Автор Тема: За духовността и църквата като "нейния носител"  (Прочетена 48557 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #45 -: Февруари 27, 2011, 17:50:26 pm »

А дух и духове, обитаващи тази планета, са на много низко ниво, не могат да се захранват директно с първичните материи(тъмната материя -според учените 90 % във Всесената ни) за това те или се прераждат или стават паразити и се хранят с потенциала на хората (от наркомани, от разгневени хора, от молящите се хора или хора в медитация и т.н.)
 
       По  този  пасаж  много  бих  желал  да  получа  коментар,  понеже  нищо  не  може  да  ми  влезе  в  главата??  Много  моля!!  Запазвам  си  правото  да  го  коментирам  по-късно!

На този ти въпрос или по-късно или утре, започват да ме изяждат.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #46 -: Февруари 28, 2011, 08:36:46 am »


Обиждаме ли се вече.

A прочети си поста от 25.02в 11.46 и тогава ми се прави на ощипана мома!Виж го ти..чак пък се обиждал.. :lol:

Mитко,поздрави за железните нерви ;)
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 08:42:11 am от konstantin2007 »

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #47 -: Февруари 28, 2011, 11:18:59 am »
.
 За съжаление на Земята са останали още и земни паразити. Те в агонията си вече престават да действат скришно, свалят маски. Именно те -  социалните паразити (Тъмното правителство, масони, илюминати – все названия на едно и също нещо) са прекрасно знаели за навлизането на планетата ни в нова ера и последствията от това.
Знаели са, че ще се пробудят много хора и за да не разберат пробудилите се хора за престъпленията, които са правили и правят социалните паразити, те (социалните паразити)са подготвили за пробудените множество капани в вид на

Любо..ти си типичен пример за духовен паразитизъм.При това от най-лошите"варианти"..обикновен имитатор..Нали се сещаш,че като такъв никой не може да те погледне сериозно,камо ли пък да дискутира с теб...Но пък смехът е здраве и в тоя ред на мисли,хубаво е,че ги има и такива като теб,духовни профани,да служат за забавление,че понякога голяма скука...  :lol: :hi:

"Обиждаме ли се вече" е било казано за проформа, нещо кратичко, защото тактиката ти е типична, когато нямаш какво да кажеш и отвлечените ти приказки за вечен Дух и материя и тин-тириминтири не вървят, почваш да редиш бълвочи от типа - "ти си типичен пример за духовен паразитизъм" и т.н.
Защото както вече казах е много лесно да седнеш и да се заяждаш, но е много трудно да седнеш и да четеш нещо ново, ако до това години на ред си четял купища книги, благодарение на които си се научил за "ориентираност, както на "духа" ти така и на "тялото" ти” и “"Църквата", която е главният трансформатор и проводник на свръзката "дух" - "тяло" - "генетика", особенно католическата  "  или (става дума за учените) си постигнал определено положение в научни среди. Как така , ще каже всеки, загубих толкова много време напразно.
Да, паразитите са се постарали, те са пуснали на пазар толкова много уж духовни книги, всички се хванахме и аз също, а тези книги нищо не струват. Обещават ти нещо, четеш, четеш, ей сега ще изскочи нещо важно, а то все не изскача и не изскача. Накрая получаваш замаяна глава и 5% вярна информация. Както в статията, с която отворих темата, но никой не я прочете: "повечето хора са разбрали, че те са тичали зад “морковчето” от притчата за Настрадин Ходжа, който е принуждавал МАГАРЕТО си да върви в  посоката, която той иска, примамвайки животното с морковче, закачено на въдица, която е висяла пред погледа му!".  

