Автор Тема: Днешната Младеж ?  (Прочетена 51867 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #120 -: Февруари 10, 2011, 11:05:34 am »
Днешната младеж е като предишната !

Няма нищо общо с предишните поколения не говорете наизуст.Това се опитвам да ви кажа от самото начало на темата.Днес все по малко може да види свободно мислещ човек,повечето са обсебени от измислени идоли.От тях градят начин на поведение,обекло,мислене итн.Никой не се харесва такъв какъвто е  :(
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #121 -: Февруари 10, 2011, 11:16:01 am »
И не виждам кво толкова се дъвче тая тема..днешната младеж си е такава каквато ние сме си я направили..барабар с всичките пороци и свободия
         Две директни въпросчета:
          1 - Би  ли  прегърнала  майка  си  и  произнесла  приблизително  следните  думи:  Мале,  прости  ми  за  дивотиите  и  безсънните  нощи?
          2 - Ви  ли  позволила  на  детето  си  да  върши  всичко  онова  което  ти  си  вършила,  а  ти  да  си  спинкаш  спокойно?
          Отправям  този  въпрос  към  Константин2007,  но  нека  отговорят  всички  които  са  под  45?



Тва първото,вече го направих.Горе долу със същите думи при това.
Второто..да.Въпреки самата себе си,съм си обещала,че няма да го спирам и ограничавам. в нищо.Ако иска да си"прецака"животът,няма да го спирам.Па макар и с цената на безсънните нощи, породени от майчините страхове!
Щото(много добре знаеш)че аз самата съм пример за това,как ограниченията,налагането на чужда воля(от страна на родителското тяло),амбиции,принципи..не действа.Просто не стават нещата насила.И ако моето дете,реши да живее живот,който според моите разбирания е самоунищожителен,вреден,лош..квото се сетиш...силно се съмнявам,че бих го спряла..Дори да искам,няма да мога.Това което мога да направя за него,е да го оставя да"греши"с надеждата,че ще извлече ценен опит от"грешките"си...Емпиризъм..нали така беше ;)
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 11:17:02 am от konstantin2007 »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #122 -: Февруари 10, 2011, 12:14:45 pm »

По-добре да  му тигля един бой, да не ми е толко благодарно, но следващия път да ми каже- мамо, днес сам направих палачинки- браво съкровище :)
Възпитание с агресия ще му прилагаш а?  ;D  После тая агресия ще се предаде на палчинките..и като хапнеш пак му тегли един лабут.
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 13:29:16 pm от fishbone »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #123 -: Февруари 10, 2011, 13:44:50 pm »
   Здравей  Касио  
Нещо не се четем, а уж на български/кирилица съм го написала. Да имаше функция да ме игнорвате и да ви дава "Този потребител е игнориран"щях да разбера. Но тъй като съм се постарала да обяснявам мнение след мнение, явно не е било че имам някакъв проблем. Аз проблеми нямам, и ще напиша това на "промоция", вслушвайки се в съвета и възползвайки се от хубавото време сред природата.

    Аз  лично  често  влизам  в  профила  ти  и  чета  това  което  си  написала,  е  на  някои  неща  се  усмихвам  малко  на  криво,  други  не  разбирам,  а  трети  ме  карат  да  се  замислям.  Така,  че  поне  аз  не  те  игнорирам,  но  не  е  достатъчно  само  да  пишеш  на  български  с  кирилица,  а  да  се  изразяваш  на  език  разбираем  за  аудиторията.  Един  интелект  може  да  слезе  надолу,  но  никога  не  може  да  премине  горната  граница  на  възможностите  си  (да  надскочи  себе  си)!  
    
Не знаех, че свободата се заплаща и че "плащането" е в релация с отговорността, а от там и с гушкането на мама и тате..
 
     Това  изречение е  тест  за  ниво  на  интелигентност!  
     Преди  две  години  се  запознах  виртуално  с  една  30годишна  дама!  Две  години  коренспонденция, сигурно  написахме  доста  поучителна  книга,  но  тя  не  послуша  съвета  ми  и  не  запази  писаното,  а  сега  можеше  да  я  публикува.  Та  същата  госпожа  сега  ми  обяснява  някои  неща  (на  мен  практика  с  40г  стаж) и  не  знам  защо  но  ми  е  приятно  даже  когато  употребява  израза  "Не  си  прав,"  и  добавя "или  аз  не  съм  те  разбрала"  Ето  това  Касио  се  нарича  отвоюван  авторитет!!!  Преди  няколко  дни  въпросната  госпожа  ми  заяви,  че  иска  да  ми  подари  книга,  е  получих  я,  книга  като  книга  голяма  работа,  обаче  беще  написала  "Няма  незаменими  хора, но  има  незабравими!",  и  не  знам  защо  и  как  но  нещо  ми  влезе  в  очите  и  започнаха  да  ми  капят  сълзи  (на  мен  коравия,  срещал  се  многократно  със   смъртта  ???  Благодарноста  много  топли, Касио,  много  топли!        
 
