Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 451316 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Атила

  • Гост
Ваксини
« -: Септември 11, 2005, 14:40:52 pm »
не знам дали сте се замисляли ама чрез ваксини е възможно дори да се промени генетичният код.

малките деца още от малко ги ваксинират срещу какво ли не.
Може да е само правене на пари от страна на фарма концерните ама може да си е тровене или препрограмране на хората

един пример - детска шарка. Напълно безобидна детска болест коятo се лекува с хомеопатични лекарства (така де билки разни).
необходима ли е въобще ваксина ?!?!?

... и още колко вида вакси има - лошо да му стане на човек.

поздрави Атила, бич божи

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Ваксини
« Отговор #1 -: Септември 11, 2005, 19:44:21 pm »
В никакъв случай човек не трябва да се ваксинира вече. Едно от най-бруталните средства за масов контрол. Такива страхотии има за тези ваксини, че... Да не говорим, че тези, които правят ваксините и самите болести са едни и същи хора...
Има едно филмче на Alex Jones. The Dangers Of Vaccines се казва. 8 минути е, ма си го обяснява пича перфектно за ко става въпрос...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Ваксини
« Отговор #2 -: Септември 12, 2005, 10:55:58 am »
В България наскоро въведаха задължителено ваксиниране ако не се лъжа, ! Незнам дали сте забелязали ако са ви слагали ваксина че лекаря предупреждава че има странични ефекти като главоболие, повдигане и дори температура. А и предполагам сте се бъзикали по между си дали искате да се ваксинирате против СПИН щото това означава да си го инжектираш вируса напрактика и да са надяваш че уж ще е мъртъв  :P
На мен ми се наложи да ги изпитам тези странични ефекти точно когато бях в САЩ преди 10 години и ми биха ваксина след която 1 седмица драйфах нонстоп.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re:Ваксини
« Отговор #3 -: Септември 12, 2005, 14:16:37 pm »
Хехе, а ти малкия Атила няма ли да го ваксинираш... ;)
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

azzd

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #4 -: Септември 12, 2005, 14:35:48 pm »
по тая тема четете "Световната конспирация срещу здравето"-има много за ваксините, промяната на генома и финансовите далавери с тях

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Ваксини
« Отговор #5 -: Септември 12, 2005, 15:24:47 pm »
То има теория ако не се лъжа, че самият СПИН е разпространен първоначално чрез ваксина.
Пък ако е задължително ваксинирането искам да вида как ще ми сложат ако не желая... Се пробват само :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Ваксини
« Отговор #6 -: Септември 12, 2005, 16:11:24 pm »
Ами гадното е че като е задължително това означава и наказуемо например може да ти друснат няква солена глоба както ако не се явиш запас .

tarikkat

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #7 -: Септември 13, 2005, 13:03:17 pm »
Така е терминът задължителен одначава че ако откажеш те чака наистина солена глоба а никой не ти дава гаранции че това за което те ваксинират наистина ти трябва
Проследете детският паралич - колко деца са се сдобили с него след ваксинация и лекарска немарливост
Но няма закони в тази държава :o

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Ваксини
« Отговор #8 -: Септември 16, 2005, 22:50:14 pm »
Нямой гледа ли новините днес? Споменаха за някаква нова вариация на грипния вирус (ех, как беше термина). На определен период от време се променял драстично. Та, съветват всички да се ваксинират срещу туй нещо. Усещам, че и тука има прикрити неща. Тея нови ваксини силно ме съмняват, няма да слагам в никакъв случай, въпреки, че нашите ме юркат. Затова питам някой има ли повече информация за вируса, ако е така може да започне и нова тема. Мислих аз да почна ама почти нищо не знам за случая.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

tarikkat

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #9 -: Септември 22, 2005, 22:33:03 pm »
Съвет от мен НЕ използвайте грипна ваксина - вируса мутира постоянно :'(

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Ваксини
« Отговор #10 -: Март 28, 2006, 17:30:15 pm »
Регистрирани са два случая на полимиелитен вирус с ваксинален произход

28 март 2006 | 10:48 | Агенция "Фокус"   
   
      
Бургас. През изминалата седмица в Регионалната инспекция по опазване и контрол на общественото здраве в Бургас бе получена информация за две деца, получили последователно остри вяли парализи на крайниците, съобщават от пресцентъра на Министерството на здравеопазването. В съответствие с действащата система за активно наблюдение на острите вяли парализи, която е част от Програмата за ликвидация на полиомиелита, са били взети проби за изследване и е започнато епидемиологично проучване на случаите.
Резултатите от изследванията в Националната лаборатория по ентеровируси към Националния център по заразни и паразитни болести показаха, че се касае за полиомиелитен вирус от трети тип. Незабавно бе организирано изследване на пробите в регионалната Референтна лаборатория в Рим, Италия. Резултатът показва, че се касае за полиомиелитен вирус с ваксинален произход. Заболяванията, причинени от такива вируси, са изключително редки, предизвикват клинична картина, наподобяваща тази при детския паралич, обикновено с по-леко протичане и преходни парализи на крайниците. Полученият резултат отхвърля категорично възможността за внос и разпространение на див полиомиелитен вирус, който е причинител на детския паралич.

coroviev

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #11 -: Март 28, 2006, 17:31:56 pm »
   Ми ,като слагат ваксини на децата докато са били болни ,така става.

llara

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #12 -: Април 15, 2006, 15:38:27 pm »
хорица имам син на година и десет месеца
не се бях замисляла за тези "гадни буби" дето им вика сина ми, които го хапят по ръката - ваксините.
но  преди два дни ни направиха реимонизация точно срещу полиомиелит и да ви кажа ефектът беше - 1000 процента отрицателен - щях недай Боже да испусна детенце. 41градуса температура, повръщане, не иска да яде... на парцал прелича маминият. лошото е че не ти искат разрешение, не те питат дали искаш. просто - давай там фраскай вируса пък да сме си свършили работата. Да, но аз съм човекът който решава какво да се прави със собственото ми дете - поне до 18г възраст. Аз съм 27 и мисля че и без тези гадости ще уживеем. Трябва ли да ни тровят децата допълнително?!
От както гледах двете части на "Илюминати" преди месец си отворих още повече очите. От малка чета конспиративна литература и се интересувам. Добре, че попаднах на този сайт.Радвам се, че го има.

Eon

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #13 -: Април 15, 2006, 17:16:16 pm »
На работа има една колежка, която се опитва да наподобява работещите момичета по Хамериканските сериали...
Гледа БайБрадър, Ваксинира се...прилежно...


Да Ризалт:

цял месец след ваксинирането ми подсмърча на главата и си духа носа като селянка....
Ох, колко сме манипулирани... :P :P :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Ваксини
« Отговор #14 -: Октомври 27, 2006, 00:04:09 am »
Абе казаха ми че няколко души в Израел били пукясали наскоро  от ваксина против грип! Някой чул ли е нещо подобно

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27