Автор Тема: CSETI  (Прочетена 48593 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:CSETI
« Отговор #105 -: Май 01, 2011, 17:09:37 pm »
moonlight, да си виждала извънземни, че твърдиш, че са тука? ;)

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Re:CSETI
« Отговор #106 -: Май 01, 2011, 17:22:02 pm »
moonlight, да си виждала извънземни, че твърдиш, че са тука? ;)


Има ли значение аз какво съм виждала...каквото и да съм видяла, ще кажеш че е еди кво си само не и това което е. За всичко има време, все някога ще се увериш САМ, не е нужно някой да ти го доказва!

П.П. Не е нужно да си виждал нещо за да вярваш, че съществува!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:CSETI
« Отговор #107 -: Май 01, 2011, 17:36:56 pm »
Луничке, той Коцето още си мисли, че сме сами във Вселената. Разни хора, разни идеали. Според него цял дял от криминологията трябва да се закрие- този, който се занимава със следите останали след някое престъпление. Ще се търсят само очевидци за свидетели. @---

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:CSETI
« Отговор #108 -: Май 01, 2011, 17:53:35 pm »
CSETI е основано от Стивън Гриър. Оня същия симпатяга-дезинформатор, който създаде "The Disclosure Project" (сбор от разкази на очевидци). Какво да говорим повече... ;D

Ето едно обяснение защо толкова много се набляга на извънземните напоследък (специално на изказването на д-р Карол Росин вярвам):

Dr. Carol Rosin in the Disclosure Project

<a href="http://www.youtube-nocookie.com/v/7ALLUuvsVkM?fs=1&amp;hl=bg_BG&amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube-nocookie.com/v/7ALLUuvsVkM?fs=1&amp;hl=bg_BG&amp;rel=0</a>

Алтернативни връзки към видеото:
http://www.dailymotion.com/video/xcig1h_dr-carol-rosin-in-the-disclosure-pr_webcam
http://www.dailymotion.com/video/xczx7l_carol-rosin-amenaza-de-asteroides-y_tech

Ето и два откъса от изказвания на Рейгън, в които той намеква за възможна "извънземна заплаха":
Reagan Comments on ET Alien Threat
Regan's ALIEN speech to UN


Project Greenstar - Исценирано извънземно нахлуване - http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,2787.0.html

НАСА - "Синият Лъч" и Ню Ейдж - Исцениране на "края на дните" -  - http://www.xnetbg.com/new/40/95/155--q--?showall=1
« Последна редакция: Май 01, 2011, 19:06:37 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:CSETI
« Отговор #109 -: Май 01, 2011, 18:53:23 pm »
Бизнесът с извънземни върви с пълна сила в САЩ, тука две мнения няма според мен  :lol:

Съжалявам само тези, които си харчат парите за такива неща. Ама както се казва в народната поговорка, за всеки влак си има пътници, пък и щом това ги прави щастливи, лошо няма. Да се радват хората.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:CSETI
« Отговор #110 -: Май 01, 2011, 19:12:29 pm »


Ето едно обяснение защо толкова много се набляга на извънземните напоследък (специално на изказването на д-р Карол Росин вярвам):

Dr. Carol Rosin in the Disclosure Project



Мда, доста логично звучи, това което казва и аз съм склонен да се съглася.
« Последна редакция: Май 01, 2011, 20:43:39 pm от Hannibal »

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:CSETI
« Отговор #111 -: Май 01, 2011, 19:42:06 pm »
Hannibal - прочети и тези две неща, които съм дал горе - Project Greenstar - Исценирано извънземно нахлуване  и  НАСА - "Синият Лъч" и Ню Ейдж - Исцениране на "края на дните"

Не е нужно да цитираш толкова голям пасаж, само за да кажеш едно изречение.

Все пак благодаря за мнението.
« Последна редакция: Май 01, 2011, 19:45:40 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:CSETI
« Отговор #112 -: Май 01, 2011, 20:59:26 pm »
Ок, сори за флаша в цитата и мерси за линковете, чел съм ги.

