Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 451323 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Ваксини
« Отговор #1125 -: Ноември 26, 2012, 23:52:56 pm »
Нищо няма да изчезне.Докато съзнанието не излезе от рамките си.Хората са убедени,че  е за тяхно"добро"и точка..
Не е ли достатъчен факта,че са задължителни?

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: Ваксини
« Отговор #1126 -: Ноември 27, 2012, 00:09:44 am »
Сега се сетих още нещо, благодарение на публикацията на Пурку.
Ваксините предизвикват аутизъм, следователно атакуват основно невроните. Знаете ли защо точно по такъв начин са разработени?
Защото невроните след диференцирането изцяло губят способността да се делят. За това и мозъчните увреждания са толкоз трудни за възстановяване (по моя преценка са най-трудни за възстановяване).

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Ваксини
« Отговор #1127 -: Ноември 27, 2012, 11:44:58 am »
Аутизмът специално,се доказа,че се влияе от стомашно чревният тракт.И най-общо казано,една обикновена диета"оправя"нещата.
Изобщо..Аутизмът,не мисля,че е болест,а още по-малко пък причинена от ваксини.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1128 -: Ноември 27, 2012, 11:51:11 am »
Да, да...
http://youtu.be/RhZmDD-zNy8
http://vaksini.eu/Kogato_lekarqt_greshi.pdf


Няма да давам повече, защото ще се пропуснат....

Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Re: Ваксини
« Отговор #1129 -: Ноември 27, 2012, 13:12:31 pm »
Аутизмът специално,се доказа,че се влияе от стомашно чревният тракт.И най-общо казано,една обикновена диета"оправя"нещата.
Изобщо..Аутизмът,не мисля,че е болест,а още по-малко пък причинена от ваксини.

Аутизмът е болест и то сериозна психична болест. Къде "се доказа"? Как се е доказало? И, най-общо, може ли да не се коментира толкова общо за сериозни заболявания като аутизъм. Имам познати с такива деца и едва ли, ако помагаше диета нямаше да се похвалят. От друга страна наистина връзката с ваксините е малко косвена, отколкото доказано пряка. Но не пречи за всички болести да са причинители ваксините. Така има два варианта, един оптимистичен и един песимистичен. Оптимистичният е, че благодарение на това целенасочено увреждане, ще се развие резистентност или по-стабилна издръжливост срещу всякакви външни антигени и в един момент по естествено-еволюционен път ще се превърнем в нещо като свръхчовеци. Зависими от определени химически медикаменти, но все пак живи и здрави.
Песимистичният е че, човешкият вид в тази визия няма да съществува вече, а ще се наложи да се създават и усъвършенстват някакви полу-андроидни-терминаторски-трансформърски тела, които въобще пък да нямат нужда и зависимост от химико-физиологични стимуланти, антиоксиданти, имуноспасяващи анти и т.н.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Ваксини
« Отговор #1130 -: Ноември 27, 2012, 13:50:05 pm »
Според много специалисти аутизмът не е болест,а състояние.

http://en.wikipedia.org/wiki/Arthur_Krigsman
http://www.medicalveritas.com/AKrigsman.pdf

Линковете са на английски.Сигурно има и материали и на бг.
Стомашно чревният тракт е част от огромната химическа лаборатория която сме.Най-образно казано,ако сипеш на бензинов двигател нафта,ще запушиш карбуратора.
По-съм склонна да вярвам,че аутизмът е резултат от съвременните храни.Не изключвам на 100% да е резултат от ваксина.Но клоня повече към първият вариант.

п.п.Аз па имам познати с дете на 7 години,което се повлия чудесно от безглутеновата диета.Към момента е в пъти по контактна и общителна отколкото преди това.

