Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859201 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #780 -: Ноември 19, 2011, 16:20:18 pm »
Как точно да обясня на един китаец, че ми трябва парамагнитна скала ? Как е на английски точното наименоване ? Питах дали има paramagnetic rocks - отговаря, че не разбира какво ми трябва.

Кажи му Basalt или Volcanic rock. Мисля, че ще подейства.

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #781 -: Ноември 19, 2011, 18:20:19 pm »
По лични впечатления около местата, където има оргонити (колкото повече - толкова повече) не се задържа мъглата, ако изобщо се оформи. Субективно е наблюдението ми, но в околностите често има мъгли, заради сезона, а около нашата къща - няма!
(Редакция: а преди да направя оргонити - имаше ;) )


Как точно да обясня на един китаец, че ми трябва парамагнитна скала ? Как е на английски точното наименоване ? Питах дали има paramagnetic rocks - отговаря, че не разбира какво ми трябва.
Кажи му Basalt или Volcanic rock. Мисля, че ще подейства.
Вулканична скала може да се купи от магазините за акваристика на съвсем прилични цени, с доста добро качество!
« Последна редакция: Ноември 20, 2011, 19:49:31 pm от ₪ Eon ₪ »
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #782 -: Ноември 21, 2011, 12:46:07 pm »
По лични впечатления около местата, където има оргонити (колкото повече - толкова повече) не се задържа мъглата, ако изобщо се оформи. Субективно е наблюдението ми, но в околностите често има мъгли, заради сезона, а около нашата къща - няма!
(Редакция: а преди да направя оргонити - имаше ;)

ОФФТОП.

Мъглата /и в частност парата/ може да се използва като вход към друг свят или пространствено-времеви континуум. Съветвам те да внимаваш с нея. В книгата, която ти бях дал в лични е описано и научно за търсещите умове - ако прецениш я постни тук да четат хората.

п.с. За по-художествено ориентираните мога да препоръчам филма "Туман" - имаше го някъде в торентите, вкл. с БГ субтитри.
« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 12:52:47 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #783 -: Ноември 21, 2011, 17:12:13 pm »
Тук бихте могли да прочетете подробно за някои енергоинформационни матрици, които се прилагат при изработването на оргонити. Различните фигури, които изработват хората в сайта /и не само, даже в България съм виждал да продават  ??? такива фигури/ могат да бъдат направени от оргонит - много силно се получава. Гледаш - една такава малка фигурка от епоксидна смола+стружки, а... Самите матрици можете да си свалите както от сайта, така и оттук Ако някой се реши ги принтира, за да имат ефект силно се препоръчва да е на лазерен принтер или във фотостудио. А ако някой си има устройство за холограми... Да не забравяме и модулите на Шакаев.

А тук 1 част и тук 2 част - конкретно картинките, който желае би могъл да си свали картинките Санджевини - отновно пряко свързани и влагани от някои хора в лечебни оргонити. Човек, който сериозно се занимава с диагностика и лечение с рамки и махало е споделял, че са много силни дори сами по себе си. А като се вложат в оргонит със специални цели... Пример за такъв оргонит:

Рецепта /мразя рецептите, затова и досега имам само един личен оргонит и затова молех толкова много хората тук да се навият да ми изработят  8)/ - 100 части епоксидна смола, 20 части бронзов лак + 70 части глина /глината трябва да си я намерите от натурален природен източник, а не купена от магазина + трябва да бъде мазна на допир/. До 100% останалото са бобини+кристали+билки - всичко това е индивидуално, според нуждите на самият човек, хороскопа, зодията, диагностиката ... излизаме от темата затова ще спра, а и не разбирам чак толкова много. Задължително всички съставки се почистват информационно. Върхът на оргонита е медна жица - използва се в акупунктурната практика вместо мокса и игли. Кристалът /или друг камък/ е на дъното на устройството. Влагат се неутрализатора Санджевини+картинки Санджевини за лични нужди /описани са подробно/. При изработката на конкретният оргонит не е използвана звукова съставляваща.

