Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859488 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #600 -: Октомври 16, 2011, 20:09:53 pm »
Енергията в кристала тече от отрицателния към положителния край! Така че поляритета на оргонита се определя от разположението на кристала в него. ЕТ кристали излъчват енергия с положителния си край, докато при ДТ кристалите, енергията тече и в двете посоки. Затова са толкова ценни и търсени.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #601 -: Октомври 17, 2011, 13:16:12 pm »
Когато застива епоксидната смола /или друга органика/ може да й бъде въздействано не само с музика, но и с информационни структури. Постнал съм тук http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,19577.0.html но реших да споделя и тук, за да може да се използва от който желае. Ба-гуа също оказва информационно положително влияние /пример за багуа - http://bginterior.info/fn-shuj-shkoli-stremezhite-na-ba-gua/ принтира се /най-добре е да се използват снимки от професионално фото ателие, след това лазерен цветен, лазерен черно-бял и така по низходящ ред/ и се оставя под съда, в който съхне полимерът. Може да се сложи и вътре.

Имам голяма молба към Вас, уважаеми форумчани. Не мога сам да си изработя такова нещо - http://dox.bg/files/dw?a=1e5d7bda08 а да го поръчвам от чужбина  ??? . Ще съм благодарен ако някой откликне на молбата ми /естествено срещу заплащане, къде без това/.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #602 -: Октомври 17, 2011, 17:11:24 pm »
аз също направих макар и не по тази рецепта...сега съм сложила оргон в една кофа с вода, за да имам оргонена вода. четох, че предпазва от зомбита?
 

Някои хора практикуват къпане във вода, заредена с оргон - например във ваната или друг съд и после в зависимост от енергийното ти ниво или ти се доспива много /тялото казва, че има нужда от преосмисляне на информацията, вкарана от оргона в аурата/ или си енергизиран - всичко си е до конкретният човек. Ето защо някои оргонът ги "уморява и раздразва", а други си свиркат и пеят. И не само...  :-X

Също така активността на оргонните генератори е свързана и със слънчевата активност, т.е. през лятото теоретично би трябвало да се генерира много повече оргон, отколкото през зимните месеци. Литература - "Енергии времени" - автор Пак Чже Ву. /там не се споменава конкретно терминът "оргон", но е важно съществената информация.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #603 -: Октомври 17, 2011, 17:19:07 pm »
Котката реагира положително - гали се в него, души го и най-важното лежи дo него.

Оргонита го тествам най вече с радиестезично махало и по това как и колко бързо пакълват семена. Теоретично, семената с оргонит би трябвало да изпреварват тези без оргонит.


Да, това се прилага. За търсещите информация относно сериозно използване на махала и багети мога да препоръчам автор Людмила Григориевна Пучко - http://depositfiles.com/files/bd3ilon9q  - на руски език. Сериозна работа - кога и как НЕ може да се работи с махало, схеми, таблици за съставяне на различни вибрационни редове... Дано да е от полза.

Котките обичат места с т.нар. "отрицателна енергия" за нас - хората. Затова, ако например котката Ви се гуши в дадено място от тялото Ви - най-вероятно там има енергоинформационна причина за това, която вече е отразена във Вашата аура, а е напълно възможно тази причина да е намерила израз и вече на физическо ниво. Така че котките са полезни. Също така са много ценни и кучетата - те пък СЪЗНАТЕЛНО поемат негативите от стопанина си и дори в някои отношения негови кармични, кхм-кхм изкривявания. Затова ако кучето Ви има някакъв проблем - непременно го потърсете при близките си или Вас...
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #604 -: Октомври 17, 2011, 17:27:11 pm »
Един бърз доклад! Заложих експеримент със семена от просо. ......
След две седмици наблюдение, семената с оргонита дават видимо по-бърз растеж - прорастъците са поне 3 пъти по-високи от контролата. Всички други условия са еднакви - вода, темп. и осветеност.

Скоро ще пусна и снимки.

Ще ти бъда благодарен, а и на всички останали, които се включат, ако приложат информация за въздействие на оргонит върху пре и пост родителен период върху животни - най-лесният и реален пример може да е върху бременно куче и котка, най-добре е според мен да е котка, както и да се въздейства с оргон върху храната на бременната. След раждането вече и самите котета/кученца/ ще бъдат зареждани с оргон. Ако имат и по един медальон на шията...  ;D Но това е вече наистина за ентусиасти. Мисля, че при един наистина умело проведен експеримент може да се видят доста интересни неща - кхм,кхм - някой др. път за това.  8)
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #605 -: Октомври 17, 2011, 17:55:49 pm »
Понеже напоследък ми се обаждат хора да им правя оргонит, искам да да кажа на всички още веднъж, оргонит се прови собственоръчно и на мястото, където ще се ползва. Иначе ефективността му спада драстично.

