Автор Тема: Черна фигура с качулка ?!  (Прочетена 33838 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #15 -: Март 10, 2011, 15:56:24 pm »
Нямам никаква информация или полезен съвет в случая, но веднага ми изникна асоциация с Властелинът на пръстените и Черните ездачи. Просто споделям мисълта.
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен davidoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #16 -: Август 11, 2011, 00:00:34 am »
Как да започна.. напоследък започнах да виждам доста странни неща,въпреки че съм доста голям скептик и винаги съм намирал логично обяснение на случващото се,след като го преживях ,вече гледам с други очи на света. Всичко започна късно през нощта когато имаше гръмотевична буря, спя със котката и заради нея се събудих,погледнах,че цялата беше настръхнала с опулени очички ,застана до прозореца и сякаш очакваше нещо.. За да проверя какво "очаква" дръпнах щорите и това промени целия ми живот.. Видях , "създание" , "полтъргайст" не знам как да го опиша точно, тъмен силует с черна качулка и просто замръзнах на място, не можех дори да извикам,нито да мигна,такъв страх едва ли мога да преживея още веднъж..Както казах по-рано колкото и да мислех,не намерих логично обяснение на това което ми се случи, да бях сънен,но това беше прекалено реално,колкото и да исках да беше привидение , уви. Четох във някоя от другите теми , че може да се дължи на стрес, самовнушение и така нататък,но не е.. вече дори избягвам вечерта да отварям прозореца,въпреки жегата,но не искам отново да ми се случи.. Да не би да е някакво знамение ? И какво беше това "нещо" , някой ако има повече информация да сподели

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #17 -: Август 11, 2011, 19:32:38 pm »
Какво стана след като вида фигурата? Не се ли вгледа по-добре?
Soli Deo Gloria!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #18 -: Август 11, 2011, 21:28:05 pm »
Според мен тези които гледат (наблюдатели, watchers) просто "проучват нещата" така да се каже. Имам разкази от близки хора за същите неща и моят извод е, че наблюдават хора които не са "чак толкова зле задълбали в матрицата", така да го кажа, за да няма обидени :)
Наблюдават и може би търсят места за провокации, изкушения и методи за обработка, именно на хора които са "рискови" - имат по-голяма вероятност да се събудят.
Разбира се, искам да подчертая, че това са лични, не много задълбочени наблюдения и е възможно са да изцяло погрешни. А и много четкат егото, така че, не се впечатлявай :)
Пък и щом нищо не ти е направило въпросното същество, значи няма от какво да се страхуваш. А  това е най-важното - да нямаш страх.
Вече сам си се сблъскал с "паранормалното" (което е нещо напълно естествено), което може би е било именно с такава цел - предизвикана ситуация, която да поведе един "скептик" (както сам се описа) в пътя на незнайното (все още) за света.
Поздрави  :hi:

Неактивен davidoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #19 -: Август 11, 2011, 22:02:56 pm »
bogoizbrania колкото и да се опитвах да се вгледам в "лицето" , погледа все повече ми се затъмняваше.. "наблюдават хора които не са "чак толкова зле задълбали в матрицата"" , P.E.A.C.E. какво имаш в предвид

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #20 -: Август 11, 2011, 23:25:17 pm »
Много хора усещат чуждо присъствие, домашните любимци реагират на "празно пространство", ти и други хора виждат "тъмни фигури които наблюдават".
Може би гледат хора които не са изцяло погълнати от нормата/матрицата/общоприетото, за да разберат по какъв начин да им повлияят за техни цели и нужи. Защо - има два основни варианта в дуалния 3д свят. Или за добро или за лошо :)

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #21 -: Август 12, 2011, 09:32:40 am »
Един приятел преди време имаше подобно изживяване. Пак тъмна, висока фигура, като на човек, но без качулка и големи ярко червени очи. Не знам дали го е видял само той, не си спомням, но каза че е бягал от съществото като луд. Май бяха на Балкан тогава.  :-X :unknown: И това, което го описваш ти, davidoff , много ми заприлича на неговия случай.
Както каза P.E.A.C.E. това може да са някакви наблюдатели. Или извънземни. Но следващия път, ако го видиш, му кажи да се разкара. Мисля, че не трябва да се страхуваме чак толкова.  :yes:
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн


Неактивен Gergana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #23 -: Август 13, 2011, 10:57:15 am »
имам още снимки на това паранормално явление.
Ashkalon, моят съвет към теб е при следваща среща с това създание да се опиташ да овладееш стара си, и което е по-важно според мен, обърни внимание на чувствата които предизвиква у теб с появата си. Не всички са опасни, но е вярно че се хранят със страха, вероятно това което търси е вниманието ти, но с появата си може да иска да те предупреди за нещо важно.
В Англия ги наричат Cucullati (божество с качулка).
Ето и един сайт за допълнителна информация:

http://www.unc.edu/~css/Exhibition_paper.html

Неактивен davidoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #24 -: Август 13, 2011, 14:03:58 pm »
Забравих да добавя в първия пост, по-рано през деня , когато се случи това разкарвах моето куче нависоко в планината (живея доста близо до гората) и там има древно тракийско светилище, останали са само камъни, но пак се чувствах някакси странно,не знам дали има връзка и затова го пиша.. P.E.A.C.E. , след тази случка чувствам само отрицателни емоции,сякаш това "нещо" е "изсмукало" всичко положително в мен .. сякаш съм безчувствен  :(

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #25 -: Август 13, 2011, 17:17:37 pm »

Не трябва да се страхуваш от тези неща davidoff !
 
В момента има активна атака от тайни общества и секти в България, които боравят съвършенно с астралните проекции, така че ако си бил скептик преди, обясняващ си всичко логично, е възможно да са те взели на прицел за да ти дадат някакви доказателства, за неща, които ти до сега сам си отхвърлял от себе си, поради липсата на логика и научни обяснения.

Възможно е и това, което си видял да е ОИТ( астр.пр.), на някой от тях.

Разбира се всички те по-някакъв начин са свързани с миналото ни и древността, но това е друга тема. Просто го приеме безтрашно и продължи да го изследваш под всякакъв ъгъл, без да им отдаваш енергията си.  :)

Неактивен Gergana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #26 -: Август 14, 2011, 11:01:30 am »
А на някой случвало ли му се е при появата на тази катранено черна сянка да чува съскащ шепот на чужд и непознат език?...

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #27 -: Август 14, 2011, 11:17:16 am »
Според мен тези които гледат (наблюдатели, watchers) просто "проучват нещата" така да се каже. Имам разкази от близки хора за същите неща и моят извод е, че наблюдават хора които не са "чак толкова зле задълбали в матрицата", така да го кажа, за да няма обидени :)
Наблюдават и може би търсят места за провокации, изкушения и методи за обработка, именно на хора които са "рискови" - имат по-голяма вероятност да се събудят.
Разбира се, искам да подчертая, че това са лични, не много задълбочени наблюдения и е възможно са да изцяло погрешни. А и много четкат егото, така че, не се впечатлявай :)

:hi:

Тук съм съгласна напълно с това мнение.
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #28 -: Август 14, 2011, 18:42:54 pm »
Според мен тези които гледат (наблюдатели, watchers) просто "проучват нещата" така да се каже.
Ще предложа едно по-точно, според мен, определение за такива "качулати", чиято мисия много добре си описал. Това са съгледвачи, нещо като разузнавачи,а не просто наблюдатели.

В момента има активна атака от тайни общества и секти в България, които боравят съвършенно с астралните проекции, .....
От миналия петък са се разбеснели сериозно, като интересното е, че по едно и също време се задействаха най-различни структури, все едно са получили  заповед за едновременно действие от едно място.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен davidoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Черна фигура с качулка ?!
« Отговор #29 -: Август 14, 2011, 19:27:49 pm »
Потърсих в гугъл,но не намерих нищо за тези съгледвачи, ако някой има повече информация и дали просто "гледат" да сподели ..  :-X

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27