Автор Тема: Програма за изтребване на българския народ от московския ционистки к  (Прочетена 205885 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Хехе!
Еми така е. Не те взема на сериозно докато не прояви интерес някоя известна личност (за жалост).
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Само един пример ще дам...от миналата година се опитвам да говоря на хората около мен за водата и свойствата и.Всички ме гледаха като досадна конска муха и в най-добрият случай ми казаваха"давай по-бързо,че имам работа" :bad:....Е,да ама след като и Марта Вачкова и Гала(особено втората)започнаха да говорят доста усилено за тези неща,изведнъж започна да се проявява интерес....."Ааа,ти какво викаше за водата?,Че нещо подобно гледах при Гала,ама не разбрах точно..Я кажи сега пак!"... 8)





И при мен беше така с Еленко Ангелов . Аз ги просвещавам тъпчовците , а те ми казваха , че съм мръднал . И като го видяха при Гала , обърнаха палачинката . За съжаление медиите си дърпат все още , здраво конците .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
И тук разбира се идва големият ми въпрос.С каква цел медиите започват да изнасят тази информация?Какво се цели като се шуми все повече около подобни теми?
« Последна редакция: Юни 12, 2010, 15:04:37 pm от konstantin2007 »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
И аз съм си задавал този въпрос . И стигнах до извода , че вече илюминантите изтървят конците с които ни дърпат . Може и да греша .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
А може нарочно да изнасят информация. Защо например им беше нужно да "атакуват" пентагона.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Е то,че е нарочно,е повече от ясно.Нали това казваме..но защо го правят?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Други народи ще изчезнат, но българите ще пребъдат во веки.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
« Последна редакция: Юни 12, 2010, 22:16:12 pm от nikoko »
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :good: :good:

Така си е.

Това "така си е" малко ме притеснява. Докато българката ражда по едно детенце и се прави на голяма красавица и борец за равни права с мъжа си, нещата ми изглеждат доста съмнителни. Бог помага но в кошара не вкарва. Иска се раждаемост на БЪЛГАРКАТА а не на циганката.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Трябва да се справим по някакав начин с циганите (дори и да е малко садистичен).
Може да сее опитаме да ги изгоним както са направили кубинците. В България циганте са 2 милиона. Със скоростта, с която се размножават до 50 години ще са с 200-300 хиляди повече. Но според мен големият ни проблем са ромите, защото за разлика от циганите те са мюсолмани (а мюсолманите могат да имат няколко жени) . С тяхната подкрепа и още 20 автобуса турци от селата край границата веднага идва на власт някоя мюсолманска партия. Трябва или да приобщим циганите към обществото (да ги измъкнем от махалите, да им дадем образувание и т.н.) или да прибегнем до мерки които нама да са благоприятни за тях. Мож да се създаде закон, че ако не можеш да се грижиш за децата си те ще ти бъдат отнети (но какъв закон при тия политици).
В днешно време циганите говорят на циганско-турски език което сущо е проблем. Те не могат да си намерят работа (това, че са мързеливи е друг въпрос) и почват да крадат, А като ги хвене полицията ги завежда за 24 часа в районното и ги пуска. Промените трябва да бъдат направени от обществото, а не от политиците.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен VM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 72
Циганите не са толкова голям проблем, освен че могат да бъдат използвани за размиване на българското общество, с тази фалшива политика за  интегриране на малцинствата. Те не носят като социален обект и феномен за Българската действителност някаква политическа тежест, за разлика от мюсюлманите в българия. В навечерието на разразстващата се ислямска експанзия в световен план си мисля че турското малцинство е много по реактивно от циганското, и именно то е по големият проблем. Няма да споневам какво се случва в родопите и районите където има турско малцинство, много добре сте запознати с това.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
В Родопите няма ПОЧТИ ните една църква. В големите градове да, но в селата  :negative:.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Програма за изтребване на българския нар&#
« Отговор #387 -: Юни 13, 2010, 15:54:37 pm »
И аз съм си задавал този въпрос . И стигнах до извода , че вече илюминантите изтървят конците с които ни дърпат . Може и да греша .
Aз пък мисля, че на илюминатите въобще не им пука кой какво знае и какво не. Тази информация с която разполагаме е просто малка песечинка от цялата истина за света в който живеем.
Те държат парите  и животите ни в ръцете си, дали поназнайваме за тях е без значение, напротив по скоро се кефят от гаврата, че има будни хора, които обаче не могат да направят нищо.
Защо си мислите, че истината трябва да бъде крита като някакъв топ сикрет?! Най-добрия начин да скриеш истината е да я пуснеш в интернет с гарнитура от още 1000 лъжи, така истината става просто лъжлив слух, който хората отричат по рефлекс. И човек започва да губи представа кое е лъжа и кое не... те точно това целят.
« Последна редакция: Юни 13, 2010, 15:58:20 pm от Hannibal »

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Илюминатите не трябва да са в темата за тайни общества, защото те се грижат много добре да се знае, че те съществуват. Давам отново примера с Пентагона.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Първо, в последно време наистина почна да се говори по телевизията за ГМО, нитрати в храните, колко е истинско киселото мляко и т.н, няма нищо чудно в това, 2012 наближава  8). Ако искате някой да послуша думите ви, излъжете...кажете, че сте го чули по новините примерно, лъжа е, но е благородна лъжа ;D. Дали илюминати са отпуснали конците се съмнявам, но мисля че те са ни дали два избора: или се оставяш да ти промият мозъка или се бориш и търсиш истината, или накратко казано "Силните оцеляват!" ако бяха толкова тайно общество нямаше да има песни с текстове подобни на "illuminati the secret society do exist" .
Второ, голяма част от българските семейства са неспособни да имат деца, оказва се обаче, че проблема по-често идва от мъжете, не от жените. Някои от тези семейства трябва да потърсят проблема в себе си, а не в държавата примерно, не могат да се надяват само на медицината, трябва да прибягнат и към нещо езотерично примерно, или да се насочат към здравословния живот. Държавата също е виновна, но най-вече заради това, че вече почти към 30% от българите живеят под прага на бедноста, как може тогава да се отгледа повече от едно дете, че то и едно не може...просто положението е трагично. По-трагичното обаче е как хората масово взимат големи заеми, дават си спестяванията и последните пари за скъпи телефони, 40 инчови плазми и прочие...и в крайна сметка, криза е, ама моловете са пълни, а лошото е че хората си купуват стока с огромна надценка.
Трето, циганите...никоя държава не иска такава напаст...факт! Те вече не са малцинство, те са мнозинство :( лошото в случая е, че не могат да се приобщят, всъщност не че не могат, просто нямат желание, защо да учат и да работят, след като могат да крадат, да изпотрошават градинки и да продават желязото на вторични суровини? За тях закони няма, няма как да им спрат тока, след като крадът ток, няма как да ги глобят, след като няма с какво да си платят глобата.
Разждаемоста на българчета е занижена, староста е завишена, циганите скоро ще надделеят, трябва да се отбележи, че домовете са пълни и то с българчета и сме на челни места по изоставени новородени, аз лично не виждам светлина в тунела.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27