Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859397 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #825 -: Ноември 28, 2011, 21:53:33 pm »
02-Swasthisthana.mp3:
http://dox.bg/files/dw?a=3beadb6a3a

03-Manipura.mp3:
http://dox.bg/files/dw?a=4dcbdd33fe

07-Sahasrara.mp3:
http://dox.bg/files/dw?a=f6aaa305cc

04-Anahata.mp3:
http://dox.bg/files/dw?a=d80b545f2d

06-Ajna.mp3:
http://dox.bg/files/dw?a=bd87050d15

05-Vishuddha.mp3:
http://dox.bg/files/dw?a=8e108fbfd8

01-Muladhara.mp3:
http://dox.bg/files/dw?a=eb6fb0bfc7

МП-тройки на чакрите. Класика. Когато имам възможност ще пусна и графики към всяка.
6285174923344176257

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #826 -: Ноември 28, 2011, 22:59:37 pm »
Сайде, сега като си припомних ситуацията- абсолютно си прав. По-бързо се разсейваха, но го отдадох на вятъра. И май го правеха на по-голяма Н. Може би се опитват да избегнат оргонита? Може да звучи като шега, но и да е истина. :hi:

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #827 -: Ноември 28, 2011, 23:06:36 pm »
Bojinkata, няколко пъти съм наблюдавала това, което описваш, като се изчисти небето и след няколко часа пощуряват да пръскат само над града, сигурно имат лимит на бълвоча >:( През целия си живот не съм гледала толкова към небето, както през последните два-три месеца. И това което виждам ме радва все повече - СВ хруска трейли на закуска ;)
Много е трудно да се експериментира с нещо, което не се вижда и е с големина 10-100

Идеите ми за физикални тестове съвсем се изчерпаха... ех, да имаше как да разберем какво точно му е модифицирал на гайгеровия брояч д-р Райх, за да регистрира ефира.

Хвърля известна светлина по аграрния въпрос:
2004г.
http://orgone-art.all4orgone.com/anglais/visibleeffectgarden.htm
2005г.
http://orgone-art.all4orgone.com/anglais/visibleeffectgarden2.htm

Има някаква тънкотия в цялата работа, толкова са близо двете градинки, а такава разлика в развитието на растенията, реколтата си я бива, яки кукумбери.
« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 23:39:49 pm от pleasure »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #828 -: Ноември 28, 2011, 23:27:37 pm »
...физикални тестове...
Физикални тестове (изследвания) е медицинското наименование на прегледа при лекаря - когато пипа, гледа, слуша и т.н. пациента  ???
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #829 -: Ноември 28, 2011, 23:52:47 pm »
Да, правилно си забелязал - пипа, гледа, слуша, мери, тегли - все действия, базирани на петте физически сетива. Примерът ти с доктора е частен случай. За физикална радиестезия да си чувал, като менталната е, само че доста по-точна като резултат на измерването, направо си е приложна физика.
« Последна редакция: Ноември 29, 2011, 07:29:13 am от Mirotvorec »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #830 -: Ноември 29, 2011, 09:31:36 am »
...- дали би имало проблем за оргонит направен от епоксидна смола да седи непрекъснато вода и дали тази вода става за пиене - идеята ми е имам кана за филтриране и ако направя малък оргонит той да седи непрекъснато вътре хем водата може да се зареди хем оргонита ще има контакт с вода постоянно

Категорично оргонитът да няма ПРЯК досег с неща, които консумираш. Можеш да го сложиш под каната, но в никакъв случай В нея.

- друга идея придобих ако няма проблем за смолата може да се правят оргонити и да се пускат в реки и морета  ;)

Това се практикува, особено и с други заредени ГОЛЕМИ предмети, за да могат да излъчват мощно около себе си. Ако правиш оргонит и възнамеряваш да го пуснеш в река - гледай реката да е някъде по-тясна, да се свива между бреговете, а оргонитът да е разположен така, че да излъчва на по-голям радиус. Така ще заредиш по-голямо количество вода.

