Автор Тема: Моят случай със НЛО  (Прочетена 25732 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #15 -: Юни 20, 2006, 04:33:36 am »
Темата е за НЛО.
Как да ги възприеме човек нямащ изградена представа за това?
Рептилии, Анунаки и други - вероятно недобронамерени... Мисля, че се опитват да изградят у нас такава представа, която ще им е от полза. Да ни въведат в техния свят, където те са на "ти". Ако приемем - победили са.
В Айкидо има една техника, която прекрасно илюстрира ситуацията.
Нарича се "Несгъваема ръка".
Без значимо физическо усилие, при отпусната ръка, партньора (в Айкидо няма противник) не може да я прегъне.
Описанията и обясненията са различни, според практикуващия.
Дали с представа-визуализация, че по ръката ти тече енергия или флуид (вода по пожарен маркуч). Дали отпускане центъра на тежеста на всяка клетка от тялото... Аз съм приел, че ръката си е моя и само аз решавам, кога и колко да се свие.
Аз решавам, Аз избирам и поемам отговорност за това.
И при това, ползвам само мизерните около 2000 бита в секунда осъзнат информационен потокл ;)
В моя свят Е така.
 ;D
Помислете! Ако искате....
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #16 -: Юни 20, 2006, 13:25:12 pm »
Нещата трябва да се приемат такива каквито са
Вие за какво мислите толкова зачестиха така наречените посещения?
Аз съм далеч от мисълта че те едва сега са започнали,може би доста отдавна ни анализират
Но! сега сме им много много интересни:забележете,само за има няма 100 години човек направи крачка равняваща се на може би цялото му осъзнато развитие,и те са го забелязали
На фона на хилядолетия религиозни догми,лъжи,страх всяван от клирици-тунеядции други тям подобни хие придобиваме нашата истинска същност
Е,разбира се и войните и станаха по мащабни,но какво казва тъст ми:Две хубавини на едно място няма!

Oberon

  • Гост
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #17 -: Юни 20, 2006, 13:30:26 pm »
Лайф, я ми сподели в какво се изразява тази крачка? Духовна или техическа??

Eon

  • Гост
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #18 -: Юни 20, 2006, 13:34:26 pm »
Вие за какво мислите толкова зачестиха така наречените посещения?
Господа и госпожици...
Всички тези лещящи щуротии дето ги виждате са на NSA и SSG.

Да не мислите, че са на "grayish cowboys", а и те са едни ламери...

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #19 -: Юни 20, 2006, 13:59:38 pm »
Цитат
Господа и госпожици...
Всички тези лещящи щуротии дето ги виждате са на NSA и SSG.

Невероятно!
надали,при положение че САЩ пръскат във една напълно безислена БЕНЗИНОВА война 600 милиара
Никаква логика няма в действията им,ако предположим че Еон е прав
Ако имаха подобни технологии,отдавна да са ги приложили,според мен...
Така навремето се говореше и за Съюза ако помните,а се оказа че тамо преследвали и изследвали

Eon

  • Гост
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #20 -: Юни 20, 2006, 14:04:41 pm »
Никаква логика няма в действията им

Това, че ти не я виждаш не значи, че АЗ не я виждам. ;D

Така навремето се говореше и за Съюза ако помните,а се оказа че тамо преследвали и изследвали

Откъде си толкова сигурен?
« Последна редакция: Юни 25, 2006, 00:09:38 am от Horus »

Oberon

  • Гост
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #21 -: Юни 20, 2006, 14:05:38 pm »
Ми то УСАто си ги прилага де, само че не на показ хахахаха. Щото не са техни технологиите. Те да не мислиш че са загрижени собственият им народ да живее по-добре, камо ли пък ние....

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #22 -: Юни 20, 2006, 14:11:47 pm »
Еон,ами като виждаш сподели!Що си траеш!Аз моите доводи съм ги изложил!


