Автор Тема: Видове извънземни от А до Z  (Прочетена 122562 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Max

  • Гост
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #90 -: Февруари 21, 2010, 17:06:29 pm »
Прочетох списъка с извънземни.
Не открих описание на следния вид:
Високи 2,00-2,20 см.
Светло синя кожа.Сини или зелени очи с нормална форма и големина.Много светли, почти безцветни коси.
Физически съвършени.
Изключително магнетични!
Появяват се от нищото като вибрираща светлина и след няколко секунди се материализират.

Близки са до описанието от долния цитат, но както казах, очите им са с "човешка" форма и рамери.

Цитат
MOON EYES, THE
Раса на мирни хора около 7-8 фута високи, със бледосин цвят на кожата и големи "wrap-around" очи, които са крайно чувствителни към светлина. Те може би са еднакви с големите хора, които според твърденията са срещнати на Луната от наши астронавти според John Lear и други, които между другото били накарани да мълчат и да не говорят за това, което видели. Тези хора, според някои съобщения, може би са в съюз с Нордиците и/или Блондините. Те твърдят, че са наследници на Ной, който пътувал до Западен Хемпшир няколко века след Потопа и открил, антични пещерни системи, които били изоставени от древните в дълбоките подземни рецесии. Те били срещани най-вече в дълбоките пещерни системи под региона на Ozarks, Арканзас и заобикалящите региони.

Дали изобщо са извънземни?
Според мен тяхната реалност постоянно се прелива с нашата и би тябвало да ги виждаме постоянно.
А защо само понякога?
« Последна редакция: Февруари 21, 2010, 17:07:42 pm от Max »

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #91 -: Май 06, 2010, 08:30:54 am »
Четох че човешкият мозък използва 80% от енергията която получаваме от храната, и 20% остават за физически натоварвания.
Да не вземе след време с тези проценти да се превърнем в сиваци...големи глави и детски тела. :)
Хич не ми се иска, защото с доста мъки качих 120 кг. покрай кризата.  ;D

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #92 -: Май 18, 2010, 08:11:48 am »
 :)Имам въпрос а той е дали има знещи тука за същества изградени само от светлина,пътуващи със светлина и менящи своят размер от мънички на големи и обратно  :-X важно е да знам някой виждал ли е подобни  :) благодаря предварително
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен dudev851

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #93 -: Юли 15, 2010, 09:49:28 am »
Прочетете малко по география, преди да вярвате или пишете неща, които са смешни. Какви са тея обширни пещери под земната повърхност, които на практика не могат да съществуват. Или не вярвате на книгите. Аз имам един познат, заклет християнин. Той вярва в бог сляпо. И казва, че бог е на небето и че всички тези неща за космоса са измислени, че няма космос и всички учебници филмчета и т.н. са измислени от дявола с цел да провалят хората. Не бъдете като него. А се учете от по-знаещите. Как може да има някакви пещери и някакви същества, които живеят там. А ние не знаем за това. Никога не сме ги виждали. Вие виждали ли сте нещо такова през живота си. ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ВСИЧКИ, КОИТО ПРОЧЕТАТ ТОВА - ВИЕ ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ НА ЖИВО, ПРЕД ВАС, ИЗВЪНЗЕМНО ИЛИ НЕЩО ТАКОВА. АКО ДА - ПИШЕТЕ МИ! ИНТЕРЕСУВАМ СЕ. МОГА ДА ЗАПАЛЯ КОЛАТА И ДА ДОЙДА ДА СЕ СРЕЩНЕМ И ДА ПОГОВОРИМ, ЗАЩОТО НАИСТИНА СЕ ИНТЕРЕСУВАМ, НЯКОЙ НОРМАЛЕН, КОЙТО НЕ ВЗЕМА ХАЛЮЦИГЕНИ, ВИЖДАЛ ЛИ Е ТАКОВА НЕЩО.