Пример за оргонит, обвит с алуминиево фолио с широк спектър на предназначение, но използван http://със защитни цели и хармонизация. Стерео-аудио жак, 3,5 мм, бобина - rodin coil /посочил съм в по-стар пост как се прави/ + усилители. Алуминиевото фолио се използва за придаване плътност и сила на потока оргон. Ако вместо кристал се сложи само алуминиева тръба /описал съм в един от по-предишните си постове каква точно/ впоследствие в нея могат да се поставят доста предмети - навита на руло хартийка, предмет-структурна връзка, ... молив  :rofl: или флумастер - за да се енергизира и да си пишете желанията с него на листчета. Между другото защо молив и флумастер /може и четка за бои, четка от лак за нокти.../ - защото пишат 3мерно, за разлика от 2мерната химикалка с топче, т.е. влагаш повече мерности информация.

А тук можете да намерите както исторически факти, така и прилична стартова информация за радиониката - пряко свързана с оргонните технологии.

п.с. Поради някои лични съобщения да изпратя книгата /който иска да свали файла кликва върху скачать, която споменавам в горния си пост бих искал да уточня, че тя до преди известно време се е считала едва ли не за апокрифна. И никъде не е могла да се намери. Авторът й има издадени и следващи томове, но... естествено никъде ги няма.

п.п.с. извинявам се, ако някои сметнат част от поста ми за флуд, но наистина, за да се разбере същността на оргонната технология трябва да имаме малко повече информация. Благодаря за разбирането.  :)

п.п.п.с. И един подарък от мен, свързан с оргонната енергия- може да се прилага сутрин вместо кафе  :morning2: :morning2: :morning2: :rofl:- Вземат се дискове - CD или DVD, няма значение /височината на колоната от дискове да е по-малка от диаметъра на самият диск/ и поставяте отгоре върху колоната от дискове чаша с вода /желателно е да се покрие с картонче или нещо друго, за да не влиза прах/. Някъде, на разстояние повече от 2 метра поставяте също такава чаша /за сравнение/. На сутринта сравнявате на вкус. Структурираната вода по този начин има ободряващи свойства.  8) - може да се пие вместо кафе. Дисковете могат да бъдат всякакви, вкл. с резки и стари, но без разни мастила по тях и картинки е най-добре. Без кутийките за дисковете се редят - само чистите дискове - във височина /46 милиметра или 74 милиметра е за препоръчване - ех, свещените числа, къде без тях/. Задължително условие е всички дискове да са обърнати от една и съща страна - няма значение коя, както и от коя страна ще поставите чашата.

« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 18:45:00 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #784 -: Ноември 22, 2011, 11:08:16 am »
За маниаци:

Изработката на оргонит може да бъде и лесна, и трудна. Да си представим, че сме гладни - можем да си спретнем надве-натри един сандвич, а може и да се поглезим с кулинарен шедьовър. По аналогичен начин стоят нещата и с оргонитите. За да приготвим един наистина качествен оргонит трябва да спазим доста условия:

1. Подготвителния период трябва да е минимум 3 дни. През тези три дни се закупуват или приготвят /ако имаме в наличност/ материалите, с които ще се изработва оргонитът/ите/. Почистват се информационно. Добре е да имаме кутийка с алуминиево покритие отвътре, в която да държим "суровините". Никой друг освен Вас /или този, който ще изработва оргонита/ не трябва да има достъп /дори визуален/ до съставките. Самият човек, който изработва оргонитите е добре да не консумира месо и алкохол през тези три дни. Добре е помещението, в което се изработват да се почисти информационно /заключвате котката за вечерта   :rofl2: и на сутринта сте готови. След това на вратата, прозорците, пода, стените и големите предмети в помещението се рисува с флумастер или друго средство защитни знаци. Може да се принтират и картинки от горния ми пост с подходящи за тази цел функции и да се залепят на тези места. Около 2 часа след процедурата давате мисловна команда от този тип: "Пространството в това помещение е хармонично, почистено от външни влияния и си взаимодейства с моята същност по възможно най-благоприятния за мен начин..." По този начин се създава сравнително добра екранировка./

