Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 858669 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #105 -: Юли 14, 2011, 11:36:08 am »
При този модел поставя ли се crop coil в оргонита ?

Може, но не е задължително. Това с бобината е опция, но не се отразява зле на работата му, ако я няма.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #106 -: Юли 15, 2011, 19:04:11 pm »
Оргонно лечебно устройство -
От коментарите е видно, че не трябва да се използва парафин или восък, защото имали отрицателна енергия, а борова или епоксидна смола.
 
Я хвърлете едно око на:
http://www.orgoneharmonizators.com/ ; http://gorod-magov.ucoz.org/forum/49-427-1

Как да си направим оргонен генератор - http://prorokrus.livejournal.com/1127.html ; http://www.chi-card.ru/master.html
« Последна редакция: Юли 15, 2011, 19:24:41 pm от Hacko »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #107 -: Юли 15, 2011, 21:03:34 pm »
Нещо важно за ентусиастите. Подавам информацията на порции малко, но все пак...

Защо зареждането на оргонита, докато втвърдява смолата е важно? Важно е, защото от това зависи изходната продуктивност на оргонита. Като цяло тя е функция от две неща. От състава на оргонита и от зареждането.

Например за последната рецепта. Препоръчано е да се зареди на 741Hz. Това не е случайно. Тази честота развива интуицията. В този случай оргонитът ще бъде чувствителен към нея и ще я усили на изхода на енергийния си поток. Представете си, че чрез зареждането вие правите своеобразна цетка или филтър с определена шарка. Когато енергията премине през тази цетка, тя се реформира, придобива формата на шаблона, който вие сте създали чрез зареждането.

И още нещо важно. Тези, коите ще използват молитва, визуализация, рейки или друг вид изразяване на намерението, трябва да го направят поне три пъти.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #108 -: Юли 16, 2011, 13:35:06 pm »
Кирлианова фотография на оргонити с различни метали.

Медта е доста силна в това отношение!



Алуминий, нормален размер стружки


Алуминий, фини и малки стружки


Месинг, големи стружки


Месинг, фини стружки


Мед, големи стружки


Мед, фини стружки


Злато


Титан


Бисмут


Нано желязо и нано кристали








« Последна редакция: Юли 16, 2011, 15:35:41 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #109 -: Юли 17, 2011, 00:15:19 am »
http://www.energiekegel.de/

Това е сайта на един немец, който се занимава от ДЪЛГИ ГОДИНИ- ПОВЕЧЕ ОТ 10 ГОДИНИ- с правене на различни оргонити...Правил е изследвания (който ползва немски, може да го прочете лично, но и гугъл преводача ще свърши криво-ляво някакъв приблизителен превод) през всичките тези години и пише, че в крайна сметка се е убедил, че максимален ЕНЕРГИЕН ефект се постига само, ако ОРГАНИЧНАТА СЪСТАВКА се излее ПОД НАЛЯГАНЕ!Също така следствие на дългогодишните му опити, се оказва че органичната съставка ГИПС  е далеч по-ефективна от смолата...Интересно в случая е, че този гипс от който той изготвя оргонитите няма нищо, ама нищо общо с този гипс, който се продава в търговските мрежи. ТОЙ ХОДИ И ЛИЧНО ГО КОПАЕ ОТ ЕДНА ПЛАНИНА. Името на планината е ХАРЦ, за тези които се интересуват - да видят в гугъл къде е. И ако разгледате бележките му и снимките на този гипс в сайта ще видите особената структура, която той притежава... Човека явно не преследва никаква комерсиалност с тия оргонити - един оргонит като медальон, амулет продава на смешната цена от 2 евро....Смятаме с мъжа ми да си поръчаме...А големите КОНУСИ, които прави за кемтрейлите са на цена 30 евро...Като се има предвид големината им, вложените материали, кристали, работа- смятаме, че е напълно нормална цена...Повече от видно е от сайта му,че човека е ПРОБУДЕН ДУХОВНО и настроен да помага на хората и съм ПОВЕЧЕ ОТ убедена, че прави всеки оргонит с любов и добри чувства... Който успее да прочете разсъжденията му в сайта -  ще разбере какво имам предвид....Любов и Благодаря за всички вас!!!!

Технологията на този немец се казва "Пластерит" - нова версия на оргонита.

Само, че кирлиановата фотография не е много съгласна, че това работи ефикасно. Както и предполагах!

http://www.whale.to/c/klicken_sie_hier.html

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #110 -: Юли 17, 2011, 20:35:54 pm »
Ето как би изглеждала шайба оргонит по последната рецепта с титановия оксид. Мое производство:



Добър за изчистване. Отговаря на стимулация на намерението.

Добър за изчистване. Отговаря на стимулация на намерението.

Компетентен срещу кулите за GSM

Компетентен срещу нежелани същности, негативни енергии и блокажи

Компетентен срещу геопатогенни зони и хартманови възли (първа рецепта от темата)

Компетентен за 50Hz








« Последна редакция: Юли 17, 2011, 21:19:57 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #111 -: Юли 19, 2011, 12:09:09 pm »
Още малко пояснения.