Направих един плосък оргонит с идеята да държа бутилки с вода и дори чинии с храна, сега правя тест с него със семена от трева ...

IMHO, оргонитът от снимката в горния ти пост /до чинийките/ е добър. Според мен потокът му е много повече ориентиран във височина, отколкото встрани. Можеш да пробваш дали съм прав като сложиш ВЪРХУ него за вечерта една чаша с вода и на сутринта я изпиеш. Ако съм прав - ще имаш ОСЕЗАЕМО повече от обикновеното енергия през близките два-четири часа след изпиването й.  :) Идеята за зареждане на храна е супер, практикува се в ресторанти, на практика с една малка порция успяваш да получиш много повече енергия...  8)


...Това ме навежда на мисълта как оргонита разпръсква енергията и как може да се подобри това разпръскване. Прочетох в темата, че се слага спирала от медна тел на върха на кристала за да разпръсква по-добре. Някакви други идеи?

Можеш да експериментираш с различни графични изображения и/или метални форми върху/под готов вече оргонит. Получава се доста интересно.

P.S. Скоро направих малък оргонит за носене на един приятел и съвсем случайно бабата на неговата приятелка го е видяла и е поискала да го види. След като го е поддържала е казала, че е с много силно излъчване.

Принципно възрастните хора имат по-слаба енергетика и не е за учудване, че бабата го усеща като силно излъчване, а приятеля ти - или го усеща леко или въобще. Може да се увеличи качеството на живот на възрастни хора с внимателно запознаване на аурите им /които наистина са проблемни при някои/ с пасивни оргонити.  :) По-конкретно - малко по-малко се започва с 1бр, после се увеличават до колкото се прецени индивидуално из помещенията, където живее възрастен човек.

Личен пример: Аз съм направил индивидуална трансферна двойка /специално за нея/ и съм оставил приемника при една позната възрастна жена /скрил съм го под матрака, на леглото където спи, защото тя не вярва в "такива чудесии"/. Още на следващия ден се наблюдаваше осезаемо повишаване на енергетиката й. Сега, от време на време /най-вече вечер, когато с по-голяма степен на сигурност мога да знам че се намира на леглото, че спи  :)/ слагам нейния индивидуален предавател /аз съм в Пловдив, тя е в друг град на 100-120км разстояние  8)/ и по телефонни разговори и визуална представа, когато я виждам - има ефект. IMHO.
забележка: когато предавателят й не се намира върху оргонита го увивам в алуминиево фолио. Защото ако го оставя "където ми падне" ще й предава от енергията на там, където е "където ми падне". Практикува се и следното: предавателят се ламинира и се поставя в местност с много силна енергетика - пример Кръстова гора, IMHO. А приемникът съответно ти предава "усещането" за тази местност.

la-ma-rin, продължавай все така!
« Последна редакция: Ноември 29, 2011, 10:01:52 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #831 -: Ноември 29, 2011, 12:53:31 pm »
...Това ме навежда на мисълта как оргонита разпръсква енергията и как може да се подобри това разпръскване.

Ето един пример /моето "творение"  :rofl:/ какво съм направил аз, за да се концентрира енергийният вихър, който излиза от кристала.



