Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859138 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #795 -: Ноември 25, 2011, 10:03:16 am »
Здравейте!...
Не намерих в нета кирлианови снимки за споменаваната от bofara родин бобина (търсих само на български), предложението ми е преди употребата и щателно да изучите как се променят полетата. С мьобиусовата бобина сме значително по-наясно и пак не е достатъчно...

Е, тук минаваме от форумна тематика на малко по-научни  :rofl: основи. Щом така ви харесва... Аз също нямам кирлианови снимки. Който има желание да експериментира и да си направи. Остава и това да започна...


Относно
Ето - "озвучени" са ДНК-мандалата и модулът "Айнажол"...

давам информация, изводите си ги правете сами.
Възприятията са супер индивидуални, изхождайте от това, което на вас ви резонира.

Е, мен може да ме изкарате и че публикувам тук звуци, графики и информация, които обслужват интереси на злонамерени същности...  :rofl: Все ми е едно, каквото искате мислете.  :blush:

С откритията на квантовата генетика Sidewinder ви запозна http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,18767.735.html. ще е полезно
да си припомните пост №744, както и да прочете инфото в посочения под снимката линк. Каква е връзката - информацията за въздействие се предава само по идентичност - собствено или сходно днк, т.е. на преки роднини. Няма универсални ДНК възстановители. Какво правим тогава - предизвиквам вашата креативност... освен идеята с косъма, тя е ясна.

Нима? Излиза, че ние не сме произлезли от един и същ източник - дядо Адам и баба Ева...  :rofl: :rofl: :rofl:

Щом идеята с косъма ти е толкова ясна - бих искал да те помоля да я разгледаш по-подробно. Естествено във връзка с оргонитите - вижда се, че умееш да даваш снимкови "доказателства" и примери - ами сподели ги с уважаемите форумчани, моля те.

А в този линк е лекцията на Гаряев с най-новите им достижения (споко, няма реклами). Превъртете видеото на 1:46:35 за да чуете как пее човешка ДНК от кръв, на 1:43:00 можете да чуете как пее ДНК на пиленце, обърнете внимание на изображението на екрана.Хармонично, мелодично, красиво... (поне за мен)
Няма много общо със стържещите звуци от файлчето на Bofara, нали, ако си пуснете опцията на MP да ви ги визуализира, ще видите, че и „картинките” са не особено хармонични.

"Стържещите звуци от файлчето на bofara" са генерирани от компютърна програма, която трансформира bitmap в wav, като bitmap-ите в случая са същите тези картинки. Който иска хармонични... За Гаряев въобще и не мисля да "флудя"...

Въобще, имах желание да споделя още немалко практична според моите възгледи информация, но виждам, че за Вас първосигналната хармония е от съществено значение... Нека бъде така. Пожелавам успехи на уважаемите форумчани.  :hi:
6285174923344176257

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #796 -: Ноември 25, 2011, 11:21:58 am »
Magnolia, топчетата са сачми за ловно оръжие, вътре са стоманени, само повърхностно са помеднени, има и поцинковани. Лесно се работи с тях, но са скъпички. Търся бракувани лагерни сачми от порядъка 4.5 до 6.5мм диаметър.
Идеята първоначално я взех от това клипче, срещала съм и много по-красиви образци със същото изпълнение.

Bofara, много лично приемаш поста ми. Да, за мен хармонията е изначална - или я има или я няма. Какво ще рече второсигнална хармония?


Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #797 -: Ноември 25, 2011, 13:59:53 pm »
Ако някой се интересува от практични неща, свързани с оргонитите и смята, че мога да бъда от полза - да пита тук, не на лични, моля ви. Ще се постарая да бъда максимално полезен.
6285174923344176257

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #798 -: Ноември 25, 2011, 15:00:22 pm »
Дай идея за изработка на оргонит, който изпълнява желания  :) - всякакви. Като му въздействаме подсъзнателно, а той усили намеренията ни, докато се превърнат в реалност. Мислите ни са вибрации, състоящи се от енергийна субстанция. Мисли, повтарящи се с чувство и емоция, постепенно се запечатват в подсъзнанието ни. То има способност за трансформация в природата. То е мястото, където мислите и убежденията, смесени с емоциите, се трансформират и преобразуват във физическа реалност. Оргонита да действа като усилвател, за по бързо изпълнение на желанията  ;)
« Последна редакция: Ноември 26, 2011, 07:37:35 am от Mirotvorec »

Неактивен zaba

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #799 -: Ноември 25, 2011, 15:17:33 pm »
Като човек, който се навърта покрай учени, днес намерих един стар гама детектор (руски). Започнах да експериментирам как оргонитите повлияват на детектора на устройството.

Известно е, че гама лъчите по природа са електромагнитни вълни с честота 1019Hz. Имат висока проникваща способност. Отделят се при радиоактивен разпад. От това следва, че те са в компетенцията на оргонитите, след като са електромагнитни вълни.

Измерих фоновото излачване на тепето, на което работя. Оказа се че има леко надвишаване на дозата - 0,35 микросиверта, което е с 0,15 над нормата. Това се дължи на урановите залежи под Пловдив. Когато доближа оргонит до уреда, отчитането спада на 0,25 микросиверта. Изводите... вие се досещате какви са.