И твоето изказване за паразитите, за съжаление, просто показва твоето незнание. Ти, както и много други хора (почти всички), не знаят с какво всички ние имаме работа или по-точно с кой. Това е целта - Тъмното правителство, правителство в сянка ,илюминати - замисли се над различните названия на едно нещо, е ... ако можеш - не е нужно да си забележим за да управляваш всичко. Точно обратното, по-лесно е когато всеки мисли, че е свободен, а ти сидиш и дърпаш конците. В приказката за медената питка се казва, че питката избяга и надделя силата в образите на вълка и мечката, но се хвана в капана на лъжата – образът на която е  лисица.
А във Ведите се разказва, как са действали Тъмните сили. Откъсът, който ще дам по-долу е на руски език, книгата е все още не е преведена, поне аз не я намерих на български. Но ти е все едно, защото ти по-скоро изобщо няма да го четеш, но пък има и други хора, които ще прочетат и не само тези, които пишат тук сега. Затова пиша и не се отказвам - за хората, които искат ДА НАУЧАТ ИСТИНА, която е една, има много различни пътища, водещи до истината, но тя е ЕДНА:
ТЁМНЫЕ СИЛЫ и являются такими СОЦИАЛЬНЫМИ ПАРАЗИТАМИ и вот, что о них говорится в Славяно-Арийских Ведах:
12.(76). ПО СЕРОЙ КОЖЕ ИХ, ВЫ
УЗНАЕТЕ ЧУЖЕЗЕМНЫХ ВОРОГОВ
……………………………………………...
……………………………………………...
13.(77). Ложью и лестью неправедной
захватят они многие края Мидгард-Земли,
как они поступали на других Землях,
во многих мирах во Времена
прошлой Великой Ассы,
но побеждены будут они, и сосланы в
СТРАНУ ГОР РУКОТВОРНЫХ,
где проживать будут люди с кожей цвета
Мрака и потомки Рода Небесного
пришедшие из земли Бога Ния.
И дети Человеческие начнут учить трудиться
их, дабы могли они сами выращивать злаки
и овощи для питания детей своих…

14.(78). Но отсутствие желания трудиться,
объединит Чужеземцев,
и покинут они страну Гор Рукотворных,
и расселятся по всем краям Мидгард-Земли.
И создадут они веру свою,
и объявят себя сынами Бога Единого,
и станут кровь свою и детей своих
приносить в жертву богу своему,
дабы существовал кровный союз
между ними и богом их…

15.(79). И станут Светлые Боги посылать к
ним Странников Многомудрых,
ибо не имеют они ни Духа, ни Совести.
И Чужеземцы станут слушать Мудрое Слово
их, а выслушав, будут приносить жизнь
Странников, в жертву богу своему…
И создадут они Золотого Тура,
как символ своего могущества,
и будут поклоняться ему,
тако же, как и богу своему…

16.(80). И пошлют к ним Боги…
Великого Странника, любовь
несущего, но жрецы Золотого Тура
придадут его смерти мученической.
И по смерти его, объявят БОГОМ его…
и создадут веру новую, построенную
На лжи, крови и угнетении…
И объявят все народы низшими и
грязными, И призовут пред ликом ими
созданного Бога каяться,
и просить прощения за деяния
свершённые и не свершённые…
………………………………………..
(Славяно-Арийские Веды», Саньтии Веды Перуна, Круг Первый, Саньтия 5, 40-42 с.)

« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 11:30:19 am от Liubo »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #48 -: Февруари 28, 2011, 15:07:08 pm »

Само не ми обяснявай какво е лесно и какво не..И аз имам много какво да кажа в темата ти,но е напълно безсмислено(виж Митко може и да успее,ма аз нямам нерви,още повече когато става въпрос за"обречена кауза")и за това ти казвам в  прав текст,какво според мен показват постовете ти.Ти си просто поредният привърженик на"цитати",предлагащ чужда стока...
И що реши,че повечето хора"не знаели"с кво си имат работа?!? :unknown:
Аз имам"наглостта" да претендирам,че знам :)Разбира се,няма да се хабя да ти обяснявам кво знам или не,щото това реално касае само мен.Ама преди да правиш такива генерални заключения за"повечето хора"си дай сметка,че твоята измислена"истина"за тях може изобщо да не е на дневен ред,или пък просто да са я надживяли.И не ми казвай,че истината е една,щото не е.
И още нещо.Всеки е свободен.И никой духовен профан,не може да ме убеди в обратното.Това,че ти,не го разбираш и ти е кеф,да си играеш на"роб","жертва"и т.н.си е твой проблем.Ама айде ако обичаш ПОЗВОЛИ на другите да мислят каквото си искат.Не ми дреме кво мисли Лавашов.Капиш?Щото АЗ не мисля като него.  
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 15:10:06 pm от konstantin2007 »