Иначе...ще поживеем, ще видим. Аз мисля, че до 1 година ще сме свидетели на голямото театро, просто моментът е много узрял. Също така смятам, че ще ни спрат всичките възможни начини за комуникация от телевизията и интернета до телефоните, докато протичат тези събития. Липсата на информация какво се случва ще засили многократно паниката. Така че за съжаление няма да имаме възможност да ги ръфаме гадните илюминати, макар и виртуално   ;D

Неактивен Arcturian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:CSETI
« Отговор #113 -: Май 02, 2011, 17:06:13 pm »
 Ето каква информация мога аз да ви предложа. Сети организация за изследване на извънземен живот финансирана от Наса към амерканското правителсво.Нещеш ли тези учени бидейки толкова отдадени на работата си се оказало невъзможно да им се затвори устата.Как да накараш човек който мисли сам себе си за извънземно да не говори за присъствието на извънземни, поне не и тук?! Неможеш! ПОследното им  изявление беше преди няколко месеца ,чу се леко по новините за 2 гигански кораба летящи към земята планиращи да кацнат през 2012 21.12.Поначало 2008 трябваше да бъде 1вия контакт , но недостатъчно хора на планетата са го желали съзнателно,а бидейки място на свободна воля на светлите фланиълки не им било позволено да кацнат и да ни помогнат.Сега сме достигнали критичната маса и датата е избрана отново ,а Сети твърдят ,че повече изчквания няма да има. Междувременно тези който ще кацат наричат себе си Галактическа федерация на светлината и са тук от много , много време готвейки ни за сегашните времена.Изпращат ни съобшения чрез кръговете в полетата , чрез писанията на древните и ежедневно се свъзват чрез канали с хора навсякъде по света , които предават посланията им. Плеядинците са едната раса от тази федерация , която се оказа доста интересна за мен. Видиш ли идват от бъдешето за да ни помогнат и приличат точно на нас.Арктуриянци , Хотори и всякакви други раси се грижат за нас по пътя ни към Просветлението. Ще отворя тема за галактическата федерация за тези който им е интересно.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:CSETI
« Отговор #114 -: Май 02, 2011, 17:13:21 pm »
Съобщенията за корабите от дълбините на космоса не бяха ли пускани от CSETI или пак нещо съм се объркал.
Според мен нещата са много по-простички, с разсекретяването на документите от ФБР напълно се обезсмисля потребността от организации като SETI. Пестят си кинтите, пичовете, затова й дърпат щепсела.
« Последна редакция: Май 03, 2011, 07:18:58 am от Mirotvorec »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:CSETI
« Отговор #115 -: Май 02, 2011, 17:29:41 pm »
Извинявам се, че се намесвам в темата. Искам само да пусна едно административно мнение:

Не успях да намеря темата за SETI, за да преместя мненията касаещи SETI там. Моля, потребителите, които я открият или имат друго предложение да ми пишат на лични (не тука). Възможно е и при евентуалните сливания на теми преди години да е станала грешка.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:CSETI
« Отговор #116 -: Май 02, 2011, 20:23:51 pm »
SETI няма нищо общо с публикации от типа, че гигантски космически кораби са се насочавали към Земята. Това са долнопробни жълти сензации, които ги създават за първобитното американско стадо за да вадят мангизи на негов гръб.
CSETI няма нищо общо с галактически федерации и тем подобни щуротии.
Галактическа Федерация на Светлината е една добре замислена измама с цел правене на луди пари. Нейните организатори са едни от най-големите мошеници в САЩ, като Шелдън Нийдъл, Майк Куинс, Колийн Томъс и останалата измет.

Неактивен sunyoga

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: CSETI
« Отговор #117 -: Ноември 15, 2013, 00:12:14 am »
Пиша от името на CSETI. През последните няколко дни изненадващо получихме няколко е-мейла с въпроси, явно провокирани от дискусии в този форум, като имаше и молба да се включим тук и да предоставим малко информация. След това прочетох каквото можах от писаното за нас тук.

В България действително има клон на CSETI. Той съществува по ред причини, но ние не провеждаме никаква публична дейност. Въпреки това сме готови да предоставим някаква информация за дейността на организацията и съм сигурен че бих могъл да отговоря на много въпроси, на които практически няма да можете да намерите отговори другаде. Не бих се занимавал със защитаване на онова, което прави CSETI нито с отговори на пространни разсъждения за невъзможността на това или онова и ако дискусията поеме в такава посока със сигурност моментално ще загубим интерес. От друга страна обаче ако има кратки и ясни въпроси с добронамерен тон, дори и да са директни и трудни, с радост ще им отговорим.

Поздрави на всички!


Ето кратък въпрос как се става член на тази организация в бг? И в какво се изразява участието в подобна организация ? Може на майл публично лично както искаш така да отговориш :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27