Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859450 пъти)

0 Потребители и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #765 -: Ноември 16, 2011, 14:47:56 pm »
Предполагам компаса на телефона е като всеки друг компас. Ориентира се по магнитното поле.
И ако в близост има магнит, ще вземе да се върти. Може случайно да се е намагнетизирал тоя оргонит. Ако си сложил повечко метални стружки, по-нагъсто, и по някаква причина са се намагнетизирали.

Ако си го омотал с кабел и си включил кабела в тока, това намагнетизира.
Пробвай дали се лепят по него топлийки.  :writer:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #766 -: Ноември 16, 2011, 15:59:43 pm »
Няма магнитни свойства. Приближавал съм огромен железен катинар до компаса на телефона - дава по-слабо отклонание, отколкото при оргонита, в който има само 1-2 грама железни стружки.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 19:04:58 pm от Mirotvorec »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #767 -: Ноември 16, 2011, 21:46:54 pm »
Това с отклоненията на компаса и прочее...  ::) ::) ::) /нищо против, но какъв е смисълът, до какво ще ви доведе това?/

Могат ли оргонитите да работят един вид като естествен "стерилизатор" на въздуха ? Сега идва сезонът на вирусите, вкъщи има бебе и ако има специална рецепта за изготвяне на такъв оргонит моля да я споделите !
- специално заради вас се включих, оргонит с чесън е много ефективен! ИЗПРОБВАНО в доста агресивна :diablo: среда.

6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #768 -: Ноември 16, 2011, 21:50:46 pm »
специално за diavolche - оргонната енергия е пряко свързана с ДНК /първозаложената от Твореца, а не допълнителните програми, записани за благото на .../ Тоест, с правилно построен оргонит /оргонен генератор - по-добрият вариант според мен/ може да се направи нещо като холограма на истинния човешки геном, който да се проектира на чисто физическо ниво. Малиии, как го написах само...
6285174923344176257

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #769 -: Ноември 16, 2011, 21:55:48 pm »
Няма магнитни свойства. Приближавал съм огромен железен катинар до компаса на телефона - дава по-слабо отклонание, отколкото при оргонита, в който има само 1-2 грама железни стружки.
Желязото може да намагнетизирано, може и да не е.
Може да имаш много голям метален предмет, и изобщо да няма магнитни свойства.

Останах с впечаление от снимките, че оргонитите са фрашкани с метални стружки. Не вярвам да е 1грам. Но ти си знаеш какъв оргонит си ползвал.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #770 -: Ноември 16, 2011, 22:02:01 pm »
Цитат на: sidewinder
Експериментирах с бебе на годинка и няколко месеца. Всеки път като му го пакажа и се усмихва и почва да рита с крачета - радва се. Това трябва да ни говори нещо. Децата на тази възраст имат невероятна сензорика и за аури и за фини енергии.
На прав път си. Поздрави и успех!
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #771 -: Ноември 17, 2011, 13:24:38 pm »
Неслучайно майките едно време са запазвали кичур коса от детските ви години - това е било повсеместна практика преди десетилетия. Защо - ами в детските си години още нямате много външни програми /да, всички се раждаме грешни, т.е. с някакви външни за нас програми, но са малко - затова казват "детската душа е чиста като сълза"/.
Сега се опитват какво ли не - стволови клетки, митохондрии... А хората още от древността са си пазели по малко коса от детството, защото е носела истинската генетична информация, без извращаващите и състаряващи програми. Е, те не са изработвали оргонити от полимери и метал...  
Какво имам предвид - ако някой си е направил оргонит с кухина /камера/ за поставяне на предмети и вещества там и случайно пази косата си от детството /аз, за съжаление, нямам  :nea:/ може да пробва... Ефектът може да се прояви след 2-3 месеца. С подобни устройства има декларирани ефекти дори за поникване на мъх  :lol: при плешив човек. И нелошо подмладяване. Ето още едно приложение на оргонитите. И не само - в детството Ви, когато майка Ви е съхранила кичура коса /дано/ се предполага, че сте били здрави и енергични. Кой знае 8) може пък да се избавите от това-онова, ако пробвате. Живи и здрави!
Някои практикуват подобни подмладявания със снимки в оргонни устройства /или негативи на снимки/ от младите си години, при това успешно, но снимките са само "отглас" на истинската информация, която я има в косата. Снимката е двумерно изображение, а косъмът е цяла холограма. ИМХО.

п.с. само следете да направите правилната намотка мьобиус. Щото иначе...
« Последна редакция: Ноември 17, 2011, 13:35:50 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #772 -: Ноември 17, 2011, 13:39:24 pm »
И ако някой реши да се вслуша в съвета ми и запази коса на детето /бебето/ си, ако има възможност и желание, би могъл да я увие в алуминиево фолио. Или в кутия, каквато съм описал. Така ще се екранира от външни "опити" да се запише нещо допълнително...

