Автор Тема: Как се държи в подчиниение и робство населението на Земята  (Прочетена 59376 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Как се държи в подчиниение и робство насел
« Отговор #15 -: Ноември 17, 2005, 02:18:45 am »
Препоръчвам този пост - http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=81.0 ;) Там пише, колко по-висши сме от рептилиите/ануннаките и сиваците. Най-важното - ние имаме многоизмерна същност и още по-важно - сърдечна чакра. Тях можем да ги победим единствено на сърдечна линия. Може да имат технология векове по-напред от нас. Безсилно е пред сърдечната честота. Затова ми са смешни тези, които отварят седма и шеста, защото местата, които водят чрез седма и шеста се управляват от същите тези въпросни същества. Трябва да си много еволюирал и силно определен, за да не те пипат. Някой претенира ли за това? Аз въобще, затова хич не се и опитвам.
Илюминатите се страхуват най-много от това да отворим сърцата си - рептилиите още повече. Не разбрахте ли, че точно заради това е помията около нас?!? За да ни превърнат в двучакрени същества!!! Затова е тази секс истерия, тази чалга истерия, тази Слави Трифонщивона! Единствено чрез сърдечната честота можем да постигнем духовен устрем и победа над Тъмнината. Любов и състрадание. Запомнете нещо важно! Да имаш супер технологии не означава да си на същото ниво и духовно! Драконоидите са живият пример - имат една от най-развитата техника в тази част на Вселената, ни въпреки това нямат душа! От едното не следва другото!!!

« Последна редакция: Март 16, 2008, 22:07:57 pm от RedGuy »

georgi_nz

  • Гост
За въпросните рептилии и за "още нещо" прочетете статията "Отвъд човечеството" на Ангел Грънчаров :
http://www.voininatangra.org/modules/xfsection/article.php?articleid=5

karutzar

  • Гост
 :)Здравейте форумци. Съжалявам, не предполагах, че не всички не говорят английски ( ;Dдвойното отрицание е забранено в английския) - ще се опитам да преведа важното.
Бинаурални честоти - мозъка излъчва и реагира на честоти - повечето под 20 Hz. Не ги чуваме естествено. Самия мозък е един РС - не повече. Има си функции, произвежда повечето ензими, или дава команда на дадени органи да ги произведат. Просто РС -  ;Dно не на Window. Такааа. Мозъка на определени честоти произвежда определени ензими, химикали и т.н. Например на 4 Hz се прозвежда мелатонин - ензимът на "младостта" - произвеждат се нови клетки. Има и други честоти. За тях говорих в постинга си - за дяволските честоти - 3, 9, и 56 Hz - първата е носител, втората - програма, а третата - 56Hz с вграден текст на нулева честота - промива човешкия мозък, душата се издига в астрала, а тялото с всичките си функции и низсш разум става зомби. Използвана е от Хитлер. М/у другото чрез такова промиване са накарали Хитлер да приеме свастиката за символ на 2рия райх.
До тук горе-долу добре. Но как да накараме мозъка - да "чуе" тези честоти. Използва се трик. Нали е РС - изчислява по формули и математика  ;D. Например искаме мозъка да "чуе" 2 Hz. Да ама 2 Hz е под прага на човека да чува - 20Hz - 20КHz. В едното ухо (чрез слушалки) пускаме 438 Hz (например) , а в другото 440Hz. И РСто изчислява и си казва - ахааа  ;D става въпрос за 2Hz (разликата м/у честотите) - и реагира като за 2 Hz.
Това са бинауралните честоти. И понеже темата е "Как се държи в подчинение и робство населението на земята" - това е един от начините - чрез стереоефекта във вашите телевизори или СДта. Има и още един трик - нулева честота. Нарича се SilentSound - "беззвучен звук". Ужасно опасно нещо. Записваш си една команда - например - Пий кока кола - записваш я на нормален *.wav - вкарваш я в куул едит про например - екзекутираш скрипта - и хоп - не се чува нищо. Но си е там. После си записваш рекламата на кока кола - със всичките му музики и шашми, 25, 32 кадри, и вграждаш тази команда като беззвучен звук. Познайте от първият път какво ще направите когато видите тази реклама по телевизора. Първата реакция е - лелеее - ама знаеш ли че ми се допи кока кола.  ;D
EON - братко - не ме чисти - просто си мислех, че всички разбират английски...
Привет на всички
« Последна редакция: Февруари 04, 2007, 21:40:25 pm от karutzar »