2. Нека се опитаме да изработим "виртуално" един програмируем оргонит, с широк спектър на задаваните задачи и висока степен на покриване на честотната модулация на сигнала. Защо би ни бил необходим такъв? Човек много често, в течение на работния ден - забравя мечтите си, желанията си, а се превръща в нещо като робот - бачка си и за друго не може и да си помисли. А желанията и мечтите трябва да се подхранват постоянно докато не се изпълнят. Ако се вгледаме внимателно в този оргонит:
ще усетим меката и хармонична енергия, която той генерира. Посредством съставните му части, програмирането му по време на застиване на полимера и повишената му "управляемост" благодарение на бобината на Родин и стерео аудио жакът той би могъл да се превърне в наш съюзник. Как е изработен: диаметърът е добре да завършва на числото 4, например 14, 24. 4 е много хармонично свещено число. "Кристалът" е изработен от 50 части натрошен кварц + 50 части епоксидна смола. Целта е да се постигне по-широк спектър на действие, т.е. ако зададем например посредством аудио сигнал да се подхрани дадена ситуация или свойство... всяко от малките парченца от големия, вече натрошен кристал ще търси свой път към подхранване на желанието ни. Височината на целия оргонит е по-малка от диаметъра му - както в примера за дисковете в горния ми пост. Оргонитът се състои от: около кристала и на върха на оргонита /вижда се добре/ - много ситни бронзови стружки /бронзов прах/ + натрошени до възможно най-малка фракция микросхеми от стар компютър или друго подобно устройство /каквото имате подръка/ Който няма микросхеми - да си събере рапани от морето или в краен случай когато вали охлюви, да вземе черупките, да ги изсуши и натроши до възможно най-малки частици, или пък да се сдобие с кварцов пясък  :yahoo: + епоксидна смола /50 части епоксидна смола, другото са общо 50 части/. Това е т.нар. централна част на оргонита. За външната част се използва глина /мазна, от естествен източник, задължително сурова - използва се в немного големи количества, защото иначе епоксидната смола застива мноого бавно./ + по-едри стружки бронз+месинг /мед, стомана/.
Както споменахме бобината е на Марко Родин
изработва се по  тази методика, а самата схема
е на 14 страница тукНамотава се с медна жица с Ф 0.3-0.5мм По девет оборота - 2 пъти, един път по часовниковата и един път - обратно на часовниковата стрелка. Тази, която е обратно на часовниковата стрелка започва на съседния зъб/гвоздей/ вляво и се намотава обратно на първата. Свързват се последователно - края на първата с началото на втората. Покрива се допълнително с лак. Връзва се със "женски" стерео /да, "кристалът чува" информацията/ жак, 3,5 мм.


По време на застиване на оргонита се подава подходяща звукова съставляваща в жака, за да може полимерът да се структурира по желания от нас начин. Някой път ще се спрем подробно на звуковата съставляваща, ако, разбира се, има интерес от Ваша страна.
Обработва се информационно и с графични изображения за конкретни цели. Самите графични изображения /препоръчително с широк спектър на действие/ могат да се вложат в оргонита, както и да стоят в неговото пространство, по време на застиването на полимера. Примери:

1. Неутрализатора на Санджевини:


2. Модулът Айнажол:
и част от неговото описание: "...енергията на модула активизира стремежа към красота и хармония, ..., наблюдава се общо възстановяване на здравето, възстановява се свойството на съзнанието да формира обективна информация за бъдещето, основана на логическия анализ на миналото..." /мога лично да потвърдя положителен ефект от този модул, само че при мен се използва по този начин.

3. Очистваща матрица - почиства недружелюбни за човека енергоинформационни структури:


4. ДНК-мандала: "разгръща многомерната ДНК и нейните структури" - цит. автора на мандалата



5. Дистанционно пренасяне на информация /отново Санджевини/:
Може да се осъществи и по други начини.  :writer: Тук съм посочил този, защото има ПРЯКА връзка с оргонитните технологии - може да се използва и програмируемо оргонитно устройство.