Гама лъчите могат да имат много честоти, не само 1019Hz, освен това не се отделят само при радиоактивен разпад в тесния смисъл на термина - това само за информация, не е особено важно в случая.

Не знам дали оргонитът може да абсорбира гама лъчи, но нищо чудно! Това от една страна. От друга страна, детекторът, който си използвал, най-вероятно е бил йонизационна камера, която мери тока, който възниква между електродите ѝ при попадане на фотони (гама лъчението е фотонно), може оргонитът да е повлиял и/или на това.

Ако има как да се установи кое от двете е, за мен би било много интересно. Йонизационна камера имам в работата си, ако на някой му хрумнат идеи (или дай боже на мен  ;D ), ще проведем експеримент.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #800 -: Ноември 25, 2011, 15:43:01 pm »
Дай идея за изработка на оргонит, който изпълнява желания  :) - всякакви.

 :) Ами аз вече съм дал. Относно качеството на изпълнение - това изключително много зависи от начина, по който ще разговаряме с "нашия съюзник" /да го наречем така/ - тук бихме могли да намерим полезна информация. Човекът е много-много напред, аз просто мога да му  :hi:

Цитат на: drakkar link=topic=18767.msg244036#msg244036м date=1322226022

Мисли, повтарящи се с чувство и емоция, постепенно се запечатват в подсъзнанието ни. То има способност за трансформация в природата. То е мястото, където мислите и убежденията, смесени с емоциите, се трансформират и преобразуват във физическа реалност.

Леко загатваш за изначалната способност на човек да твори собствената си реалност.  Тук, IMHO, ключовата дума е Афирмации - ако се вгледаме внимателно в примера от линка, който съм посочил - ще видим как се изгражда една наистина добра и работеща афирмация - да не е в бъдеще време, говорим, мислим и чувстваме /предаваме на кристала/ информация за това, което искаме, все едно то вече е ФАКТ. И ние "изпитваме" чувства, мисли, удоволствие, ако щете от факта, че вече сме в реалността на нашето желание. Само искам да вметна, че когато правите лични афирмации, които после да пуснете на аудиожака /или пък да нанесете на листче със зареден с оргон флумастер/ е добре да вмъкнете и "... по възможно най-хармоничния и благоприятен за мен и моите близки... начин", може и Вие да си измислите подобно на моя пример, не е задължително да се копира сляпо. Защо?

Пример:
Да приемем, че искаме да имаме собствено жилище. Подхранваме мислеформите, въздействаме на подсъзнанието... Обаче оргонитът не мисли по какъв начин ще го изпълни - той търси път към изпълнението на желанието ни. Изразявам се образно. Този начин /ако кристалът, вложен в оргонита е по-разклонен, или пък е направен "кристал" като този, посочен в примера, даден от мен тогава ще работи по различни маршрути едновременно/, този начин може да доведе до изпълнението на нечие желание, но посредством кончината на нечия баба /повтарям това е само пример/, която има апартамент и след нейната ... някой ще е "щастлив" собственик на жилище - това е един малко гадничък, но напълно възможен като ситуация пример. Затова - задължително в афирмациите - само благоприятно и хармонично /може и защитно, може и ... - нали затова е форум, да се дават идеи и да се споделя/.

В началото трябва да приучим съзнанието си да бъде "оператор" на направения от нас оргонит. И е добре да започнем от малки стъпки, а не да се хвърлим на "големия милион" или "червеното порше" - такива понятия подсъзнанието ни ще ги отхвърли на момента. По-реални и изпълними желания в началото. Повече търпение. Мозъкът се учи много бързо. Схемата 21/21//21/21/21 дни. Писал съм вече.

За мен лично най-важна е връзката оператор-устройство + подходящите афирмации. Качеството на суровия оргон, изходните параметри - естествено оказват влияние. Всичко оказва влияние.

Успехи!

п.с. добре е да се структурира и вода със същите изходни параметри и да се пие. Силата на въздействие се увеличава доста.

п.п.с. оффтоп /уж/ - замисляли ли сме се какво всъщност се случва, когато човек влиза в църква, джамия, синагога, абе - храм. Какво се случва с неговите мисли-молитви-желания, които МНОГО ни се иска да се сбъднат. Подсказка - храмовете са изрградени на принципа на управляемо ментално оргонитно устройство  :rofl: като в + имат и това, че ги строят на много внимателно подбрани места със силна енергетика.

п.п.п.с. ако афирмациите ни се получат прекалено дълги, което не е много-добре, IMHO, можем да ускорим записа, например 10-15 пъти на някой аудио-редактор и да го пуснем на кристала ускорен. Действа СУПЕР!

п.п.п.п.с. Оттук  /на руски е, не ми се превежда, поне засега/ всеки желаещ би могъл да си вземе информация и да си изработи САМ аурограма /снимка на аурата/ на цена от 3 до 5 лв.  :rofl: :rofl: :rofl:Как можете да изследвате практически влияението на даден оргонит върху Вас - правите си снимка преди да започнете да използвате оргонит и известно време след началото на Вашето взаимодействие с него. Може и по време на снимката да е с/на Вас. Добре е да се знае, че силата на аурата зависи от дневните и годинишните биоритми, а за по-обективна оценка се прави и "снимка" на пръстите на краката /защото там също може да има проблеми по меридианите/. Което означава, че ако сте направили, например, аурограма през септември, а после и през март на другата година с един и същ оргонит, при равни други условия, е много вероятно да има разлика. Посредством снимка на аурата може да се направи и прогноза за бъдещи заболявания и проблеми на физическо ниво.