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #49 -: Февруари 28, 2011, 15:26:31 pm »
Не знам какъв смисъл влага konstantin2007 в понятието "духовен паразитизъм" и за да са ясни понятията, които използвам, преведох на български фрагмент от книгата на Н.Левашов “Русия в криви огледала”:
“РАЗЛИЧИЯТА между БИОЛОГИЧЕН и СОЦИАЛЕН ПАРАЗИТИ са принципиални и много лесно се определят.
БИОЛОГИЧЕН ПАРАЗИТ — ПОРАЗЯВА СЛАБО ИЛИ БОЛНО животно и дава възможност на силните и здравите да продължават еволюционното си развитие, в много случаи спасява по-здравите животни от източника на заразяването и разпространяването на болестите, от които могат да умрат всички. В крайна сметка, индивидуалната трагедия на един организъм, едно същество служи на еволюционния прогрес на цял вид, като го запазва. Именно затова БИОЛОГИЧНИТЕ ПАРАЗИТИ могат да бъдат отнесени към ПОЛОЖИТЕЛНИ ЯВЛЕНИЯ НА ПРИРОДАТА. Дори и при наличие на ОТБЛЪСКВАЩАТА СЪЩНОСТ  на самото явление.
СОЦИАЛЕН ПАРАЗИТ — ПОРАЗЯВА СИЛНИТЕ И ЗДРАВИТЕ СОЦИАЛНИ ОРГАНИЗМИ, което, в крайна сметка, води до неговата ГИБЕЛ, ЕВОЛЮЦИОННА СМЪРТ. Принципиалното различие между биологиччен и социален паразити е в обекта на поразяването им, в това състои СУЩНОСТТА НА РАЗБИРАНЕТО НА ПРИРОДАТА НА ТЪМНИТЕ СИЛИ, ДЯВОЛА и т.н. И тази СУЩНОСТ ЯСНО И ТОЧНО СЕ ПРОЯВЯВА в повествуването на ПЕРУН. «След това, когато са свършили войните, останалите живи хора са били  ОБЛЪЧЕНИ СЪС ЦИРАН… И хората са си ЗАГУБИЛИ СЪЗНАНИЕ и ВОЛЯ и по нареждането на враговете Чуждеземни богатствата и залежите те са добивали…» (цитат от Славяно-Арийските веди) — от тези думи на Перун ясно се вижда СУЩНОСТТА НА ПРОЯВЛЕНИЕТО НА СОЦИАЛЬНИЯ ПАРАЗИТ, наричан още от него като ТЪМНИ СИЛИ. “

КАРТА НА СВЯЩЕНАТА ДААРИЯ, ПЪРВИЯТ КОНТИНЕНТ, КОЙТО СА ЗАСЕЛИЛИ НАШИТЕ ПРЕДЦИ, НАРИЧАН ОЩЕ ГИПЕРБОРЕЯ - mercator_septentrionalium_terrarum_kolohost.rar.html

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #50 -: Февруари 28, 2011, 15:45:58 pm »

Само не ми обяснявай какво е лесно и какво не..И аз имам много какво да кажа в темата ти,но е напълно безсмислено(виж Митко може и да успее,ма аз нямам нерви,още повече когато става въпрос за"обречена кауза")и за това ти казвам в  прав текст,какво според мен показват постовете ти.Ти си просто поредният привърженик на"цитати",предлагащ чужда стока...
И що реши,че повечето хора"не знаели"с кво си имат работа?!? :unknown:
Аз имам"наглостта" да претендирам,че знам :)Разбира се,няма да се хабя да ти обяснявам кво знам или не,щото това реално касае само мен.Ама преди да правиш такива генерални заключения за"повечето хора"си дай сметка,че твоята измислена"истина"за тях може изобщо да не е на дневен ред,или пък просто да са я надживяли.И не ми казвай,че истината е една,щото не е.
И още нещо.Всеки е свободен.И никой духовен профан,не може да ме убеди в обратното.Това,че ти,не го разбираш и ти е кеф,да си играеш на"роб","жертва"и т.н.си е твой проблем.Ама айде ако обичаш ПОЗВОЛИ на другите да мислят каквото си искат.Не ми дреме кво мисли Лавашов.Капиш?Щото АЗ не мисля като него.  

