Автор Тема: За духовността и църквата като "нейния носител"  (Прочетена 48531 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #75 -: Март 02, 2011, 13:48:19 pm »
 Когато се  налага  да  вземеш  искано  от  тях  решение  те  променят  така  реалноста  около  теб,  че  ТИ  да  вземеш  определеното  от  тях  решение!

А ти сам можеш ли да променяш реалността и как се ориентираш, къде се намираш? Ходил ли си по етажите?
Светлана Левашова описва долния астрал като мрачно място, там отиват хора, които някога са убили някой, объркани хора, наркомани и т.н. Тя описва как е наблюдавала кошмарна сцена, как грозни астрални същности са измъчвали наркомани, а после са ги изяждали и от тях е оставало само слабо облаче.
Разбрах, че е права, защото съвпадна с информация от един лечител, който е виждал всичко (до капиляри) в човешкото тяло, а лекувал с помощта на един учител до себе си, който е бил невидим за другите (но приятеля ми го видя) и лечители от далечните планети (Сириус, Урай). Той е казвал на едно от децата ми, че не трябва да взима наркотици, защото задължително ще попадне на "червената планета", а от там няма измъкване.  
А когато прочетох в книгите на Левашов, че наркоманите виждат астрални животни, т.к. в тялото им се отваря бариерата, за да се излеят първичните материи от по-горните структури на душата му и да изчистят тялото. Детето ми каза, че приятелите му, наистина виждат динозаври и други животни, като мислят, че това са халюцинации.
« Последна редакция: Март 02, 2011, 14:46:19 pm от Liubo »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:За духовността и църквата като "нейния но&#
« Отговор #76 -: Март 02, 2011, 17:09:34 pm »
       Няма  да  коментирам  Левашов,  ще  ти  кажа  аз  какво  знам  по  въпроса.
       Никой  не  може  да  променя  директно  своята  реалност,  реалноста  се  променя  като  промениш  отношението  си  към  създаващите  реалноста  ти!!  Тоест  всеки  от  нас  живее  в  чужда  реалност,  да  и  ти  създаваш  реалност,  но  за  други!  Нужна  те  е  ориентация  когато  пътуваш  спонтанно,  а  моето  пътуване  е  волево  и  ориентация  не  ми  е  нужна. 
       Отивам  на  моето  ниво  на  развитие,  мога  да  отида  и  едно  ниво  по  нагоре,  но  кой  ще  те  пусне  да  се  шляеш  от  ниво  на  ниво,  я  да  не  се  майтапим,  това  не  е  туристическа  дистинация.
       На  всеки  е  позволено  да  ползва  знания  от  акаша,  на  всеки,  но  само  такива  знания  които  може  да  превърне  в  опитност,  тоест  има  цензура  и  то  безкомпромисна.
       Относно  астрала,  Любо,  след  смъртта  временният  АЗ  престава  да  съществува,  а  както  ти  казах  постоянният  АЗ  е  недосегаем  за  паразити!!  Съществата  които  обитават  астрала  са  души  отказали  се  от  естественият  път  нагоре  по  една  или  друга  причина.  Основно  поради  привързаност  към  земята  и  това  което  са  оставили  като  материални  придобивки  -  прекалено  развито  чуство  за собственост!  Отказвайки  да  приемат  смъртта  те  спират  редуцирнето  на  телата  си  и  остават  в  астрала!  Няма  такова  наказание  за  някакъв  грях  да  останеш  в  астрала!!!  Наркомани  убиици  и  всякаква  измет  на  ниво  временен  АЗ  продължава  пътя  си  и  това  се  превръща  в  опитност  на  постоянният  АЗ.  Е  последствията  са  нови  кармични  уроци,  но  спиране  отгоре  на  някаква  грешна  душица  и  за  най-тежкият  грях  е  недопустимо!  Следователно  оставането  в  астрала  е  по  собствено  желание,  а  алчноста,  гордоста,  високомерието  никога  не  са  били  лицеприятни  за  гледане  нали?  За  наказанието  на  убииците  мога  да  напиша  статия,  защото  е  моя  лична  опитност.  И  още  за  астрала,  там  не  са  само  душите на  мъртви  хора,  да  не  забравяме,  че  когато  спим  много  от  нас  се  разхождат  из  ниските  нива  на  астрала  и  после  казват,  че  са  сънували  кошмари.  Така,  че  едно  от  чудовищата  там  може  да  съм  аз  или  ти  или  някой  наш  близък,  знае  ли  човек? 
     Дали  ти  дадох  материал  за  мислене?   
« Последна редакция: Март 03, 2011, 20:12:24 pm от Mirotvorec »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #77 -: Март 02, 2011, 21:07:48 pm »
Интересно е.
Знам, че много хора имат едни или други способности, но, знаеш ли Митко, защо прегърнах идеите на Левашов – защото той казва, че на предците ни след катастрофата преди 13 хил. години се е понижило нивото и те са били принудени да оцеляват в тежки условия. Затова някои от жреци (или влъхви) са измислили да правят заклинания за различна потребност  и хората просто са ги учили наизуст без да научават – какви процеси протичат при използването им. Това е била грешката им.Когато преди хиляда години, нашата планета навлезла в поредната, но много продължителна ( хиляда години) зона на Нееднородност – Левашов я нарича „Нощ на Сварог” , тогава са дошли косм. Паразити. Те са имали знания за това как протичат процесите и за да падне доверието на народа към влъхвите, те са ги предизвиквали да покажат нещо. Влъхвът почвал да чете заклинание, а Тъмните са спирали процеса, а влъхвът не е разбирал, защо заклинанието не работи. След което Тъмните са въздействали на тълпата, събирали потенциала от хората  и правили своите чудеса, като по този начин са дискредитирали вълхвите и карали хората да приемат единия Бог и да убият влъхв. Така е била наложена религията.
Левашов казва, че какъв е смисъл сега да се мотаме насам-натам (като в това има и голям риск ), когато нашата планета е превзета от паразити(Тъмното правителство), които бавно, но славно постепенно ни унищожават и после няма да имаме къде да се преродим.