Пример:



Защо е практично това - всички модерни уреди, които снимат аурата работят на този принцип, само че трансформират аурограмата от пръстите в такава около тялото посредством компютърна обработка. И ти вземат 40лв /реална цена/ да кажем за това:



което е нищо повече от компютърна обработка на това:



получено посредством това:



Относно изготвянето на снимки Кирлиан на дадено устройство - добре е ако някой се заеме  :rofl: да направи снимки: 1. Само на устройството и 2. На устройството, когато си взаимодейства с оператора. Ще намери интересна зависимост. Особено ако е свързано ментално с оператора.

Успех на търсещите умове.



« Последна редакция: Ноември 25, 2011, 17:23:32 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #801 -: Ноември 25, 2011, 20:36:51 pm »
Сайдуиндър,
можеш ли да начертаеш на един лист как гама лъчите ще се абсорбират от оргонита?
Така както ти си го представяш.
Нарисувай положението на лъчите без оргонит, нарисувай оргонита, и нарисувай гама лъчите, след като има наблизо оргонит.

zaba, ако е технически грамотен, и ако има желание може да се включи на помощ със свое предположение и чертеж.

И за да не излезе, че се заяждам и спамя, ето го моето предположение:
според мен, гама лъчите биха се движили точно като светлинни лъчи от видима светлина. (т.е. почти по права линия). Да намалиш гама лъчението с обект, с големината на юмрук, е съвсем същото, като да внесеш камък в стая, и да накараш цялата светлина наоколо да намалее с 1/3.
До сега не ми е известен начин, чрез който можеш да намалиш интензитета на светлинен лъч, БЕЗ да му препречваш пътя директно. Ако някой знае такъв да сподели.
А гама лъчението е пак вид светлинно лъчение (както каза човека преди мен: "фотонно")
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #802 -: Ноември 25, 2011, 20:52:05 pm »
Тангра, не пропусна да се отбележиш и този път. Тази тема ти е станала нещо като фетиш. Ей сега почвам да ресувам схема... как пък не.

Оргонита го слагах точно на датчика на детектора. Един вид препречвах пътя на гама лъчите. При положение, че те имат висока проницаемост и в същото време честотата на отмерванията намаляваше, когато оргонита е на устройството, значи ги абсорбира. Не съм казал, че внесен в стая, оргонитът гарантира, че вече там няма гама лъчи. Просто преминали през него, те намаляват.

Егати и скептицизма, егати и чудото.

Искаш ли да ти кажа как виждам аз абсорбирането на гама лъчите?

Представи си да стреляш с пистолет в много гъста гора. Куршумът все някога ще се вреже в дърво. Ей така действа оргонита с неговата матрица по отношение на всакакви електромагнитни лъчения. И понеже на частиците с такъв размер като гама лъчите им се налага да приминат през поредица от мека и тварда тъкън (смола, метал), на тях им се убива от енергията и те се погасяват в крайна сметка.

И не се научихте толкова време, че се произнася сайдуайндър!
« Последна редакция: Ноември 25, 2011, 21:37:32 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #803 -: Ноември 25, 2011, 21:20:38 pm »
...се вижда също пирамида, в която е вложена бобина на Тесла, обърнете внимание на образувалия се енергиен вихър, безусловно свойствата на полето се променят. Очевадно!...

Да, вглеждайки се по-подробно:



на мен очевадно  :rofl: ми напомня на ДНК-спирала:



Безусловно! Друг е въпросът в мерността. Но принципът на подобието е спазен... Друг е въпросът в посоката - ляво или дясно-въртяща. Дори тук на форума имаше някакви спорове как е правилно да се гледа - отгоре или отдолу. Тесла рулзззз!

А относно Марко Родин е необходимо да погледнем тук и тук, което мисля, че е достатъчно, за да си направим поне елементарни изводи с какво се е занимавал.  :)
« Последна редакция: Ноември 25, 2011, 21:38:13 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #804 -: Ноември 26, 2011, 11:49:19 am »
Туториал за програмиране на кристал:

В интернет често срещана методика за програмиране на кристал е тази и тази

Бих искал да предложа на уважаемите форумчани една различна,  8) но напълно работеща методика:
За целта ще са ни необходими

1. Кристал, съответно подбран и почистен информационно правилно  :yes:/тук съм показал  разклонени кристали, които IMHO имат по-голям потенциал за програмиране/:



2. Звук, графика и др. неща /по избор/ за програмирането му;

3. Слушалки, тиксо, алуминиево фолио:



Прикрепяме слушалките към кристала посредством тиксо/изолирбанд.../ по подобен начин  :writer::



Приготвяме подходящо парче алуминиево фолио /за безплатно ориентираните - станиол от шоколад  :rofl: /



Увиваме добре кристала със слушалките във фолиото и получаваме това:



Пускаме звук  :music:, предварително подбран от нас за дадена цел да въздейства върху кристала - минимум 4 часа, добре е 48 часа! Разопаковаме, оставяме кристала да се преструктурира, спрямо зададената от нас програма пак така - ако бързаме 4 часа, ако искаме качество 48 часа. Може и 12 часа, може ... може всичко - кой както си иска, на кой както му харесва. Ами - честито! Имаме си програмиран /със сигурност/ кристал, който впоследствие можем да вложим в оргонит /там се въздейства допълнително с програмиране/ или да го ползваме сам по себе си.

