Автор Тема: Какво се случва тука?  (Прочетена 76098 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #135 -: Май 15, 2012, 22:32:48 pm »

Написано е обяснение до потребителя 396, странното е че след като ти ударят бан нямаш достъп до форума дори и само за четене. Е, що си правите труда да пишете, като той няма как да го прочете?


А, колкото до изкуствените среди, то виртуалното си е достатъчно пластмасово.


Не ми отговаряйте, но нали все пак сме конспиратори :D

Иветкееее, Иветке.... пак ставаш на всяка манджа мерудия и пак се изказваш неподготвена. Нека поясня специално за теб:

На първия ти въпрос:
Цитат
Хахаа, ами това че слагате бан на потребителите и че се изисква обяснение защо искате да се регистрирате във форума не е ли вид ограничение?
Слагаме бан, защото сме администратори и защото можем. Нима ще ти е приятно ако махнем всички ограничения и след 2-3 месеца, 7-8 човека започнат да се надпреварват да те псуват на майка и да направят престоя ти във форума още по-непоносим.
И нима мислиш, че при регистрация, представяне от 2 реда в стил: "темите са ми интересни и искам да поствам" представляват ограничение? Ти чуваш ли се изобщо какво говориш, или просто трупаш мнения само и само да си контра на нас? Ми като не ти харесва тука, не влизай бе моме... за пореден път ти го казвам.

Цитат
Написано е обяснение до потребителя 396, странното е че след като ти ударят бан нямаш достъп до форума дори и само за четене. Е, що си правите труда да пишете, като той няма как да го прочете?
Това е сложно за теб. Не се напрягай. Имам си мои причини да постъпя така и не виждам смисъл да ги споделям и да ти ги обяснявам на теб. А и както виждаш Спорта вече не е баннат. Може би това (и още нещо) съм имал предвид, като му отговарям...

Цитат
А, колкото до изкуствените среди, то виртуалното си е достатъчно пластмасово.
Ми като е пластмасово, какъв го дириш тука?
« Последна редакция: Май 15, 2012, 22:35:49 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #136 -: Май 24, 2012, 14:05:11 pm »

И все пак благодаря за отговора!

Лошо няма да съм магданоз - тъкмо нося повечко витамини Ca, К, С и пр. И не знам някой тук на Земята да е подготвен, та нали за това сме тук, за да се учим.


Диря, каквото всички дирят....знаци.




oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #137 -: Септември 13, 2012, 03:26:10 am »
 :) Може би наистина интересното предстои ... какво по-хубаво, да живееш в интересни времена  :blum1:

Радвате ме и добре, че има такива хора като вас.
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #138 -: Ноември 12, 2012, 18:03:36 pm »
Ама наистина?Какво се случва тук?Форума сякаш замря.. :o..

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #139 -: Ноември 12, 2012, 19:22:38 pm »
Трябва си малко тихалък, да се преосмислят някои неща, някои хора да се ориентират към праволинейно мислене. :blum2:
Dreams are messages from the deep.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #140 -: Ноември 12, 2012, 19:29:35 pm »
Не замря, а умря!!!  :)  Егрегора му постепенно кристализира. Поради тази причина се е напълнило с "агенти"...И да знаеш, че все повече хора ще се махат от тук. Защото тук взе да става като в трамвая...Ако искам да споря с промити глави, не е нужно да влизам тук: просто се качвам в трамвая, слизам пред блока или си пускам телевизора...
Виж само темата за кемтрейлса с колко нахъсани "спасители" и "спасителки" :D /на статуквото!!!/ се е напълнила! Вампирчета или платени тикви - все ми е тая, въпроса е, че осраха пространството тук...
...Като скакалци са. Гладниците.... :D Ще дам пример: аз не харесвам никак балета, не го понасям, но се регистрирам във форум за балет и започвам да им "отварям очите" на любителите на балета... ;) Е това от какъв зор аз бих го правила? От един - единствен зор - мой си, ГЛАД се нарича!Глад за енергия. Или за парички, другият вариант...
Как ми се иска Iris да напише нещо, по която ще да е тема...толкова мъдрост има в този човек...ама не...Вместо това тук се вихри "чат" по всичкотемие...
Най-ценните хора в този форум отдавна не влизат тука...
« Последна редакция: Ноември 12, 2012, 19:35:04 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #141 -: Ноември 12, 2012, 20:05:25 pm »
Най-ценните хора в този форум отдавна не влизат тука...
Добре де, защо и в други форуми срещам това "най-ценните хора в този форум отдавна не влизат"? Къде отидоха всичките тези хора? Защо не си направиха техни форуми, в които да влизат само те(малко конспиративно прозвуча :lol:)? Въпросите ми не са конкретно към теб. Просто ми е интересно.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #142 -: Ноември 12, 2012, 20:20:50 pm »
Ама наистина?Какво се случва тук?Форума сякаш замря.. :o..
И аз си нямам и на идея какво става. Днес получих имейл от Митко, че на него и Олд им е забраненот да пишат тук.
И не мога да си обясня защо точно тях. Нямам спомен да са обидили някого. Даже обратното. Или да не са спазвали правилата. То ако някой заслужава бан да кажем съм примерно аз. :blush: Не веднъж съм си позволявала хапливи и груби коментари. В много други форуми също се банват потребители и се трият мнения. Но се упоменава защо. Дали определен коментар е бил груб или няма общо с темата и т.н.
Та какво ли толкова са съгрешили тез двамата? :unknown:
Чудя се толкова ли не може да се намери някаква златна среда.  Пробвахте да ни оставите съвсем без надзор. И не стана. Сега пък обратното. Изберете трети вариант някакъв. Или затворете сайта. Вие си решавайте.
Сега сигурно най-вероятно админите ще ми се ядосат и мен ще блокират. Но няма да е края на света. :D

...
Иначе това, че някой не е влизал от дълго време не означава нищо. Не означава, че е ценен или не е ценен. Причините да не влиза някой тук или където и да е било може да са много.


Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #143 -: Ноември 12, 2012, 21:17:18 pm »
Не знам Калан.И аз тва се чудя..Дет викаш..Ние с теб,сме мноо по-големи спамърки от тях :(..Не разбирам..И то на фона на тоновете простотия,безхаберие,фалш и невежество дето се леят напоследък..

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #144 -: Ноември 12, 2012, 21:35:50 pm »
Явно не сте зърнали МАНИФЕСТА!?!
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,21139.msg264259.html#msg264259

Сещайте се...!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #145 -: Ноември 12, 2012, 21:52:11 pm »
Един човек да прочете и разсъди. Респект  :hi:
А до другарките питащи - Ако сложим пълен БАН така, че потребителите да не могат да влизат изобщо, ама на вас да ви се показва иконата за БАН-нат - по-леко ли ще ви бъде?
Тоя бил добър, оня бил светец. Ако слушам какви ги пишат потребителите, би трябвало половин България да не плаща ток, а да го черпи от излъчващите в нашият форум.

konstantin2007, скучно ти е, че няма с кой да се заяждаш ли? Дай списък и тутакси ще върна правото им да пишат, но като бонус аз ще избера двама от най-големите спамери и ще ги спонсорирам да пишат веднага след теб.
Така става ли  :lol:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #146 -: Ноември 12, 2012, 21:57:26 pm »
Един човек да прочете и разсъди. Респект  :hi:
А до другарките питащи - Ако сложим пълен БАН така, че потребителите да не могат да влизат изобщо, ама на вас да ви се показва иконата за БАН-нат - по-леко ли ще ви бъде?
Тоя бил добър, оня бил светец. Ако слушам какви ги пишат потребителите, би трябвало половин България да не плаща ток, а да го черпи от излъчващите в нашият форум.

konstantin2007, скучно ти е, че няма с кой да се заяждаш ли? Дай списък и тутакси ще върна правото им да пишат, но като бонус аз ще избера двама от най-големите спамери и ще ги спонсорирам да пишат веднага след теб.
Така става ли  :lol:
Блеки,при цялото ми уважение,но Митко,Олд и Пурко,са сред хората които ми е интересно да чета.
Виж..Есес и Касиото са постоянният ми извор на радост и забавление,и ако наистина си загрижен за приятното ми прекарване тук,тия двечките не ги"банвай".Моля те. :drinks:
Инак форумния кръвопиец ще умре от глад...

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #147 -: Ноември 12, 2012, 22:10:42 pm »
Извинявай, ама това не е концерт по желание.
Кой каквото си е направил, това си е получил. Някой  му казват КАРМА, други - Забрана за писане.
Едни чакат денят на Страшният съд, за да получат изкупление, други вярват в прераждането, трети са агностици.
Пък като ви е скучно - има достатъчно форуми, където можете да си леете мозък на воля, както и да поемате чуждият такъв.
Както обичам да казвам - пари за вход не съм вземал и не връщам.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #148 -: Ноември 12, 2012, 22:48:25 pm »
Както обичам да казвам - пари за вход не съм вземал и не връщам.
Блеки,когато фактите говорят и боговете мълчат. :drinks:

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Какво се случва тука?
« Отговор #149 -: Ноември 12, 2012, 22:53:13 pm »
Никъде не съм казвала, че са светци, съвършени, перфектни и т.н. Такива хора няма. Но от едни хора може да научиш много, а от други нищо.
Аз определям за себе си кой ми е готин и кой не.  8)  Пък ако вие админите не ги понасяте си е ваша работа. Но пък вие си преценете Не може всички да се обичаме и харесваме.
Ще ме извиняваш Блеки, но съм била модератор за кратко и въпреки личните си пристрастия и лека неприязън към някой хора не съм злоупотребявала.
От по-горния ти коментар за иконката за бан съдя, че четете и личните съобщения.
Иначе аз манифеста го четох. Но криво съм го разбрала. Сега явно ще има мнения във форума, които ви харесват само на вас.
Надписа по- долу на сайта вече не си отговаря
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
Разбираемо е да премахвате безмислени и глупави коментари, които не са на място. Но често се е случвало да се махат и коментари, които са били по темата. И понякога хората се чудят и маят какво става. И вместо по-човешки да обясните вие си мълчите или се заяждате. Може би мислите, че като администратори и модератори сте по хора от обикновенните потребители. Или пак някакъв експеримент си правите. За да разбере някой грешката си не е небходимо грубост. А понякога едно нормално обяснение върши работа.




Картинката казва много.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27