Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 471846 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #765 -: Март 26, 2011, 19:59:40 pm »
Материал, в който обективно се изследва връзката между аутизма и ваксинирането:
Autism and vaccinations: Is there a link?

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Ваксини
« Отговор #766 -: Март 26, 2011, 23:34:03 pm »
Днес разговарях с една позната. Просто не възприема, че ваксината може да я предпази от грип, но и донася редица други болести. В момента е с хрема, болно гърло и възпалена носна лигавица. В това състояние е от 2 месеца и не иска да ме слуша. Носи си кърпичиките и подсмърча. Има хора здраво заблудени. Според мен ваксините увреждат тотално имунната система.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #767 -: Март 27, 2011, 09:54:44 am »
Много сладка статия :)
Д-р Щефан Ланка: Лекарите са убили повече хора от всички войни!

Цитат от нея:
"През 2001 г. е издадена немската книжка “Ваксините - геноцид на третото хилядолетие” от Щефан Ланка и Карл Крафълд. В нея те твърдят, че все още няма доказателство за нито един вирус. "

Неактивен gabriella33

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:Ваксини
« Отговор #768 -: Март 28, 2011, 22:46:58 pm »
В колибката има много хубави филми за ваксините.Хубави ,но доста плашещи!!!Там имаше едно изказване,че ваксината може да  смени нашето ДНК?!?!?
ЮДА ПРЕДАДЕ ХРИСТОС И ТОЙ ОТИДЕ В РАЯ.ПРЕДАТЕЛ ЛИ Е ЮДА?

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #769 -: Март 28, 2011, 23:27:42 pm »
...Там имаше едно изказване,че ваксината може да  смени нашето ДНК...

А това е любима статия...

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re:Ваксини
« Отговор #770 -: Април 08, 2011, 20:29:42 pm »
Не съм се ваксинирала от години. Последната ми беше като малка, мисля някаква задължителна.Почти на 30 години съм. Зимата ям доста чесън и почти не боледувам от грип. Понякога имам някакво неразположение за 2,3 дни.
На предишната ми работа една колежка и шефа ми непрекъснато си слагаха всякакви ваксини каквито излязат на пазара. Бяха се побъркали от свинския и птичия грип. Боледуваха зимата по 3, 4 пъти и лятото също. Като ги попитах, защо се ваксинират след като боледуват толкова често ми отговориха и двамата много глупаво - " За всеки случай"
Аз им казвам, че не се ваксинирам и не боледувам. Правете си заключенията. Не ги направиха. В трагично състояние са вече.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #771 -: Април 10, 2011, 13:07:08 pm »
Поредният страхотен филм, на който субтитрите са на опашката...

Това е рекламата му ;)

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 919
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Ваксини
« Отговор #772 -: Април 11, 2011, 13:40:53 pm »
Поредният страхотен филм, на който субтитрите са на опашката...
. ..
Има го целия онлайне с прилично качество.
http://www.youtube.com/watch?v=pdLMeULoujM
Soli Deo Gloria!

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #773 -: Април 11, 2011, 18:32:52 pm »
Има го целия онлайне с прилично качество.
http://www.youtube.com/watch?v=pdLMeULoujM

Аз го предпочитам на 700 Mb версия със субс на Бг ;)
« Последна редакция: Април 11, 2011, 18:34:27 pm от XVisible »

Неактивен Formentera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 97
Re:Ваксини
« Отговор #774 -: Юни 06, 2011, 03:23:18 am »


FunVax - Краят на религиозната свобода?

FunVax е ваксина, използвана за  "лечение" на религиозен фундаментализъм.
VMAT2 инхибира т. нар. "Ген на Бог ", който прави хората склонни към духовни преживявания.
 Въпреки че FunVax донесе стабилност в много страни в Близкия изток и в момента е отговорна за демонстрациите  в Близкия изток, ние вярваме, че е опасен прецедент за в бъдеще .. Ние също така се опасяваме, че FunVax ще бъде разпространена в западните държави и да ще разруши функционирането на система от вярвания в САЩ и Европа.
Как работи
В началото на новия век, е бил открит ген, наречен VMAT2. Генът е известен като ген на Бог. Той предразполага хората към  духовни преживявания. Хората, които са фундаменталисти имат по-силно изразен  VMAT2 ген. Учени от Министерството на отбраната използвали тази информация за създаване на ваксина срещу религиозния фундаментализъм. Това е вирусна ваксина, която се разпространява във въздуха и има за цел да възпрепятства VMAT2 гена,  като по този начин  хората стават по-малко религиозни.Отнело е на  учените от правителството 5 години за усъвършенстване на тази ваксина и  през 2009 г. беше тествана в Ирак. По-късно и в  Иран. Обама е одобрил освобождаването на FunVax във всички мюсюлмански страни. Но защо разпространяват тази ваксина и в САЩ?

