Автор Тема: Програма за изтребване на българския народ от московския ционистки к  (Прочетена 205930 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Така е, затова повтарям на всяко подходящо за случая място - много е важно всичко това от кого се чете и по какъв начин се поднася!!!
През тази информация просто трябва да се преминава. Нищо повече. Задълбаваме ли в нея ще си тънем в 3то. В същото време - съгласи се - тя е лост за едни, за други не е нищо, но за някои е лостЪТ, който събужда искрата и разчупва яйчената черупка, в която човекът-робот се е затворил!!!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Не мисли!-ха-ха-ха, а кой може да устои на интереса, ми никой, за това продължаваме да ги захранваме с ток, а те ни дават материал за работа и разполагат с най-качественият заряд-енергоинформациониият заряд на хора като нас!
Тази информация  е една суха статистика в същността си, тя почва да действа едва когато се облече с някаква емоция, а още по-силно- с намерение. Именно нашата емоционална реакция(позитивна или негативна) служи като захранващ ток за различните егрегори. Хубаво е да можем  да бъдем безпристрастни, като страничен наблюдател, тогава нищо не излиза от нас и никого не захранваме. Може бе призивът от подписа ми е решението.  :P
Не мисли като човек!-Крион

IYI

  • Гост
Миротворецо, много интересна формула не се бях замислял, както и Хоруса е прав, нека работим в направление безпристрастност!

Amenun

  • Гост
Оо, аз си мисля, че не мога да бъда безпристрасна към нща от този род. Прекалено мащабни са за да си безпристрастен.И сега ства много противоречиво в главата на АМЕНУН ! хахахахах, съгласна съм изцяло с IYI но на практика не излиза..... и к'во правим :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Кога едно нещо ни се струва мащабно? Когато имаме чувството, че сме много малки, а то пък идва от усещането за отделеност от себеподобни. Значи нужно е един път за винаги да разберем, че никой не е сам, свързани сме и изобщо-усещането за единност е спасението.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
 скоро ще ни ЕКСТРДИРАТ направо в ЧЕРВЕНАТА КНИГА , ще пише , внуците на ЕНОХ : ИЗЧЕЗВАЩ ВИД  >:(

  ЕЗК 
« Последна редакция: Септември 12, 2006, 18:53:45 pm от esoundc »

IYI

  • Гост
Ако знаете какво отключва тази безпристрастност, за всичко, което говирим ключът е в безпристрастието, като най-висша техника!Който знае разбира!

Shiver

  • Гост
Нещо май ви гони параноята...
Ако целия свят е искал да ни унищожи, отдавна вече да сме изчезнали.
Някак нереално ми звучи..., а и някак ръсистки.
Промиване на мозъци и тем подобни...
Вие едва ли не изкарвате,че всяко нещо е част от някакъв велик замисъл.
Не се опитвам да ви провокирам, но това ми изглежда доста налудничаво, едва ли не като сценарий на някакъв хорър. Още повече, че всичко е на теория.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Да оставим квалификациите, щото едва ли някой ще се впечатли от тях, но ето за това:
Цитат
Вие едва ли не изкарвате,че всяко нещо е част от някакъв велик замисъл.
...си абсолютно права.  :D  Нима не вярваш, че твоят живот е плод на точно такъв велик замисъл?
Не мисли като човек!-Крион

Oberon

  • Гост
Shiver, добре дошла във форума. Успех и тн:)

Не ни гони параноята, поне повечето от нас де:) Но нека ти кажа следното: всичко, което става покрай теб, не е случайно. Природата е една велика хармония, в която единствения трън сме ние:)
Не казваме, че всичко е конспирация, а че има шансове за такава. Аз поне така мисля.
Аз гледам да не стигам докрайности, за да не стана наистна параноик. Някои от нас вече са почти опечени параноици:)))) Например asdfghjkl като види по-странна облачна формация, започва да се вайка кога са пръскали:) Иди му обеснявай, че всичко се променя, променят се и облаците. Друг е въпроса, че наистина има странни облаци, които няма как да бъдат лесно обяснени. Но това не означава, че над България денонощно пръскат със син камък или там каквото е:)
Понеже си малка, има време да пораснеш и да преосмислиш доста неща. Лично за мен, задълбочаването в тези конспирации няма смисъл. Просто...информация. Много по-важни неща ни чакат нас, като оцеляването например. Защото нашият вид си отива, съжалявам. И никой няма да ни помогне, както не го е правил досега.