п.с. Може да напишете /гравирате или изобразите по друг начин - например посредством лазер-холограма - някой ден за по-сръчните ще пусна и туториал как да си изготвят устройство за лазерни холограми вкъщи  :drinks:, съответно за много малко пари, а с ОГРОМНА ефективност. Но нека засега да видим как и ДАЛИ въобще се усвояват нещата досега / и различни символи върху кристала, например така /извинявам се за качеството, снимам от телефона/:



п.п.с. може преди програмирането на кристала със слушалките и алуминиевото фолио да се увие с някакво изображение на хартия /например някакви символи, картинки, билки може - зависи за каква цел се програмира - тук всеки си преценя/, а после чак с алуминиевото фолио и да му се действа със звука. Ето защо давам и звук и картинка на един и същ модул - например Айнажол, или ДНК - мандалата. Не забравяме, че изображението трябва да е с лице към кристала. За да може да се въздейства по различни начини с една и съща информация, т.е. информацията да се впише в структурата на кристала по-силно, по-ефективно.  :)

Моето мнение е, че по този начин кристалът се програмира значително по-силно и самият запис на програмата не зависи от моментното състояние на записващия.  :writer:

Съвет: за по-равномерен запис е възможно да се вземе и преходник-конектор:



с който да се привържат 2 чифта слушалки към кристала.  

Освен това може да си програмирате по същия начин и стъклен /или от друг подходящ материал/ съд /пак така залепваме слушалките и .../ и когато чашата например е готова и програмирана - можем да я ползваме за програмиране на вода, в която да застива полимерът по време на изготвянето на оргонит, можем да пием такава вода, да поливаме цветя...

Личен пример:

Аз ползвам само 1 бр. програмируем оргонит - малък, колкото бебешко бурканче, със стерео жак, с мьобиус намотка /не успях да направя качествено плоската родин намотка  ::)/, епоксидна смола+метални стружки и парчета+програми. Намерих сили и време и си го направих сам.  :good:
Включвам го рядко, повечето време работи на пасивен режим. Забелязвам следната тенденция - намаля ми много количеството храна, което консумирам /близо 2 пъти/. Организмът ми отхвърля /вече си иска качествена храна/ обикновени колбаси и бира - въобще! Спя по-малко, с около 2-4 часа по-малко от преди да го изработя. КПД-то ми се увеличи - наблюдавам, че върша някаква работа или действие с повече бързина и ефективност. В момента експериментирам с въздействието на оргон върху дрехи - засега имам положителни резултати, ще споделя след известно време, когато се увеличи броя на наблюденията ми.

Е, да аз ползвам и други енергизиращи средства и методики, така че не може да се каже, че само от него е този ефект, но все пак темата е за оргонити...

Е, мисля, че който има желание и възможност би могъл да си изработи сериозни оргонити - с доста прилично ментално присъствие на собственика си, с висока степен на програмируемост, с различна маршрутизация за постигане на зададените цели. И ако се съмнява върху действието и ефективността на оргонита - да го провери посредством аурограма.  :)

Мечтата ми е все повече хора да имат добри оргонни устройства, все повече хора да знаят истинския им потенциал и да могат да го използват.

Сега, като си преглеждам някои от предишните постове - ясно се вижда кога съм бил в изменено състояние на съзнанието докато съм ги писал. Ако някой ми се е обидил - дължа му извинение.  :)

...А сега предлагам да се върнем на първоначалната идея на темата:
Класическите оргонити – изработка, изследване и наблюдение на тяхната работа, споделяне на резултати.
...

 :good: :good: :good:

С Уважение и Пожелание за успехи!

Bofara





« Последна редакция: Ноември 26, 2011, 13:31:39 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #805 -: Ноември 26, 2011, 14:05:02 pm »
Как да изготвим собствена трансферна двойка?

Това е само пример. Има различни варианти.

Приготвяме си този модул /за по-висока ефективност изрязваме външният кръг с надписа/:



Принтираме го /лазерен принтер/ с подходящ размер /например 2,54смх2,54см, забележка 2,54см - 1 дюйм - размер, често използван в подобни практики/. Това ще е ПРИЕМНИКЪТ. Листчето /картончето/ от другата страна е празно.

Принтираме го отново със същия размер. От другата страна на листа /добре е листът да бъде дебел, който има възможност на картон, това важи и за Приемника/ принтираме наша снимка /например/ или залепваме 7 косъма с фоликулите... Най-лесно е със снимка, IMHO, работи супер. Получава се така - от едната страна на листчето е този модул, а от другата - физическият или структурен линк. Това ще е ПРЕДАВАТЕЛЯТ.

Предавателят оставяме на програмируемия оргонит, НАСОЧЕН С ИЗОБРАЖЕНИЕТО НА МОДУЛА НАГОРЕ, А ЛИНКЪТ СОЧИ КЪМ ОРГОНИТА, приемникът носим със себе си - IMHO изображението на модула да сочи към външната за нас среда. Това е опростен, но напълно работещ вариант. Можем да ги ламинираме, а можем да ги покрием с тънък слой епоксидна смола+натрошен кристал за по-висока ефективност. Можем просто да ги покрием с тънък слой лак, размесен с кварцов пясък... Можем...кой както му харесва.