Неактивен incorrigi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
    • NeObiknoveni.com
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #94 -: Юли 16, 2010, 21:07:43 pm »
Прочетете малко по география, преди да вярвате или пишете неща, които са смешни. Какви са тея обширни пещери под земната повърхност, които на практика не могат да съществуват. Или не вярвате на книгите. Аз имам един познат, заклет християнин. Той вярва в бог сляпо. И казва, че бог е на небето и че всички тези неща за космоса са измислени, че няма космос и всички учебници филмчета и т.н. са измислени от дявола с цел да провалят хората. Не бъдете като него. А се учете от по-знаещите. Как може да има някакви пещери и някакви същества, които живеят там. А ние не знаем за това. Никога не сме ги виждали. Вие виждали ли сте нещо такова през живота си. ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ВСИЧКИ, КОИТО ПРОЧЕТАТ ТОВА - ВИЕ ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ НА ЖИВО, ПРЕД ВАС, ИЗВЪНЗЕМНО ИЛИ НЕЩО ТАКОВА. АКО ДА - ПИШЕТЕ МИ! ИНТЕРЕСУВАМ СЕ. МОГА ДА ЗАПАЛЯ КОЛАТА И ДА ДОЙДА ДА СЕ СРЕЩНЕМ И ДА ПОГОВОРИМ, ЗАЩОТО НАИСТИНА СЕ ИНТЕРЕСУВАМ, НЯКОЙ НОРМАЛЕН, КОЙТО НЕ ВЗЕМА ХАЛЮЦИГЕНИ, ВИЖДАЛ ЛИ Е ТАКОВА НЕЩО.
Познавам такъв човек.
На Земята има много извънземни, по-малко от 1 % от тях са опасни за хората. NeObiknoveni.com

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #95 -: Август 07, 2010, 17:43:44 pm »
Първо си в разрес с правилата , второ можеш ли да установиш контакт с нея

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #96 -: Септември 17, 2010, 19:20:46 pm »
 
Какъв вид е това : -  

Афтентично е видеото и има дори артефакт от извънземното - някакъв пръстен .
« Последна редакция: Септември 17, 2010, 19:25:43 pm от ALive »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #97 -: Септември 17, 2010, 19:24:27 pm »
Как се разбира, че видеото е аВтентично? :)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #98 -: Септември 17, 2010, 19:25:34 pm »
Кафяв драконианец. >:(

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #99 -: Септември 17, 2010, 19:35:23 pm »
Как се разбира, че видеото е аВтентично? :)
Аз пък се чудя защо всички видеота са се замъглени. Едно ясно няма..
да си купят нови камери  да ги е*а. ;D
ALive специално тва клипче си го признавам за оригинално. ;)
« Последна редакция: Септември 17, 2010, 19:37:53 pm от fishbone »

Неактивен chehchy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #100 -: Декември 01, 2010, 13:18:09 pm »
И аз много трудно мога да различа това което се вижда... :unknown:

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #101 -: Декември 01, 2010, 15:41:35 pm »
Видеото, е много старо и за това не се вижда кристално..изгледала съм целия филм за това което се е случило на този човек..

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #102 -: Декември 01, 2010, 21:19:46 pm »
Това са типичните латино-истерии, където изфалщифицирват извънземно и след това се самопаникьосват. Това им е типична национална черта и не е случайно, че всички смешни клипове с уникално лошо качество идват от тази част на света.
По принцип Хайме Маусан ми харесва, като човек, но представяйки всяка мексиканска изгъзица за извънземно, много не ми допада.
Не е ли смешно, че все ви се показват извънземни заснети с изключително лошо качество или пък заснети отдалече при слаба видимост. Друга мексиканска изгъзица е да се снимат санчовците на видео или снимка и после да видят, че до тях се снимало и извънземно  ;D

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #103 -: Март 02, 2011, 15:25:05 pm »
 Секретни кадри на Наса - Извънземни(нло)

 <a href="http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=729e9c32" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=729e9c32</a>

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Видове извънземни от А до Z
« Отговор #104 -: Март 08, 2011, 12:11:58 pm »
National Geographic - Is It Real? - Ancient Astronauts - "Вярно ли е? - Древни астронавти"

Дали извънземните са кацали на Земята преди хиляди години, за да бъдат част от човешката еволюция и култура?
"Вярно ли е" разследва доказателствата и разделя научното от фантастиката.

Гледайте -  http://myonvideo.com/play:2213  ;  http://vbox7.com/play:51cee06e  и  http://vbox7.com/play:c5d645c4

НЛО в текстовете от древна Индия - http://www.fenomenibg.com/modules/news/article.php?storyid=36

 

 
« Последна редакция: Март 08, 2011, 16:42:25 pm от Hacko »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27