Малка пластмасова чашка за еднократна употреба, покрита от вътрешната страна с алуминиево фолио, с лъскавата страна откъм кристала. В самото пространство, което се образува вътре в чашката има поставен link. Както споменах в зависимост от целите си мога да поставям различни трансферни двойки /всяка е уникална/ и да подхранвам с енергия различни неща. Вътре могат да се напишат и афирмации на листче... Може много неща. Какво се случва - енергията, която излиза от кристала под формата, придадена й от бобината се модулира /в примера от pleasure с пирамидата и бобината на Тесла се вижда ясно модулирането на суровия оргон в оргон под формата на ДНК или РНК /не съм уверен/ спирала./ Модулира се и в зависимост от от това какъв звук или мелодия ще пуснем... Отгоре на чашката има дупка, през която влиза аудио-кабела /в бъдещите ми творения ще го планирам да е отстрани/ и излиза модулираната енергия - концентрирана и наситена с информация и си взаимодейства с енергоинформационния пашкул  :rofl: :rofl: :rofl: на приемника /в случая - на мен/. На снимката се вижда /качеството не е много добро/ и листче с графика /мащаб едно към запалка  :)/, поставено под оргонита, което влага допълнителна информационна съставляваща + влияе допълнително на потока енергия. В бъдещите си "творения" ще предвидя направо малка камера, в която да слагам различни неща - може например да се сложи билка, лекарство... Забележка: в самият оргонит няма вложени кроп или други пасивни бобини. Състои се от: домакинска тел, метални стружки /месинг и мед/, епоксидна смола, разклонен кристал, мьобиус и графики-изображения. Към него има link-нати 5 трансферни двойки и гривна /използват се по различно време, само по 1 бр., за да се получава по-силно подхранване с енергия/. По лични усещания и наблюдения, независимо от малкия си размер, устройството си върши съвестно работата.  :rofl:

Пример за разпространение на "модулираната енергия", т.е. наситеният с информация оргон: Когато реша да се позаредя допълнително с енергия и да нормализирам потока й по всички меридиани на тялото /по всички канали/ понякога си пускам да се въртят мелодиите на всички чакри /една след друга/, които съм посочил в по-горен пост, като започвам от 01.-Муладхара и приключвам с последната. Но, за да подобря усвояемостта на вложената информация, слагам двоен конектор към плейъра като единият жак - включвам към оргонита, а другия жак от конектора - към обикновени слушалки. Тези слушалки трябва да бъдат в обхвата на аурата ми, за да може да се възприема и допълнителна звукова съставляваща от тях. Получава се супер! Ето фотопример:



По лични наблюдения, когато го включа в дадено помещение и в същото помещение има и други хора - въздейства върху всички. Но ако съм link-нат допълнително към устройството посредством таргет двойка /или просто съм си поставил моя снимка върху кристала/, независимо, че в помещението има и други хора, голяма част от оргона се насочва към приемника, т.е. към мен, не че при другите хора не достига, но най-вече при приемника.  :)

Когато се занимавам със силови физически упражнения и устройството е край мен /например вкъщи/ или пък съм линк-нат към него /например навън или в спортен клуб/ се получава така, че веднага след силовото натоварване започва един прилив на енергия отвън /този ефект се наблюдава най-силно, когато оргонитът е във физическа близост до мен, не казвам, че с link-ването не работи, напротив. Но с физическата близост ме зарежда почти моментално и се повишава издръжливостта. Организмът не се "пристрастява" към външният източник на енергия, не се получава енергозависимост, напротив! Когато посредством използването на активното устройство се прочистят енергийните канали от блокове и "шлаки" - тогава тялото започва да си дърпа само много по-ефективно енергията отвън, без помощта на различни източници, само. Но как да си изградим работеща конкретно за нас приложима схема на употреба на оргонита - това е много сериозна и дълга тема, не ми се навлиза в теоретични обяснения. Кхм.  

Понякога си зареждам и шампоан - после, след като се изкъпя по косата ми все едно ме щипят иглички, доста се енергизира.  :morning2: За храна, дрехи /обувки/ и други неща - някой друг път.  :)

Рецепта за разпръскващ енергията пасивен оргонит:/приложимо е при "освежаване" на помещения от "стара" енергия, за офиси, където се отделя много "нервна" негативна енергия.../ натурална глина, цимент, вода, кварцов пясък /или натрошени рапани+натрошени кристали/ и малко калциев дихлорид /за втвърдител/ - пропорциите - по лично усмотрение /не ми харесват конкретните рецепти/. Най-добре е да се смеси механично, желателно до "сметанообразно" състояние - с бъркалка-бормашина или кой каквото има. Най-подходящата форма за изливане е куб. Евтино, ефективно и елегантно.  8)

п.с. ако желаем да придадем на оргона, разпръскван от куба по-специфични свойства - зареждаме го в съд със слушалки или тонколони /някои хора не си играят на дребно, а блъскат по цели кофи такава смес/ със подходящ звук - за хармонизация, за енергия...



