Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859192 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен revolume1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #615 -: Октомври 18, 2011, 15:25:57 pm »
Интересна тема, мисля си обаче не дойде ли времето ние сами да сме си оргонити. :) Нашите тела и духовна същност да ни бъдат предостатъчни за самосъхранението ни. Пиша го това по повод, че през годините съм се осланял на различни специално направени амулети, талисмани, избор на индивидуални кристали и камъни, енергийно пречистващи апарати, препарати и т.н. ;D Не смятате ли, че ставаме зависими от неща, които мислим, че ще ни помогнат и ако нещо стане с тях и изчезнат, ние самите ще сме незащитени и уязвими. Хубаво е мисълта ни да бъде сам по себе си оргонит. Не ме разбирайте погрешно не съм против тях, нито против талисмани, амулети и каквито и да било неща, които могат да ни помогнат или предпазят, но мисля, че най-добре е да фокусираме себе си и собствената същност. 2012 е доста обещаваща по това отношение ;)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #616 -: Октомври 18, 2011, 15:28:52 pm »
Гледай на оргонита като на хубава и приятна музика, която гали ухото. В живота можеш без музика, но тя го прави по-приятен.
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 20:29:42 pm от Mirotvorec »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #617 -: Октомври 18, 2011, 15:32:49 pm »

Би ли разяснил съвсем накратко кога и как НЕ може да се работи с махало ? Кое влияе - заобикаляща среда, състояние на човека, позиция и т.н.

Накратко /извинявай, но не отдавна не работя с махало и цитирам по памет/ - трябва да се попита: 1. Мога ли да работя? 2. Трябва ли да работя? 3. Има ли акаша? 4. Ще има ли акаша по време на работата ми с махалото? 5. Има ли връзка с Бога? 6. Има ли "рожки дявола"?

НЕ смятам, че ги цитирах съвсем правилно и в ПРАВИЛНИЯ порядък. За това съм посочил конкретната литература - между другото Пучко я има издадена и на български език, аз съм посочил книгите, за да може, който се интересува да си ги чете на момента, а също така може да си принтира и схемите.
Отделно трябва да се спазят определени условия - махалото от време на време да се почиства информационно, помещението, в което се извършва процедурата също + да няма източници на електроника /не съм 100% сигурен/, за другите неща - четете!
Между другото - т.нар. "рожки дявола" /рога на дявола/ е добре да се принтира самата картинка, естествено за тези, на които им липсва добра визуализация.
Пак повтарям - Людмила Пучко е сериозен автор по темата.

А кого ще попиташ тия въпроси? Махалото ли? Ами ако именно някоя тъмна същност го контролира? Тогава влизаме в затворен кръг.  :blush:

Иначе добре намесваш съзнанието на камъните и оргонитите. Това го разисквахме с някои форумници на лс, но тук в темата не си струва да пиша. Така и никой няма да чуе.
Само, че аз не вярвам дори и човек със силна енергетика да му е полезно да ползва такива неща. И евентуално да може да ги контролира.
Няма такава възможност, колкото и енергийно зрял да си, да се ползваш от енергията на тъмни същности, и това да остава безнаказано.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #618 -: Октомври 18, 2011, 17:03:29 pm »

Иначе добре намесваш съзнанието на камъните и оргонитите. Това го разисквахме с някои форумници на лс, но тук в темата не си струва да пиша. Така и никой няма да чуе.
Само, че аз не вярвам дори и човек със силна енергетика да му е полезно да ползва такива неща. И евентуално да може да ги контролира.
Няма такава възможност, колкото и енергийно зрял да си, да се ползваш от енергията на тъмни същности, и това да остава безнаказано.