Нарочно не посочвам разни рисувани мандали, графични изображения на древни символи и др. такива, а само неща, които съм пробвал лично и знам, че няма да подведат използващия ги. Опитах се да се свържа с производителите на ноорегулатори, за да получа малко повече информация, вкл. и цени, но нямам никакъв отговор, поне засега. Личното ми усещане, е че ако се прилагат при застиване на оргонити ще имат доста силно въздействие. ИМХО! Това не е реклама.

Добре е, ако целта ни при използването на оргонита, който изработваме, е повлияване върху ситуации, подхранване на мислеформи - да сме запознати с Книгата на промените

Защо се слага глина? Глината има свойството да записва в структурата си информацията.

На търсещите - успех!
« Последна редакция: Ноември 22, 2011, 12:47:45 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #785 -: Ноември 22, 2011, 13:13:59 pm »
bofara, добре е да се уточни, че такова екстремно енергийно почистване се извършва само при направа на оргонити от супер фини частици. В случая, който описваш с глината, това е нужно, но за оргонити от едри парченца е излишно натоварване. Глината записва информация, защото в състава си до голяма степен съдържа алуминиеви окиси. Същото прави и смолата.

Иначе много интересен и ценен пример си дал. :hi:

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #786 -: Ноември 22, 2011, 17:19:44 pm »
Искам да кажа, че така направеният "кристал" се залавя много по-слабо със съзнанието на оператора на устройството и е много по-трудно да изпаднеш в изменено състояние на съзнанието без твое желание. Т.е. едновременно енергията е силна и с висок диапазон, едновременно те оставя "свободен", за да си вършиш ежедневните дейности. Аз съм изпадал в сериозно ИСС и знам за какво става въпрос, повярвайте ми :blush:. Затова се прави и толкова сериозно пречистване и запис. Защото иначе ставаш като пиян, ако не са ти синхронизирани добре полукълбата на мозъка и вървиш и говориш малко...  :blush: :blush: :blush: Затова писах най-горе в поста, че това устройство е само за маниаци.   8) Все се надявам някой да се навие да ми изработи един обикновен управляем оргонит с бобина на Родин /аз не мога да я направя сам, признавам си/  :)
За да се увеличи честотния спектър може да се използват и няколко камъка - кристал, ахат и други и да се натрошат и вложат пак там.  :)
Има сериозни ментални устройства, които вместо смес от глина и епоксидна смола използват течно стъкло, предполагам за същите цели. Там обаче се слага изкуствен пиезокристал от радиочасти и се влагат сериозни ментални програми /К. Велц влага такива доколкото знам/, които управляват енергията. Това го казвам информативно за форумчаните тук - повече не знам. Иначе с тези енерго-информационни картинки, които съм дал може да се направи доста прилично управляемо нещо.  :-X
« Последна редакция: Ноември 22, 2011, 17:29:54 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #787 -: Ноември 22, 2011, 21:07:37 pm »
...ако, разбира се, има интерес от Ваша страна...
Има мнооооогооооо интерес  8)  :drinks:  :lol:  :hi:  :writer:  :dance:
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #788 -: Ноември 23, 2011, 09:52:53 am »
bofara по-добре си го направи сам. Само така ще си сигурен, че ще са спазени всички указания, които си дал по - горе.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #789 -: Ноември 23, 2011, 12:29:43 pm »
...ако, разбира се, има интерес от Ваша страна...
Има мнооооогооооо интерес  8)  :drinks:  :lol:  :hi:  :writer:  :dance:

Ще помисля, обещавам, виждате, че не ми се свиди да споделям информация...

bofara по-добре си го направи сам. Само така ще си сигурен, че ще са спазени всички указания, които си дал по - горе.

Да, естествено, аз ако си го правя сам... Но не съм особено технически грамотен :blush: :blush: :blush:, мисля, че съм го казвал няколко пъти вече   Ще намеря време и ще се взема в ръце, може и да направя...