« Последна редакция: Ноември 29, 2011, 14:03:15 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #832 -: Ноември 29, 2011, 16:00:43 pm »
Бофара, ти да не си гледал скоро филма "Седморката на Блейк"?! Притесняваме се за теб. Не ти ли прави впечатление на последък, че си пишеш сам?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #833 -: Ноември 29, 2011, 16:23:09 pm »
 :rofl: :rofl: :rofl: ОК.

...ех, да имаше как да разберем какво точно му е модифицирал на гайгеровия брояч д-р Райх, за да регистрира ефира...

Не е невъзможно. Не съм уверен доколко достоверна информация ще дава. Има противоречиви сведения. Между другото в една от препратките /на руски е/ в прикачения уърдовски файл има интересна информация. IMHO. И това ако е руската школа... Нищо, че учебникът е преведен на руски. Е, да информацията е малко старичка...

И такаи така е забавно тук - нека да се посмеем заедно.  :)
« Последна редакция: Ноември 29, 2011, 18:20:31 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #834 -: Ноември 29, 2011, 23:22:52 pm »
Тази вечер си направих труда да прочета изцяло темата. Наистина съм избързал прекалено. Че то тук никой /освен на едно място sidewinder нещо подобно/ не е направил собствено програмируемо устройство с бобина вътре в него, залята със смола. Вътре. Поне не е писал във форума. А и sidewinder най-много честоти да му пуска. И пак той споменава, че махалото ще се скъса от махане - "виждаш ли, показвам ти, че е силно!!!" Той затова ми говори за "Седморката на Блейк"  :rofl: А аз мислех, че има хора, значително по-напред. Значително. Затова и пишех такива работи.  :blush: :blush: :blush: Затова в България все още сме много, много назад... И не само в България. На много, много места. Че то други форуми в България на тази тема аз не съм открил досега.  

Дааа, избързал съм прекалено много. Направо съм шокиран.  :o :o :o

И, повярвайте ми съществуват много по-сериозни неща. Планетата Земя е живо същество с 22 степени на мерност. Ние имаме 4. Не, това не е Кабала и дървото Сефирот.

И мислех да откривам съвсем нова тема със съвсем нови неща в нея.  :nea: И наистина нямам за цел да причиня вреда на никого. Въобще. Защо казвам това: Устройството, към което съм линк-нат не е в Европа. И работи перфектно /включвам се само, когато ми потрябва, така че опитите и усещанията ми от моето self-made устройство са истинни засега/. Има устройства, които могат да линкнат човека и само с мисълта за него, могат да го линкнат и посредством текст, написан от него. Не е задължително да е на ръка - нали е вложил своя личен отпечатък в написаното. Аз ако исках да причиня вреда на някого - че малко ли постове има написани тук, бе хора. От Вас. Искам да Ви науча да използвате истинския си човешки потенциал. Не казвам, че кексчетата не работят. Но работят много слабо, в сравнение с това, което можете да постигнете. Има и много по-глобални устройства, с които се управляват процесите не само в цял град, но и в... Зависи от мощта на оператора. Има и "хора" с мощта на устройства - в целия свят са около 200. С много по-висока мерност от нашата. 9.

Засега повтаряме готови рецепти и се надяваме да не ни "достигне"...

