Автор Тема: Самочувствие и реципрочна интелигентност  (Прочетена 5483 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Прави ми впечатление, че доста хора имат самочувствие без реално покритие. Това на мен лично не ми пречи. Още повече като имаме светлия пример на един Министър-председател. Но той човекът не е виновен.

Думата ми е за едно самомнение, което е неадекватно и в същото време досадно натрапчиво и отблъскващо.

Искам да разбера това ми ти самочувствие, ако не е толкова (само) от осъзната и безпределна любов към теб самия, в какъв момент започва да се ... "уплътнява"- с реална видима интелигентност, или поне някакви опити да покажеш (ако все пак си невидим ник, и не може да видят колко съм красива, за да констатират- да, красива е. Може да ми се надува  8))че има нещо зад лицето, което (както казваше един доцент)не е само, за да пазиш равновесие.  :yes: :dance:

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Самочувствие и реципрочна интелигентност
« Отговор #1 -: Май 02, 2011, 19:56:18 pm »
Наскоро ми попадна един цитат.
Ще го споделя и с вас. А между другото, касио, малко объркан ти е постинга. За лица от форума ли имаш предвид, от живота като цяло ли, какво имаш предвид под "уплътняване"?

Ето и цитата:
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения." Бъртранд Ръсел

Разбира се, това си има и изключения. По-скоро е забавно като поучение. Но едва ли е хубаво да се генерализира в тази посока.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Самочувствие и реципрочна интелигентност
« Отговор #2 -: Май 02, 2011, 21:16:09 pm »
cassio, интересни похвати използваш в постингите си ;D
Ако не ти пречи няма да пускаш тема, просто щеше да го приемеш.
Да, ТОЙ не е виновен, защото човек, който се защитава разумно не би могъл да е виновен. На мен не ми действа нито отблъскващо, нито натрапливо. На когото не му харесва сменя канала.
Може би има въпроси, на които трябва да си отговориш сама, а не чрез други.
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен allstar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Самочувствие и реципрочна интелигентност
« Отговор #3 -: Май 02, 2011, 22:06:17 pm »
Всяко нещо е за сметка на друго така че никое човешко същество не заслужава такова пренебрежение и отношение каквото показва автора на темата.

Неактивен Търсеща

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 103
Re:Самочувствие и реципрочна интелигентност
« Отговор #4 -: Май 03, 2011, 09:42:33 am »
Наскоро ми попадна един цитат.
Ще го споделя и с вас. А между другото, касио, малко объркан ти е постинга. За лица от форума ли имаш предвид, от живота като цяло ли, какво имаш предвид под "уплътняване"?

Ето и цитата:
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения." Бъртранд Ръсел

Разбира се, това си има и изключения. По-скоро е забавно като поучение. Но едва ли е хубаво да се генерализира в тази посока.
Уникален цитат! Умните хора си имат едно наум,че винаги има нещо,което можеш да научиш! Та дори и от невръстно дете. Повечето хора знаят, че човек се учи докрая на живота си, обаче са малко тези, които реално го правят. :hi:
« Последна редакция: Май 03, 2011, 09:51:56 am от Търсеща »

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Самочувствие и реципрочна интелигентност
« Отговор #5 -: Май 03, 2011, 14:53:04 pm »
Iveta, нещо не си ... разбрала или прочела внимателно! Първо заглавието на раздела "Философски мисли" и второ пълното ми нежелание само да ПРЕСКАЧАМ. От толкова прескачане и скролване очите ми се повредиха, баси

Тангра може би и ти ще разбереш, че темата не касае конкретно някой/и от потребителите и участниците във форума, защото ако имах проблеми щях да си ги реша на ЛС, `нъл тъй? :hi:

Нещо като с "масовата депресия" бре хора! На някои им правят впечатление тези неща, на други други, на мен пък ми е интересно, защо Софиянци са по-умни от провинциалистите, и Дали е така, Кой ще ми каже?  :-X

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27