Искаше ми се да науча поне един човек на малко повече неща, за да може той да се занимава с продажба на такива уреди /за ценители, маниаци.../, защото аз не съм комерсиален. В България има хора, които се интересуват от себеразвитие, а оргонитните технологии не са само предпазване от недружелюбни същности, с тях можеш да се самообучаваш, можеш да си записваш различни състояния - представи си че например днес си бил неотразим в дадена област. Знаеш, че няма да е все така. Но може това състояние да се фиксира на определен носител. И да се подсили, когато ти е нужно посредством управляемо оргонно устройство. Вадищ си този носител от алуминиевото фолио, задаваш команда, link-ваш се, за по-бърз и силен ефект. Но... за да ги споделям тези неща /далеч съм от мисълта, че други хора тук не ги знаят и не ги използват, просто никой не споделя, което не е добре, хората е добре да знаят/ трябва първо да се усвоят такива управляеми оргонити като тези от по-горните ми постове. Как ще се усвоят? Ами най-добрият начин е да си направите - и да започнете да си водите нещо като дневник /може и не всекидневно, а само на най-интересните и практични примери/, който да споделяте тук /естествено, ако Модераторите сметнат за необходимо може да се създаде отделна тема, отново в "Контрол на съзнанието"./ Така ще се види доколко се усвояват тези неща. Ако всичко върви добре, що да не разработим съвместно във форума интересни устройства.

Абе, ако има обратна връзка тук и отзивите са като цяло положителни всичко ще Ви напиша във форума, не ми се свиди - а пък който е сръчен и технически грамотен няма да има затруднения. Като мен. Но не обещавам да е скоро - защо? Защото е добре първо да се усвои тази информация, която съм посочил, това не са слаби устройства и са възможни сериозни последствия, първо се запознайте с тези, а после... А ако дам и допълнителни звукови програми или пък Ви науча сами да си изработвате такива ::) ::) ::) И не само звукови, но и графични... Бррр, ще се изтръшкате доста сериозно, ако нямате опит, знам за какво говоря. Измененото състояние на съзнанието може да бъде много различно.

Ако някой реши да прави устройство, бих искал да го/я/ помоля да публикува тук снимков материал - нещо като туториал. Ще бъде полезно за уважаемите форумчани. А и всички ще се опитваме да даваме съвети и препоръки, да възможно е да съм забравил да напиша всичко по-горе - например сега гледам, че съм забравил да напиша, че се слага и меден усилител на "кристала", който добре се вижда на снимката, но аз съм пропуснал да спомена за него. Общо взето аз съм на принципа - колкото се може по-малко пари да се изхарчат за нещо, т.е. ако може да е безплатно, защо не? Та и с програмируемите оргонити - излизат не особено скъпо, но после с един обикновен мп3-плеър и два флумастера можеш да направиш много. Наистина много.
« Последна редакция: Ноември 23, 2011, 12:38:47 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #790 -: Ноември 23, 2011, 12:40:26 pm »
Тук ...

п.п.п.с. И един подарък от мен, свързан с оргонната енергия- може да се прилага сутрин вместо кафе  :morning2: :morning2: :morning2: :rofl:- Вземат се дискове - CD или DVD...

Как е, има ли ефекти?  8) 8) 8)

Препоръчвам, който иска да се занимава сериозно с оргонитните технологии, да започне с някои психологични практики, посочил съм в по-стари постове. Необходимо е да се синхронизират мозъчните полукълба, за да се засили "управляемостта" и силата на въздействието на оператора. А също така дори сами по себе си са полезни и за самите Вас, дори без оргон.

« Последна редакция: Ноември 23, 2011, 13:04:03 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #791 -: Ноември 24, 2011, 10:48:06 am »
Ето - "озвучени" са ДНК-мандалата и модулът "Айнажол". За по-силно информационно въздействие - ако се прави Родин бобината - силата /волумето  :rofl:/ не е задължително да е на макс, там въздействието е на друг принцип, но задължително е да е бобината да е намотана с едножилна жица. Ако се прави Мьобиус - препоръчва се силата на звука  :music: да е на макс по време на изготвянето на устройството. Лично според мен Мьобиус е повече за здравословно-ориентирани оргонити, докато Родин е повече за целево-ориентирани такива. Защо - защото ако се вгледаме в Мьобиус бобината - тя е опит за проекция на ДНК-веригата. Но това е условно - и двете си работят както им се "каже".

