Автор Тема: За духовността и църквата като "нейния носител"  (Прочетена 48540 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #60 -: Март 01, 2011, 11:20:18 am »
Само да ти напомня,че препратките към някакъв си материал,или цитатите оцветено в червено,няма как да бъдат истина..Може да са предполагаема истина,може да са твоята истина,ма не ми ги пробутвай тия с"ИСТИНАТА.."
Кат гледам..сам остана да си пишеш у темичката..Дано това ти говори нещо ;D






За съжаление, хората искат да са духовни веднага, на момента без дори да се запитат дали това е възможно и с какво те са го заслужили.
Всеки търси лесното. Мисли, че има някъде вълшебната пръчица  ...и .... опа, те са вече високодуховни. Или всеки представя акашевите записи във вид на нещо като контакт – бръкнеш с двата пръста вътре, затресеш се и вече цялата информация от акашевите записи е твоя и ти си вече нещо като син божи или управител на вселената. Или пък отишъл си на курс по рейки или по универсалната енергия, или сахаджа-йога, платил си пари за самоусъвършенстване, ( и това, че си имаш пари – непременно означава, че си готов за духовността, иначе, ако не си готов, бог няма да ти прати пари, НО .... ако си готов, той непременно в последния момент ще ти ги прати) – току виж си ВЕЧЕ МНОГО ДУХОВЕН, НАПРАВО СИ ТОЛКОВА ИЗВИСЕН, предаваш енергия и с това, виж, и другите хора стават извисени или започват да се “придвижват” към извисяването и сега, виж, и на тях им са се появили парите – здрасти, ГОТОВИ СТЕ ВЕЧЕ ЗА ДУХОВНОСТТА, заповядайте при нас....
Или, виж ти, колко е лесно -  четеш книги за колективното, неосъзнатото и .... вече си...
Или пък ходиш по свети места, изпиваш водичка от светия извор  .... опа – Духовен съм.
А ако постоиш в църквата, при това на всички служби, да спазиш всички постове, да запалиш за всички свещички – за живите, за умрелите (нищо, че докато са били живи, сте си тровили живота, нали си бил на изповед и на причастие – бог прощава всички грехове.) Да и не си грешен вече, та нали Иисус Христос е изкупил греховете на всички хора с саможертвата си. Греши, не забравяй да се покаеш и вече си спасен, в рая си, духовен си...
ДА, ТРУДНО Е ОБАЧЕ, КАКТО ВЕЧЕ КАЗАХ ПО-РАНО, ДА СЕДНЕШ, ДА ЧЕТЕШ, ДА ВНИКВАШ ВЪВ ФИЗИКАТА и ХИМИЯТА НА ПРОЦЕССА, А ТАМ ОЩЕ ИМА И КВАНТОВАТА ФИЗИКА - как  ще четем физика, химия, та цялата ни страна вече е пълна само с адвокати, счетоводители, продавачи във МОЛовете и хора, обслужващи туристи от “цивилизованите “ страни...  Нямам нищо против тях, но на тях им се казва – учете езици, ис-ТОР-ия, литература, за счетоводител – математика,  и повече нищо не ви трябва. А ние ще помислим за вас. И такива хора ще преглътнат всяка лъжа, давана по TV, защото те не знаят процесите, но могат да се изказват мнението си -  давам пример, за ГМО (генно модифицирани организми) дават норма, например 0.9% и казват, ето, ние направихме нещо добро за вас хора, 0.9% е по-добре от 3%. А никой не знае и не научен да се интересува (всеки приказва за духовността и др. Работи), че ГМО са ПЛАЗМИДИ, ВНЕДРЕНИ В АГРОБАКТЕРИИ - ОПУХОЛЕОБРАЗУВАЩА ПОЧВЕНА БАКТЕРИЯ.      На някой това говори ли нещо????      ТОВА ОЗНАЧАВА, ЧЕ ДОРИ АКО ЩЕ Е 0.3%  ГМО В ХРАНАТА НИ – БАКТЕРИИТЕ СЕ РАЗМНОЖАВАТ.