Пак казвам, ако някой реши да си прави - няма да сбърка. Определено. Това, което го пишат и публикуват в официалните сайтове в интернет - винаги е на принципа на Гьобелс - определен % истина, когато се смеси с неистина...
Да, има силфи, има и демони, има и сиви...  Напълно реални същества. Но... Но от интернет ще намерим само %-тът истина, добре смесен с остатъкът неистина. Че то и Библията отпреди 500 години се отличава по съдържание от съвременната Библия. Откъде знам ли? Оф, няма да пиша, че...
Пределно ми е ясно, че този пост е последният за мен тук. Нали ме мислите за куку. Желая Ви успехи!:)

Отивам да гледам "Седморката на Блейк".  :rofl: :rofl: :rofl:
« Последна редакция: Ноември 30, 2011, 00:09:14 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #835 -: Ноември 30, 2011, 08:41:29 am »
Разбира се, че не е кабала. Кабала означава "от уста на ухо". Едни хора не са запознати с тези технологии, други не искат и да чуят за тях.
« Последна редакция: Ноември 30, 2011, 09:54:19 am от Mirotvorec »

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #836 -: Ноември 30, 2011, 10:44:06 am »
Бофора, ти да не си Розенкройцер? Имаш същия досаден стил на писане. ;)
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Lullu

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #837 -: Ноември 30, 2011, 16:58:51 pm »
Привет на всички!  ;)

Вчера "случайно" попаднах тук и успях да изчета цялата тема ( и ръководството ), и съответно да се ентусиазирам достатъчно - до степен, че ми остана да купя само смолата  ;D, за да направя първи опит!  По този повод мерси на дяволчето за инфото къде във Варна има такива кристали :)

Голямо Благодаря на Сайдуайндър за страхотната тема и въобще за всичкия труд и информация! Имам малко въпроси по повод зареждането и използването на запер - в смисъл как точно да свържа запера със съхнещия оргонит.. това не го разбрах  :blush:

Бофара - и на теб много благодаря за прекрасните допълващи екстри :) Покрай твоите постове се сдобих с доста ценни книги, на които не бях попаднала досега! Въобще искам да кажа, че твоите идеи за влагане на холограми, сандживини и т.н. за мен са много логични и много ми допадат.. ще се възползвам определено! Искам да те питам за гривната, за която говориш няколко страници назад - в отделните оргонити от които е съставена има ли сложени кристали? И въобще колко горе-долу са големи като размер отделните части?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #838 -: Декември 01, 2011, 14:56:11 pm »
Бофора, ти да не си Розенкройцер? Имаш същия досаден стил на писане. ;)

Миличък, не съм уверен, че знаеш какво си причиняваш с този никнейм. ;)

...ти да не си гледал скоро филма "Седморката на Блейк"?!

Кабала означава "от уста на ухо".

 :rofl: :rofl: :rofl:

Посмяхме се на прекрасните шедьоври на форумната мисъл... Нека да свършим малко работа.

... Вчера "случайно" попаднах тук ...По този повод мерси на дяволчето за инфото къде във Варна има такива кристали :)

Повярвай ми, случайните случайности се случват случайно някъде другаде. И съвсем неслучайно регионът край Варна дърпа много по-напред от Пловдив. Естествено, че е свързано с оргон /чи/. Морето като сложна биосистема, съгласно биоциклите на планетата генерира оргон.  :o

Бофара - и на теб много благодаря ...Искам да те питам за гривната, за която говориш няколко страници назад ...

Моля.  :yes: Не се притеснявай да питаш каквото те интересува или вълнува. Естествено на тема - оргонити.  :)

Относно гривната. Ще се постарая да пресъздам един, да го наречем "идеален" според съвременните представи и възможности начин за създаване на много добра гривна.