Ей тва Ви мислене, чичо Митко (или г-н Митко, не знам кое звучи по-уважително) Ви прави вечно сдухани и недоволни старчета. Които вече няма какво и не могат нищо да направят, освен да мрънкотят и да недоволстват, че младежта не им козирува не набива ток и не изпълнява дума по дума техните мъъъъъъдри напътствия. Като дава по пет кинта потребителска такса, че да може да си Потреби свободата да не закърнее.
Аз не мога да повярвам, че колкото повече пиша тук и чета, се убеждавам, че възрастните хора наистина могат да са дисинтелигентни (да не напиша изкуфели с възрастта). Сори, ако това е обида, но е абсолютно емпирично доказано, предвид дългото време през което се е налагало там горе в главата-кофа, да цъкат някакви импулсчета...

 Чичо  Митко  е  по-топло  предпочитам  го!  Точната  диагноза  е  "деменцио  синилис"  (старческо  оглупаване),  но  парадокса  е в  това,  че  аз  няма  да  стана  като  теб  (макар  да  го  искам  много),  а  ти  ще  станиш  като  мен (макар,  че  не  го  искаш  никак)


Ако се приеме като неуважение и аз ще изтъкна Вашето неуважение към мен като изисквате от мен да си губя времето за да прочета колко съм неблагодарна. Ми не е така. Аз не спирам да благодаря всяка сутрин и всяка вечер по няколко пъти на Бог и да го моля да е все толкова милостив към крайно неприятно същество като мен.
Иначе към родителите и да ги гушкам и да им го казвам и свекъра и тъста да направят предаване кви готини деца са възпитали няма да станат по-богати, респективно да си подобрят стандарта на живот, от там и на близките си- така че такива  благодарности "не пия и не ям"- да сложи свекърът по един бърбън всяка вечер, а свекървата да ми плаща ваканциите на Хаваите, не ще ги уважавам ми и ще им пиша писма на ръка за благодарност....
     Лесно  е  да  се  благодари  на  Бога  или  на  всеки  по-високостоящ,  трудното  е  да  се  поклониш,  да  стиснеш  ръката  и  благодариш  на  зависимите  от  теб!!  Не знаех,  че  благодарност  се  купува!!!

А до тогава мисля да възпитам поколение, което заклевам се, не последното нещо, ами най-заровеното в подсъзнанието ще е как да ми е благодарно и всеки път като се изака аз да му бърша дупето и то да ми е благодарно, и така докато един ден се окажа в затвора щото детето ми е убило човек и ми е много благодарно, че аз ще го излежа...Мерси за такава благодарност. По-добре да  му тигля един бой, да не ми е толко благодарно, но следващия път да ми каже- мамо, днес сам направих палачинки- браво съкровище :)
      Ами  направи  и  ти  палачинки  на  свекър  и  свекърва,  на  баща  ти  и  на  майка  ти,  тогава  и  той  ще  направи  за  теб!  Личният  пример  възпитава  децата!!!!!!!!!!!!11
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #124 -: Февруари 10, 2011, 14:23:31 pm »
Мисля, че разбрах от къде идва недоразумението.  :writer:

Аз не твърдя, че НЕ си прав. Напротив ти си си прав безапелационно, но за теб самия. И моята цел или отговорите ми не целят да те разубедят в нещо, за което ти си си прав. А да изложа собствената си позиция, която си мисля, че също е права. Не, не (съм)е по-права от твоята, а просто друго "право"...от там друга свобода, други отговорности, друг живот и така по веригата, докато стане ясно, че ти с твоите поучителни, но ненужни съвети няма как да промениш нито живота ми, нито свободата ми, нито... мисленето ми.
Раздразнението ми произтича от твоята убеденост аз какъв млад неблагодарен човек съм при положение, че не ме познаваш! Буквално. Не знаеш какво съм вършила, на кой съм благодарила, на кой сама съм помагала без да очаквам благодарност, а просто защото съм знаела ,че така е правилно и справедливо- въпреки всичко, което е трябвало да понасям, за да отстоявам решенията си. Но съм се справяла и аз самата съм горда от себе си за това, което съм- като съм благодарна на себе си най-вече, че съм имала късмета и възможностите да се развия като стойностен човек, а не като толкова благодарен.
И така един ден не просто ще ме стопли всяка една дума на детето ми или постижение негово-лично, а ще ме вдъхнови и ще съм щастлив човек, защото на никой за нищо не съм длъжна. Как го установих ли? Хора, за които съм правила неща, за да им се "издължа" въобще не са го забелязвали и това мен не ме е разочаровало от тях. Напротив не обичам някой да ми е длъжен, а просто да не използва добрината ми или хубавото което съм направила или жертвала заради него, за да се съсипе. Тогава и мъртво пиян фъфлещ да ми каже колко ме обича и ми е благодарен... просто ще го прескоча на пода където се е свлякъл и ще забравя за този човек.