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Не гледайте телевизия! Пречи на мисленето. Отваря канали към нежелани егрегори. Държи те спящ.
Ако петдесетина осъзнали се изхвърлят в купом телевизорите си пред парламента или народното събрание примера им ще бъде последван от хиляди. Ще се чуе от Брюксел до Ню Йорк, че българите не приемат да бъдат зомбирани.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
За съжаление българите вече са пристрастени към уюта на блатото. Не могат без телевизор, без чалга, без жълти вестници. Те запълват времето им след изморителния ден и блокират способността им да мислят творчески, да задават въпроси.
Моето мнение е,че повечето хора са просто едни празни черупки, със безизразни очи и консервирани души. В тълпата е техния живот, те не могат да съществуват извън нея, защото вече са добре дресирани и изпразнени от съдържание благодарение на капана, в който попаднаха неусетно. Говоря за болшинството от хората. Разбира се има  и други, все още не втъкани в този програмиран организъм.
Според мен, не е необходимо  показно да се изхвърлят телевизорите. Достатъчно е да убедим близките си хора, колко е хубаво вечер да си поговорим, да се погледнем в очите, да се засмеем, да помечтаем , да сътворим едно бъдеще без готовите " истини", бълващи от телевизията и пресата. Ако това стане, значи сме осуетили нечии планове. Имам подозрения, че вече е много късно за това, но поне нека да опитаме!
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Vasilisk

  • Гост
Подкрепям те neven, но всеки сам е виновен за положението, в което се намира :-X . Всеки може да се измъкне от ситуацията "спираловидна" бедност/инфо затъмнение, но трябва да има желание да напусне зоната на удобство, която му предоставя телевизията / Шоуто на Слави, тъпанарски екшъни с много стрелба и кървища. Дааа, наистина е много удобно да си стоиш вкъщи, но ако имаш някакви по-специални претенции ще трябва да влезнеш в конфликт със статуквото, вече докъде ще ти издържат нервите и волята е отделен въпрос. Трудно може да им се обясни на тези хора, че за да постигнеш някаква по-мащабна цел трябва да си готов да жертваш почти всичко /комфорт, свободно време, супер много енергия и много...многооооо нерви.
Може да им се обяснява за зомбита и зомбиране, но когато разберат какви действия трябва да предприемат ще решат, че не си заслужава и ще си продължат надолу потечението, докато им издрънчат главите в ДЪНОТО!!! :-\
Така че дреме им на тях, че някой ги управлява...след като си имат насъщния, ракийчица, салатка, футболче и ако са много пестеливи може и до черноморието да стигнат...

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Когато човек започне да си задава въпроси за смисъла и безсмислието, за живота и смъртта, когато открие великото разнообразие на природата ще разбере, че всичко е сътворено за да му служи. А каква е неговата роля, неговата цел? Все въпроси, които за съжаление малко хора си задават, защото са приковали тъпо погледа в телевизара и стискат дистанционното като съкровище.
На тоя етап аз деля хората на "нормално луди" и "ненормално нормални". И двата отбора ги е имало и според мен дълго ще ги има. Проблема е, че съотношението между двата отбора расте в полза на "ненормално нормалните". Това съотношение е необходимо на някой и за съжаление той постига целта си.
Прав си, че много хора осъзнават, че са манипулирани, но какво то туй? Те нямат волята и силата да направят нещо с живота си и ни убеждават, че така им харесва. Лъжат, не им харесва и тяхното безсилие поражда завист към тия, които са различни от тях. Искат да бъдат като тях, едни консуматори без цел и посока.
 И аз искам тези сиви човечета да живнат малко и да се събудят от дълбокия сън. Но решението трябва да е само тяхно и се моля да имат сила да го направят.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Vasilisk

  • Гост
Neven...всичко е така...но...насила хубост не става. Това за изхвърлянето на телевизорите...направо няма да го коментирам! Лично за мен мога да ти кажа, че за темите, които ме вълнуват мога да разговарям само с един човек. С повечето хора не мога, пречи ми елементарна стратегическа предпазливост и дискретност...а остатъка - няма да ме разберат!!! Невен...насила хубост не става!!! Прекалено сладък сън с нежен припев на пролетни птички... А хората вече ти пускат и филмчета по въпроса...естествено трябва да си от запознатите, за да хванеш истинския смисъл на филмчето! И ако някой мисли, че говоря за Матрицата...се е объркал. Аз не гледам често телевизия...и то не защото се поддавам на глупостите, в които се опитват да ме убеждават/ чрез коментари/, а просто нямам време. Обаче ми попадна едно много интересно сериалче "В съседно измерение"/ 2 от серийките са супер интересни/. В единият епизод...някакъв злодей примамваше хората в един луксозен хотел, където биваха задоволявани всичките им животински и човешки нужди. Истината обаче беше, че телата им се разхождаха по улиците във вид на зомбита...злодеят ги наричаше "празни черупки"!!! Супер актуално филмче...другия епизод ще разкажа в друга тема, защото не отговаря на тази 8) 8) 8) :D