Oberon :по пъровто(сори,постовете не нартупаха и го пропуснах)
И двете,след последната война човек израсна доста,премахване на смъртното наказание...друго работи...закрила на животните,опазване на околната среда,за наша радост исрастванията ни са двупосочно(може би разнопосочни)

2:тия за Ериа 51 сме ги чували :)
не твърдя че те нямат прихванати апарати....но надали могат да ги ползат...ако примерно подхвърлим лаптоп на римлянин дали той ще открие процесора,та дори и след 100 години?Може би ше го разтопи и ще открие алуминия :)...както може би са направили нашите плебеи в стремежа си за научат нещщо по така от тях(визирам СТЕЛТ покритието примерно)

fisk

  • Гост
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #23 -: Юни 20, 2006, 14:21:44 pm »
Както е подкарана И ТАЗИ тема и аз да допринеса! Юес военните и техните филми оставете, а и спрете да си мислите че американското правителство респективно разните изпълнителни „комитети” имат луд ноу хау договор с „сивите каубои” ! Или пък извънземните са тук за да ни помагат, напътстват, спасят, учат, чакме първи официален контакт от тях с чов. общество! Такова нещо няма да стане, всеки с интересите си, било то земляни или не, контакта е до там до където те искат!

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #24 -: Юни 20, 2006, 14:23:56 pm »
Цитат
Юес военните и техните филми оставете, а и спрете да си мислите че американското правителство респективно разните изпълнителни „комитети” имат луд ноу хау договор с „сивите каубои

Напълно подкрепям!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #25 -: Юни 20, 2006, 14:48:51 pm »
Life, в крайна сметка-какво е твоето обяснение за това, дето си видял, щото не ми стана ясно?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #26 -: Юни 25, 2006, 15:08:58 pm »
Хм...изчезнали са постове!Добре че поне пишете по едно ПМ котаго триете :(
Както казах няй логично би било да е сонда
Много подобни НЛОта със снимки видях оня ден във руски сайтове,и там се изразява подобно мнение
Все пак във толкова малък обект надали ви вило комфортно за по дълги изследвания на група елиъни,но кой знае,те може да са малки по размери:въпреки че никъде никой от така наречените контактиори не споменава за толкова малки същества,все са над или около метър

Absente

  • Гост
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #27 -: Юни 26, 2006, 18:50:07 pm »
А според вас НЛО често ли се наблюдава над България? Опитвам се да разбера като цяло каква е закономерността на тяхната поява и не винаги виждам логика. От сигурен източник знам, че някъде в централната част на България до Ст.Загора е имало до преди 20тина години център за наблюдение на съветски сателити на българските и руски военни. Пак казвам, че информацията е сто процента сигурна, тъй като мой роднина-военен е влизал вътре. За жалост не мога да намеря информация за наблюдение на НЛО от този период там, а според мен НЛО би трябвало да се наблюдават по-често до подобни бази. Извинявам се ако е off topic просто според мен на наблюденията в България трябва да се обръща сериозно внимание и ако не от хора като нас, не виждам от кой друг. В тази връзка тяхната поява до комуникационна клетка не е лишена от логика.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #28 -: Юни 26, 2006, 19:35:20 pm »
Според мен много често се наблюдават. Всеки ден ми казват поне няколко човека за голяма активност. Мисля че това е напоследък. Въобще в цял свят активността е засилена, но това е разбираемо предвид предстоящите събития.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: Моят случай със НЛО
« Отговор #29 -: Юни 26, 2006, 20:35:35 pm »
Наистина такава база е имало,и все още има,само където вече в нея не са руснаците 8)
И не става въпрос за НЛО въобще,а за наблюдения на сателити,и дори нисколетящи дели от южния бряг на Африка та до Москва,просто мястото е великолепно
Човек трябва да диференцита чисто военните и секретни разработки,като това например:

(как мислите,дали ги има и в БГ? ;D...нищо не уточнявам)
Като човек бил оператор на РЛС 2,2 години и 6 години във подобна държавна агенция аз разглеждам нещата прагматично:разбира се,над 80% от инфото за НЛО е чисто изркривено,земна техника или природни феномени
Но...в моя случай силно се съмнявам това да е така,все пак го наблздавах от има няма 15 метра,а и подобна технология ние нямаме,и може би няма да имаме скоро

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27