 От Уикипедия – “Плазмидът е физически разделен от бактериалната хромозома генетичен елемент, способен да съществува устойчиво и да се реплицира самостоятелно. Плазмидите са малки, циркулиращи ДНК-молекули, които могат да се срещнат в клетките на бактериите).” - А това каква информация ни дава??? ПЛАЗМИДИТЕ – СЕ ОТДЕЛЯТ ОТ БАКТЕРИИТЕ И ЗАПОЧВАТ ДА ЦИРКУЛИРАТ В ТЯЛОТО НИ САМОСТОЯТЕЛНО, МОГАТ ДА СЕ ВНЕДРЯТ В НАШЕТО ДНК – И КАРАТ КЛЕТКИТЕ НИ ДА ПРОИЗВЕЖДАТ ХРАНА ЗА САМИТЕ БАКТЕРИИ -  БЕЛТЪЧИНИ, КОИТО СА ЧУЖДИ ЗА НАШЕТО ТЯЛО, КАКТО И ПРЕДИЗВИКВАТ ГЕННИТЕ МУТАЦИИ.. Резултат – все повече хора страдат от алергии, рак на стомашно-чревния тракт, дебелото черво, безплодие.
 Но по-лесно е да се събереш някъде “на лафче” и да вярваш във вечния дух, който се извисява над материята...
А НИКОЛАЙ ЛЕВАШОВ – ТРУДНО СЕ ЧЕТЕ, ТРЯБВА ДА СЕ НАПРЕГНЕШ, В КНИГИТЕ МУ НЯМА НИЩО ОТВЛЕЧЕНО, А СЕ ОПИСВАТ РЕАЛНИТЕ ПРОЦЕСИИ, ЗНАНИЕТО НА КОИТО ТЕ ПРАВИ СВОБОДЕН, НЕЗАВИСИМ ОТ МНЕНИЕТО, КОЕТО ТИ НАЛАГАТ ПО TV ИЛИ РАДИО, ЗАЩОТО ТИ ВЕДНАГА ВИЖДАШ, КЪДЕ Е ЛЪЖАТА. Но трябва да четеш, да разбереш основите, как е построена вселена, да разбереш, че съществува система от матричните пространства, да схванеш сам, как и на какъв принцип могат да съществуват разумни вселени, какво е слънцето, черната дупка, какво , наистина, е електрон, как става зачеването и защо е страшно да правиш аборт (защото отнемаш от душата възможността за еволюционното й развитие в неизживян живот и я застрашаваш да бъде изядена от астралните животни от долния астрал – мисля, че всеки дълбоко в себе си се надява, че със смъртта си няма да спре да съществува, че ще се запази като дух, душа или същност, НО НИКОЙ НЕ ЗНАЕ, ЧЕ КОГАТО МАЙКАТА ПРАВИ АБОРТ, ТЯ МОЖЕ ДА Е ПРИЧИНАТА ЗА СМЪРТТА НА ДУШАТА НА НЕРОДЕНОТО СИ БЕБЕ, ИЗЯДЕНО ОТ АСТРАЛНИТЕ ПАРАЗИТИ. А УТРЕ МОЖЕ И НИЕ ДА СМЕ НА ПЪТ ДА СЕ РАЖДАМЕ???).
Да, ДА ЧЕТЕШ ЛЕВАШОВ, означава ДА СЕ УЧИШ ДА МИСЛИШ САМОСТОЯТЕЛНО, а не само да преповтаряш чуждите приказки.  Трудно е? Да, трудно е.
 НО САМО САМОСТОЯТЕЛНОТО МИСЛЕНЕ ЩЕ НИ НАПРАВИ СВОБОДНИ. А ЗА ДА МИСЛИШ САМОСТОЯТЕЛНО, ТРЯБВА ДА ПОЛОЖИШ ТРУД И ДА НАУЧИШ ОСНОВИТЕ НА ЗНАНИЕТО, ЗА ДА ПРОДЪЛЖИШ САМ.
Със здраве!
« Последна редакция: Март 01, 2011, 11:27:16 am от Liubo »

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #61 -: Март 01, 2011, 11:27:20 am »
Цитат
Формираш ли трета ментална сфера, освобождаваш се от плена на планетата и излизаш на космическо ниво. Освобождаваш се от действието на блокиращия генератор, който са сложили предците ни след катастрофа, която е била по вината на племето Анти(от Атлантида), които са имали големи способности, след като са се преместили в земите си (района на Бермудския триъгълник), червените племена са ги смятали за богове, антите са използвали ядрено оръжие и силите на стихиите, за да завладеят света.