Неактивен Rokambol

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
          Petee може да бъде сигурен, че не е единствения който не гледа телевизия. :D Знам  че има и други хора, които доста преди мен са разбрали що за стока е всичко това. И не е задължително да са запознати с конспи-рации,с научните изследвания по въпроса и т.н., просто го усещат. Напоследък забелязвам че хората които са около мен някак не включват телевизора толкова машинално както преди. По-често се случва да си поговорим малко или просто да постоим малко на тишина, без постоянното бърборене от кутията. :) А ако е за изхвърляне на ТV-та, нашия вече да е заминал, но за сега ще си трая. :P

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
          Petee може да бъде сигурен, че не е единствения който не гледа телевизия. :D Знам  че има и други хора, които доста преди мен са разбрали що за стока е всичко това.
Аз не гледам телевизия!Това решение го взех една сутрин,докато си пиех кафето както обичайно преди работа и гледах новините.Беше по времето на войната в Ирак.Тази,която започна след 11/11/2001. Ужасно бях напрегната и не издържах на всичкото това насилие,което виждах.Тогава и реших,никаква телевизия повече!!!Какъв беше смисъла да включа телевизора и да гледам смърт,насилие,убииства......Сега съм си добре,телевизора е като украшение,но съм го изключила от щепсела.Не се сещам даже,че имам такова нещо в нас.И радио не слушам,от него ме заболява главата.В повечето случаи и осветлението не паля докато съм хола,осветлявам се на свещи и камина ако ми е студено. :D
Няма как да бъда манипулирана,освен от вас,защото влизам тук и чета. :P

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
всъщщност, чета и още искам да чета за тези рептили и плеадите.

обаче всичко ми е някак си много странно и не мога да го приема като не фантасмагория на някои.
и това не трябва да се изключва.... все пак факти има ли ? неоспорими ?

иначе така като се замисля, рептилите са същества живеещи от енергията, казвате че смучат от хората.
абе ясно ми е това, енергиини вампири много са ме източвали мене. направо съм като парцал след спор, караница с тях.
обаче най интересното е, че досега така мъж не ми е влиал. демек може ли рептилите да са само жените ? :D



Неактивен oknele

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Еленко Ангелов 1 част - ‘’Лека нощ нещастие  ‘’    /откъс/  През последните шест години, почти всяка вечер, когато заспя, аз отивах в ‘’Моето училище’’ на сън. И беше толкова реално, както сега си спомням и дните в които съм ходил буден в Техникума си по Дървообработване а преди това и в Гимназията в моето детство и Университета по-късно. До скоро помнех само какво става в междучасията и по-пътя на отиване и връщане в сънуваното училище. Астралното ми училище. За дейността в самите часове имах почти пълна амнезия. От половин година насам тези кратки догадки, какво учех шест години в това сънно школо, вече не са тайна за мен. Нещо се случи. Имах истински знания - спомени от часовете неспиращо преплитащи се като шарени конци с асоциации, факти и информации от филми, книги ,теории, интернет, истории. Те се вплетоха  в гоблен. Шит шест години, през които се опитвах през деня да си спомня какво сам научил на сън като подсъзнателно избирах нужните си филми, книги и интереси, които малко по-малко ми направиха още по-ясна бродираната картината на истинската реалност. А именно това надолу е моя гоблен за истинската Матрица на живота. Матрица в Матрицата.... Матрицата е метафизичен холографски механизъм, чрез който ние изпитваме физическата реалност..... Няма да Ви отнеме много време да разберете, че нещо не е наред. Да избягате от този затвор - ферма  или да се предпазите от него е друг въпрос. Не можем да унищожим матрицата, нито пък трябва да го правим, тъй като Mатрицата поддържа реалността. Тя е инструмент, а източникът на неправилното боравене с нея са злоупотребяващите, но не самия инструмент. Следователно моя подход е да се работи с нея и вътре в нея след като се събудих срещу прелъстителя. Като възстановяваме нашите окултни умения, активираме отново нашата латентна ДНК чрез обша Медитация-визуализация по време на ‘’нестабилна фаза в системата’’ на Фермата и съгласно ефекта-закон на 100 те Маймуни заедно с факта, че ние сме суверенни същества от първи ред, ще разбием тези окови, обори,доилни машини и  човечарници. Нашата латентна ДНК е да се учим и да сме щастливи. А не да живеем в псевдодемокрацията на Новия Световен Ред на ‘’рептилското семейство Буш’’, в псевдокомунизъм или псевдопазарна икономика, измислени европейски ценности и т.н. обслужващи шепа световни стъпили навсякъде Корпорации и престъпни Банкови лихвени системи /за тях ‘’Боен клуб’’/.  Аз се събудих истински след като последните шест години всяка вечер след като заспивах ходех в ‘’Моето училище’’. Това са от тези, преживявания, които ти променят живота. Никога не мога да погледна на Реалноста по същият начин. Ако можете да се събудите, значи трябва, защото някой ден няма да можете. Трудно е, само понякога, иначе е просто, лесно е,  не е невъзможно. Просто се събудете .......... 8)
« Последна редакция: Март 12, 2008, 07:41:29 am от Martin »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Хората на земята обичат да оставят истината да мине покрай ушите им казвайки, че това са просто глупости, наричайки я например „смешна”, „весела” или „забавна”.