И МНОГО ВАЖНО НЕЩО: Поставяме и на предавателя и на приемника - уникален номер /един и същ и за предавателя и за приемника/, или подпис, или отпечатък от палец - върху изображението на модула. Защо? Ами защото ако някой друг си направи същия приемник като Вашия ще получава енергията от Вашия оргонит. Затова трябва да ИНДИВИДУАЛИЗИРАМЕ нашата трансферна двойка - аз лично ползвам ЕГН+подпис/за допълнително застраховане/. Може и номер на лична карта... Само да не се повтаря много лесно...
« Последна редакция: Ноември 26, 2011, 14:22:47 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #806 -: Ноември 27, 2011, 10:29:37 am »
Две малки устройства с мьобиус, оловни сачми  :negative:, пирони и домакинска тел. Не съветвам никой да слага олово в своите оргонити.



Едно добро /според мен/ устройство с бобина на родин, епоксидна смола и фини метални частици, с повърхностно покритие /вероятно лак  :)/ за по-мека енергия.



Оттук можем да вземем идея за вложена тръба в подобно устройство:



 /конкрентият пример е с медна тръба и устройството е с широко предназначение - обяснено е в самия туториал в посочения от мен линк, но на английски/

А, да в един от по-горните си постове съм дал друго филмче /грешно :blush:/ за това как се прави Родин бобина за оргонит. Всъщност съм дал пак Родин бобина, но под формата на тороид, което е по-трудно за репликация. Ами...извинявам се. Позволявам си да дам това - плоска родин бобина, тип Starship:


което Ви уверявам, че е правилното, а схемата я повтарям отново:



Сега вече би трябвало да е значително по-лесно /съдя от съобщенията в лични/ да си направите сами плоска родин бобина. А относно честотите, с които да си поставяме различни цели и афирмации - 28 страница тукИначе, когато предварително програмираме кристала /метода със слушалките/ и по време на застиването на смолата е добре да пуснем универсален звук - аз лично ползвам мелодия, която нормализира потока на енергията по всички чакри. Впоследствие се получава доста хармонично излъчване и най-важното - широк диапазон, което, комбинирано с "кристал" от епоксидна смола+натрошен АХАТ дава сериозно предимство. IMHO.
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 11:04:22 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #807 -: Ноември 27, 2011, 19:04:25 pm »


Здравейте!
При мен сe получи по обратния ред. Първо започнах с афирмациите, списъците с желания и в частност - карта на желанията – принадлежа към онези 80 % от човечеството, които по-добре възприемат визуално, оргонитите се появиха по-късно. Афирмациите са от полза, учат ни да мислим в сегашно време, да се концентрираме върху реалността тук и сега, както и да мислим позитивно и съзидателно. Но са само една от съставляващите, освен тях са необходими още куп знания. Голяма част от тях натрупах, благодарение на участието си в една тема. В продължение на 3 години няколкостотин души са събрали, изучили, и най-вече приложили на практика техники и упражнения от различни автори, които развиват умението ни да сътворяваме реалността и са споделили своите резултати . Имам добри резултати, към момента около 70% от картата, която направих тогава вече са факт. Само че този подход вече не ми е достатъчен, като направиш няколко десетки ритуала примерно за привличане на пари, установяваш, че колкото и да са различни на пръв поглед, резултатът зависи винаги от едно и също – способността ти да взаимодействаш с енергията на парите. Като всяка друга енергия, тя си има своя честота и закони, на които се подчинява, например в случая - за даването и получаването и още няколко закона. Ако желанието ви включва и други хора, става още по-весело – законите за ненамеса, за непоискано добро и т.н. добавката „без вреда за никого” върши работа, но често нейната реализация отнема по-голяма част от енергийния ресурс, необходим за проявяването на вашето желание в материята. От тук произтича един ключов момент – защо при едни хора работят едни практики, при други хора – втори, някои практики работят частично и в определени ситуации и защо често резултатите са компромисни или още по-лошо, като в китайската мъдрост
„Внимавай какво си пожелаваш!!!”  ???
Тук е синтезиран колосален обем информация, като Александрийската библиотека, линковете са разделени тематично, който се интересува, може да погледне.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=619122.0
Ако наречем условно гореизложения подход „позитивно мислене”, то можем да наречем това предложение на Bofara метод на древните традиции.
http://www.magickcourse.com/
Паралелно в продължение на година и половина изследвах и него. Пробвала съм елементална и ангелска магия, и двете са базирани на разглежданата във въпросния сайт УИКА, чийто първообраз е древната келтска магия. В тази посока стигнах до същите изводи, до които и в „позитивната” практика. Плюс един такъв момент – ако нямате намерение задълбочено да я изследвате с години като Велц, по-добре хич не се захващайте.  ::)
След двегодишни ежедневни занимания стигнах до един разтърсващ извод:
И двата подхода са външни, т.е. не включват еволюционния план на душата и личността, моето индивидуално развитие.  Прилагането на готови рецепти, дори когато са облечени в стил „това е пример, напрви го по твоя начин” не са решение! Готовите рецепти тип „куик фикс”, са все едно да назубриш решението на задачата, малка промяна в условието и вече решението е друго. Самият факт, че я пробва друг човек, с различни възгледи, възприятия... и т.н. фактори, които ни пряват различни личности, вече е солидна промяна в условието на задачката. Може да я решиш с каквито и да е промени в условието само когато разбираш принципа, алгоритъма по който се решава.   
Така стигнах до осъзнаването, че преди да станеш майстор в сътворяването на реалността, първо е необходимо да станеш майстор на самия себе си.
И започнах отначало, първо да опознавам себе си – способностите си, недостатъците си, които всъщност са латентни способности, силата на мисълта си, поведенческите ми модели, ограниченията, които несъзнателно си налагам и т.н. Заех се да стабилизирам енергийната си система, да подобрявам енергийно средата си на обитаване, да развивам сензориката си.  Способността ми да си реализирам намеренията е качествено различна, нещо повече, започнах да привличам в живата си тези хора, събития, информация и т.н. с лекота, без усилие... състояние, което в езотериката се нарича да си в потока на сътворението, да си в силата си.  Съвсем достижимо е това особено вътрешно състояние, с което можеш да управляваш собствената си реалност, но е процес, не става за един ден.
Между другото то обяснява и как работят модулите на Шакаев. Всички го можем за себе си, когато го прави човек с мощна енергетика, то е въздействащо за по-голям кръг хора по подобие. Нищихме ги подробно някъде в темата "Подсъзнанието може всичко", работят, но в сравнение с някои други практики са си „слаба ракия”. Феноменалните способности на Сай баба примерно се базират на същото състояние:
„Със силата на мисълта той материализира различни тела и предмети – сол,  камъни, медальони, обици и др., а също плодове, бонбони, масло и ги раздава на присъстващите. Неговият необикновен дар е известен вече почти 50 години и е документално потвърден от учените. “Във физическата основа на тези феномени лежи нов тип фундаментални явления – способността на човека да създава биогравитационно поле и да черпи енергия от състояние, наречено “биовакуум”. Ако се чудите защо връщам темата назад – искам да ви кажа Не отдавайте силата си на жакчета и др. предмети, символи, модули и т.п. извън вас, те може да са само помощни средства докато се учите, вие ги правите работещи, вътрешното ви състояние. Тяхното присъствие не прави нещото, каквото и да е то по-ефективно, даже след определен момент започват да ви пречат, превръщат се в патерици, говоря принципно.