Ти пишеш, че „ Няма  такова  наказание  за  някакъв  грях  да  останеш  в  астрала!!! „
Аз да те питам, а ако човекът е бил развит само до там, то  май никой не го принуждава да остава в астрала, той просто е до там. Нали ти казваш, че „       Отивам  на  моето  ниво  на  развитие”.
А ходил ли си из долния астрал? И още, от много книги разбрах, че от твоето ниво не можеш да скочиш на по-високото ниво. На по-ниското – да, но не е на по-високото. А ти пишеш че  може -  ” мога  да  отида  и  едно  ниво  по  нагоре”
 Кажи какво имаш предвид като говориш за получаване на знания от акаша- в какйв вид става това? И за цензурата – кой я налага?
Принципът на Левашов, че със законите в космоса не трябва да се бориш, просто трябва да ги познаваш и да ги заобикаляш. Какво ше кажеш? Питам, защото онзи лечител, за който писах – е умрял, явно затова, че от чисто човешки чувства неправомерно е спасил една жена и „домоклов меч” е висял над него. Той не е знаел как да предотврати това, самият той ми го споделяше.
  
« Последна редакция: Март 02, 2011, 21:09:36 pm от Liubo »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #78 -: Март 02, 2011, 22:39:45 pm »

Ти пишеш, че „ Няма  такова  наказание  за  някакъв  грях  да  останеш  в  астрала!!! „
Аз да те питам, а ако човекът е бил развит само до там, то  май никой не го принуждава да остава в астрала, той просто е до там. Нали ти казваш, че „       Отивам  на  моето  ниво  на  развитие”.
А ходил ли си из долния астрал? И още, от много книги разбрах, че от твоето ниво не можеш да скочиш на по-високото ниво. На по-ниското – да, но не е на по-високото. А ти пишеш че  може -  ” мога  да  отида  и  едно  ниво  по  нагоре”
 Кажи какво имаш предвид като говориш за получаване на знания от акаша- в какйв вид става това? И за цензурата – кой я налага?
Питам, защото онзи лечител, за който писах – е умрял, явно затова, че от чисто човешки чувства неправомерно е спасил една жена и „домоклов меч” е висял над него. Той не е знаел как да предотврати това, самият той ми го споделяше.
  
