Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 470842 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 919
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Ваксини
« Отговор #1095 -: Октомври 20, 2012, 13:53:00 pm »
Каква пробйна намери? Доколкото знам най-лесно е да се изкараш алергичен. Но и да вземеш познат адвокат да се потруди по въпроса не за пренебрегване.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
Re: Ваксини
« Отговор #1096 -: Октомври 20, 2012, 14:16:14 pm »
С адвокат я стане, я не стане...  ;)
Не сме се изкарвали алергични. :)
Доста назад в темата мисля, че съм обяснил по-подробно. Рових си сега и в личните съобщения, където съм давал насоки на разтревожени родители, но не съм архивирал тези с по-подробните разяснения...
На две-на три..., намираш личен лекар за детето, който е готов да отбелязва в картона, че са бити ваксините, но всичко е само на хартия... Жена ми удари в 10-ката още с първия. Така било писано... Някой може и с десет лекари да пробват и пак да не стане. Важно е да се рови...! Все с някой ще стане. :)
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 14:20:50 pm от Гален »

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 518
Re: Ваксини
« Отговор #1097 -: Октомври 20, 2012, 15:08:38 pm »
Щом има врата може да се мине. А тя е  в Закона,

КОНСТИТУЦИЯ

Глава първа
ОСНОВНИ НАЧАЛА
Чл. 1.
(1) България е република с парламентарно управление.
(2) Цялата държавна власт произтича от народа. Тя се осъществява от него непосредствено и чрез органите, предвидени в тази Конституция.
Чл. 4.
(1) Република България е правова държава. Тя се управлява според Конституцията и законите на страната.
(2) Република България гарантира живота, достойнството и правата на личността и създава условия за свободно развитие на човека и на гражданското общество.

   ...
    Всеки сам разполага със здравето си, не сме роби все пак. Мисля си, че по законов ред е нужно да се урежда проблема, за да се изобличи неправдата, а ако Закона противоричи на човешкото право какъв закон е? Не е редно да се явяваме уж самосъзнателни, с право и условия на свободно развитие, както пише по-горе в Конституцията ни, а да ни се казва какво е правилно или не за нас или децата ни, поставяйки ни задължителна ваксина, освен ако не ни изкарат невменяеми и неразбиращи що е здраве или след като пише, че е необходимо да имаме осведоменост, не я осигурят също така задължително, както и поставянето на ваксини, в едно с всички плюсове и минуси като следствие от въздействието им и произтичащите от това санкции, в случай на "Грешка"от страна на Здравеопазването, каквито санкции търпят "свободните" граждани на Република България, в случай, че засвидетелстват мнението си и отказа си от подобна манипулация.
Ето какво пише тук:
из Закон за здравето:
"Раздел II.
Осигуряване на здравословна жизнена среда

Чл. 31. (1) Държавата, общините, юридическите и физическите лица осъществяват дейността си, като осигуряват опазването на жизнената среда от вредно въздействащите върху здравето на човека биологични, химични, физични и социални фактори.
           
Обаче:
"Раздел V.
Надзор на заразните болести (Загл. изм. - ДВ, бр. 98 от 2010 г., в сила от 01.01.2011 г.)

Чл. 57. (1) За опазване на страната от разпространение на особено опасни заразни болести при необходимост се извършва граничен здравен контрол.
(2) Условията и редът за провеждане на граничен здравен контрол се уреждат с наредба на Министерския съвет.

Чл. 58. (1) За предпазване на гражданите от заразни болести се правят задължителни имунизации.
(2) Министърът на здравеопазването определя с наредба лицата, които подлежат на имунизации, както и реда, начина и сроковете за извършване на:
1. задължителни планови имунизации и реимунизации, включени в имунизационния календар на Република България;
2. целеви имунизации и реимунизации, които се извършват по специални показания;
3. препоръчителни имунизации.
(3) С наредбата по ал. 2 се определят и специфичните изисквания и приложението на отделните серуми, имуноглобулини и други биопродукти с профилактична цел.

Чл. 59. (1) (Предишен текст на чл. 59 - ДВ, бр. 98 от 2010 г., в сила от 14.12.2010 г.) При възникване на извънредна епидемична обстановка, както и при регистриран значителен спад в имунизационното покритие министърът на здравеопазването може да разпореди:
1. задължителни имунизации и реимунизации за определени групи от населението, които не са включени в имунизационния календар;
2. задължителни имунизации и реимунизации с препарати, които не са включени в имунизационния календар;
3. имунизации и реимунизации по ред и начин, различни от посочените в имунизационния календар;
4. организирането на имунизационни кампании, откриването на временни имунизационни пунктове, сформирането на екипи за имунизиране на място и други извънредни мерки.
(2) (Нова - ДВ, бр. 98 от 2010 г., в сила от 14.12.2010 г.) Лечебните и здравните заведения, независимо от собствеността им, са длъжни да изпълняват разпоредените от министъра на здравеопазването мерки по ал. 1.

...
...При "определени условия" някой решава вместо нас и наред може да ни имунизира задължително, на общо основание...

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
Re: Ваксини
« Отговор #1098 -: Октомври 20, 2012, 18:32:50 pm »
Законово няма как да се бориш с/у Интернационалната Мафия в чиито лапи е и България. Привидно имаш права, но това е само привидно. Контрола е тотален! Чужда собственост сме още от люлка...