Какво да правим ако искаме да се подмладим и пооправим това-онова в организЪма си, а нямаме кичур? Въпросът ми за опити с оргонна енергия върху хранителни продукти ефектът им върху изконсумиралия ги остава отворен. С молба, който има информация - изложете я във форума, дори само като линк. Моля!
« Последна редакция: Ноември 17, 2011, 13:51:04 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #773 -: Ноември 17, 2011, 15:36:06 pm »
Няма магнитни свойства. Приближавал съм огромен железен катинар до компаса на телефона - дава по-слабо отклонание, отколкото при оргонита, в който има само 1-2 грама железни стружки.
Желязото може да намагнетизирано, може и да не е.
Може да имаш много голям метален предмет, и изобщо да няма магнитни свойства.

Останах с впечаление от снимките, че оргонитите са фрашкани с метални стружки. Не вярвам да е 1грам. Но ти си знаеш какъв оргонит си ползвал.

Метални и железни имат разлика, нали? ;D

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #774 -: Ноември 17, 2011, 16:54:49 pm »
Здравейте!
Изследвала съм темата за структурните връзки, намирам, че е важна за разбирането как работят оргонитите. Споделям информация:

 "Преди да се запознаем с генерирането на жизнена сила, ще се спрем на някои известни на всички факти от общите ни познания по физика, география и астрономия.
 Земята сама по себе си представлява един оргомен оргонен акумулатор, защото в нея се съчетават редуващи се слоеве - метални (различни руди, метални съставки на скали и др) и неметални (органични, вода, скални, почва и др, съдържащи въглерод) . Това способства за привличането и задържането от Земята на огромни количества оргон, доставян от Слънцето и околните звезди.
 Земята обаче, както знаем, се върти около своята ос в посока запад-изток. Това води до формирането на пулсиращо магнитно поле около нея. Едновременно с това обаче, тя се върти и около своята орбита, но с посока, противоположна на посоката на въртене около оста - това води до формиране на по-голямо магнитно поле с противоположна полярност на първото. И така се получават две пулсиращи магнитни полета едно в друго с противоположна полярност. Това води до размесване на оргонния заряд, натрупан в Земята " напред и назад" и до ГЕНЕРИРАНЕ на нова биоенергия (оргон, чи, ци, прана, етер). Оргонните генератори на Карл Велц работят именно на този принцип - съдържат оргонит, в който има две намотки една в друга и които са свързани така, че като по тях се пропусне пулсиращо напрежение се генерират 2 магнитни полета едно в друго с противоположна полярност и от там до генериране на чи енергия. Работят на принципа на въртящите се планети.
Ние хората също можем да генерираме жизнена сила. Ние представляваме "ходещи оргонни акумулатори". Около нас обаче има магнитно поле, което поляризира аурата и фактически чакрите. Можем да генерираме жизнена сила чрез различни практики като най-често ходене, танцуване, бягане и въртене в кръг (отново на описания планетарен принцип с противоположните магнитни полета). Ето защо маговете, шаманите, духовните работници от всички епохи са използвали най-често този метод за да си набавят жизнена сила за техните ритуали.

 Законите, на които се подчинява тази биоенергия:

 1. Разстоянието е резултат от структурни различия - т.е. биоенергията тече непрекъснато без никаква загуба и се предава по структурни връзки (идентични и еквивалентни). Идентични структурни връзки с даден човек могат да бъдат коса, нокти, кожа, дреха, която е носил. Те се основават на клетките, които съдържат ДНК, идентична с тази на обекта - мишена. Именно по тях оргонната енергия се предава на всякакво разстояние без загуба. Другите структурни връзки са еквивалентните - снимка на дадено лице - човек, животно, растение, местност и прочие... Това са "близки или подобни" структурни връзки. По тях биоенергията също се предава и намира крайната мишена за своето действие.

 2. Биоенергията следва принципа на отрицателната ентропия, т.е. тече от по-слабия потенциал към по-силния, докато по-силният потенциал бъде наситен.

 3. Биоенергията взаимодейства отлично с магнетизма т.е. с магнитното поле.

 4. Биоенергията (оргон, прана, чи) се привлича и акумулира от водата.

 5. Биоенергията се привлича и абсорбира от органичните и неметалните структури.

 Това са най-важните закони".


Информацията получих от човек с богат личен опит в изследването на връзките.







Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #775 -: Ноември 17, 2011, 17:09:10 pm »
Поздравления!  :hi:

п.с. очаквам продължение...  :)
6285174923344176257

Неактивен la-ma-rin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #776 -: Ноември 18, 2011, 09:52:10 am »
Здравейте,

Да ви питам една работа  :) първо има ли смисъл да се слага повече от един кристал, примерно ако са по-големи самите оргонити. Аз направих два, в които сложих по 3 кристала един по-голям и два по-малки, сложих ги успоредно защото оргонитите бяха плоски.
Второ някакви идеи как да извадя един оргонит от порцеланова чаша, точно го отливах и се сетих, че бях чел тук да не се слага в порцелан но беше късно  :blush:
Можете ли да препоръчате книги на Вилхелм Райх, защото си мисля тези по книжарниците да не са манипулирани нещо?

Малко офтопик: В началото когато реших да започна да правя оргонити имах една много приятна еуфория сега попреминала малко но онзи ден докато режех едни кабели за да ги сложа в тях и се почуствах като член на Съпротивата подготвяйки подривни материали  ;D
Започнах и да правя различни експерименти - с вода в камерата на хладилника и със семена, в общи линии съм много доволен, че въобще попаднах на тази тема.
Бъди такъв за какъвто искаш да минеш!

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #777 -: Ноември 18, 2011, 09:56:35 am »
... Второ някакви идеи как да извадя един оргонит от порцеланова чаша, точно го отливах и се сетих, че бях чел тук да не се слага в порцелан но беше късно  :blush:

От порцеланова чаша само насила може да го извадиш  :) С едно малко чукче чукаш леко чашата и парченце по парченце отлепяш. Това от опит ти го казвам.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #778 -: Ноември 19, 2011, 11:56:38 am »
...
1.Плоска Rodin Coil - на две места по 9 оборота/как се наричат обороти, врътки...?/, като първите 9 се мотаят по часовата стрелка, а 2-рата врътка започва на съседният зъб отдясно и се мотае обратно на часовниковата стрелка, като се съединяват последователно - краят на първата с началото на втората. Оттам се прави външен аудио изход - жак 3,5 мм, като съответният резистор - не знам колко да бъде като размер...

...Оргонните генератори на Карл Велц работят именно на този принцип - съдържат оргонит, в който има две намотки една в друга и които са свързани така, че като по тях се пропусне пулсиращо напрежение се генерират 2 магнитни полета едно в друго с противоположна полярност и от там до генериране на чи енергия...

Мда, на мен това ми го е споделил човек, който е отварял и разглеждал доста подробно един от уредите на гореспоменатия разработчик.  :lol: Говоря за rodin coil-а. Има доста прилични отзиви за собственоръчно направени реплики на уредите на К.В. И хората твърдят, че работят прилично. Така че - смело! На мен лично ми е интересно какво точно е вложил  ;D Велц като ментална съставляваща в устройствата си, за да могат те да работят без "видими" връзки между някои от компонентите си. Повечето хора, изработващи активни устройства влагат бял шум, информационни съставляващи, линкове ... Но, моето мнение е, че К.В. е сложил нещо мааалко по-различно, мааалко по-практично..., мааалко по-...магично /ако се вгледате само в астротрендовете му.../ Голям специалист е, няма стигане.  :lol: :lol: :lol: Още повече, че и той не слага метали и кристали  :lol: в оргонитите си.
Казвали са ми, че стикпадовете му са изработени от специална ... глина, за да могат да си взаимодействат по-добре с оператора на устройството. Нали и хората сме направени от глина, ако се вярва на Библията ...  :lol:

... Ние хората също можем да генерираме жизнена сила. Ние представляваме "ходещи оргонни акумулатори".

Най-добрите оргонни генератори, които съм виждал са изцяло без метални съставки - както хората между другото...  :lol: :lol: :lol: /е, не броим микроелементите в организма.../

... Можем да генерираме жизнена сила чрез различни практики като най-често ходене, танцуване, бягане и въртене в кръг (отново на описания планетарен принцип с противоположните магнитни полета). Ето защо маговете, шаманите, духовните работници от всички епохи са използвали най-често този метод за да си набавят жизнена сила за техните ритуали.

Офтоп /изтрийте, ако сметнете за необходимо/ - автор Бурислав Сервест. В книгите му има много добри и приложими навсякъде, при това съвсем безплатни /не Ви трябват финансови ресурси/ практики.
« Последна редакция: Ноември 19, 2011, 13:35:09 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #779 -: Ноември 19, 2011, 16:15:59 pm »
Как точно да обясня на един китаец, че ми трябва парамагнитна скала ? Как е на английски точното наименоване ? Питах дали има paramagnetic rocks - отговаря, че не разбира какво ми трябва.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27