...
 това с въздействието с ръце, чакри-макри и други по време на застиването лично аз не го одобрявам - да не би К. Велц при своето производство да стои постоянно и да въздейства ... с положителни вибрации да кажем. Колкото се може по-далеч от полуфабриката  
...

Тук съм на коренно противоположното становище, без енергийното съдействие на създателя си, чакри-макри ;), този оргонит си остава полуфабрикат завинаги. И това няма отношение към правенето на оргонити за други хора. Затова смятам, че не могат да се правят "неутрални" оргонити на конвейр. Практиката ми от година и половина го потвърждава. Какво прави Карл Велц изобщо не ми е фактор, не се водя по външни авторитети. Единственият ми авторитет е вътрешното ми състояние. Разбира се че ползвам чужд опит, тъпо е да се почва всеки път с откриването на топлата вода ;D но преди да направя чуждия опит част от своя, го "прекарвам" през най-финия си вътрешен филтър и решавам според резонанса. За целта е нужно човек да развие сензориката си и нямам предвид само петте сетива. Балансирането на двете полукълба е от съществено значение, както многократно вече отбеляза и Bofara.
Обилното теоретизиране с оправданието за евентуални практически ползи не променя много реалността. Ако за това време Bofara,беше отлял 3-4 най-простички кексета, би имал по-голяма полза и още резултати към тези, които вече сподели.
Досегашният ми форумен опит показва, че когато съпътстващите теми набъбнат прекалено и започнат да задушават основната тема е добре да се отделят, който иска да ходи в тях и да си ги нищи в дълбочина... видях, че има пусната тема за модулите на Шакаев, добре би било бобините и т.н. също да бъдат изнесени, тъй като те не са задължителен атрибут при изработката на оргонити, а само една излишно сложна опция. Очарованието на оргонитите е именно в тяхната простота на изработка и приложение.За да са достъпни за всички! Bofara, и ние имаме мечти, но не ги натрапваме по десетина страници на останалите. Благодаря ти, че си ме включил в мечтите си, но няма от къде да знаеш кой е най-ефективния оргонит за мен или за който и да било от нас. Моите оргонити и така добре си работят. Освен това не ми са налага да се застраховам с глупави номера, ЕГН-та и подобни съмнителни трикове. Всички знаем, че тези защити са най-лесни за хакване ;D, това ти предложение е смехотворно.
Моите оргонити носят абсолютно индивидуалния и във вселенски размери неповторим отпечатък на собствената ми енергетика.
Често хората, в стремежа си към бързи резултати търсят външни методи, включително съмнителни енергийни източници и не си дават сметка, че губят независимостта на енергийната си система, някои даже си плащат месечен абонамент. Какво да правиш, грешки на растежа ;)
Искате ли да си поговорим за енергийната независимост на човека, и ако да, в темата ли да пиша или да пусна отделна тема?   

