Автор Тема: Моят случай със НЛО  (Прочетена 25733 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #30 -: Юни 30, 2006, 19:55:32 pm »
значи лифе, доста интересно описваш случая,това според мене се е опитвало може би да използва антената за да предава нещо чрез нея,  или да взима ток или някво ел поле което съществува там,не виждам друга причина да си стои толкоз време неподвижно еи така и вие да си го гледате,пък и да бехте му изпразнили по два пълнителя все половината от куршумите щеше да го целнат и може би да падне и да се види ко е, що е, и ко прави там ))).
ПС:много ще ми е интересно да прочета някво мнение и от Тина за този случаи, защото до сега където съм срещал мнения от Тина написани тук в този форум оставам с впечатлението че все едно са били моите мнения/тоест все едно аз съм писъл/,ама писани от друг човек което не мога да си го обясня как така става,при положение че не пиша изобщо, а само си чета и няма как да ми се знае психиката характера и прочие....
2ПС:аз все още не съм видял никво нло а ми се иска от време на време да зърна нещо такова за малко,даите да направим нещо като капан за тези нло  -примерно неква антена дето да излъчва нещо си в даден обхват и те да идват,или друга подобна залъгалка,то идеи много де за капани такива, ама не се знае още на каква захранка и стръф кълват пустите му летящи обекти-ако съберем повече инфо от първа ръка на едно място може и да ни доиде няква идея,пък и има ли мераклии за таквиз неща :D?

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #31 -: Юни 30, 2006, 23:26:49 pm »
Олелеееееее...     ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #32 -: Юли 01, 2006, 20:12:10 pm »
Олелеееееее...     ;)
това какво означава:
1.набиране на повече по брои мнения :D
2.спам
3.уплаха
4. нещо друго?

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #33 -: Юли 01, 2006, 23:06:10 pm »
Това за пълнителите не е особено присъща постъпка на интелигентни хора....а и антената струва една камара пари,ше я изплащам и в отвъдното после 8)
Най тъпото е че никакъв контакт не осъществи с нас,въпреки че бяхме на една ръка растояние дето се вика..аз се успокоявам със предположението че може би е сонда...има си конкретни задачи,не се интересува от нас.
Но идеята за сваляне на подобни обекти е чудесна!Никой не ги е канил тук,нито пък са ни искали разрешение,не се постъпва така с братя по разум...освен ако не ни смятат за маймуни разбира се!
За това сбаляние му е майката...или поне опити...убеден съм че има свалени някъде по щатите

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #34 -: Юли 01, 2006, 23:09:20 pm »
Само ако хвърлиш камък по него, така ще свалят теб, че ще съжаляваш, че знаеш въобще какво е НЛО.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #35 -: Юли 02, 2006, 21:51:03 pm »
За това сбаляние му е майката...или поне опити...убеден съм че има свалени някъде по щатите

"Братя по разум", а??? Ще ме спукате от смях, неверници!!!  :P :P :P
musica universalis

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re: Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #36 -: Май 24, 2007, 18:46:48 pm »
Аз от около 15 години работя почти винаги на открито.
Последните 10 дни на два пъти гледах разни обекти в небето.
Преди 9 дни обектите бяха два. За тези 15 години съм забелязъл къде са въздушните коридори на авиацията. Такъв, с приблизителна посока запад-изток над мен е нямало. Та, преди 9 дни малко след 3 часа се разминаха два обекта. Единия се движеше запад-изток, другия юг-север. Не премегваха. Продължителност на наблюдението - 3-4 минути. Движещия се юг-север беше или по-голям или по ярък.
Снощи обекта беше един, посока запад-изток, времето 3:15.

Такива обекти често виждам нощем. Тогава явно е по-лесно да се различат. Преди години наблюдавах, в два поредни дни, в един и същи час (17:00) с продължителност поне 30 минути (само толкова можех да отделя) в една и съща точка от небето, свегещ ниподвижен обект (самолетитее си хвъркаха по задачи ;) ).
Възможно е някои от тях да са изкуствени спътници от земен произход. Но съм чувал, че в посока запад-изток, не може да се движи спътник изстрелян от Земята, (вероятно поради въртенето около оста и). А и изкуствените спътници не се виждат за дълго, светлината която отразяват е променлива (първо се увеличава после намалява). А и съм засичал, че правят една обиколка за около 90 минути.
Личи си, че не съм професионален наблюдател. Необходимо е обучение и практика за по-достоверни сведения.


Господине, орбитите са следните - екваториална само над екваторът посока запад-изток, полярна посока север-юг или обратно, права посока югозапад-североизток, наклонена посока югоизток-северозапад. Това са по принцип орбитите но нищо не пречи да се орбитира обект в коя да е друга посока.