Виж, ако не ти дреме, пиши каквото искаш, защо си мислиш, че ще ти доказвам нещо, имам и друга работа.
А две по две си е четири и не може да бъде нищо друго. Един човек по един начин ще стигне до заключение, че е четири, друг по друг начин ще стигне до абсолютно същото. А ти, явно, ще стигнеш до това, че две по две ще е пет или шест за оригиналност. Нямаш ядове. Само, ако не налагаш своето мнение. А ако изказваш мнението си, тогава то трябва да бъде обосновано. Аз с препратки към различни истини, обосновавам моята позиция. Не претендирам, че знам всичко, но търся и се стремя към истината. През своя живот прочетох купища книги (Библия, целите поредици на Кастанеда, Разговори с бога, Лазарев, Жикаренцев, Свияш, Рампа, Анастасия на Мегре, Блаватска (това лято я изхвърлих на боклука), Норбеков, Мулдашев, книгите по универсалната енергия и рейки, господарите на карма и т.н., и т.н.), взех от тях най-доброто, изхвърлих от главата си глупости и продължих напред, като не мисля да спирам. Исках да изхвърля тези книги, но запазих част от тях, като доказателство за тяхната лъжовност. Зарадвах се, когато разбрах, че така направи и админ на страницата на Н.Левашов - Дмитрий Байда. Той имаше страница с духовни книги - запази ги, като ги изобличил в лъжи. - Виж, ако искаш http://www.1-sovetnik.com/

А сега ми кажете уважаема konstantin2007, Вие Вашите знания сте придобили с раждането си, направо без да сте чели нищичко в тоя своя живот??? Ако е така, споделете.
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 15:49:41 pm от Liubo »

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #51 -: Февруари 28, 2011, 16:19:55 pm »

А дух и духове, обитаващи тази планета, са на много низко ниво, не могат да се захранват директно с първичните материи(тъмната материя -според учените 90 % във Всесената ни) за това те или се прераждат или стават паразити и се хранят с потенциала на хората (от наркомани, от разгневени хора, от молящите се хора или хора в медитация и т.н.)
 
       По  този  пасаж  много  бих  желал  да  получа  коментар,  понеже  нищо  не  може  да  ми  влезе  в  главата??  Много  моля!!  Запазвам  си  правото  да  го  коментирам  по-късно!

Сега отговарям, специално на твоя въпрос, Митко, както обещах.
В същност, ще се опитам на кратко да ти преразкажа книгата на Левашов “Същност и Разум”. Учените признават, че в сметките им, касаещи количеството материя във Вселената, не достига  материя – още 90 % материя липсват, за да се движат планетите по орбитите, по които се движат. Те казват, че нищо не знаят за тези 90% материя и я назовават  “dark matter”. С това учените сами признават, че знаят нещо за 10% на материята на Вселената ни – за физически плътната материя.  
Според Н.Левашов, нашата Вселена е изградена от 7-те първични материи, които никак по между си не реагират, докато не попаднат в зони на изкривяването на пространството. Там те започват да формират хибридни материи, като се сливат една с друга. “На определен стадий от еволюцията на звездата става експлозия, която се нарича експлозията на свръхнова звезда. При което звездата до голяма степен деформира пространството около себе си и изхвърля огромно количество материя. “ В резултат на това пространството се деформира, като водата от хвърлен камък. В областите на деформацията се формират планети, като материите, до сега не реагиращи помежду си,  се сливат и образуват хибридните материи.
Продължение след малко
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 16:25:29 pm от Liubo »

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #52 -: Февруари 28, 2011, 16:24:30 pm »
Нашата планета е била формирана по следния начин: “В резултат на синтеза на хибридните форми от първичните материи в зоната на нееднородността на мерността се образуват шест материални сфери, които са вложени една в друга. Тези сфери имат както общи, така и различни качества. ...  Общите качества се определят от броя на първоначалните форми на материите, от които се състои всяка една от тези шест сфери... Различията са обусловени от структурата на тези сфери, тъй като всяка от тях има различен брой на първоначалните форми на материите, които при сливането си са формирали тези сфери.