С други думи - разпечатваме си картинка според целите си, ако искаме я покриваме с безцветен лак за нокти  :rofl:, лакът засъхва и я влагаме в оргонита. При подходящо позициониране на картинката/например на мястото на кроп бобина/ може да се постигне добре разпределящ и насочващ потока оргон ефект. Може и да се постави под/върху/до съда, в който застива полимерът. През това време блъскаме звуковата съставляваща /с часове/ докато не застине съвсем оргонита. Добре е помещението, в което се изготвя и застива да е неутрално, т.е. да няма хора - това с въздействието с ръце, чакри-макри и други по време на застиването лично аз не го одобрявам - да не би К. Велц при своето производство да стои постоянно и да въздейства ... с положителни вибрации да кажем. Колкото се може по-далеч от полуфабриката  :rofl: по време на застиването. Така се получава значително по-неутрален продукт, който после може да се ползва и от други хора, ако се прави за такива.

А, да замалко да забравя - ако някой реши да си прави устройство с влагане на модулите на Шакаев в него - съветвам го/я да изреже рекламното лого /там, където пише "School of substance synthesis" - така енергетиката на графичното изображение се повишава доста.

На немалко места в интернет има методики за изготвяне на различни бижута от оргонити - висулки за окачване на шията, гривни... Как да повишим ефективността на тези бижута...?

Отново ще вземем за пример посочените от мен картинки - ДНК-мандалата и модулът Айнажол. Те са холограмни проекции, т.е. дори от малка част от тях /например изрязано парченце/ може да се възпроизведе цялата холограма. Както при натрошения кристал - всяко едно парченце си взаимодейства с другите... Избираме си дадена графика /има тооолкова много/, която е холограмно изображение, може и да е т.нар. псевдохолограма, т.е. не е истинска холограма /тримерна проекция/, а от част от двумерното изображение пак може да се възпроизведе цялата графика.
Например ще изготвяме гривна /гривна е значително по-практично от висулка например, защото обхваща всички меридиани, които се споменават в източната медицина, минаващи през ръката, може и гривна на крака, никой няма да знае, напр. че носите такава.../. Знаем, че ако гривната е на лявата ръка - въздействието е насочено към нас, т.е. повече за лечебни цели, самообучение и др. подобни. Ако е на дясната ръка - за въздействие върху външни за нас обекти, най-често е така, има и хора с обърнато такова въздействие...
Тази гривна ще се състои от части - парчета оргонит с определена от нас форма, във всяко от които влагаме парче от холограмната графика. После си я сглобяваме, има си подходящи ластични конци за тази работа /в Пловдив - Бижуленд, по 5ст. бройката/. Ако много ни мързи, просто си залепваме по едно изрязано парченце върху всяка една част от готовата гривна /аз имам такива умалени модули залепени от вътрешната страна на слънцезащитни очила и IMHO има приличен ефект, когато ги нося/. Понеже и самото оргонитно устройство е със същата вложена информация като гривната, още повече, че са изработени от един и същ човек, още повече, ако самите информационни съставляващи са принтирани на един и същ носител... /тук може да се прояви и въображение - например да се даде мисловна команда всичките съставни части на дадено изображение да си взаимодействат по възможно най-хармоничния и благоприятен във всяка ситуация начин както за оператора, така и за неговите близки.../ се получава един вид команден пулт, посредством гривната. :) Ако се направи и допълнителен link, ако се вложи и звукова съставляваща, ако...
Така, носейки една гривна /висулката взаимодейства най-вече със сърдечната чакра, а различните хора са в различно състояние, така че е наистина по-добре гривна, IMHO/ имаме постоянен, контролиран мисловно от нас достъп до приличен източник на оргон, независимо къде се намираме. Между другото подобна гривна е в пъти по-ефективна и въздействаща от "особено популярните"  :rofl: :rofl: :rofl: сред народа powerbalance. Може да се използват и точки от акупунктурата като бутони за въздействие /естествено трябва да приучим мозъка и тялото си на такова нещо/, или пък, който е запознат с чакрите - ръката върху конкретна чакра, за конкретно подхранване, действие...
Абе пиша си аз... Флудя си...

