Автор Тема: Какво се случва тука?  (Прочетена 76109 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #165 -: Ноември 15, 2012, 18:52:41 pm »
"Какво се случва тук?"
  Случва се това,което се случва масово във всеки аспект от живота-много хора търсят някой да ги оправи,защото не могат да се оправят сами.Търсят някой,когото да обвинят,защото не са способни да поемат отговорност за действията си.Търсят си гениалните мнения,нелепо изтрити-ах,каква загуба.Ами напишете книга,за да не ви се губят бисерите.Чак се чудя на Админите за търпението на детски възпитатели,при това безплатно...Ами дошли сме на гости-нека се държим нормално,нека не разхвърляме,да пазим чисто,че да ни е приятен престоя.Една изкуствена драма се разиграва.Прекалено на сериозно се взимат доста потребители,приели са форума като бащиния.Къде били стойностните хора,които са писали преди-изкласили са,другите повтарят първи клас многократно.Но пък стойностните работи в клас са в хранилището-който има желание -нека чете.Работата е там,че на много малчугани не им се чете-пише им се.Каквото и да е-само да се трупа бройката.Като У фейсбуката-имат 3756 приятели :rofl2:Приятели?!? :rofl:Хайде отпуснете се малко от примката на важността.
   Хубав и спокоен ден :-*
Няма такова нещо, аз поне не съм виждал форум където поне на лично да не получиш нещо като причина защо си баннат. Такива неща ги правят само от Епъл.
Аз лично нямам голямо желание да пиша вече тук, лошото е че няма активен български форум по тези теми. И това е което е заблудило някои админи, че да се пише тук е привилегия.
От идването на Черното Влечуго тоя форум става все по-зле и по-зле.

Неактивен Borislava

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #166 -: Ноември 15, 2012, 19:40:45 pm »
xtring, :hi:,не знам за кое точно казваш,че го няма,но ще ти кажа какво има-има пренасищане.Идва един момент,в който толкова се е нахранил човека,че чак му се повдига.И не иска да погледне повече храна-безинтересна му е,непотребна.Ако продължи да се тъпче,започва да си излива излишъка върху ближните.Ето тук е номера-да се усети,че вече той самия няма нужда от повече и да се отдаде на заслужена почивка.Но да го направи сам-не да повръща във форума и да негодува,че е баннат."Старите Муцуни",които търсите са направили точно това-усетили са,че вече нямат нужда да са тук.
   А щом казваш,че няма подобен форум-какво лошо виждаш в предложението ,когато човек смята,че има какво да каже,но го спират-да напише книга?Или да си направи собствен форум?
 

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #167 -: Ноември 15, 2012, 19:49:54 pm »
Борислава ме кефи на макс:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #168 -: Ноември 15, 2012, 22:43:19 pm »
От идването на Черното Влечуго тоя форум става все по-зле и по-зле.
За момент реших да отговоря в моя стил, но после се замислих (нещо, което не бях правил от години) и наистина горецитираният се оказа прав.
На практика наистина, откакто съм дошъл и съм го СЪЗДАЛ, го има и форума в този му вид и наистина става все по-зле.
Ако не се бях появил, нямаше да го има и форума и всичко щеше да е добре, включително - нямаше да ги има всички теми от недоволните скучаещи случайноминаващи величия.
Не се бях сетил да погледна на нещата от този ъгъл, както ми беше и безинтересно да се дърля с нисши духом в някакъв измислен спор. Днес обаче xtring  удари промоцията.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27