Ако ние означим първоначалните седем форми на материите с буквите А, В, С, D, Е, F, G, то в резултат на последователното им сливане в зоната на нееднородността възникват следните хибридни форми:
АВ — трета ментална сфера,
АВС — втора ментална сфера,
АВСD — първа ментална сфера,
АВСDЕ — астрална сфера,
АВСDЕF — ефирна сфера и, най-накрая,
АВСDЕFG —физически плътна сфера — планетата Земя.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #53 -: Февруари 28, 2011, 16:31:11 pm »
Следната схемичка е много добра, тя показва от колко първични материи е образувано съответното ниво на планетата ни и става ясно, че ако ние сформираме тяло на това ниво на планетата, тогава то трябва да бъде формирано от недостигащите на това ниво първични материи, за да стане общо седем. Тогава бариерата се отваря и ние можем да контактуваме на това ниво. Това тяло за нас ще е очи и уши за това ниво.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #54 -: Февруари 28, 2011, 16:54:52 pm »
Различават долно-астрално ниво и горноастрално. Долно астрално ниво е образувано само от първичната материя G, а горноастралното е от първичните материи G и F. Първичната материя G има качества, които карат хората да бъдат агресивни. Когато се ражда дете, отначало расте физическия мозък. От значение е , детето да попива максимум информация, защото при деленето на клетки се получават две еднакви клетки, ако нейронът е празен се получават два празни нейрона, ако той е “пълен”, два “пълни” нейрона. До седем годишна възраст се формира ефирното тяло от материя G, после долноастралното – до 13- 14 годишна възраст – децата са максимално агресивни, нуждае се от родителско разбиране и обясняването на природните закони, до 18-на възраст може да бъде формирано горноастрално тяло, до 30-33 годишна възраст – първо ментално. Паразитите гледат да ни спрат на горноастрално, да не сме агресивни, но малознаещи, готови за управление, нахранени граждани в добре подредени градинки.
Формираш ли трета ментална сфера, освобождаваш се от плена на планетата и излизаш на космическо ниво. Освобождаваш се от действието на блокиращия генератор, който са сложили предците ни след катастрофа, която е била по вината на племето Анти(от Атлантида), които са имали големи способности, след като са се преместили в земите си (района на Бермудския триъгълник), червените племена са ги смятали за богове, антите са използвали ядрено оръжие и силите на стихиите, за да завладеят света. Луната Фата (период на обращение около Земята на която е бил 13 дни). Пирамидите са построени ( и в Северния Китай има стотици пирамиди) с цел да балансират планетата след катастрофата, за да не се измести земната ос. За да не станат катастрофи,  предците ни с помощта на генератора са блокирали възможностите ни до като не се развием и не формираме всичките 7 тела.
Тогава продължаваш космическото си развитие. То не спира за тези, дето искат.
 На долноастрално ниво има спречка. Там се намират Душите на астралните животни, които са измрели и нямат тела на физическото ниво на планетата ни, за да се преродят.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #55 -: Февруари 28, 2011, 17:07:21 pm »
Формирането на тялото ще разгледаме на примера на клетката.
“Атомите, образуващи РНК и ДНК молекули, създават дълги вериги, навити на спирала. Именно спиралната пространствена форма на РНК и ДНК молекулите създава необходимите качества за възникването на ЖИВАТА МАТЕРИЯ.... Вътрешният обем на спиралите на РНК и ДНК молекулите представлява своеобразен тунел. Спиралната молекула оказва силно влияние върху нивото на мерността на микропространството на този тунел.(изкривява пространството, но не се разпада, както атом на уран и други радиоактивни атоми)..... всичките молекули, попадайки във вътрешния обем на спиралата, в резултат на броуновото (хаотичното) движение, започват да се движат по оста на спиралата. Радиалният градиент увлича “пленените” молекули по същия начин, по който течението на реката увлича със себе си всичко, което попада в нея. Само много бързи молекули могат да се измъкнат от този плен, като по този начин губят част от потенциала си. Всички други молекули са принудени да започнат да се движат по оста на спиралата.
Когато при принудителното си движение по оста “пленените” молекули попадат в зоната със свръх пределната за тях мерност, тогава те стават нестабилни и започват да се разпадат.  .... В резултат на разпадането на молекулите всичките седем първични материи, които са образували физически плътно вещество, се освобождават. При това частта от освободените материи отново създава нови атоми и молекули със собствено ниво на мерността, което е тъждествено на мерността на зоната на разпадането. Възникналите отново молекули при принуденото си движение по оста обикновено не се разпадат и при излизането си от вътрешния обем на спиралата на РНК или ДНК молекула, се оказват във водна среда ( това са токсините те се извеждат през нощта).”

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #56 -: Февруари 28, 2011, 17:08:40 pm »
Клетката изкривява пространството и “наяла” се клетка така изкривява пространството, прави проекция на (да кажем на ефирното ниво), първичните материи, освободени чрез ДНК молекули я запълват така се формира ефирното тяло на клетката

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #57 -: Март 01, 2011, 08:28:34 am »
Само да ти напомня,че препратките към някакъв си материал,или цитатите оцветено в червено,няма как да бъдат истина..Може да са предполагаема истина,може да са твоята истина,ма не ми ги пробутвай тия с"ИСТИНАТА.."
Кат гледам..сам остана да си пишеш у темичката..Дано това ти говори нещо ;D

