Автор Тема: Техники за развиване на аурата и завъртане на чакрите.  (Прочетена 16158 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
И какво се постига с това въртене като пумпал?

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Развива се аурата и се завъртат чакрите, както пише в заглавието на темата. Между другото, правят го дервишите и суфите, а съм чел за тази практика и в "Захир" на Паулу Коелю, така че вероятно има полза от нея, макар аз да не мога да я изпълнявам.
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен secunden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Техниката е уникална да! Ще дам още малко инфо , интересното е че преди година някъде е мернах тази техника в една от книгите на "ошо" реших да опитам и ми стана лошо и почна да ми се гади понеже въобще незнаех каква е техниката на упражнението.
След време видях това клипче с руснака и ми стана ясно за какво става дума.
Реших смело да опитам дори през ум не ми е минавала мисълта че може да ми стане лошо и т.н. и ето че се получи.
Забелязах също че когато се въртя , различното позициониране на ръцете ускоряват скоростта и обратното и то драстично.
Надявам се да съм помогнал. ПОЗДРАВИ!
« Последна редакция: Ноември 11, 2010, 22:43:42 pm от secunden »
ИСТИНАТА ЩЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
И в каква посока ги въртите тия чакри, всичките ли ги въртите в една посока или една на ляво друга на дясно...

Неактивен secunden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Не задаваш правилно въпроса опитай пак. :)
ИСТИНАТА ЩЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Не задаваш правилно въпроса опитай пак. :)

А въпроса ли не е правилен =D

Па кажи че си нямаш представа просто и не обърквай друг човек.




Всъщност обикновен спорт ще свърши по-добра работа. Спорт като гимнастика, лека атлетика, такъв вид спорт.
Това прави завъртането.

Пробвай да напълниш шише с вода, и сега завътри шишето около оста му. Върти ли се водата? Върти ли се!?

А отивай сега та се въргаляй където искаш и пак никва чакра няма да се върти.



Ще завъртиш водата в шишето не като го въртиш по оста му, а като му създадеш напрежение! като му размештиш равновесната ос гръгово примерно. Равновесната ос ще завърти водата вътре.

Енергията ти не идва от другаде, а от гравитацията. Да боравиш с гравитацията е идеята.

Просто да почне да спортува тоя дето иска да си върти чакрите. Да прави лицеви опори, набирания, да скача на въже и да потича малко.





Но не, вас не ви задоволяват прости неща. Не искате прости неща, искате сензации. Скучни са ви вестниците, искате жълти вестници и жълта езотерика.
Като ония, де то беше писал някъде, че искал голяма доза квантова енергия видиш ли, тука с деца ли се напълни, какво стана.





П.П.
Не че въртенето не бачка. Бачка. Бачка защото центрофугираш телесните течности и ги раздвижваш, само че това движение е нищожно в сравнение с обикновения спорт. Пък нека да било "мощно" магнитното поле или каквото там.
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 17:41:15 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Andon.Pavlov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
не мога да съм по- съгласен с коментара на спорт-здраве4. спорт му е майката и отговор на много неща, интелигентното спортуване помага адски много за духовното израстване на човек, защото ти помага да опознаеш себе си, да видиш границите си, да откриеш личността си по- пълно.( разбира се не става въпрос за 3-метровите фитнес маниаци, които са адски кухи парчета)

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Спорт-Здраве4,нима на всички спортисти,които тренират по цял ден,са им завъртени чакрите и имат развита пирокинеза,телекинеза,телепатия и т.н. ?

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Вече гоним трета страница, но така и не стана ясно как се развива аурата с тези техники и как се завъртат чакрите.  Въпросите не били зададени правилно...
Хайде пак от начало - дайте кратко обяснение за това какво разбирате под аура и чакра и как въртенето на тялото около оста си им влияе
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 21:48:10 pm от xnet_user »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Спорт-Здраве4,нима на всички спортисти,които тренират по цял ден,са им завъртени чакрите и имат развита пирокинеза,телекинеза,телепатия и т.н. ?

Тези неща се развиват ако това се включва в личностния ти път в тази инкарнация. Иначе е прав Спорт-Здраве4.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Вече гоним трета страница, но така и не стана ясно как се развива аурата с тези техники и как се завъртат чакрите.  Въпросите не били зададени правилно...
Хайде пак от начало - дайте кратко обяснение за това какво разбирате под аура и чакра и как въртенето на тялото около оста си им влияе

И айде пак кратко обяснение.



Хем правите цял форум за всякакви порстотии... за самозапалвания и телекинези боже, на някои само тва им е в главите, щото гледат много филми и имат някакви смешни представи... Хем за най-най-основното, от което тръгва всичко, искате кратко обясенние.

Ей така набързо ако може, за да се върнеме към пирокинезата. С две думи само.

Еми не става майка. То е тука, отдавна съм го написал всичкото, ама като търсиш кратко, може и да не го забележиш даже, че ти е написано.

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
След като е форум за простотии,а ти не се имаш за прост какво търсиш тук :)

Неактивен secunden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Здравей. Спорт-Здраве4
Много остро се насочи тук добре. :) Забелязах доста си наблегнал над физическото си тяло , а знаем че все пак физическото ни тяло което ни позволява да изживеем тази така наречена реалност е първото ни тяло. Аз съм бивш спортист , тренирал съм доста спортове като цяло още от най ранна възраст съм се занимавал със спорт , както и да е това не е толкова важно. Важното е че има и други неща който изискват много по сериозно внимание и които са много по важни за развиване. Неща които позволяват на човек много по широки възможности. Всеки човек поне малко занимавал се с духовни практики и е наблегнал над себепознанието , казвам духовни не религиозни ще ме разбере.
Нищо против спорта , живи и здрави братле. ПОЗДРАВИ
ИСТИНАТА ЩЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!

Неактивен secunden

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Да продължа тук за физическото тяло. Физическото ни тяло е много силно лимитизирано от кадето и да го погледнеш , то не отваря човек за по високите стъпала и дименсии на съзнанието. Не аз не го пренебрегвам , напротив то се оказа ключът към тази съзнателна еволюция по която съм поел , ако мога така да се изразя. Прекалено хората обръщат внимание на физическото си тяло сякаш то е единствено.Просто нещата са много тясно навързани и си заслужава човек да се обърне към себе си наистина да погледне навътре и да осъзнае какво носи. Чакам отговори.  ;)
ИСТИНАТА ЩЕ ВИ НАПРАВИ СВОБОДНИ!

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Много хора казват "Тялото е моят храм", но аз съм на мнение, че "Тялото е моят затвор".
Преди време тренирах усилено в продължение на 15 год. (без капка химия) и това ми се беше превърнало в начин на живот и мания. Бях достигнал иделното си тегло от 92 кг. (при което се чувствах най-подвижен и силен) и го поддържах близо 7 години съмо с 2 тренировки на седмица. Проблема беше, че колкото повече тренирах, толкова по агресивен ставах към всичко което ме заобикаля(явно някаква промяна в химията на мозъка)...докато в едим момент разбрах, че хората ме избягват и бях останал без приятели.
Вече минаха 2 години откакто съм се отказал от тренировките и станах 120 кг. и в същото време абсолютен егоист. Стигнах до извода, че всяко нещо което се прави трябва да е с мярка иначе започва да вреди, независи дали е трениране на физическото тяло, медитацията, развитие на духовното и др. Но за всеки човек сигурно е различно. :boredom:
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 11:22:19 am от dragonn »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27