Честно казано, ако ти сам разбереш какво си написал... :blush:
Въобще - КОГА СЪМ СПОМЕНАВАЛ да се ползваш от енергията на ТЪМНИ и каквито и да било същности?
Трябва да СЕ ЧЕТЕ ВНИМАТЕЛНО!
6285174923344176257

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #619 -: Октомври 18, 2011, 17:18:24 pm »
Интересна тема, мисля си обаче не дойде ли времето ние сами да сме си оргонити. :) Нашите тела и духовна същност да ни бъдат предостатъчни за самосъхранението ни. Пиша го това по повод, че през годините съм се осланял на различни специално направени амулети, талисмани, избор на индивидуални кристали и камъни, енергийно пречистващи апарати, препарати и т.н. ;D Не смятате ли, че ставаме зависими от неща, които мислим, че ще ни помогнат и ако нещо стане с тях и изчезнат, ние самите ще сме незащитени и уязвими. Хубаво е мисълта ни да бъде сам по себе си оргонит. Не ме разбирайте погрешно не съм против тях, нито против талисмани, амулети и каквито и да било неща, които могат да ни помогнат или предпазят, но мисля, че най-добре е да фокусираме себе си и собствената същност. 2012 е доста обещаваща по това отношение ;)
Ние сме си оргонити и то 24/7 :) Телата и същността ни са достатъчни за да се самосъхраним, НО това е малко животинска история... По същата логика трябва да изгорим дрехите си, да строшим компютрите, да срутим къщите и да ходим в пещерите да дъвчем корени  ::) Хайде, от мен да мине - огъня го пишем разрешен  :P
Това да си зависим от чука си, да го обичаш, желаеш и лъскаш всеки ден е съвсем съвсем различно от това да забиваш гвоздеи с нещо по-удобно от камък  ;) Ти осланяш ли се на чука, за да ти разреши проблемите, или го използваш, за да свършиш някаква работа с него? Ето тук идват оргонитите ;)
Освен това, оргонитите работят в материалния свят, което не може да се каже за повечето амулети, талисмани и т.н.
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #620 -: Октомври 18, 2011, 19:12:32 pm »
Още едно свидетелство за работата на оргонитите: сложете мобилния си телефон върху оргонит. Когато антената съвпадне с посоката на кристала, GSM-а губи около 1/2 от обхвата си. Зависи от телефона, зависи от оргонита, но губи!
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен revolume1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #621 -: Октомври 19, 2011, 00:54:09 am »
Цитат
Ние сме си оргонити и то 24/7 :) Телата и същността ни са достатъчни за да се самосъхраним, НО това е малко животинска история... По същата логика трябва да изгорим дрехите си, да строшим компютрите, да срутим къщите и да ходим в пещерите да дъвчем корени  ::) Хайде, от мен да мине - огъня го пишем разрешен  :P
Това да си зависим от чука си, да го обичаш, желаеш и лъскаш всеки ден е съвсем съвсем различно от това да забиваш гвоздеи с нещо по-удобно от камък  ;) Ти осланяш ли се на чука, за да ти разреши проблемите, или го използваш, за да свършиш някаква работа с него? Ето тук идват оргонитите ;)
Освен това, оргонитите работят в материалния свят, което не може да се каже за повечето амулети, талисмани и т.н.

Да прав си, но така или иначе, ако искаме да еволюираме, ще ни се наложи да преминаваме към други нива и измерения, където огъня, дрехите, камъка или чука няма да са ни необходими. :) Но до тогава, след като материята владее съществуването ни, съзнателно такива неща биха ни били полезни, не оспорвам :)


Неактивен PCKILLER

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #622 -: Октомври 19, 2011, 02:10:18 am »

Направо му разказа играта на кемтрейлса.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #623 -: Октомври 19, 2011, 03:35:41 am »

Иначе добре намесваш съзнанието на камъните и оргонитите. Това го разисквахме с някои форумници на лс, но тук в темата не си струва да пиша. Така и никой няма да чуе.
Само, че аз не вярвам дори и човек със силна енергетика да му е полезно да ползва такива неща. И евентуално да може да ги контролира.
Няма такава възможност, колкото и енергийно зрял да си, да се ползваш от енергията на тъмни същности, и това да остава безнаказано.

