Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849618 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #60 -: Юни 26, 2011, 17:38:19 pm »
Това за парламента ...На Запад това са ключовите обекти, заедно с военните бази, посолствата, министерствата, полицията, съдилищата, масонски църкви, католически царкви, езера, реки, вододайни зони, кладенци и подобни, около които се ръси обилно оргон. Някой случайно да има достъп до парламента и да сложи вътре в сградата няколко? Преди една година бях за малко там и в кулоарите беше И.Костов. Особено неприятно нетипично човешко излъчване има Костов. Така поне аз го усетих. Лидерите са първа линия цел за soul scalping.  Прикачвам от форума на Дон Крофт (Don Croft) www.ethericwarriors.com рапорта за обогатяване на ЦЕРН Големия хадронен колайдер :bomb:. Много вдъхновяващо четиво!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #61 -: Юни 26, 2011, 17:51:21 pm »
Еми да, трябва лека-полека да почнем и ние да го правим. Повечето в парламента са обладани от тъмни сили. Аз съм заровил вече 2-3 около трафопостове. Ама много парици отиват за тия неща.

След 3 месеца присъствие на оргонит вкъщи мога да кажа за следните ефекти, които усещам:

1. По-лек сън
2. Растенията се убиха да растат
3. Нивото на раздразнение спадна значително
4. Освен котка, гледам и птици, които отглеждат 5 малки в момента. За разлика от други излюпени малки, тези отраснаха по-бързо и оцеляха най-много от люпилото.
5. Може да се сметне и като отрицателен ефект за някой, но апартамента почна да гъмжи от насекоми. Поне това е добър показател, че работят оргонитите.
« Последна редакция: Юни 26, 2011, 18:36:36 pm от Mirotvorec »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #62 -: Юни 26, 2011, 18:28:21 pm »
Сега да не си вкарам автогол ако си направя оргонит. Защото имаме хлебарки и да не вземат да се удвоят  :(  :lol:
За парламента може би ако намерим вътрешен човек да постави няколко няма да е лошо.
Ама пак не казахте откъде купувате металните стружки,месинги и мед?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #63 -: Юни 26, 2011, 18:35:10 pm »
Металните стружки се намират от стругарски цехове. Никой няма да ви вземе пари за тях. Поне до сега не са ми искали.

Една идея! Понеже един от най-подходящите метали за оргонита е алуминия (парамагнетик е), можете съвсем спокойно да нарежете на ситни квадратчета от 5мм-1см страна домакинско алуминиево фолио. Чудесни резултати ще даде. Мед може да си направите като накълцате някой многожилен кабел. Стомана - нарязвате домакински телчета за търкане на съдове.

За хлебарките - няма пълно щастие.

За парламента, няма нужда да е вътре. Оргонитите имат широк обсег на действие и ще е достатъчно да се заровят в градинкките около сградата.
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 07:49:08 am от Mirotvorec »

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #64 -: Юни 27, 2011, 09:08:05 am »
Имам въпрос относно зареждането. Направих си мобиус бобина, имам и тон-генератор. С каква мощност трябва да направя зареждането ? Директно от тон - генератора на 15 Хц през бобината или да усиля сигнала от генератора през усилвател ?
Защото сигнала от генератора е слаб, съответно тока през бобината и индукцията ще са слаби ?!?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #65 -: Юни 27, 2011, 10:22:14 am »
Ако вече имаш тон генератор, не ползвай усилвател, защото мобиус бобината създава скаларни вълни. Те са вредни за електрониката, и ако се усилят много, става опасно. Тя се слага под втвърдяващия оргонит на разстояние по-малко от 50см. В сърцевината на мобиус бобината нали знаеш, че трябва да има квърцов кристал, сочещ със здравата страна към оргонита. Но дори да мине през усилвател, не увеличавай над 50W мощност, а минимума да не пада под 0.5W.

При такова зареждане (15Hz), оргонита ти ще е чувствителен на HAARP и шуманови честоти.
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 16:01:39 pm от Mirotvorec »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #66 -: Юни 27, 2011, 10:36:35 am »
Решила съм постепенно да събирам материалите и да си правя оргоните. И твърдо съм решила да поставя около народното събрание оргон. Сега вече ще ходя на работа, но все ще успея да ги намеря нещата постепенно. Пък ако някой познава човек който работи вътре за да ги постави и вътре още по добре.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #67 -: Юни 27, 2011, 10:39:53 am »

Каквото не успееш да откриеш, кажи ще ти го пратя. За щастие и дано работи още дълги години този магазин, от който взимам кристали, има изобилие. Внос от Индия.
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 16:02:37 pm от Mirotvorec »

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #68 -: Юни 27, 2011, 10:53:53 am »
...Хората подвластни на демони не могат да стоят в присъствието на оргона. Затова си тръгват набързо  :lol:

А какво зареждане да направя на оргонит като защита от хора от подобен тип ? Защото в момента ми е много належащо да се предпазя точно от такива влияния ?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #69 -: Юни 27, 2011, 10:58:07 am »
741Hz. Но рецептата за този оргонит е по-особена.