Искаш да кажеш, че трябва да се освободим от племето "Анти" от Атлантида , за да излезем на космическо ниво  :)

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния но&#
« Отговор #62 -: Март 01, 2011, 11:52:00 am »
За племето Анти от Атлантида вече са се погрижили предците ни.
Извинявай, след обяд.
« Последна редакция: Март 01, 2011, 12:25:47 pm от Mirotvorec »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #63 -: Март 01, 2011, 12:41:11 pm »
А сега ми кажете уважаема konstantin2007, Вие Вашите знания сте придобили с раждането си, направо без да сте чели нищичко в тоя своя живот??? Ако е така, споделете.
 
       Това,  Любо,  е  напълно  възможно, да  придобиеш  знания  и  без  да  четеш  книжки?  Огромна част  от  знанията  ми  са  придобити  по  емпиричен  път.  Но  аз  да  продължа  да  питам:
       1 - Откъде  Левашов  черпи  знанията  си?  
       2 - Добре  обясняваш  произхода  на  материята  (не  казвам,  че  си  прав),  но  ние  не  сме  само  материя  наали?
       3 - Когато  се  образува  материята,  процеса  е  съпроводен  и  с  образуване  на  антиматерия,  каква  е  силата  (енергията)  която  ги  разделя  и  по  този  начин ги  предпазва  от  унищожение  (анхилиране - превръщане  в  мезони)
      4 - Как  може  живот  от  няколко  различни  свята  да  е  гинетично  съвместим?  Само  по-малко  от  процент  и  вече  са  несъвместими!

За съжаление, хората искат да са духовни веднага, на момента без дори да се запитат дали това е възможно и с какво те са го заслужили.
Всеки търси лесното. Мисли, че има някъде вълшебната пръчица  ...и .... опа, те са вече високодуховни. Или всеки представя акашевите записи във вид на нещо като контакт – бръкнеш с двата пръста вътре, затресеш се и вече цялата информация от акашевите записи е твоя и ти си вече нещо като син божи или управител на вселената. ...
 НО САМО САМОСТОЯТЕЛНОТО МИСЛЕНЕ ЩЕ НИ НАПРАВИ СВОБОДНИ. А ЗА ДА МИСЛИШ САМОСТОЯТЕЛНО, ТРЯБВА ДА ПОЛОЖИШ ТРУД И ДА НАУЧИШ ОСНОВИТЕ НА ЗНАНИЕТО, ЗА ДА ПРОДЪЛЖИШ САМ.

      Акаша  е  достъпен  за  вски,  а  не  само  за  богоизбрани!  Имах  един  случай  с  човек  тук  от  форума  с  който  отидохме  до  вратата,  но  не  бе  готов  да  я  премине,  просто  се  изплаши.  Информацията  от  акаша  се  дава  само  толкова  колкото  можеш  да  понесеш  и  осмислиш,  тоест  количеството  и  качеството  зависят  от  вибрацианното  ниво  на  душата  ти  и  обема  на  използван  интелект!  
     За  да  ме  убедиш,  че  притежаваш  самостоятелно  мислене,  кажи  ми  с  какво  не  си  съгласен  в  теорията  на  Левашов?  
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #64 -: Март 01, 2011, 14:34:10 pm »
Цитат
Формираш ли трета ментална сфера, освобождаваш се от плена на планетата и излизаш на космическо ниво. Освобождаваш се от действието на блокиращия генератор, който са сложили предците ни след катастрофа, която е била по вината на племето Анти(от Атлантида), които са имали големи способности, след като са се преместили в земите си (района на Бермудския триъгълник), червените племена са ги смятали за богове, антите са използвали ядрено оръжие и силите на стихиите, за да завладеят света.

