Автор Тема: Сценарият - България  (Прочетена 49431 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Сценарият - България
« Отговор #45 -: Януари 12, 2011, 23:45:56 pm »
А специално за Еленко ще ти кажа, че е абсолютен шарлатанин. Показа ми лично негови творения, като снимките на аура примерно. Човека си няма на представа какви глупости говори, просто не знае какво говори и за рептилите се отнася. Рептилите са реално съществуващи ама питайте дали ги е виждал и ако ги е виждал как ги е видял, с какво ги е видял и изобщо от къде знае това, което твърди че знае за тях. Абсолютен шарлатанин е.
Това се опитвам да ти покажа и аз. Твоите аргументи с нищо не превъзхождат неговите по качество.

А иначе всички сме чели легендите за комунистите. Как от нямане какво да правят решили да взривят една църква и да избият невинните офицери. Как като дошла Червената армия през 44-а се надпреварвали с нея кой повече момичета ще изнасили. Как след това избили 350 000 човека все заслужила интелигенция. Как хвърляли труповете на прасетата и на партийните събрания са замезвали с панирани човешки мозъци. Та колко ли му е на такива да ръкводят с желязна ръка някаква си мафиотска мрежа? Да, ама не - колко от това е вярно и колко е плява? Ако има дезинформации, кой ги пуска? Ако част от това не е вярно, каква е действителната истина - примерно какъв е броя на жертвите и с какви мотиви са убити? Ей такива неща трябва да говориш, иначе изпадаш в тъпо положение да разказваш приказки за дракони и тем подобни. И не само ти, но и всеки друг тръгнал по този път.
« Последна редакция: Януари 12, 2011, 23:52:18 pm от otnesen »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Сценарият - България
« Отговор #46 -: Януари 13, 2011, 10:06:14 am »
След като проектът Герб много бързо се изчерпа, а АБВ беше мъртво роден, кукловодите  са решили най-накрая след 20г да обновят инвентара. Явно в зародиш е нов проект, братята масони подготвят нещо ново, по-различно.  Докато за проекта Атака се използваха патриотите националисти като мотор за пропаганда, сега са се спряли на конспираторите. 
Аре у лево бе  >:(

Неактивен Alexiev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Сценарият - България
« Отговор #47 -: Януари 13, 2011, 18:01:55 pm »
Трябва да се развие духовността иначе оправия няма.

Неактивен hobbs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 121
Re:Сценарият - България
« Отговор #48 -: Януари 16, 2011, 00:40:43 am »
Rosenkreuz кога ще качиш иконата ?

Неактивен Alexiev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Сценарият - България
« Отговор #49 -: Януари 20, 2011, 06:29:14 am »
Каква икона?

Неактивен hobbs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 121
Re:Сценарият - България
« Отговор #50 -: Януари 23, 2011, 19:27:56 pm »
икона с масонски знак   @---

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Сценарият - България
« Отговор #51 -: Януари 23, 2011, 20:06:28 pm »
Otnesen, вече съм абсолютно сигурен, че си кадър на дс. А че си от червената чета на трипера си личи от километри. Няма да се учудя, ако твоя дядо е физическият убиец на моя дядо. Или някой от поръчителите. Просто не е нормално толкова ревностно да защитаваш убийци и строят който наложиха с кръв. И моля те, спри да злословиш по адрес на Еленко. Вече ставаш досаден.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Сценарият - България
« Отговор #52 -: Януари 24, 2011, 08:04:56 am »


А иначе всички сме чели легендите за комунистите. Как от нямане какво да правят решили да взривят една църква и да избият невинните офицери.

Колеги,четох някъде че английското разузнаване е знаело за атентата в църквата Света Неделя. По свои канали то е предупредило царя да закъснее, за да не стане жертва на атентата. Това пък ме кара да мисля че идеята за този атентат е внушена на нашите изпълнители от външни сили.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Сценарият - България
« Отговор #53 -: Януари 24, 2011, 10:06:18 am »
На комунистите много им се иска хората да забравят какви са ги вършели, но уви родовата памет не може да се затрие. И моя пра-дядо са го смилали от бой докато не си даде имането на комунистите.
А техните отрочета сега ще се мандахерцат по форуми и ще ми се правят на стратези.
Жалкото в тяхната ситуация и което те не го осъзнават е, че те като наследници на онези изверги, са наследили тяхната карма и те ще я изплащат. А най-страшното за тях е, че тези от които трябва да поискат прошка отдавна ги няма...
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 10:07:38 am от xnet_user »

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Сценарият - България
« Отговор #54 -: Януари 25, 2011, 00:44:51 am »
Айде да пусна и моите 5 цента… за мат’риала
 ;)

С болка на сърцето трябва за кой ли път да установя, че средно статистичният българин е (мисловно) доста дребно кариран човек. Не го упреквам, защото кризата и липсата му на опит в една пазарна икономическа ситуация са блокирали, и постепенно калцирали мозъка му до краен предел, като вместо да мисли, дава заето… и преповтаря прочетени в пресата мнения, като свои.

Та сега да продължа с мислите ми на глас.