        В  астрала  се  остава  само  по  собствена  воля  и  рано  или  по-късно  душата  продължава  по  пътя  си.  Няма  душа  коята  да  е  развита  на  ниво  астрал  на  това  ниво  я  задържа  астралното  тяло.  Това  прилича  на  дете  което  вместо  да  отиде  на  училище  си  играе  на  поляната.   Астрала  не  е  ниво  на  развитие,  той  е  просто  спирка.
         Ходил  съм,  неприятно  място,  но  не  ми  се  стори  страшно,  нито  един  от  тъжните  не  се  доближи  до  мен  на  по-малко  от  метър.  Е  първите  няколко  пъти  бе  доста  стряскащо.  
         За  отиване  на  следващото  ниво.  Да  може  да  се  отиде,  но  това  не  значи,  че  аз  съм  от  това  ниво.  Ако  говоря  с  някой  лекар  на  медицитски  теми  значи  ли  че  ще  стана  лекар.  Въпреки  това,  че  имам  възможност  да  надникна  в  ирационалният  сват  аз  си  оставам  човек  тук  на  земята. Отивам  на  гости  при  приятел  и  после  се  връщам.  На  всяко  ниво  освен  на  собственото  си  се  чустваш  дискомфортно  поради  различните  вибрации.
          За  цензурата,  просто  питам  и  получавам  отговори  телепатично  или  картинно  от  знанията  на  моето  ниво  или  от  по-ниско.  Цензурата  е  моята  възможност  за  превърщане  на  знанията  в  опитност.  Веднъж  попитах - как  да  направя  магнитен  мотор  е  да  не  мислиш,  че  разбрах  нещо!  

 "Принципът на Левашов, че със законите в космоса не трябва да се бориш, просто трябва да ги познаваш и да ги заобикаляш. Какво ше кажеш?"  
          С  космическите  закони  не  можеш  да  се  бориш  и  за  да  не  хабиш  енергия  напразно  е  по-добре  да  ги  познаваш  доколкото  това  е  възможно.  Да  ги  заобиколиш?  Я  стига  това  е  абсолютно  невъзможно!!!  
        Само  веднъж  поставих  диагноза  чрез  астрално  проникване  в  друг  човек,  да  диагнозата  бе  точна,  обаче  така  бях  скастрен,  че  вече  не  повторих!    
« Последна редакция: Март 02, 2011, 22:42:30 pm от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #79 -: Март 03, 2011, 20:10:44 pm »
Информацията е за хора, търсещи истина (слабонервни и духове молим да се скрият зад шкафа):
Виж рисунката: http://www.levashov.info/Pictures/Images/image-16.jpg
«...На рисунката ние представяме изображение на кръст от гробницата, днес смятана за гробницата на крал Артур. Надписът върху него представлявава голям интерес. Може да се счита, че тя е написана на латински: "Тук е погребан ..." и така нататък. В същото време время може да се счита, че надписът започва от гръцката дума NICIA, то ест, НИКЕЯ, или НИКА, което на-гръцки означава ПОБЕДИТЕЛ. Също така, срашно любопитно да се разгледа, как в надписа е представено името на крал Артур. Ние виждаме, че то е записано като: REX АRTU RIUS. Което означава, ЦАР ОРДЪ РУС или ЦАР на РУСКАТА ОРДА. Искаме да ви обърнем внимание, че ART и RIUS са написани разделно като две отделни думи… По-късно, вероятно, от XVIII век, името на краля са започнали да пишат вече но-нов начин като ARTURIUS, при което двете думи са съединявали заедно - ОРДА и РУС. По този начин е бил прикрит разбираем за всеки руско-ордънски произход на това име-титла...»

Източник – В.Носовский, А.Т.Фоменко «Новая хронология Руси, Англии и Рима», 2000. Глава 17, раздел 14. - http://www.chronologia.org/rusangl/rusangl.htm

trader

  • Гост
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #80 -: Март 03, 2011, 20:43:58 pm »
Абе идиот мамин от где нашол ета булшиит великорускии мераци ?!Я беги у некой руски форум и да не забравиш да целуваш пръстена!!!!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #81 -: Март 03, 2011, 20:48:11 pm »
Цитат
Ние виждаме, че то е записано като: REX АRTU RIUS.
С това не мога да се съглася! Много ясно личи, че REX е една отделна дума и следващата е АRTURIUS. U-то на АRTU е силно наклонена към следващия ред, което иде да рече, че се прелива в него без пауза.
Освен това В.Носовский, А.Т.Фоменко са съвременните глашатаи на руската имперска политика, които правят всичко възможно да докажат колко велика е била Русия още от преди 650 000год. Та не се учудвам, че и крал Артур за тях е един от великите руси. 
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #82 -: Март 03, 2011, 21:06:39 pm »
Случайно намерих снимки от тези, за които е писал Левашов, той споменаваше за "Забранени снимки"  - поредицата се нарича "Секретни материали на правителството" - могат да се видят тук  http://www.dezinfo.net/post/7108-sekretnye-materialy-pravitelstva-133-foto.html

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #83 -: Март 03, 2011, 21:57:57 pm »
Цитат
Ние виждаме, че то е записано като: REX АRTU RIUS.
С това не мога да се съглася! Много ясно личи, че REX е една отделна дума и следващата е АRTURIUS. U-то на АRTU е силно наклонена към следващия ред, което иде да рече, че се прелива в него без пауза.