Честно казано, ако ти сам разбереш какво си написал... :blush:
Въобще - КОГА СЪМ СПОМЕНАВАЛ да се ползваш от енергията на ТЪМНИ и каквито и да било същности?
Трябва да СЕ ЧЕТЕ ВНИМАТЕЛНО!
Аз чета внимателно ... мерси !
А ти как си с четенето?
Нима очакваше единствено да преразказвам твоя постинг отначало до край? Няма ли човек право на лично мнение?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #624 -: Октомври 19, 2011, 05:21:33 am »

Направо му разказа играта на кемтрейлса.
А другия кемтрейл във видеото защо не беше засегнат? :-X
Dreams are messages from the deep.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #625 -: Октомври 19, 2011, 06:17:32 am »
 8) Днес купувам там резистори, жакове, епоксидна смола и  :lol: :lol: :lol:

Смятам да разработя първоначално оргонустройство, наподобяващо поверванд-а, но с малко по-различна насоченост - ще има силно ментално присъствие на собственика си - т.е. ще може да се "насочва" енергията независимо от разстоянието, което е между мен и това "творение". НЯМА да има кварц и други такива камъни /т.е. захващането за съзнанието ЗНАЧИТЕЛНО ще намалее - както е при РАД-овете на Велц/, НЯМА да има метални частици. ВЪОБЩЕ.  :lol: :lol: :lol: Ще работи ... както аз му "кажа"...  :lol: Смятам да му направя и местенце за разни бележчици и за таргет /май-така беше/ частта от двойката в РАД. Споко, ще споделя това-онова. Ако Ви интересува.
Много ми се искаше да го пропусна този момент със самото "готвене на манджата", т.е. щях да се задоволя с един обикновен поверванд с кристал и мьобиус, купен от някой от Вас, Уважаеми форумчани. Уплашихте ли се, какво стана, така и не разбрах. Трябваше ми за собствено развитие - да си управлявам събирателната точка и да "записвам" тези състояния. А съм безработен и не ми се дават пари за поялник най-малкото...  ::)
Нищо, като се светна за запояванията и другите "подправки" ще гледам да предоставя подробни снимково-текстови инструкции, за тези, които искат да си направят подобно устройство /естествено смятам да си премълча някои неща/.
Айде, стискайте палци.
п.с. Ако всичко се развие благополучно, тестовете минат добре и "гаджето" ме хареса смятам да пусна ограничена бройка с пълна функционалност за изучаване от интересуващи се. Може да се направи /след предварително обсъждане лично/ и специален модул за управление без трансферната двойка /предавател-приемник/, маскиран като ... абе като какъвто обикновен предмет от личните си вещи се сетите.
« Последна редакция: Октомври 19, 2011, 06:27:05 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #626 -: Октомври 19, 2011, 15:17:55 pm »
Тая тема съвсем се изврати.  ??? ???
 :lol: :lol: :lol: ;D

Ама нищо. Поне си дойдохме на думата. Хайде на опашка за новите устройства.
Да прилъжем околните да ни харесат. Щото явно излъчваме нещо кофти, и не ни харесват обикновено, белким ги излъжем с някоя джаджа.

Искам после да ми го покажете на живо как става това. Ще е култово да се гледа. Комедия и трагедия в едно.  ;D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #627 -: Октомври 19, 2011, 15:30:16 pm »
Ооооо Тангра, ти събуди ли се вече. Само така, на никой няма да оставаш длъжен.

Тангра, това твоето все повече започва да ми заприличва на форумен мазохизъм. Хем не си добре дошъл в темата, хем се натискаш да пишеш в нея.
« Последна редакция: Октомври 19, 2011, 16:39:38 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #628 -: Октомври 19, 2011, 20:41:53 pm »
Седя тука и се топля на оргончето... Ми бачка си. 2/3 шишенце от витамини /около 150-най-много, но не вярвам 200 мл вместимост.

Още застива, мале-малеее...

п.с. направих си обикновен поверванд. Просто бързах.
6285174923344176257

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #629 -: Октомври 19, 2011, 20:46:07 pm »
Седя тука и се топля на оргончето...
Надявам се, знаеш че смолата и втвърдителя отделят силно токсични газове при смесването и втвърдяването ;) От веднъж нищо няма да ти стане, най-много по-цветни сънища, но никак не е хубаво за тялото!
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27