FunVax беше успешна, но тя трябва да бъде спряна. Правителството  заменя на свободната воля с програмирани мисли.

 Оставям ви една конференция на създателя на ваксината, Джоуи Lambardi, в Пентагона говори за FunVax. (Без субтитри)

Източник:
http://chemtrailsevilla.wordpress.com/2011/06/03/funvax-%C2%BFel-fin-de-la-libertad-religiosa/
Още информация на английски:
http://funvax.wordpress.com/

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 919
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Ваксини
« Отговор #775 -: Юни 08, 2011, 00:25:26 am »
FunVax - Краят на религиозната свобода?
. . .
 Оставям ви една конференция на създателя на ваксината, Джоуи Lambardi, в Пентагона говори за FunVax. (Без субтитри)
До сега не бях виждал видео снимано в пентагона без официален представител на него.
. . .
http://funvax.wordpress.com/
Безплатен хостинг, не е ли прекалено скромно?
Soli Deo Gloria!

Неактивен lubricant

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Re:Ваксини
« Отговор #776 -: Юли 01, 2011, 12:17:18 pm »
В момента тече дебат в сайта на Капитал
Трябва ли ваксинирането да бъде право на личен избор?
Който има желание може да се включи, но трябва да сте регистрирани, за да коментирате и гласувате.
Това е и събитието във Фейсбук

Неактивен gabriella33

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:Ваксини
« Отговор #777 -: Юли 02, 2011, 11:53:17 am »
Детето на моя позната сега е на 1,5год.От известно време,когато се разстрои по-силно и се разплаче,получава нещо като гърч.Цялото се свива,обръща очите си и спира да диша.Гледката е страшна!Може да не диша около минута и след това сякаш от само себе си се оправя-поема дълбоко въздух и гърча изчезва.Тя предполага,че това се случва благодарение на коктейла от ваксини,които безконтролно се поставят в днешно време на нашите деца.
Мисля,че според едно от предсказанията на баба Ванга,СПИН и рак ще се лекуват,но щели да дойдат по-страшни болести,които са "от главата".Една от тях щяла да е епилепсията.
Има ли някой тук запознат с епилептични пристъпи,ако може да ми пише на лични!?
ЮДА ПРЕДАДЕ ХРИСТОС И ТОЙ ОТИДЕ В РАЯ.ПРЕДАТЕЛ ЛИ Е ЮДА?

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Ваксини
« Отговор #778 -: Юли 04, 2011, 19:50:24 pm »
Моето лично мнение е, че ако има възможност ваксините трябва да се избягват.
Имам наблюдения на непоносимост към грипните ваксини не само на моя организъм, а и на близки. Мисля също, че и ваксините не се поставят правилно, понякога се използват с изтекъл срок или от минали години, които не са подходящи за идващия грип. Ваксини не се поставят и когато сме болни, трябва да се правят и изследвания на общото състояние, да се провери от какво имаме алергии, да се премери кръвното налягане и т.н.

Трябва да се замислим и защо в САЩ, където хората получават най-голямо количество ваксини (между 15 и 25), населението е сред най-нездравите в света?

В книгата си "Световната конспирация срещу здравето" д-р Ат. Гълъбов споделя:
"Благодарение на фармацевтичните гиганти и другата така наречена развита промишленост, по света са унищожени много повече хора, отколкото са били унищожени във всички войни и природните бедствия за цялата история на човечеството - и всичко това, за да се трупат пари."
В нея има доказателства за вредни ефекти от ваксини и приети лекарства.

oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #779 -: Юли 05, 2011, 02:14:26 am »
Единствената полезна ваксина е НЕПОСТАВЕНАТА!
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27