С две думи: Ако не развиеш това, което ти е дадено и то именно със Свободата си, а просто го приемеш с благодарности все едно нищо не си получил.
А аз не съм такъв човек. И заклеймявам всеки подобен. Е! мисля че като част от днешната младеж аз имам невероятен късмет. Тва е.

пп. Аз колкото палачинки, пълнени чушки, мусака и пилета в тесто и подобни вечери и чудесии съм правила- сигурно и жената на Иван Звездев не е правила. "Свекър" ми и баща ми са ми яки фенове. Татко от няколко години повтаря на майка, че съм се научила и готвя по-хубаво от нея. А свекърва ми сама признава, че не обича да готви, но аз като го направя и е много доволна... за тези лесни и тривиални неща аз не се хабя.
Отделно за 60-я юбелей на свекървата я бях изненадала с огромна торта и надпис все едно от детето и тя си беше направила безброй снимки...отделно са ми другите подаръци за празниците. Но пак отбелязвам това нищо не означава, когато....
малко е лично но ще го напиша:
Имах здравословни женски проблеми. И ходех по лекари лечения гадни... и всичко е от стреса и ... живота. Та последно отивам преди две седмици и лекаря ми казва че съм излекувана. Бях щастлива! Казах си, вече никой няма да се притеснява няма да давам пари за глупости ще купя с тях нещо готино на детето и звъня на мама да й кажа. Тя ми отговори "добре, добре. След два дни е рожденият ден на ...(свекърва ми) купи й подарък да не забравиш" - просто затвориих телефона и вече не бях толкова щастлива. И вие възрастните родители сте едни... благодарни и един пример чуден ни давате просто оставам без думи на моменти.
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 14:33:17 pm от cassio »

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #125 -: Февруари 10, 2011, 19:30:15 pm »
Защо не уточним за каква възраст говорим? Има младежи и на по 60 а и на повече години ;), поне те така се чувстват, нека да уточним за да няма някой мой или Митков набор да вземе да се обиди ;D.
« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 19:32:03 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #126 -: Февруари 10, 2011, 19:38:08 pm »
     Проблема  на  днешната  младеж,  а  в  конкретниат  случай  визирам  Касио  и  Марш  е,  че  са  привърженици  на  безплатната  (безотговорната)  свобода!!!  Свободата  мили  младоци  е  отговорност,  но  както  и  да  ви  обяснявам  няма  да  ме  разберете  даже  и  да  искате  защото  начина  ви  на  мислене  е  деформиран!
      Най-тежкият  грях  е  да  бъдеш  неблагодарен!  Е  щом  не  чувствате  задължението  да  уважавате  и  почитате  корените  си,  не  можете  да  бъдете  благодарни  на  родителите  си,  какви  хора  сте  тогава,  и  какво  поколение  ще  възпитате ???      

 ;D ;D Е как го направи тая теза бе Митак.А къде ти са доводите, за да я докажеш? Или по-точно, въз основа на какви мои твърдения я роди тая теза.Къде са ти доказателствата към нея.Е, не е лесно да се имитира интелигентност.А и откъде заключи, че съм младок ? Това, че някои мои твърдения са в защита на младите, означава ли, че съм млад.Но ти го каза. Айде  :drinks: по случая.