Искаш да кажеш, че трябва да се освободим от племето "Анти" от Атлантида , за да излезем на космическо ниво  :)


За да излезем на космическото ниво на еволюцията, първо, трябва да изградим шестте тела, освен материалното. Душата може вече да има набор от тела, изградени в предишното прераждане, но тя харчи потенциала си, за да слезе от нивото, което обитава, до физическото ниво, а след това за формирането на тялото от зиготата клетка. (защото при деленето на клетка се получават две абсолютно идентични клетки, Душата е тази, която прави проекция на клетките си от другите си тела върху зиготото и ... в нея се появяват различни ферменти). Затова между душата и тялото съществува бариера, която изчезва, ако се изградят недостигащи тела между физическото тяло и душата(същността), тогава човекът може да спомни миналите си прераждания. В сегашно време това е рядкост. След като са изградени 7-те тела, човекът излиза от плена на нееднородността на пространството, в която е била формирана нашата планета, тогава тя може да се обикаля из космоса. Но за да навлезе човек в пространствата-вселени, изградени от по-малко първични материи е по-лесно, но е по-трудно в пространства вселени, изградени от по-вече първични материи. Левашов не дава цялото знание, защото е опасно, ако неподготвеният човек ще се докопа до знанието. Той дава основите, а за останалото  - трябва сам да стигнеш до това, как и какво. Така постъпват хората от цивилизациите, тръгнали по пътя на Светлината. (това е както, например, да знаеш как се кара кола само на теория или теория плюс практика, която вече е твое достижение). Той казва, че за да обикаляш в другите пространства вселени, изградени от другите първични материи трябва сам да ги създадеш от първичните материи, от които са тези пространства-вселени. Аз мислех върху това, стигнах до едно заключение, че трябва да се направи проекцията на тялото, а след това да я запълниш с първичните материи плюс материи образуващи тази вселена. Така както ги формираме в нашата вселена, само че в обратен ред от седмото към първото, само че в случая ще бъде от осмото към първото. И тогава ти можеш дори да се уплътниш на планетата от другата Вселена, състояща, да кажем, от 8 първични материи. А стигането до там е лесно, задаваш координати, с мисълта, ако имаш силата на мисълта, свиваш пространството, но трябва да имаш потенциал да се върнеш и добра защитна обвивка от космичните паразити. Левашов пише, че той е забелязал, че когато душата излиза от физическото тяло, тя има предел на придвижването из космоса, т.к. нишката може да се скъса, а и душата не може да се зарежда, трябва да е едно с физич. тяло, затова той е измислил начин как да си в тялото си и да си някъде. Аз, имайки теорията му, мислих над това. Явно пропуснах всички еволюционни прозорци, в този живот не са успели да ми се отворят, както на Митко, но стигнах до извода, че можеш точно по този начин да се преместваш из космоса,  като надграждаш телата на Същността, вплитайки в тях недостигащите материи, тези тела са за теб стават като очи и уши на тези нива. Само че той казва, че не всички клетки правят проекции до нива по-високи от астралното, а само мозъчните, затова и при индийските учения казват, че след като изградиш шестте си тела се сливаш с нирвана, защото до там си стигаш вече почти като едноклетъчно животно, погледнал какво има там, надникна и до там. А явно има начин, защото той го откри, как да стигнеш на другите нива с всичките си клетки. Знам едно - мозъчните клетки най-изкривяват пространството, но от тук нататък не ми стигат знания по анатомия, явно пропуснах този урок. Трябва ми време, за да потърся принципиална разлика между клетките.
Е, това са моите мисли и не само.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #65 -: Март 01, 2011, 14:44:33 pm »
      Акаша  е  достъпен  за  вски,  а  не  само  за  богоизбрани!  Имах  един  случай  с  човек  тук  от  форума  с  който  отидохме  до  вратата,  но  не  бе  готов  да  я  премине,  просто  се  изплаши.  Информацията  от  акаша  се  дава  само  толкова  колкото  можеш  да  понесеш  и  осмислиш,  тоест  количеството  и  качеството  зависят  от  вибрацианното  ниво  на  душата  ти  и  обема  на  използван  интелект!  
     За  да  ме  убедиш,  че  притежаваш  самостоятелно  мислене,  кажи  ми  с  какво  не  си  съгласен  в  теорията  на  Левашов?  