Това не е така. Работи си и при това много добре. До голяма степен ефективността му зависи какво е вложил създателят му по време на изготвянето му - всички периоди по време на създаването му са важни, получава се нещо като инициация - например с мисълта за даден клиент например, може близък човек, може дори за болен човек, с конкретна мисъл, задължително подплатена с подходящото чувство - например моят клиент иска оргонит със специализирано действие - привличане на срещуположния пол /в случая се влиза в състояние на "излъчване на хормони", "състояние на привлекателност" и, колкото по-навътре съумееш да навлезеш в това състояние толкова по-добре. Това трябва да е във всички стъпки - например при избора на кристал в магазина, при допира му - с лявата ръка за десничари и обратно се "усеща" кой е най-подходящ за конкретната цел - усещането става на подсъзнателно ниво. За по-специални клиенти може да се направи и по-специална процедура - с инициация на кристала на челото и доста силно Променено състояние - това, в което искаш да запрограмираш кристала. Естествено след като си го почистил по споменатите във форума методики.
По същия начин можеш да направиш заредена вода с оргон, в която да охлаждаш съда, в който полимеризира епоксидната смола /или друга органика/. Споменах за информационно въздействие посредством модулите на Шакаев, може и с Цветето на Живота на Мелхиседек, може с Багуа, може с ... всичко... /някой ден ще Ви разкажа по-подробно за това, ако има необходимост, разбира се, може да съм подценил аудиторията. Все пак Лоохан в сайта си дава някои  :yes: неща, но, според мен, не че не работят, но има и по-подходящи.  ;D
По време на застиването на смолата може да се пусне и въздействие посредством електромагнитно излъчване - конкретна музика, мелодии, честоти. Ако пускате обаче музика, знайте, че тя носи енергоинформационната същност на своя създател. Като стана дума... дори един вестник може да въздейства върху оргонита... Но за това - ако проявите интерес.

Ставаше дума за качеството на работата на оргонита и неговият автор. Ако си купувате от друг човек или пък самите Вие се явявате изготвители за някой е добре да се направи следното нещо. Когато новият собственик се прибере в дома си с новото си "щастие" е добре да му говори  :mad:, да го подържи известно време в двете си ръце /настройте се на излъчване от тях, който не знае как да си представи как ръцете му се издължават и надебеляват откъм дланите, които ще държат оргонита, напълват се топлина и образуват всеизвестното кълбо./ Трябва мислено, гледайки оргонита да му кажете, че вие сте неговият собственик, да се слеете с неговата кристална решетка /вижте в интернет информация за програмиране на кристали с мисълта, има и на български/ и да му пуснете малко енергия и през Аджна /третото око/ и през ръцете си. Може и през сърдечната чакра /Анахата/. Абе под секрет ще Ви кажа, че може и през която и да било чакра, взависимост от въздействието и предназначението на оргонита. Повече информация - ако проявите интерес...
И извинявайте, ако съм обидил някой, който вече си го знае...
6285174923344176257

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #606 -: Октомври 17, 2011, 20:01:22 pm »
Бофара, добре дошъл в нашата скромна темичка. Виждам, че идваш добре подготвен, скоро ще можеш и сам да си направиш Мощната Пръчка  :hi:

Искам да те попитам - според теб как работи/какво прави оргонита?
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #607 -: Октомври 17, 2011, 22:04:12 pm »
Хехе, загадките на сфинкса... Ако не отговоря - ще ме изядеш. :)))

Представи си един кекс например. Можеш да го изядеш, можеш да го дадеш на друг да го изяде, можеш да го замразиш, като му запазиш формата и за определено време хранителните качества, можеш да го вложиш в нещо, можеш да го нарисуваш ...
Оргонът е "кекс" за тънките материи.
п.с. "кексът" можеш да го покажеш по скайпа например на друг човек, независимо от разстоянието и той ще го види.  :lol:
п.п.с. Ако модераторите смятат, че отговорът ми е оффтоп, моля да го изтрият.  8)
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 09:58:33 am от Mirotvorec »
6285174923344176257

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #608 -: Октомври 18, 2011, 08:58:36 am »
Попълненията ми от неделя:



Тези са по рецепта за нежелани същности с титанов оксид.
Не спазих точно рецептата, защото нямах медни стружки / по - точно трябва да е халкопирит / и зареждах на 740 Хц, защото стъпката на тон-генератора, който ползвам от 100 Хц нагоре е през 10 Хц. Дали ще работи ?
Титанов оксид сложих малко, колкото да потъмнее смолата. Малкия го излях в капачка от пяна за бръснене и стана много симпатичен и удобен за носене.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #609 -: Октомври 18, 2011, 12:56:41 pm »
Защо някои оргонити "не" работят и на какво се дължи това? Да приемем, че сме спазили всички процедури от рецептата /а какво означава всички - тези, които четем в интернет? кой контролира медиите? кой ще Ви даде реалните знания просто така?/. Вихърът  :lol: е в правилната посока, вложили сме страхотни материали /всякакви там прекрасни и скъпи названия - сребро, злато... разни полускъпоценни, скъпоценни камъни.../, вложили сме подходящите чувства, силно сме подхранили мислеформата, която искаме да вложим в оргонита и да работи за нас, но...???
Имате ли мнения?
Как според Вас работи оргонитът? Какво е оргонитът - дуализъм между не- и органична материя? Чи/ци/, прана, етер...?
И, честно казано, ми е болно, когато чета разни работи оргонни методи за защита  :--- срещу демони, рептилии, сиви... и какви там други има... Оргонът е фиксиран на снимки, да, има там разни форми и други подобни, снимани на небето, във въздуха...
Ако някой се интересува повече от оргон /ци/ и демонични същности - да прочете http://chitanka.info/text/2792-gospodarjat_demon
И съветът ми е /естествено всеки да прецени доколко е подходящ за него и дали би искал да се възползва/ - само който е със силна енергетика - той да влага в оргонитите по-ценни средства - като ценни метали и камъни, скъпи съставки... Иначе...

Съзнанието на скъпоценните камъни никак не е за подценяване!!! Спомнете си Ам-Гъл от "Lord of the Rings" как беше обзет от съзнанието на пръстена - "my preciossss"  ::)

Откъде сте сигурни, че с готовите рецепти, които ползвате не привличате и подхранвате с оргон самите тези създания и се чувствате спокойни и енергични, защото именно сте им дали нещо вкусничко и няма нужда да трябва да си хапнат от Вас? Вие не сте само физическа същност, нали?
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 15:05:14 pm от Mirotvorec »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #610 -: Октомври 18, 2011, 12:58:57 pm »
Малко по-горе в постовете писах за къпане в оргонова вода. Ако решите бихте могли да си накиснете дрехите в такава вода и след това да ги изперете /за предпочитане е ръчно/. Ако самата вода е била достатъчно силно заредена ще наблюдавате "ефекта на Баба Яга" :lol: - летим с метлата, а бензина не свършва и не свършва!
Някой запознат ли е колко време се запазва енергетиката на такава вода? Ще бъда благодарен за коментари и информация.
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 13:03:06 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #611 -: Октомври 18, 2011, 13:55:28 pm »
За търсещите информация относно сериозно използване на махала и багети мога да препоръчам автор Людмила Григориевна Пучко - http://depositfiles.com/files/bd3ilon9q  - на руски език. Сериозна работа - кога и как НЕ може да се работи с махало, схеми, таблици за съставяне на различни вибрационни редове... Дано да е от полза.

Би ли разяснил съвсем накратко кога и как НЕ може да се работи с махало ? Кое влияе - заобикаляща среда, състояние на човека, позиция и т.н.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #612 -: Октомври 18, 2011, 14:10:23 pm »

Би ли разяснил съвсем накратко кога и как НЕ може да се работи с махало ? Кое влияе - заобикаляща среда, състояние на човека, позиция и т.н.

Накратко /извинявай, но не отдавна не работя с махало и цитирам по памет/ - трябва да се попита: 1. Мога ли да работя? 2. Трябва ли да работя? 3. Има ли акаша? 4. Ще има ли акаша по време на работата ми с махалото? 5. Има ли връзка с Бога? 6. Има ли "рожки дявола"?

НЕ смятам, че ги цитирах съвсем правилно и в ПРАВИЛНИЯ порядък. За това съм посочил конкретната литература - между другото Пучко я има издадена и на български език, аз съм посочил книгите, за да може, който се интересува да си ги чете на момента, а също така може да си принтира и схемите.
Отделно трябва да се спазят определени условия - махалото от време на време да се почиства информационно, помещението, в което се извършва процедурата също + да няма източници на електроника /не съм 100% сигурен/, за другите неща - четете!
Между другото - т.нар. "рожки дявола" /рога на дявола/ е добре да се принтира самата картинка, естествено за тези, на които им липсва добра визуализация.
Пак повтарям - Людмила Пучко е сериозен автор по темата.
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #613 -: Октомври 18, 2011, 14:27:01 pm »
Между другото, доколкото си спомням, в една от книгите на Пучко  :unknown: /коя точно не помня/ имаше разгледани различните сефири /аркани/. Когато ми остане време ще напиша малко повече как да придаваме свойства на оргонитите за работа с конретен сефиротичен канал /който се занимава сериозно с Таро знае какво е това, аз лично не се занимавам, но енергията си е енергия, къде ще избягаш... :lol:/
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 14:37:10 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #614 -: Октомври 18, 2011, 15:19:30 pm »
bofara, само не разбрах, защо след като си подвижна енциклопедия ме караш да ти правя оргонен генератор.  ???

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27