Чета доводите на перманентно изнасяни от вестниците Галерия и Гласове срещу Бойко Борисов* материали (“скандали”) и акъла не ми побира, как е възможно хората да им се вързват, та дори и да изпадат в истерично опиянение от задоволството, че с нещо  и те са наясно. Наясно са с нищо или по-точно наясно са, че все по-малко имат в чинията на вечеря… и това ги кара да търсят на мига виновен. Горе-долу, както търсят и на мига месия, който да ги оправи… Абе всичко на мига… Да де, ама на мига,  само дърво се яде…

Например чета, че Бойко закрилял Мишо Бирата, заради “колосалния” кредит от 2 милиона лева, които Мишо бил взел от СиБанк, като срещу това заложил фабриката си. Ами какво да ви кажа?!?

Първо, 2 мил. лева са пари за семки за министър председател в България. Само личното му обогатяване, ако се съгласи на определени действия в енергетиката, биха му донесли стотици милиони евра, чиста комисионна. Разбрахте ли българи??? Комисионите са в стотици милиони!!! Колко мислите, че е получило юпито, което по време на управлението на НДСВ прехвърли външният дълг? Точно не мога да кажа, защото никой не е споделил с мен, ама нормалната, законна комисионна е 8% от сделката…, а не 6-те апартамента на ЦЦ, нали разбрахте…

В заключение само ще кажа: “българино, когато се говори за бизнес с (от) политика, спри да мислиш и мериш с твоя битов аршин, защото всичко което сравняваш с тебе самия и твоето най-близко обкръжение, е грешно”.

Предполагам, че 90% от четящите тази ми бележка, ще я подминат високомерно, защото това, което веднъж са приели за вярно, трудно биха го ревизирали и сами пред себе си признали, че до сега хал-хабер представа за нищо не са имали, а са били манипулирани от масмедиите, бетер полезни идиоти, ама айде. Акъл с фуния, не се налива!

Все пак, кой разбрал, разбрал, другите да му теглят хомота, защото и друго не заслужават, като са толкова “интелигентни”…

.

*) Не съм му фен, ама в момента друго по-свястно на политическия пазар у нас няма, след като сините лидери успяха да отвратят масовия син електорат, ама и дума не дават да се издума,  да освободят на млади, нови и необременени с кражби и интриги личности,  ръководните постове.



http://www.viennainvest.com/?p=2662

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Сценарият - България
« Отговор #55 -: Януари 25, 2011, 10:17:24 am »
Темата за идола Бойко е заключена, тук ли трябва да се намести...

"Точно не мога да кажа, защото никой не е споделил с мен, ама нормалната, законна комисионна е 8% от сделката…"
Това е смешно, не го ли разбираш. Тези облигации не са картофи които продаваш на тезгяха и взимаш законова комисонна като прекупвач. Друга му беше далаверата на Миленчо...

"Не съм му фен, ама в момента друго по-свястно на политическия пазар у нас няма"
А това е робско мислене, прочети си заключението отнася се и за теб. И за да се върнем в темата, благодарение именно на този начин на мислене, сценарият за България не се променя...

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Сценарият - България
« Отговор #56 -: Януари 25, 2011, 23:30:43 pm »
Айде да пусна и моите 5 цента… за мат’риала
 ;)

С болка на сърцето трябва за кой ли път да установя, че средно статистичният българин е (мисловно) доста дребно кариран човек. Не го упреквам, защото кризата и липсата му на опит в една пазарна икономическа ситуация са блокирали, и постепенно калцирали мозъка му до краен предел, като вместо да мисли, дава заето… и преповтаря прочетени в пресата мнения, като свои.

Та сега да продължа с мислите ми на глас.

Чета доводите на перманентно изнасяни от вестниците Галерия и Гласове срещу Бойко Борисов* материали (“скандали”) и акъла не ми побира, как е възможно хората да им се вързват, та дори и да изпадат в истерично опиянение от задоволството, че с нещо  и те са наясно. Наясно са с нищо или по-точно наясно са, че все по-малко имат в чинията на вечеря… и това ги кара да търсят на мига виновен. Горе-долу, както търсят и на мига месия, който да ги оправи… Абе всичко на мига… Да де, ама на мига,  само дърво се яде…

Например чета, че Бойко закрилял Мишо Бирата, заради “колосалния” кредит от 2 милиона лева, които Мишо бил взел от СиБанк, като срещу това заложил фабриката си. Ами какво да ви кажа?!?

Първо, 2 мил. лева са пари за семки за министър председател в България. Само личното му обогатяване, ако се съгласи на определени действия в енергетиката, биха му донесли стотици милиони евра, чиста комисионна. Разбрахте ли българи??? Комисионите са в стотици милиони!!! Колко мислите, че е получило юпито, което по време на управлението на НДСВ прехвърли външният дълг? Точно не мога да кажа, защото никой не е споделил с мен, ама нормалната, законна комисионна е 8% от сделката…, а не 6-те апартамента на ЦЦ, нали разбрахте…

В заключение само ще кажа: “българино, когато се говори за бизнес с (от) политика, спри да мислиш и мериш с твоя битов аршин, защото всичко което сравняваш с тебе самия и твоето най-близко обкръжение, е грешно”.