До каква врата? Просто трябва да внимаваш, защото на другите нива на планетата действат съвсем други закони. Има и планетарни и космични паразити, които се хранят с потенциала на тялото на хората. Ако защитната обвивка ти е слаба, или паразитът е много силен, можеш да станеш негова храна. Много често, хората, умрели на сън са станали храна за паразити. И съществата там не се бият с пушки, нито с бухалки и мечове. Те могат да създават холограми, а могат да ти кажат, че те зареждат, а сами да събират потенциала ти. Те са се научили част от потенциала да пращат в центъра на удоволствието на мозъка и жертвата изживява радост, а в същото време е изсмуквана. Плюс астралните същества много добре виждат, когато човекът е профан за нивото, на което е излязъл. Това се вижда по структурите на Същността на човека, при изграждане на допълнителните структури се променя и космичното име на човека – автоматично. Същностите го виждат. Ако даден човек е силен, те не го закачат, а ако е като сляпо коте – опасно е. Почват да лъжат, да се представят за това, което ти искаш де видиш.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #66 -: Март 01, 2011, 15:23:49 pm »
А сега ми кажете уважаема konstantin2007, Вие Вашите знания сте придобили с раждането си, направо без да сте чели нищичко в тоя своя живот??? Ако е така, споделете.
 
       Това,  Любо,  е  напълно  възможно, да  придобиеш  знания  и  без  да  четеш  книжки?  Огромна част  от  знанията  ми  са  придобити  по  емпиричен  път.  Но  аз  да  продължа  да  питам:
       1 - Откъде  Левашов  черпи  знанията  си?  
       2 - Добре  обясняваш  произхода  на  материята  (не  казвам,  че  си  прав),  но  ние  не  сме  само  материя  наали?
       3 - Когато  се  образува  материята,  процеса  е  съпроводен  и  с  образуване  на  антиматерия,  каква  е  силата  (енергията)  която  ги  разделя  и  по  този  начин ги  предпазва  от  унищожение  (анхилиране - превръщане  в  мезони)
      4 - Как  може  живот  от  няколко  различни  свята  да  е  гинетично  съвместим?  Само  по-малко  от  процент  и  вече  са  несъвместими!

 

Отговорите на въпросите ти, като повтарям, че това е според мен:
1- от практика и официални документи (виж книга "Огледалото на душата ми" и , например, видеозапис от срещата в дома на Преса, Левашов там се е срещал със журналистите и е донесъл оригинални документи, Британска енциклопедия , издадена през 1771г., а също така карти - Пресс-конференция «Великое прошлое – Великое будущее», Москва, 20 октября 2009 года http://www.levashov.info/video-4.html;
2. - ние сме само материя, само че изградените от материята тела на всяко ниво имат различни качества. Вселените се състоят от пространство и потоци от материи, които биват съвсем различни, виж книгата "Същност и Разум", "Нееднородна Вселена", а също и в нета има вече много информация за изследванията на учените - "тъмната материя", анизотропност на Вселената, открита с телескоп Хъбъл и т.н.;
3. За матричните пространства - за материя и антиматерия и взаимното им преплитане - виж книгата "Последно обръщение към човечеството". Четох я, беше втората ми книга след "Същност и разум", стигнах до формирането на суперпространство от 2-рия порядък и главата ми даде заето, отложих я. Това е първата ми книга, която не дочетох до край.
4. И става наистина не съвместим. Само, че ако имаш предвид бялата и черната раси, то те са съвместими, само че когато хората от тези две раси правят потомство - при потомството се наблюдава ефект, който Левашов, нарича "еволюционен перекос", на български това е по-скоро дисбаланс. Когато се обединяват гени, на стара и млада раса. При потомство от бял мъж и черна жена - се борят два силни гена, често това е неуравновесен човек, притежаващ много знания или по-точно големи възможности лесно да придобие знания. Това е когато не изграждаш всичките неврони отново, а си освежаващ нещо, което вече имаш и вече градиш от определено ниво. По мое мнение, като наблюдавам децата ми и други хора, млада душа е тази, на която и се налага много да учи, а старата има дарби - кой в електроника, кой в литература и т.н.

Така че на планетата ни са събрани генетично съвместими раси, само че с различно еволюционно число ( условно - млади, средни, стари). Това се е случило поради "Великаата Асса" съгласно Славяно-Арийските веди, на наш съвременен език - война в Космоса.

