Автор Тема: Техники за развиване на аурата и завъртане на чакрите.  (Прочетена 16089 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен secunden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Отварям тази тема понеже намирам това което правя за нещо много важно , и мисля че много други хора също се занимават с това. Именно развиване на собствения си потенциал да трупаш повече и повече и най вече да не си мислим че сме обикновения човечец от улицата който няма сила.
Ще си позволя с вас да споделя една от техниките ми която използвам за завъртане на чакрите и създаване на мощтно магнитно поле около себеси , което трае около 7-8 часа. Техниката е известна чел съм е по най  различни книги и винаги не съм и обръщал внимание. Започнах да я практикувам и нещата наистина взеха да стават доста интересни.
Техниката е следната въртене на едно место с разпънати ръце в страни по часовниковата стрелка. Около 500 завъртания са достатъчни.
Сами ще се уверите колко уникална техника е това и неща като пирокинеза , телекинеза и т.н започват да придобиват смисъл.
Ще се радвам много повечето от вас да споделят дали се занимават с подобни неща и да искажат мнение по темата. ПОЗДРАВИ!

ИСТИНАТА ЩЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
А тези 500 завъртания,наведнъж ли ги правиш?  :o В смисъл на мен и 100 са ми малко,че после 1 час да не съм в час.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Култово!  ;D

Нека алчните за придобивки се въртят с разперени ръце, докато им дойде акъла в главата. Или съвсем си отиде.  :lol:

Като упражнение за напреднали препоръчвам 500 завъртания с разперени ръце, но на един крак. Другия да е вдигнат под 45градуса. (айде да не е 90, че кой знае какви стари баби чакат да се пробват)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен secunden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Здравей eses.
Упражнението е супер елементарно и когато не се прилага както трябва човек му се завива свят следователно пада. А за хората които не са запознати и които не им е интересно моля да не коментират тази тема , ще съм много благодарен. Аз лично ми трябваше точно един опит и всичко се получи. Нещото което трябва да се спазва когато се въртиш е да несе средоточаваш в дадени предмети буквално гледаш като зомби това е. Скоростта е произволна.
Всичките завъртания се правят на веднъж. Не е сложно като децка играчка е стига да ме разберете какво искам да ви кажа. Ефекта ще се уверите сами какъв е.ПОЗДРАВИ!
ИСТИНАТА ЩЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!

Неактивен secunden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Ето от този линк може да ви стане малко по ясно какво имам в предвид.Също е важно да се знае когато искаш да спреш се намалява постепенно скоростта докато спреш да се въртиш. От клипа има субтитри дори български от настройките.Уникална техника.
« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 18:42:44 pm от secunden »
ИСТИНАТА ЩЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Ето нещо по-красиво.

http://www.youtube.com/watch?v=WwL8JthRyXM
http://www.youtube.com/watch?v=s63r-8t2ugA
http://www.youtube.com/watch?v=-XgP9laSPoI

Има много подобни в нета. Обаче не препоръчвам подобни дервишки практики на никого.
« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 19:15:31 pm от Iris »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Техники за развиване на аурата и завъртан&
« Отговор #6 -: Ноември 02, 2010, 20:54:47 pm »
От интерес бих го пробвал.
Обаче бих ви препоръчал едни упражнения казват се „петимата тибетци“.
Правя ги вече година и половина и ефекта е, че се подобрява стойката и мускулите на гърба.
Също издръжливостта както и се чувстваш добре и тонизиран.
Осезаем ефект се чувства след около 6 месеца и се повишава след това постепенно.
В google може да намерите информация какви са и много подробни мнения и тн.
Пишете това което е в кавичките като ключови думи.
 :)
« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 21:00:30 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Чувал съм за дервишко въртене, но не съм го пробвал.
Само ако може някой да ми обясни как се завъртат чакрите...

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
secunden, извини ме за може би лаишкия въпрос, как може да се завъртиш 500 пъти без да ти се завие свят? Като малък често се въртях, наскоро също пробвах, но максимум минута-две и вече не зная къде съм. Има ли специална техника или е просто въпрос на нагласа?
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен secunden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Здравей Nikola_Davidov.
Техниката съм е описал доста подробно дори съм дал клипче.
А до 500-те завъртания даже са ми малко мога да се въртя колкото желая.Веднъж разбрана техниката е много лесно.Важното е да не се концентрира човек върху предмети докато прилага техниката и когато вече искаш да намалиш скоростта да се сваля постепенно.
ИСТИНАТА ЩЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
точно обратното е. Като не фокусираш погледа си никъде ти се завива най-много свят.
Затова при танцьорите има техника "спотинг", т.е. маркираш си нещо сравнително неподвижно с поглед и го следиш. Примерно точка на стената, на огледалото или партньора ти.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен ivger0707

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
 Съгласна съм Sedere, аз също ги правя петте ритуала/упражненеия по книгата на Питър Келдър/има и други автори които третират същите техники/. Найстина се чувствам добре, но там въртенето /както и другите/ е до 21 пъти. В крайна сметка не сме дервиши.  :P

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Предполагам, че това с въртенето зависи от вестибуларния апарат на човека. Аз така и не мога да се завъртя за повече от 30 сек. до минута, без да ми се завие свят. Тези, които могат да се въртят по 100 и повече пъти, или имат голям тренинг, или ползват някакви много специални техники, или най-вероятно имат по-устойчив вестибуларен апарат. Това със "зомбирания", нефокусиран поглед, не работи поне при мен.
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен secunden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Здравей Nikola_Davidov
Искам само да те попитам погледа напред и очите отворени ли изпълняваш завъртанията ? И още един въпрос намаляш ли скоростта постепенно когато решаваш да спреш ?
ИСТИНАТА ЩЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Да, гледам напред и се въртя сравнително бавно, защо иначе ми се завива още повече свят, и намалявам още повече, когато спирам. Може би не правя нещо както трябва, а може би наистина зависи и от това, доколко е стабилен вестибуларният апарат. Както и да е, аз не подлагам на съмнение самата техника, а просто споделям личните си впечатления. Поздрави.
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27