Колкото до наблюдаваните от вас обекти сигурно ви е направило впечатление, че вечерно време често се наблюдава изключително ярък бял сателит, който може да се види както в посока запад-изток, така и по югозапад-североизток по права орбита. През есента на 2000та година(ако ви трябва точната дата и време ще ги извадя) успях да го наблюдавам през малка 40х зрителна тръба и установих, че се вижда бял полукръг като половин харче аспирин с кръглото напред. Събирайки различни данни по интернет аз и други хора стигнахме до изводът че този обект вероятно е новата руска ракета за мнократно използване Байкал, която извежда спътници в орбита и впоследствие се връща на земята. Друг вариант е да е руският ракетен самолет Аякс, който лети на височини от порядъка на 100 километра. Но важен детайл е, че за да се види в детайли обект само през 40 пъти увеличение той със сигурност е бил много ниско, по мои оценки на височина до 120 км. Белият блясък може да идва както от плазма образувана от триенето в най-най горните слоеве на атмосферата, така и следствие работата на ракетните двигатели или просто слънчево отражение на конструкцията, което предвид на фактът че обекта не "залезе" въпреки движението си на изток е изключено... 


Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re: Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #37 -: Юни 25, 2007, 17:49:39 pm »
За това сбаляние му е майката...или поне опити...убеден съм че има свалени някъде по щатите

"Братя по разум", а??? Ще ме спукате от смях, неверници!!!  :P :P :P

1.Както и да го погледнеш това е неоторизирана намеса в националната сигурност
2.Никой никого не е канил официално или не да се бъзика със апаратува струваща милиони
3.тоталната незаинтересуваност от друга страна е супер дразнеща
4.Кой казва братя по разум?предполагам както съм казвал и преди за тях сме мравки....нищо,и мравките се противопоставят...Бунтът на мравките 8)

Честно казано съжалявам че не му пуснах 3-4 контролни..най вече заради писането после:знаете..къде,как защо..тъпни

А колкото до дова защо и какво точно го интересува нашаа допотопна антена....надали е за предаване

Интересното е че в последствие,при разговор с колеги се оказа че моя случай не е изолиран,но това е друга тема
Както споменах и преди,нюка му е майката:това е отвратително честно казано,тотална намеса във вътрешните ни работи:НЮК:нека после не се съобразяват със Хомо Сапиенс

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Моят случай със НЛО
« Отговор #38 -: Юни 25, 2007, 18:27:48 pm »
 :'(Инвазията е в последният си стадий :'(
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Моят случай със НЛО
« Отговор #39 -: Юни 26, 2007, 01:51:10 am »
Илюзионистите са превзели по-голямата част от човешките мозъци.
Това е последния им стадий....Ще останат без работа или ще започнат обратния процес.
Нали и те са хора, следва да им омръзва еднообразието. ;)
 А до вероятните сателити, колко от вас са виждали сателит да ходи на зиг-заг?
Едни от последните бяха такива......верно че аз ги поръчах но не съм очаквал да са така палави и отзивчиви....
Умствени конструкции......
Последна фаза на инвазията - отбой.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Моят случай със НЛО
« Отговор #40 -: Юли 07, 2007, 22:43:35 pm »


Тези снимки ги направих днес около 14 ч. Около половин час, че и повече, наблюдавах как някакви неща летяха в един участък от небето. Казвам "някакви", защото така и не разбрах какво са. Всички бяха еднакви като големина , а като форма ... като че ли кръгли. В началото си помислих-брей, колко боклуци летят в небето над нас, сигурно вятърът ги е издигнал и ги гони,  обаче като се вгледах си рекох - май не са боклуци.
Всичките бяха с еднакъв блясък, метален. Някои се движеха по права линия със скоростта на изтребител примерно, други - по-бавно. Повечето се движеха със скоростта на въртолет, но с честа смяна на посоката както хоризонтално, така и вертикално. Същите тези изведнъж ускоряваха и просто се загубваха от поглед, но като че ли други идваха и "играта" им продължаваше. Наистина беше като игра, така се държаха всички тези малки ... неща. Като казвам малки-колкото топка за тенис на корт. Толкова малки, че на снимките едва се забелязват.

Забележете обаче на първата снимка това, което е в леко розово, в него има и два кръга. Цялата тази розова линия с кръговете не я виждах с очите си, след това на снимката я видях.

Такива ми ти работи, някой ако има някакви идеи какво съм гледал-казвайте.
« Последна редакция: Юли 09, 2007, 15:29:34 pm от H. »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Bibl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re: Моят случай със НЛО
« Отговор #41 -: Юли 08, 2007, 02:01:06 am »
Ето и 2 от събота следобяд над София по трасе на гражданската авиация. По разстоянието съдя за големина доста по-голяма от летателен балон. С просто око изглеждаше като метално кълбо без "нишката" отдолу.

Пак в събота преди няколко месеца, почти по същото време и на подобна височина с огромна скорост се носеше "звезда" посред бял ден, "наблюдаваща" самолет оставящ солидни следи (чемтрейлс предполагам).

Неактивен wolf4o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Моят случай със НЛО
« Отговор #42 -: Юли 08, 2007, 14:18:37 pm »
Някой можели да даде по-точна информация къде се намира базата до Стара Затора

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Моят случай със НЛО
« Отговор #43 -: Юли 08, 2007, 18:08:03 pm »
Библ, това на снимките ми прилича на балон за измерване...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Bibl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re: Моят случай със НЛО
« Отговор #44 -: Юли 09, 2007, 11:23:39 am »
Всичко е възможно. Но по трасетата на авиацията над летището и около него някак странно ми се вижда.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27