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #808 -: Ноември 27, 2011, 19:43:38 pm »
Благодаря Ви за прекрасното словоизлияние.  :rofl: :rofl: :rofl:

Не получихте от мен източниците ми на информация, както искахте в лични. Аз лично предпочитам да давам информацията си на уважаемите форумчани. А от Вас, честно казано, не съм видял много практически съвети... Само - bofara това, bofara - онова... Това ли е личният Ви пример за високо себеразвитие? УАУ!

Молбата ми да развиете темата за кичура косми и подмладяващия ефект остава. Нали Ви е ясна...  :flag_of_truce:

Споделих Ви, а споделям и тук, че си плащам месечен абонамент на сериозен специалист, за да ме линква към доста сериозен оргонит. Ами така е - като не можеш сам да си създадеш кабелна телевизия или интернет - плащаш си абонамент... :rofl: :rofl: :rofl: И с оргона е така, особено при мен. Какво Вие постоянно ли готвите у Вас /ако готвите/ или, когато нямате възможност купувате готова храна?

Свързано е с развитие на някои ... да кажем с повишаването на енергетиката на организма. И между другото - да, модулите на Шакаев не са най-силното нещо...  :rofl:  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Определено не са! Относно Саи Баба - картинките санджевини, които пак bofara, така любезно предостави са именно от него. Мдаа. А относно практиките - казах Ви вече - четете Бурислав Сервест...

Но моето лично мнение е, че хората трябва да се развиват, като започнат от първите стъпки, а после да се качат на космическия кораб - говоря образно. Гледайте филма на Никълъс Кейдж - на английски е "Next" - за развитието на такива и други способности пиша, визирайки използването на програмируеми оргонити и приложими към тях други технологии. Аз имам практични резултати по такава методика - пак казвам, нека да се усвоят тези неща е после... ще видим.

А Вие - предизвиквате креативността на хората да ... си търсят информация сами. Оставете ги те да си преценят. Нали?

Въобще, ако погледнем енергетиката на Вашите постове...

А различните практики не действат на всеки по един и същ начин, защото хората се намират на различно ниво на запълненост на чакрите - много голям процент от хората въобще не минават над анахата... Не казвам, че по-нагоре са празни - не, но не им достига енергия.

И още нещо - аз пиша за оргонити и за контрол на съзнанието. Винаги. А Вие?


...Тяхното присъствие не прави нещото, каквото и да е то по-ефективно, даже след определен момент започват да ви пречат, превръщат се в патерици, говоря принципно.

Да, затова споделих, че мечтая все повече хора да се запознаят с истинските им възможности, а не използваната от Вас "бонбоно-кексова" технология. Щом това Ви е достатъчно - моля, пишете си, обсъждайте си ги. И без това съм дал достатъчно информация тук, няма да Ви "бода очите" повече с моите примери.

Обилното теоретизиране с оправданието за евентуални практически ползи не променя много реалността. Ако за това време Bofara,беше отлял 3-4 най-простички кексета, би имал по-голяма полза и още резултати към тези, които вече сподели.
...Освен това не ми са налага да се застраховам с глупави номера, ЕГН-та и подобни съмнителни трикове. Всички знаем, че тези защити са най-лесни за хакване ;D, това ти предложение е смехотворно.

Предложението е на г-н Карл Велц /дори в безплатната му картичка за тестване на оргон в неговия сайт има УНИКАЛЕН номер. А Вие можете ли да го "хакнете"? Не мисля... Ако можехте, въобще нямаше да се занимавате с такива неща - повярвайте ми. Хората, които владеят такива работи имат много по-сериозни "задължения". Но, съдейки от Вашето познанство с магията  :rofl: :rofl: :rofl: Вие трябва да сте запозната. Да, Карл Велц е световноизвестен създател на съвременната оргонитна технология. А Вие сте? ... Не чух, извинете Вие сте?...

Относно обилното теоретизиране - мхм, кой посочва разни "доказателства" и "примери". Нещо по-конкретно, моля.
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 21:11:05 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #809 -: Ноември 28, 2011, 00:10:09 am »
Явно частта от излиянията ми за готовите рецепти не е била достатъчно ярка.

Когато ме цитираш, бъди така добър да го правиш коректно, не ми е в принципите да си цитирам ЛС, но ще направя това изключение в твоя чест. Предложих ти да си разменим източниците

Здравей!
Разбирам защо те разочаровах, споко. Преди да започна да отговарям, по начина по който ти отговорих изминах дъъълъъъгггг път, но това е друга тема.
Виждам, че нищиш в дълбочина руската школа, и на мен са ми любимци, само че аз изследвам други области. Има много ценни истини в постовете ти, безспорно, но малко пУашиш народа  ;D Нещата наистина станаха доста по-прости, всъщност те винаги са си били прости, ние ги усложняваме и не го отчитаме. А за балансирането на двете полукълба си тотално в десятката, от няколко месеца работя по въпроса и вече имам първите си резултати, чакам да се натрупат наблюдения, че да го популяризирам. Нищо лично, но имам усещането, че част от източниците ти са от онези малко "смутни" времена, когато тези методи са се използвали за по-други цели. Предлагам ти да си разменим източниците и да си ги изследваме взаимно, ако си съгласен през уикенда ще ти подготвя няколко от моите базови материали и ще си ги трампим.
До скоро!