« Последна редакция: Ноември 24, 2011, 12:00:52 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #792 -: Ноември 24, 2011, 21:14:06 pm »
Здравейте!
Виждам, че темата в момента е предимно за маниаци, числейки се сред тях, да ви споделя някои свои наблюдения, открития и изводи. Маниашки погледнато, идеите на Bofara са интересни, НО:
Всичко което касае разни бобини, респективно торсионни полета все още до голяма степен е „тера инкогнита”. С тях е добре да се борави предпазливо, давам нагледен
пример:
на горната снимка се вижда кирлианова фотография на пирамида, обърнете внимание
как излъчват върховете на пирамидите




на долната снимка се вижда също пирамида, в която е вложена бобина на Тесла, обърнете внимание на образувалия се енергиен вихър, безусловно свойствата на полето се променят. Очевадно!  Не намерих в нета кирлианови снимки за споменаваната от bofara родин бобина (търсих само на български), предложението ми е преди употребата и щателно да изучите как се променят полетата. С мьобиусовата бобина сме значително по-наясно и пак не е достатъчно...

Относно

Ето - "озвучени" са ДНК-мандалата и модулът "Айнажол".
.......

давам информация, изводите си ги правете сами.
Възприятията са супер индивидуални, изхождайте от това, което на вас ви резонира.

С откритията на квантовата генетика Sidewinder ви запозна http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,18767.735.html. ще е полезно
да си припомните пост №744, както и да прочете инфото в посочения под снимката линк. Каква е връзката - информацията за въздействие се предава само по идентичност - собствено или сходно днк, т.е. на преки роднини. Няма универсални ДНК възстановители. Какво правим тогава - предизвиквам вашата креативност... освен идеята с косъма, тя е ясна.

А в този линк е лекцията на Гаряев с най-новите им достижения (споко, няма реклами). Превъртете видеото на 1:46:35 за да чуете как пее човешка ДНК от кръв, на 1:43:00 можете да чуете как пее ДНК на пиленце, обърнете внимание на изображението на екрана.Хармонично, мелодично, красиво... (поне за мен)

Няма много общо със стържещите звуци от файлчето на Bofara, нали, ако си пуснете опцията на MP да ви ги визуализира, ще видите, че и „картинките” са не особено хармонични.

(На тези, които се справят с руския препоръчвам да изгледат цялата лекция, за останалите се надявам до месец-два да я преведа, ако има доброволци преводачи са добре дошли.)

А сега предлагам да се върнем на първоначалната идея на темата:
Класическите оргонити – изработка, изследване и наблюдение на тяхната работа, споделяне на резултати.

Ако имате въпроси по горните точки от поста ми, предпочитам на лични, че флуденето
на мен ми дойде в свръхдоза. 

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #793 -: Ноември 24, 2011, 22:47:21 pm »
Като човек, който се навърта покрай учени, днес намерих един стар гама детектор (руски). Започнах да експериментирам как оргонитите повлияват на детектора на устройството.

Известно е, че гама лъчите по природа са електромагнитни вълни с честота 1019Hz. Имат висока проникваща способност. Отделят се при радиоактивен разпад. От това следва, че те са в компетенцията на оргонитите, след като са електромагнитни вълни.

Измерих фоновото излачване на тепето, на което работя. Оказа се че има леко надвишаване на дозата - 0,35 микросиверта, което е с 0,15 над нормата. Това се дължи на урановите залежи под Пловдив. Когато доближа оргонит до уреда, отчитането спада на 0,25 микросиверта. Изводите... вие се досещате какви са.
« Последна редакция: Ноември 24, 2011, 22:53:59 pm от sidewinder »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #794 -: Ноември 25, 2011, 01:21:18 am »

pleasure, какви са тези топчета?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27