Използва се Желязо, Мед или Халкопирит, Алуминий, Титаниев окис и всичко това в определини пропорции и размери.

http://nature.uni-plovdiv.bg/uploads/viktor/books/radionic/AnIntroductionToOrgonite.pdf

Търси тук рецептата с име White Light, 15 страница
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 16:03:42 pm от Mirotvorec »

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #70 -: Юни 27, 2011, 11:13:40 am »
А ако по време на съхнене на смолата сменям честотата на зареждане дали ще се получи "универсален" оргонит ? Това някой пробвал ли го е ?

Титаниев окис много трудно ще се намери ! Някой има ли идея откъде мога да се снабдя с малко количество ?
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 16:04:52 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #71 -: Юни 27, 2011, 11:22:08 am »
А ако по време на съхнене на смолата сменям честотата на зареждане дали ще се получи "универсален" оргонит ? Това някой пробвал ли го е ?

Не съм срещал подобен експеримент. Универсални неща няма според мен.
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 16:05:37 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #72 -: Юни 27, 2011, 11:28:13 am »
Титаниев окис много трудно ще се намери ! Някой има ли идея откъде мога да се снабдя с малко количество ?

Ето фирмата, която предлага титан под формата на окис. В природата не се среща в свободно състояние титаниев окис.
http://www.valerus-bg.com/chemical-laboratory-bg/

Ценоразпис
http://www.valerus-bg.com/pdf/reagents_2011.pdf

500гр е 5лв.

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #73 -: Юни 27, 2011, 11:29:45 am »
Ще правя тези дни отново медальонче и ще кача снимки на целия процес. Обаче веднага пробвах как действа върху околните. Майка ми като го видя стана толкова кротка  :flag_of_truce:.Днес бях на панахида и присъстващите не свалиха очи от медальона. Попа пръв не се стърпя и ме попита какво е това и от какво е направено. Беше впечатлен. Иначе след около 10на мин. хората се изнизаха без дори да се сбогуват...Та тогава се сетих, че четох някъде за един японец, който си напълнил джобовете с оргон и отишъл на дискотека. Никой обаче не знаел какво има в джобовете. След около 30 мин. дискотеката се изпразнила наполовина 8) Хората подвластни на демони не могат да стоят в присъствието на оргона. Затова си тръгват набързо  :lol:

bullet ти като наблюдава тия ефекти в околните по каква рецепта направи оргонита и как го зарежда ?

Неактивен galalex

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #74 -: Юни 27, 2011, 13:50:21 pm »
  http://www.energiekegel.de/

Това е сайта на един немец, който се занимава от ДЪЛГИ ГОДИНИ- ПОВЕЧЕ ОТ 10 ГОДИНИ- с правене на различни оргонити...Правил е изследвания (който ползва немски, може да го прочете лично, но и гугъл преводача ще свърши криво-ляво някакъв приблизителен превод) през всичките тези години и пише, че в крайна сметка се е убедил, че максимален ЕНЕРГИЕН ефект се постига само, ако ОРГАНИЧНАТА СЪСТАВКА се излее ПОД НАЛЯГАНЕ!Също така следствие на дългогодишните му опити, се оказва че органичната съставка ГИПС  е далеч по-ефективна от смолата...Интересно в случая е, че този гипс от който той изготвя оргонитите няма нищо, ама нищо общо с този гипс, който се продава в търговските мрежи. ТОЙ ХОДИ И ЛИЧНО ГО КОПАЕ ОТ ЕДНА ПЛАНИНА. Името на планината е ХАРЦ, за тези които се интересуват - да видят в гугъл къде е. И ако разгледате бележките му и снимките на този гипс в сайта ще видите особената структура, която той притежава... Човека явно не преследва никаква комерсиалност с тия оргонити - един оргонит като медальон, амулет продава на смешната цена от 2 евро....Смятаме с мъжа ми да си поръчаме...А големите КОНУСИ, които прави за кемтрейлите са на цена 30 евро...Като се има предвид големината им, вложените материали, кристали, работа- смятаме, че е напълно нормална цена...Повече от видно е от сайта му,че човека е ПРОБУДЕН ДУХОВНО и настроен да помага на хората и съм ПОВЕЧЕ ОТ убедена, че прави всеки оргонит с любов и добри чувства... Който успее да прочете разсъжденията му в сайта -  ще разбере какво имам предвид....Любов и Благодаря за всички вас!!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27