Смолата в оргонита представлява матрицата, в която енергията преминава от металите към кристала. Смолата улавя електромагнитна енергия (съгласете се, че всичко е енергия с определена честота), а металите я отблъскват.

Получава се антагонизъм или пинг-понг ефект, при който експоненциално нараства честотата до неимоверни стойности. Ролята на кристала в оргонита е да превърне тази енергия в етер, по-нататък да я филтрира и зареди със собствената енергитична сигнатура и освободи отново този етер в околното пространство. Сега разбираме защо кристала преди да се постави в оргонита, трябва да бъде изчистен от енергитичните наслаги. Представете си в магазина за кристали колко хора са ги пипали, и колко от тях са били с негативни мисли.

Когато увеличаваме повархността на матрицата чрез промяна на съотношението смола:метал, ние променяме плътността на оргонита. Голяма порърхност означава повече уловена електромагнитната енергия и така повече преобразувана негативна в позитивна енергия. Но това си има и своите недостатъци.

Високата плътност означава по-трудно навлизане на EMF в оргонита и респективно по-нисък добив на оргон. Затова е необходимо прецизно балансиране на плътността чрез големината на металните частици.

Установено е, че 50/50 съотношение дава най-добри резултати и това се нарича средна плътност на оргонита.
« Последна редакция: Юли 19, 2011, 12:14:19 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #112 -: Юли 19, 2011, 19:50:41 pm »
От едно известно време ми се върти в главата следната идея. Ама пусти финанси не ми разрешават да я реализирам.

Идеята е да се организираме хората, които сме от Пловдив, да съберем по някой лев и да направим един голям и мощен Chembuster като тези:


За направата му ще са необходими 170лв. Медните тръби и смолата вдигат много цената.

Вече съм споменал в темата, че обхвата му е 15км. радиус, така че ще намаже целия град. Работата ми е на едно от тепетата, така че можем да го монтираме там, за да е под охрана и отбрана. Че току виж са му задигнали тръбите.

Ако има ентусиасти, нека се съберем и уговорим, аз ще го направя. Ами така де, стига сме обсъждали къде праскат кемтрейли и къде не. Време е да отвърнем на удара.

П.П. За целта ще трябват двойно терминирани кварцови кристали, защото това вече е оргонов генератор, за разлика от Towerbuster-те, които са чистачи. При тях може и с единично терминиран кристал.

Ето един сайт, където хората предлагат 5 парчета за $8. Ще се наложи да се поръчат.

http://www.healingcrystals.com/Double_Terminated_Clear_Quartz_Clusters_Twins__China_.html

 
Нищо не пречи хора и от други градове да се организират и да си направят.

:hi:
« Последна редакция: Юли 19, 2011, 21:41:48 pm от sidewinder »

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #113 -: Юли 20, 2011, 01:07:10 am »
Аз съм от Пловдив и съм ТВЪРДО "ЗА"!!!! Само че, в момента съм в Германия и ще се върна чак в края на август... Дай ми някакви координати на "лични", за да можем по-лесно да се уговорим за по-нататък....
« Последна редакция: Юли 20, 2011, 08:32:33 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #114 -: Юли 20, 2011, 10:47:36 am »
Всъщност, тези които са в чужбина могат да помогнат много с това като изпратят от тези кристали, но това едва, когато имаме пари. Трябват 6 такива кристала:



В България не откривам такива, но съм сигурен, че в западна Европа по магазините има.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #115 -: Юли 20, 2011, 14:47:57 pm »
Дестилирана вода, замръзнала под въздействие на този оргонит. Когато водата замръзва с такъв конус, той винаги е ексцентрично разположен. Винаги се наблюдават радиални игли от въздух (тук не се виждат, защото се е заскрежил)

« Последна редакция: Юли 20, 2011, 14:56:33 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #116 -: Юли 21, 2011, 23:33:55 pm »

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #117 -: Юли 22, 2011, 16:12:54 pm »
sidewinder, идеята за някое от тепетата е супер, дори е добре да се сложи на всичките :) и аз съм от Пловдив, занимавам се с климатици и мога да участвам с медните тръби.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #118 -: Юли 22, 2011, 16:20:43 pm »
sidewinder, идеята за някое от тепетата е супер, дори е добре да се сложи на всичките :) и аз съм от Пловдив, занимавам се с климатици и мога да участвам с медните тръби.

Това е добре, но нали знаеш, че са страшно скъпи. Особено тръбите с фи 1 инч. :hi: За друтите тепета не мога да отговарям и ще ги окрадат. Един е напълно достатъчен.



П.П. Сега забелязах, че по горната схема ще трябват 10 кристала. Това ще стане толкова скъпо, че не ми се мисли.
« Последна редакция: Юли 22, 2011, 16:26:17 pm от sidewinder »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #119 -: Юли 24, 2011, 17:02:38 pm »
За направата на 1 ли е 170 лв? Наистина е скъпо и трябва да се съберат повечко хора да участват.
И на мен ми хрумна подобна идея преди 2 седмици. Аз съм от София и с удоволствие бих участвала,ако някой се заеме. Но проблема наистина е къде ще се сложат за да не изчезнат. Може би ако някой има къща да се направи на двора.

Ако Sangre намери евтино тръби още по добре.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27