Има нещо такова, но пък по руските форуми често се цитира режисьорската версия на крал Артур без цензура, в който има много интересни подробности, на
режисьор – Ентони Фукуа (Antoine Fuqua), 2004. Някой гледал ли го е? Ако имате линк, споделете.


Освен това В.Носовский, А.Т.Фоменко са съвременните глашатаи на руската имперска политика, които правят всичко възможно да докажат колко велика е била Русия още от преди 650 000год. Та не се учудвам, че и крал Артур за тях е един от великите руси. 

Има нещо такова, не им е съвсем читава работата. Но има и някои интересни факти. Намерих там какво е било старото летоброене. Прикачвам го.
А после намерих и още една полезна табличка - broene.doc


Неактивен white power

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • „В спора победители няма"
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #84 -: Март 04, 2011, 04:36:40 am »
Ако си чел само библията простено ти е!Ама щом си тук прочети и за егрегорите,и без това се учат в богословския факултет!




Тъмните Сатанински сили, които ръководят света, искат точно това - да накарат хората да повярват, че всичко е лъжа. Явно с вас са постигнали целта си! ХРИСТОС Е В СЪРЦАТА НА ВЯРВАЩИТЕ И В МОЕТО, НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МЕ ЗАБЛУДИ В ПРОТИВНОТО!!!!!
[/quote] Споко и на теб ще ти мине...някой
[/quote]
« Последна редакция: Март 04, 2011, 04:47:22 am от white power »

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #85 -: Март 04, 2011, 04:54:58 am »
С помощта на тази табличка най-накрая разбрах, че в Псалтиря на баба ми - надписът в десния горния ъгъл означава номер на лист и спокойно го прочетох. Сканирах няколко страници, прикачвам файла.

Там може лесно да се види, че листовете са - 176, 177 и 178, а след това добавих още две - 84 и 85.

Интересно е, че Псалтирът е бил издаден през 1913 година. Това го знам от баба ми. Т.е. само преди 100 години хората са записвали цифри по този начин  - с кирилица. А ние сега ВЕЧЕ НИЩО НЕ ЗНАЕМ ЗА ТОВА.
Добре, че вече има интернет - направих справка с Уикипедия - там пише следното "Кирилските цифри е бройна система базирана на кирилицата, използва се от южните и източните славяни. Системата се използва в Русия до ранният 18 век когато Петър Велики ги заменя с арабски цифри." http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D1%86%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%B8

Пише, че се използва в "в Русия до ранният 18 век когато Петър Велики ги заменя с арабски цифри" - излиза, че не е вярно или поне, че още през 1913 година в Русия (защото Псалтирът е руски) тази запис на цифрите още се е използвала.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #86 -: Март 04, 2011, 05:06:16 am »
Ако си чел само библията простено ти е!Ама щом си тук прочети и за егрегорите,и без това се учат в богословския факултет!




Тъмните Сатанински сили, които ръководят света, искат точно това - да накарат хората да повярват, че всичко е лъжа. Явно с вас са постигнали целта си! ХРИСТОС Е В СЪРЦАТА НА ВЯРВАЩИТЕ И В МОЕТО, НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МЕ ЗАБЛУДИ В ПРОТИВНОТО!!!!!
Споко и на теб ще ти мине...някой
[/quote]
[/quote]