Нека се пренесем в Хонг-Конг. Както знаем там се събират Изток и Запад. Т.е. съвременните технологии от Запада умело се съчетават, хармонизират и допълват Източните традиции и знания.
Нека си представим съпруга на много богат бизнесмен /в Хонг-Конг има най-много милионери на човек от населението  :)/. Пари и скука. Има /може да си позволи/ всичко материално. Но ... вече се е преситила от всичко. Както е известно - "богатите също плачат". Да приемем, че тя има някаква физическа черта, която не харесва в себе си - например рядка коса.  :nea: Забележка: хората на Изток са много по-добре запознати от нас какво причинява "изкуственият тунинг" на тялото под каквато и да била форма, затова тя не желае да си вгражда изкуствени треси. Или друг вариант - изпитва неудобство да общува с даден тип хора - например, въпреки богатството си се смущава от красиви млади мъже със сини очи и светла коса /това се дължи на събития от минали превъплъщения, които тя не помни съзнателно , но които са се записали в енергоинформационния й пашкул, а ако някой, който чете това и не вярва - да приеме, че са се записали в акаша, и се отразяват на подсъзнателно ниво в настоящото й превъплъщение, и тя ги усеща като сигнали или подсъзнателни импулси, които идват "от само себе си" и "я карат" да постъпва или да се чувства по даден начин/. Тя иска да промени това. Ще се опитаме да посочим как може да го направи, естествено, във връзка с оргонитната технология на съвременно равнище и твоя въпрос:

...Искам да те питам за гривната, за която говориш няколко страници назад...

Жената се свързва с "майстор-занаятчия", който има "работилница за изпълняване на желания". Обяснява му проблема си и той се заема да изготви предмет, който да "промени реалността", тази "реалност", която не й допада. Забележка: "Реалността", в която живеем е много "пластелинено", /т.е. може да се оформя според майсторството на скулптора, който работи с нея/ понятие. Реалността, в която живеят повечето хора се натрапва изкуствено от социума посредством различни програми /чрез масмедиите, чрез облъчвания.../, които се записват на генетично равнище и затова официално учените се чудят какви да тези звена от ДНК, които не могат да разчетат и не могат да намерят приложението им. Голяма част от истинската ни генетична същност е изменена. И се изменя постоянно. Напоследък това се наблюдава в много по-засилени темпове. А неофициално - излизаме от темата за оргонитите.

Съгласно теорията на хаоса /в подписа ми във всеки пост има малко информация по този въпрос/ и математическото моделиране може да се изготви математически модел на даден процес, който се повтаря във времето. При нея - в първия случай постоянно й никне рядка коса  :rofl: :rofl: :rofl: /уникален пример, IMHO  :rofl:/, а във втория - при общуването си с мъже тип Къванч Тътлату  :rofl: :rofl: :rofl: /това е само удобно-визуализиращ пример, не ме съдете строго/ тя се чувства не особено уверена в себе си, с недостатъчно самочувствие и "усещане" за женственост. /днес и аз се записвам в шедьоврите на форумната мисъл/. Специалистът-майстор, след определени наблюдения, замервания и др. "майсторски" похвати /на Изток тези традиции се изучават и предават с поколения/ създава такъв модел /естествено опростявам нещата, тук са необходими статистически данни или готови компютърно-генерирани математически модели, симулиращи дадени процеси/. После от този модел се вземат конкретни стойности, които са най-благоприятни, най-хармонични и желани за моделиране на даден процес /реалност/ и се подхранват с енергия /оргон, чи.../. Забележка: В един от уроците на Карл Велц е посочен начин за такова подхранване за създаване на талисман посредством генератор на Велц. Съществуват доста начини за подхранване на даден тренд, не само чрез готов генератор, може и с Ваша енергия, изтичаща от ръцете, може и с програмируемо оргонитно устройство, може и с ... Може с много методики. Друг е въпросът доколко силна е тази енергия, доколко ефективно ще се подхрани желаният от нас тренд. Особено ако е само със силата на мисълта, и особено като отчетем, че през работния ден не ни остава много време да мислим осъзнано за даден момент /тренд/.

След като желаните от нас параметри се подхранят СИЛНО с енергия се пристъпва към "моделиране на реалността от хаоса".