 


Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #67 -: Март 01, 2011, 16:06:17 pm »
Цитат
Така че на планетата ни са събрани генетично съвместими раси, само че с различно еволюционно число ( условно - млади, средни, стари). Това се е случило поради "Великаата Асса" съгласно Славяно-Арийските веди, на наш съвременен език - война в Космоса.


Добре де обясни ми сега каква е разликата между "Славяно - арийските веди" и самите "Веди", отнасящи се до индийските хронологии?

Също какво общо има племето "анти" от Атлантида със "Славяно-Арийските Веди", както и с "Индийските Веди"?

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #68 -: Март 01, 2011, 16:32:49 pm »

Понеже говориш за "неандерталци", унищожени с ГМО  ти давам снимка(по-отдолу) на неандреталец възстановена от учени( следващи, законите на физиката и на химията и прилагащи ги в изследователската си дейност.)и ще те попитам кой е този, който е успял с генетичните си експерименти да преобразува "неандерталеца" в съвременен човек, а също и кой е този който се опитва да превърне "съвременния човек" в неандреталец"
 Хубаво ще е да отсееш статиите на  Лавашов, Дарвин и там всичките книги за рейки майстори,и духовни водачи, където си прочел и споделиш твои заключения до които ти сам си достигнал, относно човешката еволюция  :)
 
Извинявай, както вече казах, не стигнах до акашевите записи, създавам нейроните в мозъка си, като чета книги, изучавам процесите, мисля, разсъждавам над вече получената информация. Не ми се отвориха еволюционните прозорци, изпуснах влака.
За това, мога да разсъждавам, изхождайки от това, което прочетох и което преживях ( житейски опит ), винаги препроверявам всичко през търсачката в нета, а и експериментатор съм. Така си формирах следната картинка, която, вероятно, подлежи на доработка: Има логика в теорията на Дарвин. На нашата планета отначало се е развивало вс. съгласно тази теория. Появили са се съзнателни същества. Това е дизанопитек, неандерталец, в морето - делфини - те общуват по телепатичен начин , а ултразвук използват за навигация, от животните - още са слонове. Някога преди n-хиляди години - да кажем преди 650х. год. са се появили гиперборейци - заселници от другите планети. Те са спасили Земята ни от катастрофа. Левашов каза, че при белите цивилизации съществува споразумение за ненамеса в чуждата еволюция, особено, когато цивилизацията е на по-ниско ниво на еволюцията. Но ако си спасил определена планета и цивилизация от неминуема гибел, имаш право да внесеш корекции. Затова хората от Даария са получили това право, още и са премахнали с генетична корекция по-агресивните съзнателни видове - динозаврите и неандерталците. Левашов даваше информация, че още в средните века в Европа е имало змееви по пещерите. Имаше статия в нета, аз я четох. Мога да я потърся. Между другото в Раздел "Отговори" на въпросите на читателите може да се потърси подобна информация. Интересна информация и снимки има и в раздел “Кунсткамера”.
Сега Левашов е получил право да внесе корекции - даването на информация в готов вид е вид корекция, защото е помогнал за не навлизането на планетата хикс в областа на слънчевата система, колкото и налудничаво това звучи.

Последно за днес - бялата раса има способности, още не разкрити, защото ние сме генетичен експеримент. Когато можеш нещо, искаш да постигнеш още повече. Нашите предци са летели на вайтмани и вайтмари на разстояния примерно 100 светлинни години (ра-стояние – или стояние от Ра, от слънцето). На кратки разстояния корабът се е управлявал един пилот със силата на мисълта си - аз разбрах така, че на принципа - изчезваш на това материално ниво и се появяваш на друго , а на големите разстояния - може до шест пилота, само че е важна синхронност, в противен случай - анихилация на веществото. Казват, че Тунгуски метеорит не е бил метеорит, а анихилация на косм. кораб.
Затова предците ни са решили да съберат най-добрите хора от различни планети. На всяка планета при хората се развиват едни качества по-добре от другите. Решават да ги съберат на една по-отдалечена планета в нашата галактика. Очакване като резултат: При обединяване на качествата да се получат хора с нови по-добри качества.
 Тъмните сили са разбрали за експеримента преди 100 х. години. Тогава падна луна Леля. Сегашната луна се е казвала Месец. Това название сега има само в приказките и предания.
Заради това, че Тъмните се надяват чрез нашата генетика да се докопат до нови знания и новите качества, ни е спасило ние да не последваме планетата Дея от нашата слънчева система, която е била разрушена - орбитите на астероидите в слънчевата ни система се пресичат в една точка, където преди е била планетата Дея.

