоръчаната от мен в по-горния пост книга има интересна информация, касаеща използването на оргонитните технологии в аграрния сектор. Позволявам си да цитирам първо оригиналния текст:

"When using his machine to accelerate the growth of plants Upton discovered
an easier way than treating the leaf of each individual plant. He found that he
could take an aerial photo of the field to be treated and place the photo
negative on the witness well. This worked just as well as using a leaf from a
plant! Apparently the image of the plant is linked psychically to the plants and
anything done to the link is felt by the original. This truly is electronic
voodoo! All the research to this day points to a psychic link between anobject and any of its parts and even something used to represent it like a
photo."

а това е моя IMHO превод /извинете за неточности, отдавна не съм на ти с английския/:

"Използвайки своята машина за ускоряване прираста на растения, Ъптън открил по-лесен начин за въздействие от използваното досега третиране на лист на всяко отделно растение. Той разбрал, че може да се вземе въздушна снимка на цялото поле за третиране и да постави негатива на снимката на мястото за свидетеля. Това проработило толкова добре, колкото и използването на лист от растение. Очевидно снимката на растението е свързана /линкната/ психично с растенията и каквато и да е процедура да се извърши върху този линк то тя се чувства от оригинала. Това, на практика е електронно вуду! Всички изследвания до този ден сочат, че има психична /ментална/ връзка между даден обект и която и да било негова част, или дори нещо, използвано да го изобрази - например снимка."

Забележка: "Свидетел" - това е един вид структурен линк.
« Последна редакция: Декември 12, 2011, 12:44:36 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #890 -: Декември 12, 2011, 22:14:14 pm »
Нуждая се от оргонит, който да неутрализира нискочестотно излъчване от транслатори и подобни ``мозъко-пържилки``. Но съм с две леви ръце. Задължително ли е да го направя сам? Не можели да се вземе готов? Ако се наложи да го майсторя как да си набавя материали? Четох, четох темата и съм неуверен, че ще се справя без чужда помощ да приготвя оргонит сам. Дайте съвет моля.
TRUE OR DEATH

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #891 -: Декември 12, 2011, 22:45:51 pm »
По-лесно е, отколкото изглежда. Прочети първо ръководството в подписа на sidewinder. И да не стане супершедьовър първия ти оргонит, ще има безкрайно ценното свойство да си е твое творение. Вместо да се притесняваш, че може да не се справиш, приеми го като предизвикателство и се забавлявай.
Успех!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #892 -: Декември 14, 2011, 08:44:52 am »
Най-сетне реших да го направя.  :) :) :)

Когато имам възможност ще публикувам документацията за изработка на оргонит от по-ново поколение. Сега ще се занимавам с горепосоченото.
« Последна редакция: Декември 14, 2011, 08:46:23 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #893 -: Декември 15, 2011, 15:44:10 pm »
...
А пък си и мислех какво ще се получи, ако я направя тази кутия като оргонен акумулатор пласт фолио пласт смола и след това да ги държа вътре.
И дали ако стане добре функциониращ акумулатор може ли да се ползва за зареждане на съхнещи оргонити?

http://www.orgone.org/articles/ax2001-grnfld-aa.htm

Между другото е описано много добре какви са усещанията от прекаляването с оргон.
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 16:16:33 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #895 -: Декември 15, 2011, 19:41:47 pm »
...ей тука да ви споделя и друго намерих книги на Вилхелм Райх за сваляне, не знам доколко са достоверни, но кой знае:
http://www.wilhelmreichtrust.org/books.html...

Ето достоверни.  :)

Някои не са свързани с оргона. Но са на или за Райх.

Схеми на устройства на Райх.- автор Джеймс Де Мео + информация за растения, здраве и още много. ОТГОВАРЯ НА МНОГО ВЪПРОСИ!

 Активно оргонитно устройство от Джон Логан - на руски.
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 20:01:53 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен буборяна

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #896 -: Декември 21, 2011, 12:25:09 pm »
Относно книги на Вилхелм Райх - има издадена "Анализ на характера", в която се застъпва лечението с оргонова енергия. На издателство Lege Artis е. Доста голяма и засега много интересна. :yes:

Неактивен буборяна

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #897 -: Декември 21, 2011, 12:44:46 pm »
Тъй като виждам, че тук има хора, които се занимават от доста време с оргонит и оргонна енергия, искам да помоля за мнение относно моя сайт и нещата в него. Много се интересувам, чета откъдето намеря, но все пак е нужно време за да се натрупа и асимилира информация :)
След изработката, докато засъхва, ги зареждаме с медитация и намерения. В зависимост за кого го правим (когато е по поръчка и познаваме човека), визуализираме различни цветове и намерение, облечени в думи. Приемам всякаква критика и съвети  :hi:
Сайта е www.orgonitebg.com

Неактивен globalnoto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #898 -: Декември 21, 2011, 22:51:40 pm »
  Здравейте на всички!
 Поздравления за тема! Преди седмица в един разговор (за илюминатите) се спомена за оргонити и се заинтригувах, след което събрах инфо и почети съм изчела вашата темата. Да си призная стана ми фикс идея да си направя оргонит и аз. Не мога да си обясня как толкова бързо ме грабна всичко това, но даже вече имам половината материали.
 Съжелявам, че не мога да дам допълнителна информация по темата тъй като аз самата черпя инфо от вас!

  Благодаря ВИ!

  Дени

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #899 -: Декември 22, 2011, 07:57:51 am »
...мнение относно моя сайт и нещата в него.

На мен лично сайтът ми харесва. Ако искаш можеш да споделяш какво чувстваш като носиш тези изделия. Имам предвид тук.

...ги зареждаме с медитация и намерения. ...визуализираме различни цветове и намерение, облечени в думи.

Нелоши думи, а знаеш ли /сподели ако е така/ какво реално се получава при твоите оргонити с такива действия?

...Много се интересувам, чета откъдето намеря...

Какво точно искаш да постигнеш?  :)
« Последна редакция: Декември 22, 2011, 08:09:42 am от bofara »
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27