Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 458636 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Ваксини
« Отговор #1140 -: Януари 09, 2013, 21:55:35 pm »

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1141 -: Януари 09, 2013, 23:29:14 pm »
http://youtu.be/-_O0_I4rRXE -  Alfa ataka с А. Гълъбов

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Ваксини
« Отговор #1142 -: Януари 10, 2013, 11:18:26 am »
Предаването с А. Гълъбов го изгледах, хареса ми неговото изложение, както винаги.

Проблема не е толкова голям от това дали хората се информират какво представляват ваксините. Проблема идва от това, че те след като знаят, че ваксините крият риск за здравето на децата нямат лостове, с които да противодействат, ако пожелаят да се откажат от тях. Това е така, защото ако се опълчат, детето им ще бъде низвергнато от различни социални превилегии.

Как ще реагира един родител, ако му кажат, че детето му няма да бъде прието в нито една детска градина и след това в училище.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1143 -: Януари 10, 2013, 11:25:06 am »
Аз не харесвам детските заради храната в тях(месна), отношението към малките дечица и липсата на мама и тати до тях.
За съжаление много родители просто не могат да си го позволят :(

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Ваксини
« Отговор #1144 -: Януари 10, 2013, 11:37:05 am »
Въпреки съпътстващия страх нещо да не се случи на детето при ваксинация много хора нямат право на избор и си оставят децата да бъдат ваксинирани. Но и това дали ще има негативен ефект върху детето след ваксиниране е въпрос на индивидуални качества, късмет или игра на зарчета. А и никой няма за цел поразяването от ваксина да е близко до 100%. Прекалено очевидно ще е. Аз имам информация от кухнята, че процентът на зловредните ваксини е около 10-15%.

10-15% от ваксини, друг процент ще е диабет, трети процент от консервантите и подсладителите и така се стига до един задоволителен процент от хора, страдащи по една или друга причина.
« Последна редакция: Януари 10, 2013, 11:40:56 am от sidewinder »

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1145 -: Януари 10, 2013, 11:41:55 am »
Аз смятам, че няма безопасна ваксина и не са само супер отровите вътре, а и биологичният боклук, който влиза с тях...

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Ваксини
« Отговор #1146 -: Януари 10, 2013, 11:56:51 am »

Как ще реагира един родител, ако му кажат, че детето му няма да бъде прието в нито една детска градина и след това в училище.


За детската кошара си прав, но за училище не е така.
В училище като приискат бележки за ваксинации на деца, директно им заявяваме, че няма да получат такива.
Врякат ден-два и млъкват.
В кошарата за най-малки обаче те наритват... знаейки, че мама и тате са зависими и трябва да робуват, опс  :D, работят, а няма кой да гледа отрочето.

...та има разлика... :)

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Ваксини
« Отговор #1147 -: Януари 11, 2013, 10:30:38 am »
Поредният материал, показващ вредата от ваксиниране!

Следствен доклад: Ваксинациите са пълна измама!!!

Изданието  NaturalNews предостави на читателите шокираща информация, от която следва, че органите на здравеопазването провеждат масови ваксинации, знаейки, че те са неефективни, че са вредни и дори – опасни за живота.
http://www.naturalnews.com/038598_vaccines_medical_hoax_government_documents.html

Ако имате деца, пише  NaturalNews, вие най-вероятно сте запознати с официалното разписание за имунизации на Центъра по контрол и профилактика на заболяванията (CDC) в САЩ. Това разписание препоръчва да се направят 29 ваксинации от раждането на детето до 6-годишната му възраст, включително ежегодните инжекции срещу грип, както и от пет до 16 ваксинации във възрастта от седем до 18 години (http://www.cdc.gov/vaccines/schedules/).

Но в последния следствен доклад, изготвен от д-р Лусия Томлженович  (Lucija Tomljenovic), доктор на медицинските науки, се разкриват тайни правителствени документи с повече от 30-годишна давност. От документите следва, че графиците за ваксинации са пълна лъжа, да не говорим за мошеничествата със самите ваксини и за това, че предоставят реална защита от заболявания.

Макар нейната статия на първо място да е посветена на това как британската система по здравеопазване е подготвила мръсната система за прикриване на истината за своите национални програми за ваксинации, принципите и резултатите на проучването й се отнасят за ваксинациите като цяло. Тези мерки по правило са предназначени за цели, обслужващи корпоративни интереси, а не здравето на населението.

Органите на държавните власти се занимават с пропаганда на ваксинирането с цел удовлетворяване интересите на частни производители на ваксини. Те преднамерено скриват от родителите съответната информация за опасностите и неефективността на ваксинациите, за да се поддържат съответните високи темпове на ваксиниране. И в този процес те са направили от неизчислими милиони деца огромна рискова група за възникване на сериозни странични ефекти и смърт.

http://snaiper-bg.net/2013/01/sledstven-doklad-vaksinatsiite-sa-pa-lna-la-zha/

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 543
Re: Ваксини
« Отговор #1148 -: Януари 11, 2013, 15:23:18 pm »
И какво общо има този "следствен доклад" с вас? Вашите деца в Англия и САЩ ли се имунизират?

Имам един въпрос: Ваксинирате ли домашните си животни с измамни ваксини? 
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1149 -: Януари 11, 2013, 15:36:28 pm »
Аз имам приятелка, чието куче умря след ваксина...

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Ваксини
« Отговор #1150 -: Януари 11, 2013, 16:26:49 pm »
Само за протокола. Ваксините в България се внасят от Франция и нямат нищо общо с тези в САЩ например. Нали си спомняте епидемията с животинските грипове. Искаха да ни наводнят пазара точно с американски ваксини. Но не им мина номера, защото бяха спряни. Знам го това лично от човека, който го е издействал. И след това семейството му е било тормозено.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Ваксини
« Отговор #1151 -: Януари 11, 2013, 17:06:34 pm »

И какво общо има този "следствен доклад" с вас? Вашите деца в Англия и САЩ ли се имунизират?


Материалът показва, че ваксините са вредни. Това, че се говори за различни от България държави, трябва ли да значи, че в България ваксинирането е полезно? Има ли значение, с какъв наркотик се друса наркомана? Не! Наркоман е! Надявам се ми разбираш намека?! :)

Ако питаш мен, моите деца са в България.
Едното дете не е ваксинирано, другото на половина...

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Ваксини
« Отговор #1152 -: Януари 13, 2013, 20:56:55 pm »
http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/01/13/1983356_gubernatorut_na_nju_iork_obiavi_izvunredno_polojenie/?ref=rss

Честито на печелившите  :)
В действие демокрацията  :D
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re: Ваксини
« Отговор #1153 -: Януари 13, 2013, 21:19:21 pm »

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re: Ваксини
« Отговор #1154 -: Февруари 08, 2013, 20:21:27 pm »
aldonea, с този филм започнах 2008ма...
На http://vaksini.eu/ са всички!

 :hi:
Толкова ли ти е неприятно да се напомня на хората,че ваксините са носители на вреди и никакви ползи?  :hi:
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27