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: Ваксини
« Отговор #1131 -: Декември 04, 2012, 15:35:21 pm »
Според много специалисти аутизмът не е болест,а състояние.
Да, така е според специалистите! Не е болест, а е състояние. Но има засягане на мозъчни центрове и си е вид увреждане.
Има доза истина и за диетата, трябва силна подкрепа с органични нутриенти... За съжаление много родители прибягват към синтетичните. В момента най-новото при опитите за възвръщане на тези деца в норма е приемането на Метилкобаламин. На мен ми се струва доста странно приема само на един витамин, тъй като няма никаква синергичност в този случай. Но може би се има в предвид, че все пак В12 ще се с свърже и с други витамини и минерали, които се намират в организма.

Основно от ваксините е, защото няма как при дете на годинка и 4 месеца да е от храните. До тогава децата общо взето се захранват и не им се дава толкоз боклуци, от колкото като пораснат.

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: Ваксини
« Отговор #1132 -: Декември 07, 2012, 12:27:25 pm »
Току що попаднах на тази информация и ми се плаче:
Ваксина вкара бебе в кома
http://www.plovdivutre.bg/2012/12/06/145743-vaksina_vkara_bebe_v_koma

 :(

Неактивен nveneta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Ваксини
« Отговор #1133 -: Декември 07, 2012, 22:26:13 pm »
Витамин В12 = Цианкобаламин / не Метилкобаламин- има разлика/
И аз съм против тази ваксина за морбили, макар че съм съм лекар. Като я слагаха на децата ми щях да пукна от яд и дори за секунда помислих да подкупя Джи Пи-то ни да не я слага. Горкото детенце, дано се "събуди"- стават всякакви "чудеса". Все пак медиците знаем по-малко от 20 % от етиологията на заболяванията, а лекуваме основно симптомите, за съжаление...

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1134 -: Декември 08, 2012, 06:54:57 am »
Витамин В12 = Цианкобаламин / не Метилкобаламин- има разлика/
И аз съм против тази ваксина за морбили, макар че съм съм лекар. Като я слагаха на децата ми щях да пукна от яд и дори за секунда помислих да подкупя Джи Пи-то ни да не я слага. Горкото детенце, дано се "събуди"- стават всякакви "чудеса". Все пак медиците знаем по-малко от 20 % от етиологията на заболяванията, а лекуваме основно симптомите, за съжаление...
Добър пример са МС-а, от който лично съм пострадал и последните 14 години става все по-масов, и аутизмът, който съвременната медицина никога няма да падне по гръб и признае, че тя е 100% от причината.

С напълно неизяснена етиология са и всички автоимунни заболявания, които въобще не са малко.
Миналата година се изправих на крака и с това скъсах на 100% връзката с медици ;)
Отказах им псевдо лечението, което пълни джобовете им и навлича други проблеми. Казвам го от личен опит...

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Ваксини
« Отговор #1135 -: Декември 09, 2012, 10:27:31 am »
Миналата година се изправих на крака...

Как го направи и какви резултати постигна?

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1136 -: Декември 09, 2012, 11:23:09 am »
ХРАНА! И тотален отказ от медицина...

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1137 -: Декември 10, 2012, 14:35:04 pm »

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re: Ваксини
« Отговор #1138 -: Декември 14, 2012, 22:31:16 pm »
 :hi:  Ето   филм  за деца сериозно увредени от ваксини.
  http://www.dokumentalni.com/?p=2171
 ОЩЕ ПО-ЛОШО Е, ЧЕ ВАКСИНИТЕ УБИВАТ ВСИЧКО КАЧЕСТВЕНО В БЪДЕЩЕТО НА ПЛАНЕТАТА. ???
  :flag_of_truce: ТИМЕРОЗАЛ Е ДРУГОТО ИМЕ НА ЖИВАК
:---


 
« Последна редакция: Декември 14, 2012, 22:37:40 pm от aldonea »
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1139 -: Декември 15, 2012, 08:38:08 am »
aldonea, с този филм започнах 2008ма...
На http://vaksini.eu/ са всички!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27