Забележка: Всичко е произлязло от нищото /хаоса/ посредством "словото" на Твореца. Как се "моделира реалността от хаоса".
В приложеният от мен фрактал:



се вижда как от нашия, да го наречем "макросвят" материята отива в "микросвета", като се стреми към нищото. Това, уважаеми sidewinder в кабалистиката се нарича голям аркан 13 - обнуляваща енергия. И понеже Кабала и дървото Сефирот са създадени изкуствено, за да обслужват интересите на определен брой хора, но това е "изкуствен" модел, а планетата ни е съвсем естествено и реално същество такъв смисъл вложих в горния си пост. Това не го казвам за теб, а за хората, които се интересуват. И всяка една част от този фрактал /посоченият от мен фрактал е само примерен, има толкова много варианти/ дори сама по себе си е информационно копие на цялото, т.е. носи същите характеристики като цялото, т.е. от нея може да се пресъздаде целия фрактал. В това е принципът и на холограмите и тяхната сериозна информационна наситеност. По същия начин са създадени и модулите на Шакаев, по много подобен - картинките Санджевини... Има много модели. Много. Друг е въпросът какви програми са вложени в тях и дали си струва да ги използваме. Тук - нека хората си преценят сами.

Същият процес, но с обратен знак - т.е. от микро към макро"реалността" е т.нар. "сътворяване". Така е създадено всичко. Интересен пример в това отношение може да се посочи във връзка със запера на д-р Х.Кларк. Посредством слаб ток се убиват дадени микроорганизми. Но тогава се освобождават други, по-малки от тях, които до тяхната смърт са паразитирали върху вече убитите с ток. Тях ги убиваме с екстракт от орехови - не помня как бяха точно, после за да убием паразитиращите върху тях, действаме с пелин, после с карамфил за по-ниското ниво... /не помня правилната последователност - дали първо екстракт, после другото, посочвам го като пример за  това, че се отива на все по-микро и по-микрониво/.

« Последна редакция: Декември 01, 2011, 15:08:23 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #839 -: Декември 01, 2011, 14:57:09 pm »
Продължение.


Та, "майсторът-занаятчия" създава модел с подхранени с оргон добре желани параметри /в нашия случай гъстота и дължина на косата, например/ от който ще се моделира в реалния свят. Този модел може да се пресъздаде виртуално - например да се гледа на плосък екран тримерно изображение и информацията, която възприемаме посредством очите /и не само - през аурата също/ ще постъпва в нашето енергоинформационно пространство, което на физическо ниво се явява проекция на тялото и най-вече на мозъка /той е отговорен за доста процеси/. Така от микросвета се отива в макросвета. Но, разбира се, трябва да се мисли сериозно преди да се пристъпи към подобни неща. В нашия случай майсторът ще направи холограмни проекции на тримерното компютърно изображение. Забележка: Гривните powerbalance  представляват холограмно изображение на "Цветето на живота", изобразено в книгите на Мелхиседек Друнвало. При Вас работят ли? Работят, но действието им е МНОГО слабо. Защото информационната съставляваща /Цветето на живота/, която е вложена в тях е предвидена за изключително широк кръг от хора. Т.е. условно универсална. IMHO. А в нашия случай, с оргонитната гривна, въздействието се засилва допълнително, защото самата гривна е оргонит. Условно универсални са и картинките Санджевини и модулите на Шакаев. Но ако се вгледаме в обясненията към тях - всяка една картинка Санджевини например има собствено значение - има картинки, предназначени за конкретни здравословни проблеми, за конкретни ситуации... Същото е и с модулите на Шакаев /който е чел подробно, разбира се/  :)

Защо точно гривна? Ако е някакъв друг предмет - да приемем оргонитен "мъфин" и той е направен качествено, т.е. разпространява оргона равномерно, то се получава следното/опростен модел/:



Червената точка е оргонитният мъфин в десния джоб на човек, който ако е направен добре има определен радиус на действие, изобразен с жълтия кръг /според това как е направен може посоката на действие на оргона да е с различна форма, може да е елипса, може много неща, как е сложен кристалът, зависи от бобината, от стружките, от формата.../Но жълтият кръг не покрива цялата аура. Дори да я покрива /ако оргонитът е мощен/ няма да е равномерно, ще се получи по-местно въздействие.