Споко, попрочети малко по-предните страници и уясни за себе си с кой Христос си: с този, когото църквата разпъна преди 2 хил. години или с истински, когото църквата разпъна на 16 февруари 1086 година в Иерусалим, който е Константинопол, Цар-град, Виш-город и т.н. Той се е казвал - РАДОМИР, на чист български означава - Даващ светлина (Ра) на света (мир). А в София има - Овча купел с минерални източници, а реката се казва Дунав - Дон, Дун - в старославянски означава река, Йор или Яр означава буен -Йордан е буйна река. Да ти кажа, прилича му на Дунав да бъде назован Буйна река, особено ако си го представим как е изглеждал преди хиляда години. Името Йордан има само в България.
Ако не искаш да търсиш, виж прикачен файл.
« Последна редакция: Март 04, 2011, 05:07:36 am от Liubo »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #87 -: Март 04, 2011, 12:11:35 pm »
За съжаление, хората искат да са духовни веднага, на момента без дори да се запитат дали това е възможно и с какво те са го заслужили.
Всеки търси лесното. Мисли, че има някъде вълшебната пръчица  ...и .... опа, те са вече високодуховни.
Духът си е дух!Няма как да бъде"духовен"!Егото е онова което се самозадоволява със собствената си фалишива значимост..Еле па ако реши,че е"духовно" :lol:
И за кви заслуги ми говориш?Бойни,социални,политически,"духовни"..или за натрупани посещения в градката библиотека?Духът не се нуждае от псевдозаслуги,за да бъде това което вече е.ДУХ!!!

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #88 -: Март 06, 2011, 19:19:20 pm »
За съжаление, хората искат да са духовни веднага, на момента без дори да се запитат дали това е възможно и с какво те са го заслужили.
Всеки търси лесното. Мисли, че има някъде вълшебната пръчица  ...и .... опа, те са вече високодуховни.
Духът си е дух!Няма как да бъде"духовен"!Егото е онова което се самозадоволява със собствената си фалишива значимост..Еле па ако реши,че е"духовно" :lol:
И за кви заслуги ми говориш?Бойни,социални,политически,"духовни"..или за натрупани посещения в градката библиотека?Духът не се нуждае от псевдозаслуги,за да бъде това което вече е.ДУХ!!!


Щом си ДУХ, бъди ДУХ. Вече трябва да спреш и да пишеш, духовете обикновено "стоят над тези неща".
 
А мозъкът и съображалката им трябват и на духовете, иначе туку виж ще ги глътне някой динозавър.
« Последна редакция: Март 06, 2011, 20:14:00 pm от Liubo »

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #89 -: Март 06, 2011, 20:11:20 pm »
Все пак смятам, без да се изтъквам по никакъв начин, че без осмислени знания за протичащите в нас и около нас процеси ние сме обречени. При това, знанията трябва да са истински и да дават основа, схема на протичането на процесите. При овладяването на подобни знания всеки човек получава възможност да мисли самостоятелно, да гради свое разбиране и кой знае, може той и ще измисли сам нещо повече от магнитния мотор, например, ще измисли и ще овладее с това, как да пътува в безкрайния Космос, без да загуби тялото си и Земята си.
Не може ние сега само да сме ДУХове, защото Земята ни е окупирана от социалните паразити, които унищожават тук на Земята всичко, а хората ги превръщат в роби. Съгласно плана на Кисинджир на Земята трябва да остане само един милион хора и, повярвайте, в този план не фигурира България.
А съгласно ТОРА (тора онлайн, Йешайа, Глава 60, стих 2-3
http://toraonline.ru/neviim/yeshaya.htm )
„2. Защото, МРАК ЩЕ ПОКРИЕ ЗЕМЯТА и МЪГЛА — НАРОДИТЕ, А НАД ТЕБЕ ЩЕ СИЯЕ СВЕТЛИНА НА БОГ, и славата му ще се яви над теб.
 3. И ЩЕ ХОДЯТ НАРОДИТЕ ПРИ ТВОЯТА СВЕТЛИНА и ЦАРЕТЕ — ПРИ БЛЯСЪКА НА СИЯНИЕТО ТИ.”

От този пасаж е пределно ясно каква “светлина” носи Бог Яхве (Йехова) и на кого и защо този "Бог" има друго име - НОСЕЩ СВЕТЛИНАТА - ЛУЦИФЕР - това директно следва от текстовете на Тора!!!
 
В книгите си, Николай Левашов, дава точно това знание – знание за Загадките на Живота, за състава на Вселената, за Същността, Разума и за още много други неща...  Тези знания ще помогнат на всеки човек да стане свободен не ефимерно, а истински. (http://www.levashov.byethost16.com)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
42162 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
1 Отговора
11028 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
15610 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
8537 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer
4 Отговора
10314 Прегледи
Последна публикация Октомври 04, 2010, 21:53:13 pm
от Unlock_the_Light

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27