Автор Тема: Моят случай със НЛО  (Прочетена 25734 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Моят случай със НЛО
« Отговор #45 -: Юли 10, 2007, 00:03:40 am »
   На 6.07.2007 вечерта след 23 часа, с приятел празнувахме на километри от населени места. :)
   Стана дума за сателити и ги позагледахме. За да се насочваме ползвахме някои по-ярки звезди на небето. Докато една от звездите потегли в източна посока. Поне час и половина си се държеше като порядъчна, а после...
   Веселото обаче предстоеше на следващата вечер.
   07.07.2007
   Вниманието ми привлече проблясък. Помислих го за поредния метеорит. След секунда близо до изчезналата светлина проблесна отново. Забелязах, че резкия проблясък отслабва в североизточна посока. След около 4 сек. по правата образувана от предните два се появи още един проблясък. Заинтересуван проследявах по предполагаемата траектория за следващо блесване. Появи се след около 3 сек., но веднага след първоначалния блик следата описа завой от около 80 градуса. Повече блесвания не се видяха.
   Само след няколко минути в югоизточна посока за около минута наблюдавах обект с пулсираща светлина. Т.е. целия обект светеше и пулсираше без загасване с приблизително 2 пулсации за секунда.

   За малко над седмица имах възможност да съм почти еженощно под звездно небе. Приемайки мнението на еднин съфорумец, че сегашните сателити могат да се движат във всички посоки, елиминирах поне по 15-20 обекта на вечер.
   Действително е навалица горе от непознати обекти и сателити. Самолетите няма смисъл да ги броя. Подхвърлиха на местните земеделци, че пораженията по някои зеленчуци се дължат на киселинен дъжд, но никак не поясниха кога е бил. От февруари до днес е валяло само три пъти. Дори прави впечатление на селските старци, че сутрин и роса няма. :(

Такава картинка видях по родните поля под родното небе.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Моят случай със НЛО
« Отговор #46 -: Юли 17, 2007, 17:51:37 pm »
17.07.07 17:43(преди 3 минути).

Излязох на терасата да огледам за звезди  ;D

Загледах се и от изток(точно където изгрява слънцето) видях много ярко светещ БЯЛ обект. За има-няма 2-3 секунди се шмугна на запад(точно където ЗАЛЯЗВА слънцето). Обекта си личеше , че е на височко. Не може да е било птичка , птичките отразяват ли слънцето , та чак да светят ТОЛКОВА ярко бяло. Както споменах за 2-3 секунди прелетя от едната страна към другата. Скоростта сигурно му е била ужасно бърза..

Този път няма снимков материал, няма време за фотоапарата да взема , камо ли да го снимам  ;)

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re: Моят случай със НЛО
« Отговор #47 -: Юли 24, 2007, 17:04:40 pm »
Най вече искам да имам време да се занимавам с подобна материя,за съжаление както всички знаем живота ни е захапал...както казваше Тодор Колев във един култов филм:от до,от до 8)

Обикновено никой не очаква подобен "инцидент",и обикновено не е подготвен
Аз персонално съм се въоръжил от 6 мецеса със дигитална камера ЖВС със широкоъгълен обектив и 60ь зуум(и без тва отдавна искам подобно нещо),и тък като е само 400 грама не излиза от колана ми или от жабката на колата
Станното поне за мен е,че дори новите мартяли за НЛО които излизат са мъглави,все едно правени 46та година.което ме навежда на мисълта че са 99% фейкави

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27