Предполагам, че 90% от четящите тази ми бележка, ще я подминат високомерно, защото това, което веднъж са приели за вярно, трудно биха го ревизирали и сами пред себе си признали, че до сега хал-хабер представа за нищо не са имали, а са били манипулирани от масмедиите, бетер полезни идиоти, ама айде. Акъл с фуния, не се налива!

Все пак, кой разбрал, разбрал, другите да му теглят хомота, защото и друго не заслужават, като са толкова “интелигентни”…

.

*) Не съм му фен, ама в момента друго по-свястно на политическия пазар у нас няма, след като сините лидери успяха да отвратят масовия син електорат, ама и дума не дават да се издума,  да освободят на млади, нови и необременени с кражби и интриги личности,  ръководните постове.



http://www.viennainvest.com/?p=2662

Аз обаче подкрепям това мнение. Българина има нужда от тотално нов мантелитет. Нов морал, нови правила, нов начин на мислене, има нужда от ново Възраждане на всяко ниво в България. От личен опит го знам и от страни много лесно се вижда, направо е фрапиращо. С кацането в София въздуха лъха агресия и самогъзие!

Нашия проблем като нация е, че не искаме да проумеем, че сме отговорни за средата, в която живеем. Гледаме у на комшията канчето и ако комшията е малко по-напреднал от нас, в место да се опитаме да го настигнем и задминем ние го влечем назад..... Това докато не се промени няма да има силна Българска държава.

Цялата тая дандания я има и в бизнеса. Българския бизнес има много да се учи все още, от опит го казвам, защото с това се занимавам и аз.

Развитието на държавата ни за съжаление зависи прекалено много от комисионните.....така че Народа решава и пак опряхме до същото - To be or not to be

Вие винете масоните после. Масоните са проспериращи хора, защото са заложили на идеала СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА, разберете го. Приложимо е на всяко ниво, но просто селяндурщината и високо развитата чалго-кръчмарска култура са се впили дълбоко в съзнанието на Българина и го държат като роб! Ако всеки Българин се грижеше за благото на съседа си, като чрез това осигури своето собствено благо нямаше да стоят нещата по този начин гарантирам ви го. В масонството е така, за това и голяма част от масоните са проспериращи хора. Как да дадеш в ръцете на Генчо от Котел, който е свикнал да си пие ракията и да се ядосва понеже ЦСКА победили Левски нещо, което да му помогне да просперира? Когато се опиташ да му го дадеш Генчо ще ти каже ***абе ни ма занимаай с глупости***, ще седи, ще си пие ракията и само ще се оплаква. Тази е реалността за наше голямо съжаление.

« Последна редакция: Януари 25, 2011, 23:36:35 pm от Rosenkreuz »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Сценарият - България
« Отговор #57 -: Януари 26, 2011, 08:57:34 am »
Не мога да отрека, че има много важни и верни неща в твоя анализ, но то е като пълнеж в сандвича.
Във всяка една пирамидална структура на управление, съединението е привидно и се крепи на желанието за власт и надмощие. Ако не бяхте заграбили богатството на хората чрез кръстоносни походи и войни, едва ли щяхте да имате това влияние.  Вие е ли ще въвеждате новия морал ?! Наглост и безочие!


Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Сценарият - България
« Отговор #58 -: Януари 31, 2011, 16:22:35 pm »
За 48% от първолаците българският не е майчин

"Днес имаме 48% от деца, чийто майчин език не е български, а догодина ще бъдат малко повече. Затова е важно да акцентираме, че всички сме български граждани, но в обединена Европа", посочи министърът на образованието Сергей Игнатов.

Данните бяха изнесени на конференцията "Социализация на българското културно-историческо наследство".

Той отбеляза, че още в предучилищната възраст децата се учат да разпознават битовата среда, нормите на поведение – според своята етническа принадлежност, да назовават лични, официални и национални празници, местните обичаи и традиции.

"България е член на ЕС и затова трябва да се положат изключително много усилия за укрепване на националното самосъзнание на живеещите в страната – като български граждани", посочи министър Игнатов.

По думите му другият много голям проблем е, че културно-историческото наследство сега се изучава в училищата, в университетите, но все още не носи тази очакваната добавена стойност.

"Затова културно-историческото наследство трябва да стане част от националната инфраструктура и да се свърже с много други дейности, за да стане не само по-привлекателно, но и да бъде мощен инструмент", смята министърът.

Източник: http://www.dnes.bg/politika/2011/01/31/za-48-ot-pyrvolacite-bylgarskiiat-ne-e-maichin.110133

От думите му стана още ясно, че тазгодишните първолаци са около 50 хиляди. 24 хиляди от тях са от ромски и турски произход.
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 18:48:03 pm от deznam »
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Сценарият - България
« Отговор #59 -: Януари 31, 2011, 19:41:07 pm »
Няма нищо лошо в това, че са от ромски или турски произход, важното е както казва министъра да бъдат възпитавани като Българи. Трябва да се работи усилено тези хора да станат граждани на България, защото ако ли не, един ден ще стане страхотия.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27