В допълнение те автоматично игнорират носителя (пратеника) на истината, бидейки “класически пример за шизофреник, който очевдино е извън действителността”. Хората отчаяно се опитват да нарисуват вестоноаеца като неразбираем, умствено нестабилен, нелогичен и толкова самовглъбен, че те не могат да видят нещата такива, каквито наистина са. Това е много удобен начин за бързо пренебрегване на истината и продължаване да си живеем както ни е удобно.

И когато хората се сблъскат с нова информация, като тази, те погрешно предполагат, че имат един вид интелектуално превъзходство над нея. Те започват с презумцията, че тяхната система от вярвания е правилна, и по някаква причина яростно отказват да признаят възможността, че те в действителност може би са били заблуждавани от тяхната система от вярвания. И по този начин, когато се сблъскат с противоположно доказателство, те автоматично го отхвърлят8)Веднъж изложени на истината, хората взимат толкова бързо решение да й се присмеят, че може да останете с погрешното впечатление, че те всъщност са роботи, програмирани да правят така.Така, ако хората наистина искат да посочат с пръст някого, който не се ангажира със сериозно критическо мислене, те могат да отидат до най-близкото огледало и да посочат себе си (по-добре, отколкото да посочат с пръст вестоносеца на истината) ;)„В този свят има много повече от това, което ни се преподава в училищата, показва в медиите, или прокламира от църквата или държавата. По-голяма част от човешкия род живее в хипнотичен транс, смятайки го за реалност, което всъщност е едно усукано подобие на реалността, колективен сън, в който ценностите са изкривени, лъжите се вземат за истина, и тиранията се приема като защита. Те се наслаждават на невежеството си и се придържат плътно към нещастието, което им дава идентичност.”
(Томас Кокс, montalk.net).   



« Последна редакция: Март 12, 2008, 07:41:51 am от Martin »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
За да схванете истината, вие трябва да използвате свободната си воля и свободата на мисълта си. Не позволявайте на мозъка си да попадне в капана на религиозните или научни парадигми. Религията и науката са просто форми на контрол, които са били създадени от управляващия елит много преди да бъдете родени. И за това е срамота, че след като сте се родили на тази планета, сте били отгледани върху тези две лъжи.  ;) the spirit of oknele
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
- Кажи ми, съжаляваш ли за нещо?
- Така де - 3 седмици, 50 убити. Не е малко, Мики.
- 52-ма, но не отделям време да ги съжалявам.
- Това е похабяване на емоции. - Все за някого съжаляваш.
- Бих искал индианецът да бе останал жив.
- Лош, лош, лош!
- Една от последните ви жертви.
- Той си гледаше гърмяща змия в къщата.
- Гърмяща змия?
- Той си я беше опитомил. И го беше видял.
- Какво беше видял?
- Демона.
- Демона? Какъв демон?
- Всеки от нас си има свой демон. Демонът живее тук. Той се храни от вашата омраза. Коли, убива, изнасилва. Използва слабостите и страховете и само безмилостните оцеляват. От малки ни казват, че не ставаме за нищо. И не след дълго ставаме лоши. Но след индианеца щяхме да се откажем да убиваме. Старецът извади това от нас.
- Как точно стана?
- Това беше просто една грешка. Човекът се опита да ни помогне. Да ни опитоми. Сънувах същото, когато бях малък. Тичам заедно с животните в мрака. Г- н Зайо. Окървавените зъби. Коледната шапка. Малко е... шантаво, но ние тичаме, а аз съм... г- н Зайо. Изяждам всички други животни в гората. Смърт. Смъртта някак се влива в теб, когато животът стане черен. Знаеш ли какво е осъзнаване? Всичко това е само една илюзия. Г- н Зайо казва, "Моментът на осъзнаването"... "Моментът на осъзнаването струва... хиляда молитви".
- Ти си луд.
- Едва ли съм по-луд от теб. Аз съм екстремист и в доброто и в злото.
- Аз и Мал сме светлината.
- Мал.
- Както сянката ти на стената. Не можеш да се отървеш от сянката си, нали?
- Знаеш ли какво единствено убива демона? Любовта. Затова Малъри е моето спасение. Тя ме учеше да обичам. Прощавам ти, бебчо. Сякаш бях попаднал в Райската градина. Само любовта може да убие демона. Запомнете тази мисъл.
« Последна редакция: Март 18, 2008, 23:43:12 pm от H. »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27