Ако е гривна - тогава тя ще въздейства върху меридианите на човека, т.е. върху енергийните канали на тялото, т.е. върху цялата аура. Неслучайно има магнитни гривни, неслучайно powerbalance ги пускат като гривни /има и медальони - тогава влияе много повече на чакрата анахата, отколкото на целия енергоинформационен пашкул/

Майсторът изготвя "модел на желанието" придава му форма, ОТНОВО подхранва с чи. Забележка: пример за двумерно изображение на тримерен елементарен модел на кръвта /без математическо моделиране, без информационно подхранени съставки, празен е от смисъл, показвам за по-добра визуална представа, ВЪОБЩЕ не претендирам за достоверност, а искам да се добие по-добра представа/:



От тримерния модел се изготвят холограмни изображения /за примерни такива в България - приятно гледане/, които се влагат в заготовките за гривната. Самите заготовки /парчетата/ се изготвят от специален компаунд /пример за такъв е: полимер от стоматологичната и други медицински практики + скъпоценни метали съгласно стихията на клиента /някои хора имат стихия огън, някои вода.../ + астротрендове + диамантен прах..., това е само пример/. Съставките се пречистват, активират с чи, влагат се в готовото изделие според календара Цолкин и Книгата на промените. . Размерът на отделните части /може да се направи и с цялостен корпус, това е повече от естетични съображения / е добре да е кратен на 1дюйм=2,54см. Т.е. може 1/2 дюйм, може...
Съответно, когато жената постави гривната на ръката си, активността на оргона се засилва не веднага, а след определено време /до 48 часа/, необходима е адаптация,, а при мен гривната ми "заработи" на третия ден /естествено аз съм вложил всеизвестните съставки за оргонит, които се употребяват тук от всички /съгласно наръчника от sidewinder например/, и не мога да се меря с майстора-занаятчия  :rofl: :rofl: :rofl: и това съм го казвал неведнъж тук./ аурата й започва да "разчита" информацията, вложена в холограмата, която допълнително се подхранва от оргона, генериран от гривната. И тази информация започва да се разпространява посредством меридианите по цялото физическо тяло. За начален ефект при примера с гъстотата на косата - минимум 40 дни /това зависи от индивидуалната енергетика на човека/.

Уважаема Lullu, на въпроса ти

...в отделните оргонити от които е съставена има ли сложени кристали? И въобще колко горе-долу са големи като размер отделните части?

IMHO е най-добре да се вземе един кристал за цялата гривна и той се натроши на парчета за отделните й части, защото тези парчета са като фракталите, т.е. всяко едно парченце от кристала е напълно информационно идентично като целия кристал, т.е. гривната ти така ще работи като едно цяло. Кристал се натрошава най-добре като се постави в торбичка и му се въздейства по груб механичен начин - с чук.  :rofl:
Относно въздействието й - на физическо ниво можеш да го усетиш като леки боцкания по кожата, затопляне или охлаждане /зависи от стихията ти/. Ако, разбира се, е изработена с достатъчно силно действие. Тук аз имам МНОГО малък практически опит, затова за съставни части и сила на въздействие - може да се включи и някой по-вещ. В зависимост от поносимостта на кожата с допир към епоксидната смола - тук не знам, индивидуално е за всеки. При мен няма проблем. Затова посочвам и специалния "стоматологичен" компаунд /забележка: такива полимери се продават свободно в специализирани магазини 8)/

Ако имаш възможност можеш да си измериш аурата преди ползването на оргонити /в частност гривната/ и след това /във Варна съм срещал информация от интернет тук, а по-конкретно - адаптометрично замерване. Естествено, посочил съм и напълно работеща, условно безплатна методика.  :)
За конструктивните въпроси - няма да си позволявам да ти давам съвети - размери, съставки, компаунд..., защото е най-добре да си ги подбереш ти самата, според общите принципи, които се постарах да посоча в горната "история", които "получих от майстора-занаятчия".

Успехи в начинанието с оргонитите! Хармонична енергия на всички!






« Последна редакция: Декември 01, 2011, 16:20:11 pm от bofara »
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27