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 919
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Ваксини
« Отговор #1099 -: Октомври 21, 2012, 20:41:30 pm »
10 семейства глобени, отказали да ваксинират децата си
10 акта на родители, които са отказали задължителни имунизации за децата си, е наложила Районната здравна инспекция в Пловдив за 2012 година. Още толкова са хората, които са се разминали с глобата от 50 лева, тъй като са променили мнението си след разговори с инспекторите.

Целта не е да санкционираме, а да се убедят хората, че имунизациите помагат на организма, обясниха от инспекцията. Медицината е сложна наука и с прочитането на 5 статии в интернет „за" и „против" ваксините човек не може да се ограмоти и да вземе правилно решение. Необходима е консултация с личния лекар, а при невъзможност - със специалистите от Здравната инспекция.

От РЗИ призоваха желаещите да се ваксинират срещу грип да го направят най-късно до 15 ноември. Осигурени са достатъчно ваксини, прегледът и поставянето са безплатни. Заплаща се само препаратът, който струва 9 лева. Поставянето се извършва от медицинско лице в 21 кабинет на Районната здравна инспекция.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=980396
Soli Deo Gloria!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 126
Re: Ваксини
« Отговор #1100 -: Октомври 21, 2012, 22:21:55 pm »
Ето и нахалството - не стига че си тровиш организма с някакви химии, ами и ти го правят почти безплатно - 9 лв. Че и срок сложили! Бялата мафия!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re: Ваксини
« Отговор #1101 -: Октомври 22, 2012, 03:27:23 am »
Аз 50 стинки няма да им дам за ваксината, тия ми искат 9  ::)
Ще трябва трима да ме държат, че да ми я сложат. :D

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1102 -: Октомври 22, 2012, 04:23:20 am »
А аз давам личен пример:
Аз, чинно ваксиниран - с това
Дъщеря ми без нито една ваксина не знае какво е болест!

Също така е на 3, но с развитие на 4-5 и не е вкусвала месо от рождение, но това е друга тема ;)

P.S. Стадиен имунитет го отхвърлиха отдавна, като не работещ...

Неактивен Puzzle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re: Ваксини
« Отговор #1103 -: Октомври 22, 2012, 04:26:23 am »
Аз 50 стинки няма да им дам за ваксината, тия ми искат 9  ::)
Ще трябва трима да ме държат, че да ми я сложат. :D

Майка ти достатъчно те е държала /освен ако не желаеш мъже да те държат/. Ваксина след ваксина. Види се, докато се научиш да пишеш и да боравиш с клавиатура и компютър, за да можеш сега да обясняваш вредата от ваксините. Ето ти и явните странични ефекти от /толкова/ отровните ваксини - Пишещи, Малко пишещи, Много пишещи /ваксинирани обясняват на останалите ваксинирани...колко ужасно е да се ваксинираш/.
Други пък отдавна са прекалили...с писането. Време за нова ваксина. Тях ще ги държат по три жени.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 317
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Ваксини
« Отговор #1104 -: Октомври 22, 2012, 11:14:46 am »
...

Мина през темата за кемтрейла, сега "сърфираш" във Ваксините. Давай по-бързо - мини и през темата за ГМО-то, шистовия газ и се обади, когато свършиш. ;)
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re: Ваксини
« Отговор #1105 -: Октомври 22, 2012, 12:53:27 pm »
/освен ако не желаеш мъже да те държат/.

Един ми е достатъчен душко. Кой за кво си мисли. Неначесъло се човечето и само тва му е в главата. Пък аз друго имах предвид. Той Фройд си е прав за някой неща. Не знам пъзел ли си, шогунчо ли си ма ти липсва нещо.
когато свършиш. ;)
Ми явно си личи, че човека трудно свършва.  :lol: Да го оставим да се облекчи спокойно. ;)

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
Re: Ваксини
« Отговор #1106 -: Октомври 24, 2012, 15:25:42 pm »
Оставете ги идиотите. Трудна е борбата с тях.  :)

Едно видео.
След 4:30 Арън Русо/Бог да го прости/, създателя на филма "АМЕРИКА-От Свобода към Фашизъм", говори на конференция за ваксинирането и най-вече за противодействие... Честно, гледах го след като дадох предложение за действие по-горе в темата и не съм го копирал или нещо подобно...
Той разказва за личен случай на борба с мафията в бели престилки.. и как и противодейства чрез неподчинение и отстояване на позиция... Няма ще се оплача на този или онзи - действа си човека.

<a href="http://www.youtube.com/v/FrO6M_-6eSI?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/FrO6M_-6eSI?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>
« Последна редакция: Октомври 24, 2012, 15:37:18 pm от Гален »

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1107 -: Октомври 26, 2012, 21:11:46 pm »
Страхотна лекция в САЩ, която се надявам да оцените :)

Засягат се обичайните теми с критичен поглед върху ваксините, който обвинява не само живакът за проблемите с тях.

Болести причинени от ваксини

За гледане без Интернет - http://download.vaksinite.info/Vaccines%20induced%20diseases/

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1108 -: Октомври 28, 2012, 08:11:44 am »
Последна книга - http://vaksini.eu/Vaccine%20book_bg.pdf      Много е силна...

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Ваксини
« Отговор #1109 -: Ноември 09, 2012, 13:39:24 pm »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27