По темата: Дали има или няма такава програма...всичко сочи, че има...ама дали си умираме от това или от собствената простотия....не знам. По-скоро второто...Ако в тази държава се спазваха законите ( или поне някой е заинтересован да се спазват ) нямаше да е така.И теб нямаше да те е страх да отидеш на дискотека, и мен да си пусна детето:) Капиш?

и тн и тн...


Оберон
« Последна редакция: Септември 13, 2006, 13:59:30 pm от Oberon »

Amenun

  • Гост
Нещо май ви гони параноята...
Ако целия свят е искал да ни унищожи, отдавна вече да сме изчезнали.
Някак нереално ми звучи..., а и някак ръсистки.
Промиване на мозъци и тем подобни...
Вие едва ли не изкарвате,че всяко нещо е част от някакъв велик замисъл.
Не се опитвам да ви провокирам, но това ми изглежда доста налудничаво, едва ли не като сценарий на някакъв хорър. Още повече, че всичко е на теория.


Това май го обсъждахме вече :) :) :)
Знаеш ли ако прочетеш 6-7 теми от където и да е из форума, изключая  FUN, не ч е лош :) :) :). Помислиш и видиш, няма да има такива въпроси от твоя страна.
Поздрави  от пеперудите и птиците  :D

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

 МОЛЯ , за повече текстове и линкове за ПРОБЛЕМА с ЦИГАНИТЕ  ???, и тяхната роля  в разпределението на БГ като губерния подвластна на СИНДЕРИОНА  :-\

 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

  ЕЗК 

Shiver

  • Гост
Преди да се регна някъде, имам навика да преглеждам някои от темичките и уверявам ви, не се ограничих само с раздел Фън ;D
Държа да поясня, че имам роднини евреи. И католици, и индуси, че и двама будисти:) И досега не съм забелязала нещо нередно в тях. Ето защо малко ме шашнахте.
Нито се опитвам да ви обидя, нито да споря. Ясно, имате си свое мнение :) Приемам го и приключвам с тази тема.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Преди да бързаш да приключваш с тази тема, Shiver, или с която и да е друга, като че си носител на абсолютна обективност, ти предлагам да се запознаеш по-обстойно със застъпваните във форума гледни точки. Отношенията с роднини от различни етно-културни пластове (което в твоя случай ми се вижда малко преувеличено,) не е аргумент в защита на твърдението, че ционистки заговор и провеждана под шапката му политика не съществува. Никъде в този форум не се твърди, че еврейството, католицизмът или каквото и да било обществено обединение е изпълнено изцяло и без остатък със зли намерения. Следователно, близките отношения с няколко такива хора не могат да бъдат критерий за несъществуването на определени политически намерения у други, притежаващи същата идентификация. Тук, дори конкретно в настоящата тема това изрично е отбелязвано и ако някой действително "прегледа темичката", може да го установи. В настоящата тема, а също и на много други места из целия сайт са дадени многобройни исторически факти, материали и докумени, направени са повече или по-малко задълбочени анализи (чисто логически или понякога - не до там), които дават обективна и недвусмислена сигурност, че ционистки намерения и в частност - антибългарски намерения не само съществуват, но и оказват сериозен резултат, видим с просто око в заобикалящата ни действителност. Това остава с почти научна тежест, без никакво място за компромисната формулировка "всеки си има право на мнение". Част от нещата далеч надхвърлят простото мнение...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
 :o :o :o

Peace & Quiet
« Последна редакция: Септември 14, 2006, 11:54:45 am от ultrafutur »
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27