Технологията като с модулите на Шакаев е от 90-те години, сега сме 2011г., чак от толкова древни първи стъпки ми се вижда безпредметно да се почва. Дори готовите рецепти на Сай баба са готови рецепти. Не оспорвам нито истинността им нито ефективността ми, опитвам се да ви подтикна да видите принципа, алгоритъма, а не сляпо да прилагате нещо само защото е от еди кой си авторитет.

И още нещо - аз пиша за оргонити и за контрол на съзнанието. Винаги. А Вие?

Аз пиша за това как може да се освободим от контрол над съзнанието!
Когато всеки по свой собствен път осъзнае вътрешната си сила и започне да проверява всичко през вътрешния си филтър, когато стане управляваща програма на собствената си реалност и не позволява да го управляват авторитети, гурута... когато активира пълния потенциал на енергетиката и сензориката си. Да, съзнавам, че изпреварвам събитията, не ми е за първи път, когато се заех с оргонитите също изпреварвах събитията, с около година. Само че съществува едно понятие - Колективно съзнание и е огромна отговорност да формираш събития в него. Ако си беше направил труда да прочетеш темата отначало щеше да знаеш коя съм.  

Здравейте!
Толкова се радвам да ви срещна :) Запалих се по оргонитите през май 2010г. Много здраво, изчетох купища сайтове, събрах си материалите и миналия август отлях първата реколта. Тогава единственото инфо, което излизаше на български беше сайта за Велцовите генератори и няколко скептично-подигравателни подмятания в един форум. Периодично проверявах няма ли нещо ново, някой съмишленик... и се чувствах като онази първата лястовица, дето пролет не прави. Та се бях поотчаяла и доста време не бях търсила и така съм пропуснала началото на темата. Идея си нямате колко ви се зарадвах :drinks:, едва дочаках да ми потвърдят регистрацията. След като отлях първите си оргонити направих класическия тест с кълновете, използвах леща и получих обичайния резултат. После сложих един оргонит до орхидеята в къщи и тя се сбърка да расте, избуя като филдендрон ;D, с огромни и здрави листа. Те орхидейките си падат малко вампирчета. Закопах няколко оргонита около Марица и на едно незаконно сметище. В Пловдив се оформяме сериозна агитка, направо Gifting, сбъдната мечта ;D
Sidewinder, поздравления за chembuster!!! Супер изглежда, нямам практически опит с тях, правила съм само TB`s и Holy. Но знам доста за кристалите, най-добрия начин за чистене е с намерение, с течаща вода също може, но горещо ви препоръчвам да не чистите със сол, с каквато и да било, от солта те страдат. След програмиране, кристалите могат да се "заключват" с парола.
Видях, че няколко пъти сте ме цитирали/копирали
http://www.xnetbg.com/new/40/115/626-2011-09-01-15-51-36?mid=5028 Текстът просто ми се изля миналото лято във влака Пловдив-София, докато наблюдавах лицата на пътниците, от там е обобщението за уморените хора  :writer:
Ще ви постна линкове на моите информационни източници, основните съвпадат и ще ви разкажа за моя опит с леенето, ако ви е интересно.
Предлагам да си направим една среща наживо в Пловдив  8)

Колкото и да ти е странно, да, аз съм от най-най-първите хора, популяризирали оргонитите в България и не чувствам потребност да скромнича. Прочетох около 40 сайта, изнищих сакралната геометрия, числата на Фибоначи, платоновите тела, златното сечение, торсионните полета и всичко, което пряко или косвено касаеше темата, подготвях се да отлея и активирам първите си оргонити. Всичко сама, дори нямаше с кого да разговарям за това. По-късно се появиха още двама ентусиасти, които вече бяха захапали темата, още преди мен. Благодаря им!
Не страдам от синдром на форумна значимост. Какво като пълниш темата с информация, която всеки сам може да си я намери, колко от нея си приложил на практика. Нещо повече, по въпросите на сакралната геометрия, числата на Фибоначи и т.н. смятам, че е за продпочитане човек да си се порови сам, да си попадне на "своите" източници и да си оформи собствен информационен масив. Това е важна част от вътрешното ни знание, което е кодирано в нас и постепенно започва да се пробужда, но е нужно и малко ментално усилие. Така ще си имате вашата визия за сакралната геометрия примерно, а не менталната проекция на Bofara или pleasure. Аз съвети избягвам да давам, споделям опит, наблюдения и изводи, базирани на личната ми практика. Да, съгласна съм, на много хора енергетиката им е в окаяно състояние, но вместо да търсят начин как да си я оптимизират и активират, търсят начини как да получават енергия наготово. Това си е чист енергиен вампиризъм, нещо повече, така се изпада в трайна енергийна зависимост, а може да доведе и до "изпържване". Имаш ли представа как изглежда такава аура, години са нужни за възстановяването и, понякога физическото тяло на човека не издържа до възстановяването. Предупредих те на ЛС за възможните последствия, изборът си е твой. Повече няма да се хабя да ти отговарям, така че не са хаби и ти. Аз постигнах целта си. Уважаеми съфорумчани, пазете независимостта на вашите енергетики!  
« Последна редакция: Ноември 28, 2011, 00:18:41 am от pleasure »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27