А славяно-арийските веди - давам ви линк за Сантии на Даките http://radosvet.net/slav/vedi/6928-santii-dakov.html

А за източните Веди - нашите предци са ги дали на индийците веди. Да ведаш означава - изморих се, затова пак ще дам цитат: "Предците ни са наричали с думата Бог хора, които са достигнали високо ниво на еволюционното развитие, достигнали са Просветлението със Знанието и поради това са станали Творци. Днес, наложеното ни значение на думата Бог няма нищо общо с реалността. Същото нещо се е случило и с думата Вяра. Първоначално, тази дума не е имала никакво отношение към религията, към безропотното приемане на какви ли не догми. Думата Вяра е означавала да ВЕдаш РА – Просветлението със Знанието - придобиване на Знанията на боговете ...
(Бележка на преводача: Под думата ВЕдам авторът има предвид древния й смисъл – когато човекът не само знае нещо, но и осмисля, и разбира това, което знае – виж определението от главната страница на сайта. А думата РА – означава светлина, просветление. Така предците ни във всяка дума са влагали дълбок смисъл, който се е разкривал като разчлениш думата на отворените срички (срички, завършващи с гласна буква) и я прочетеш сричково отзад напред.) "
А и давах вече информацията за махатми и седемте бели учители, виж по-горе.

Последно за формирането на нашия древнославянски език и как от него са се появили другите езици знам от трудовете на Платон Лукашевич. “Платон Лукашевич еще в 19 веке совершил уникальное открытие за что его имя было тщательно стерто из памяти народа а его книги изъяты и спрятаны в закрытых хранилищах.” - http://blog.i.ua/community/1461/312499/
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87,_%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BD_%D0%90%D0%BA%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
 Така и разбирам аз, че Левашов не лъже. Защото, например, изучавах трудовете на Лукашевич и др. Мога ли сега да спомня всичко.
"Сказ о ясном соколе" четох с атлас по астрономия в ръцете - забалежки нямама, всичко съвпада.

Със здраве!
От мен за днес толкова.
Честита баба Марта.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #69 -: Март 01, 2011, 16:41:26 pm »
Цитат
Така че на планетата ни са събрани генетично съвместими раси, само че с различно еволюционно число ( условно - млади, средни, стари). Това се е случило поради "Великаата Асса" съгласно Славяно-Арийските веди, на наш съвременен език - война в Космоса.


Добре де обясни ми сега каква е разликата между "Славяно - арийските веди" и самите "Веди", отнасящи се до индийските хронологии?

Също какво общо има племето "анти" от Атлантида със "Славяно-Арийските Веди", както и с "Индийските Веди"?