Говориш за благодарност на родителите.Е откъде знаеш, че аз не уважавам родителите си? Нито съм казвал нещо по случая, нито съм ти говорил за себе си.Значи пълни, нагодени, (да не кажа злонамерени) измислици от твоя страна.Защо?  С каква цел? Интриги във форума ? За да изпъкнеш с нещо, пред кого? Което пък говори за ниво на контрол на емоции.  Както и да е. Ок, аз съм благодарен на моите родители, защото отдавна съм осъзнал, че 90 % от стореното е било за мое добро.Останалите 10 % пък им опрощавам, защото и родителите грешат понякога. Но, откъде си сигурен, че всички са имали такива родители.Има немалко, родители, възпитали така децата си, че просто са загубили уважението им.И причината не е в децата.Животът е многостранен.Въпросът  е да не го възприемаме само от нашата си гледна точка.Тогава трудно ще бъдем и разбирани от всички ;)

« Последна редакция: Февруари 10, 2011, 19:47:30 pm от marhs »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #127 -: Февруари 10, 2011, 20:18:13 pm »
Мисля, че разбрах от къде идва недоразумението.  :writer:

Аз не твърдя, че НЕ си прав. Напротив ти си си прав безапелационно, но за теб самия. И моята цел или отговорите ми не целят да те разубедят в нещо, за което ти си си прав. А да изложа собствената си позиция, която си мисля, че също е права. Не, не (съм)е по-права от твоята, а просто друго "право"...от там друга свобода, други отговорности, друг живот и така по веригата, докато стане ясно, че ти с твоите поучителни, но ненужни съвети няма как да промениш нито живота ми, нито свободата ми, нито... мисленето ми.


cassio и аз това се опитвам да му кажа на Митко, да не гледа за всички само от своята истина.За себе си е прав, прекрасни родите ли отношения-ок. Но при доста други семейства нещата на седят така.
За се обобщават нещата, трябва да се знаят много различни случаи, и да се цитират различни примери (доказателства).


Имах здравословни женски проблеми. И ходех по лекари лечения гадни... и всичко е от стреса и ... живота. Та последно отивам преди две седмици и лекаря ми казва че съм излекувана. Бях щастлива! Казах си, вече никой няма да се притеснява няма да давам пари за глупости ще купя с тях нещо готино на детето и звъня на мама да й кажа. Тя ми отговори "добре, добре. След два дни е рожденият ден на ...(свекърва ми) купи й подарък да не забравиш" - просто затвориих телефона и вече не бях толкова щастлива. И вие възрастните родители сте едни... благодарни и един пример чуден ни давате просто оставам без думи на моменти.

Приеми го като една от допустимите (10 %) родителски неразбирания на такива ситуации.В такива случаи съм се молил "дано аз като стана на тяхната възраст, да не правя такива неща", махвал съм с ръка, и съм продължавал напред.Има толкова други хубави неща по света.Просто се огледай добре.

И още-cassio, някои хора, трудно приемат чуждо мнение, не се коси толкова.Те понякога не разбират и себе си, но не си го признават.Особено като разберат, че другите хора са по-различни от тях.И това ги ядосва  ;D  :drinks:




Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #128 -: Февруари 10, 2011, 20:40:01 pm »
    Марщ,  синът  ми  е  64ти  набор.  Живота  ми  като цяло  е  мъка  и  затова  се  чуствам  много,  много  стар,  вече пътник.  Затова  аз  деменциото  моля  за  извинение!!  Ще  те  попитам  какво  не  си  съгласен  с  теорията  ми? 
    Е  може  и  да  съм  казал  нещо  не  на  място,  но  виж  Олд  се  шегува,  а  ти  и  Касио  написахте  наистина  най-съдържателнита  постове  в  темата,  показахте  нещо  от  себе си!  Марш,  никога  не  съм  се  стремял  да  изглеждам  интелигентен,  напротив  винаги  съм  се  стремял  да  съм  леко  глуповат  (наивен)  в  очите  на  хората,  това  ми  дава  огромно  предимство!  Даже  тук  във  форума  (тема  медитация)  съм  заявявал,  че  съм  с  ограничен  интелект! 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #129 -: Февруари 10, 2011, 21:27:35 pm »
С много неща от теорията ти съм съгласен.Традиции, уважение към родители, разбиране, правилно възпитание, доверие, съвместен живот-да.Но живота е разнолик и динамичен.И както казва Ивайло Петров в повестта си "Преди да се родя" светът на родителите му е един свят, осъден да остане в миналото. Защото светът и животът се променят постоянно.Родителите (в по-голямата си част, не искат да приемат или трудно приемат промените в живота (свикнали са да живеят по-старому), а младите живеят на други вълни, с други разбирания.А и самия живот е станал толкова динамичен и различен, че това изисква друг тип усилия, труд и начин на живот.Това го няма в теорията ти. :)

Не съм съгласен с някои твои определения за други хора.Но това не ме притеснява.Така си решил. :)

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #130 -: Февруари 10, 2011, 21:36:56 pm »
Е  може  и  да  съм  казал  нещо  не  на  място,  но  виж  Олд  се  шегува,.....................
Всичко което казваш си е на място Мите, а олд се шегува защото знае истината, а и по стечение на обстоятелствата си загуби егото в тръните на живота ......

Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #131 -: Февруари 13, 2011, 19:19:35 pm »
Радвам се, че темата започна да придобива по позитивен тон. По едно време помислих, че ще се наложи да я заключвам.
С оглед на всичко споменато (в темата), взех да се чудя, дали да я оставя във Философски мисли или да я преместя в Български конспирации.
Защото всеки който има търпение да я прочете, ще си зададе неминуемо въпроса: Кой и как е променил само за няколко години вижданията, начина на живот и мислене на хората и защо?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #132 -: Февруари 13, 2011, 21:17:57 pm »
Aбсолютно нищо не се е променило. Крилатата фраза-''Аз от където се връщам, ти на там си се запътил, сине!!!'' ;D, я е използвал и дядо ми. Мисля, че наистина днешната младеж е като вчерашната, както каза Old4. Естествено с малки изключения във визията и МПСтата :).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #133 -: Март 08, 2011, 19:47:42 pm »
Би трябвало тази тема да е обвързана с "Философия на родителството".

Философията на родителството, или възпитанието с една дума, служи за въвеждане на младия биологичен организъм и младия ум в биологичната и интелектуално-емоционалната околна среда, в която е роден, за да може да възприеме такова поведение и действия, които да гарантира тоцеляването и развитието му.


Работата е там, че в днешните времена човечеството, в лицето на неосведоменото и невежото мнозинство, най-накрая започва да бере реколтата от това, което е посяло в близките столетия.

И става ясно, че цялата тази сеитба до сега е безрезултатна и неплодотворна, тоест през близките столетия до сега човечеството, в лицето на съответното мнозинство, през цялото време е броило пилците по-рано и сега се оказва, че е допуснало редица от грешки.



Грешките са нещо нормално, особено за напреднала раса като човешката, ако трябва да се сравняваме с животните, където трябва да правим по-сложен избор, в сравнение с животните. И е нормално и желателон да правим грешки, за да се учим от тях.
Но вес още не сме озрели като масово съзнание до това осъзнаване и това явно ни предстои.



Когато човек се ражда, той се ражда в заварено положение - цивилизация, която той самия не е градил, общество, което той самия не е градил и въобще той идва като гостенин в света на човешката цивилизация.

Родителите и обществото, тоест хората преди него, го въвеждат чрез възпитанието, във всичко, постигнато до сега.


Само че в днешни дни, когато става ясно, че хората са се издънили и сега тепърва следва да си изядат попарата от допуснатите грешки, заварилите ситуацията - младежта - се оказват лишени от успешни стериотипи.




Защото явно тези, които са неудачниците и издънилите се, са родителите им и обществото, което са заварили. Така че младежта, защото тя не е сляпа, се отказва от подражание на техния неуспешен модел.

Част от младежда все още не е готова да отхвърли каталога от стериотипи, но в същото време не е сляпа. Така че за нея е еднакво самоубийство, унижение и вреда върху себе си да се хвърли в едно море от хаос (тоест да се хвърли в инфорамция, която вес още не разбира) или да се остави като доброволна курва на старите некадърни и неуспешни модели на подражание.

И това създава дълбокия комплекс за малоценност у тази група от младите.


Друга част от младите, както и предната, са обвзети от чувство за липса на справедливост, и от чувство, че останалите им дължат нещо, защото в действителност е нарушен естествения природен цикъл на възпитанието и те са принудени преждевременно да станат откриватели, без все още да имат адекватна опора под краката си и да започнат да опознава тсебе си и света без помощта, която в началото би трябвало да получават.


Тъй като тези групи са мнозинство сред младите, цялата младеж прилича на сбирщина животни, тотално дезориентирани и депресирани, сякаш са изтръгнати от естествената им среда и са поставени в някакви непознати условия. Като гнездо от изплашени бели мишки, натикани в лабиринт и поставени в неестествени социални и биологически условия, противопоказни за биологичното и умствено развитие.


И това наистина е така, защото родителите им всъщност са ги вазпитавали на невярни представи за света, залагали са в тях заблуди, вместо истини и са им връчили ненужен товар, вместо нужни емоционални и интелектуални провизии.



Такаче пред младежта в момента има много сериозно еволюционно изпитание и на техните плещи трябва да се изпълни развръзката на една вековна глупост. Но тя също така е била неизбежна глупост.
« Последна редакция: Март 08, 2011, 19:52:30 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #134 -: Март 08, 2011, 21:17:40 pm »
Много добри констатации, за младите и обществото.

А може би развръзката ще е някакъв нов ренесанс, основан на общочовешки ценности и традиции от близкото или далечното минало.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27