През своя живот прочетох купища книги (Библия, целите поредици на Кастанеда, Разговори с бога, Лазарев, Жикаренцев, Свияш, Рампа, Анастасия на Мегре, Блаватска (това лято я изхвърлих на боклука), Норбеков, Мулдашев, книгите по универсалната енергия и рейки, господарите на карма и т.н., и т.н.), взех от тях най-доброто, изхвърлих от главата си глупости и продължих напред, като не мисля да спирам. Исках да изхвърля тези книги, но запазих част от тях, като доказателство за тяхната лъжовност. Зарадвах се, когато разбрах, че така направи и админ на страницата на Н.Левашов - Дмитрий Байда. Той имаше страница с духовни книги - запази ги, като ги изобличил в лъжи. - Виж, ако искаш http://www.1-sovetnik.com/

А сега ми кажете уважаема konstantin2007, Вие Вашите знания сте придобили с раждането си, направо без да сте чели нищичко в тоя своя живот??? Ако е така, споделете.

Лелеее...Обаче аз пък нямам желание да си меря".ишката",още повече пък с някой,който така или иначе е с по-къса от моята :drinks:
« Последна редакция: Март 01, 2011, 08:32:34 am от konstantin2007 »

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #58 -: Март 01, 2011, 10:47:40 am »
Цитат
Блаватска (това лято я изхвърлих на боклука),

Е това ти решение обяснява нещата  :lol:, изхвърлил си я на боклука за да я замениш с озаренията на Левашов, който е решил да се възползува от нейните открития за Ведите и да ги подмени със "славяно - арийските" Веди.

Сега остана да обясниш, кога за първи път се появява понятието "славяни"? - И как ти го свързваш с Ведите?
 
Опитай се обаче да вложиш твои разсъждения, а не да цитираш Левашов,в противен случай диалогът ни се обезсмисля и ще трябва да водим авторски "линков-диалого-монолог", който никак не ми допада.

И друго да те попитам цитирайки те с Левашов.

Цитат
Бялата раса на Земята според Ведите и Левашов е от преди 650 хил. години. Отначало е стопанисвала Священа Даария - на северния полюс, неандерталците са били унищожени с генетични бомбички, като нас сега унищожават с ГМО - просто спираш да даваш потомство. А около 40 хил. години са се появили и другите раси - черна, жълта, червена, защото в космоса е имало война между белите и черните.

Понеже говориш за "неандерталци", унищожени с ГМО  ти давам снимка(по-отдолу) на неандреталец възстановена от учени( следващи, законите на физиката и на химията и прилагащи ги в изследователската си дейност.)и ще те попитам кой е този, който е успял с генетичните си експерименти да преобразува "неандерталеца" в съвременен човек, а също и кой е този който се опитва да превърне "съвременния човек" в неандреталец"
 Хубаво ще е да отсееш статиите на  Лавашов, Дарвин и там всичките книги за рейки майстори,и духовни водачи, където си прочел и споделиш твои заключения до които ти сам си достигнал, относно човешката еволюция  :)
 

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Neandertaler_reconst.jpg


Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #59 -: Март 01, 2011, 11:08:12 am »
Нашата планета е била формирана по следния начин: “В резултат на синтеза на хибридните форми от първичните материи в зоната на нееднородността на мерността се образуват шест материални сфери, които са вложени една в друга. Тези сфери имат както общи, така и различни качества. ...  Общите качества се определят от броя на първоначалните форми на материите, от които се състои всяка една от тези шест сфери... Различията са обусловени от структурата на тези сфери, тъй като всяка от тях има различен брой на първоначалните форми на материите, които при сливането си са формирали тези сфери.

Ако ние означим първоначалните седем форми на материите с буквите А, В, С, D, Е, F, G, то в резултат на последователното им сливане в зоната на нееднородността възникват следните хибридни форми:
АВ — трета ментална сфера,
АВС — втора ментална сфера,
АВСD — първа ментална сфера,
АВСDЕ — астрална сфера,
АВСDЕF — ефирна сфера и, най-накрая,
АВСDЕFG —физически плътна сфера — планетата Земя.


Искам да те попитам, как точно се формира трета ментална сфера? АB ?
Също и как Левашов управлява "АB"  трета ментална сфера?


 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
42214 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
1 Отговора
11061 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
15665 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
8574 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer
4 Отговора
10358 Прегледи
Последна публикация Октомври 04, 2010, 21:53:13 pm
от Unlock_the_Light

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27