Писах вече, вчера или оня ден. Виж форума или глава 6 от "Огледалото на душата ми", том 2.
Между другото БУДА - е да събуждаш, ВЕДИ е да ВЕДАШ, т.е. да разбираш това, което знаеш, САНСКРИТ - е сам по себе си скрит език, т.е. таен език. Само че той е мъртъв език за индийците, таен е за тях, а не е за нас, още повече не е за руснаците. В СИБИР все още говорят на чист санскрит. Жена ми не ми повярва, а в службата й се е появил един индиец, който веднага се е записал на курсовете по руски език. И ЗАЩО? - А ЗАЩОТО, КАКТО КАЗВА ТОЙ ДРЕВНИТЕ ИНДИЙСКИ ЗНАНИЯ СА БИЛИ ЗАПИСАНИ НА САНСКРИТ, КОЙТО МНОГО ПРИЛИЧА НА РУСКИ ЕЗИК, МАЛКО ПО-ОТДАЛЕЧЕНО - НА бЪЛГАРСКИ.
Изморих се. Днес съм на купон. Лека вечер на всички.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #70 -: Март 01, 2011, 19:37:07 pm »
     Интересно,  но  много  сложно,  а  нещата  са  много  простички.  Любо,  аз  доста  отдавна  съм  минал  през  вратата  и  информациите  (знанията)  която  имам  са  повечето  от  оттатъка  вратата,  но  това  е  извън  темата.  
     Първо,  се  овладяват  някалко  подготвителни  упражнения  (около  6  месеца),  до  ниво  да  се  изчисти   умът  от  мисли  и  грубо  да  овладееш  чи  енергията  си!  Второ - Да  си  толкова  самостоятелен  и  смел,  че  да  преминеш  през  вратата  от  светлина,  не  се  страхувайте!    
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния но&#
« Отговор #71 -: Март 02, 2011, 09:28:46 am »
  Митко, ти вече няколко пъти спомена за тази врата от светлина. От думите ти, разбирам, че се отделяш от тялото си и минаваш през вратата. Сподели, каква е тази врата и какви знания придобиваш оттатък?
Явно, ти имаш достатъчно потенциал да го направиш. Аз преди също се опитвах да практикувам отделянето от тялото, слушах дискове с господарите на кармата. Но после се случеха едни трагични неща и не ми беше до това.
« Последна редакция: Март 02, 2011, 14:23:31 pm от Mirotvorec »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:За духовността и църквата като "нейния но&#
« Отговор #72 -: Март 02, 2011, 11:45:49 am »
       Отделянето  на  астралното  тяло  и  пътуването  из  астрала  е  игра  за  начинаещи!  През  вратата  от  светлина  преминава  временният  АЗ  и  заедно  с  постоянният  АЗ  пътуват  до  дома, не  съм  сигурен  дали  двата АЗа  не  се  сливат  в  едно,  аз  осъзнавам  само  временният  АЗ!  Истински  знания  можеш  да  почерпиш  само  от  извора,  тоест  от  духовните  си  водачи. 
      На  входа  винаги  те  чака  задължително  духовна  личност,  преминавайки  през  вратата  и  когато  се  отърсиш  от  шока  се  запознаваш  с  духовните си  водачи,  тях,  лююбо,  можеш  да  ги  питаш  за  всичко  което  те  интересува,  вклучително  и  дали  ти  изневерява  жената,  е  не  всички  отговори  ще  ти  харесат,  но  това  тях  не  ги  интересува.
      Сега  за  енергиините  паразити  аз  ги  наричам  тъжните  или  недохранените,  наистина  те  се  хранят  с  енергия,  но  забележи  само  с  отрицателна,  и  имат  отношение  към  временният  АЗ,  постоянният  АЗ  е  недосегаем  за  тях.
     Извинявай,  но  аз  съм  зле  с  обясненията,  по-лесно  ми  е  да  го  правя!   
« Последна редакция: Март 02, 2011, 14:23:57 pm от Mirotvorec »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:За духовността и църквата като "нейния носител"
« Отговор #73 -: Март 02, 2011, 11:58:37 am »
Явно ти си манерил начин да го правиш точно както го описва Левашов, аз един път само срещах описание на подобно нещо - в книгата "Феномени".
А ти как си сигурен, че това са Духовни водачи?

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:За духовността и църквата като "нейния но&#
« Отговор #74 -: Март 02, 2011, 12:44:31 pm »
       О,  много  е  лесно  да се  провери  кой,  кой  е.  Духовните  наставници  винаги  и  във  всички  случаи  зачитат  правото  ти  на  свободна  воля  (правото  ти  на  избор),  винаги!!!!!!!!!!  Когато се  налага  да  вземеш  искано  от  тях  решение  те  променят  така  реалноста  около  теб,  че  ТИ  да  вземеш  определеното  от  тях  решение!  Никога  не  се  гневят  на  издънките  ти!  Израза - Направи  това! -  при  тях  не  съществува!  Никога  не  искат  нещо - само  дават,  но  не  това  което  искаш,  а  това  което  ти  трябва  и  съгласно  първоначално  (преди  раждането)  изразената  ти  свободна  воля!!
« Последна редакция: Март 02, 2011, 14:25:05 pm от Mirotvorec »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
42179 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
1 Отговора
11037 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
15627 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
8552 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer
4 Отговора
10330 Прегледи
Последна публикация Октомври 04, 2010, 21:53:13 pm
от Unlock_the_Light

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27