Автор Тема: Не ви ли дразнят...?  (Прочетена 33668 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Не ви ли дразнят...?
« -: Януари 09, 2011, 11:46:31 am »
Не ви ли дразнят шепата хора, които имат "компетентно" мнение за почти всяка тема във всеки раздел? Обикновенно рядко поднасят някакви факти като предимно си пускат въображението на свобода.

Нещо много се разводни този форум. Като гледам темите отпреди няколко години и темите сега, разликата е убийствена.

Пускат се постоянно някакви тъпи теми с единствен факт който да ги подкрепя - сънят на някой който се чуди откъде да изкара пари. Вече за не знам си кой път чакаме "зелените човечета" на полянката пред Белият дом, но те не идват заради задръстването по космическите магистрали предполагам.
Гледаме и снимки с разни точки, запетаи и т.н., които ни се поднасят като 100% извънземни летателни апарати.


Имам чувството, че хората, които пускат подобни безсмислици живеят в света на Stargate, Star Trek, Terminator, Avatar... и т.н.

И бла-бла-бла... мога да пиша още, но няма смисъл. На никой не му се чете пост 15мин. в който се преповтаря едно и също. Поне аз не обичам да чета дълги постове.

Който ме разбрал - разбрал. Който не е разбрал, значи няма и да разбере какво искам да кажа.


И вие ли смятате, че форума се разводни? Липсват ли аргументи в изказването на хипотези? Разчита ли се повече на фантазията, за да се обясняват явленията?

Ако отгорите на тези въпроси са ДА, как да се справим с този проблем? Предложете съвет!

Неактивен borko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #1 -: Януари 09, 2011, 14:29:26 pm »
+1
Модераторите да отсяват "плявата"!

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #2 -: Януари 09, 2011, 15:19:27 pm »
Аз мисля че хората в този форум са  тотално зомбирани  и оглупени   от нещата които четат тук.Затова дайте си малко почивка от този форум той не ви дава истините а само ви оглупява, представяви  четиво на някакви неща които даже не са доказани.Повярвайте ми престанете да посещавате този форум поне за месец и ще видите че живота ще ви се подобри значително а съм го усетил  Опитайте и вие


Ще помоля админите да не ми трият поста защото това показва тяхното участие към плана на нечии елит за оглупяване на човечеството

Неактивен nettle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #3 -: Януари 09, 2011, 16:05:15 pm »
MindOrganizer, филми като Avatar, Star Trek, Star Gate и прочие мисля, че на достатъчно трезвомислещи хора би трябвало да въздействат точно в обратния смисъл на това което си написал.
Иначе да не съм off topic - да, абсолютно си прав. Все пак админите на сайта за сега държат фронта, макар че си изпускат нервите от време на време :)
In a Mirror, Darkly!

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #4 -: Януари 09, 2011, 16:11:20 pm »
Аз се дразня, би трябвало да си личи от отношението, което съм взел в такива теми. Гледам да се меся с някаква що-годе аргументирана позиция и да дърпам нещата в друга посока. Особено ако става дума за "посветени", които с "авторитета" си повлияват на колебаещите се в посока съмнителните теории, традиционо поддържани в определени части на форума от някои изявени форумни дейци. А тези теории пък се основават на някакви подозрителни аксиоми като "правилото на стоте маймуни", което колкото и да търсех, не видях някога някъде да е доказвано или пък "паметта на водата", която не е открита при прецизните изследвания на структурата със сепциална техника.

Rio

  • Гост
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #5 -: Януари 09, 2011, 16:44:47 pm »
Според мен "посветените" в тайните общества, които пишат тук, водят класацията по размиване и дезинформация.  ::)

Неактивен ceko26

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #6 -: Януари 10, 2011, 14:04:57 pm »
Смятам, че в спора и нестандартното мислене е истината , а не да препрочитаме информация и дезинформация и да я цитираме като аргумент. Когато Галилей е казвал, че земята е кръгла е било абсурдно дори за спор и веднага отхвърлено от учени.

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #7 -: Януари 10, 2011, 17:02:32 pm »
+1
Модераторите да отсяват "плявата"!

А не Ви ли дразни точно това!  :)
Модератор на форум за конспирации, езотерика и уфология да отсява "плевели", без той самият да си има елементарни знания в тези сфери.


Неактивен borko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #8 -: Януари 10, 2011, 22:16:02 pm »
Да , но все пак може да маха всичките самолети , фенери , хвърчила , птици , безумни изказвания на разни психопати  и други подобни  , гръмко означени като- "неопровержими доказателства".

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #9 -: Януари 11, 2011, 01:06:54 am »
Да, но точно там е проблемът, че всички теми, касаещи самолети, фенери и хвърчила запазват позициите си и не се трият, за сметка на други.

Какво ти говори това?  :)








Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #10 -: Януари 11, 2011, 12:21:07 pm »

Неактивен memory of a flower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #11 -: Януари 13, 2011, 19:48:17 pm »
това май е както с книгите:щом започна да чета и усетя как някоя ме "рита" в носа и се чувствам дискомфортно с нея я оставям... същото и с форумите:) щом ми е скучно и еднообразно не чета нататък...все едно да се дразним, че излизат  фанатични, измислени и написани от знаещи всичко хора книги ...ще продължат да си излизат и както отбелязва Клемънт Грийнбърг кичът паразитира там, където има високо изкуство :writer: с духовността е същото
<3

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #12 -: Януари 13, 2011, 22:18:47 pm »
Споко хора сега аз подготвям нещо със СОЛИДНИ доказателства и приложимо на практика.Може и да го пуснат за специално издание.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #13 -: Януари 14, 2011, 20:18:35 pm »
Аз вдигнах ръце от простотията във форума и от потребителите, които е описал Mind Organizer.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Не ви ли дразнят...?
« Отговор #14 -: Януари 14, 2011, 23:26:27 pm »
Някои искат по-малко намеса от страна на екипа който се грижи за форума,а други точно обратното.Явно няма угодия.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27