Автор Тема: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол  (Прочетена 63257 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #60 -: Октомври 23, 2006, 00:31:50 am »
Яяя, а поканени има ли :D

IYI

  • Гост
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #61 -: Октомври 23, 2006, 00:33:00 am »
Хорус ако се съберем можем да възродим много неща, ако ме разбираш какво искам да кажа.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #62 -: Октомври 23, 2006, 00:35:59 am »
Предстои нещо сериозно. Казвам го на всички от София, по-нататък и в другите градове. Мобилизирайте силите си и помислете всеки с какво може да бъде полезен. Говоря съвсем сериозно.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #63 -: Октомври 23, 2006, 01:20:37 am »
Цитат
Казвам го на всички от София, по-нататък и в другите градове.
Така преди време обявяваха пускането по екраните на някой нов филм   :D 
Когато кажеш за какво става дума, тогава всеки ще може да прецени какво може да направи. А иначе те, сериозните неща, си стават почти всеки ден.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #64 -: Октомври 23, 2006, 01:28:20 am »
Цитат
след което ще съм абсолютно защитен от всякакъв род въздействия.
IYI, мен би ме притеснило такова абсолютизирано обещание. Едно нещо за да е съвършенно трябва непрекъснато да се усъвършенства, да бъде в развитие. Понятие като "веднъж завинаги" ми изглежда нереално.
Просто се хванах за думата, нищо лично, разбира се.  :)
Не мисли като човек!-Крион

IYI

  • Гост
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #65 -: Октомври 23, 2006, 21:33:05 pm »
Всичко е въпрос на техника и информация, която да ти даде възможността за правилна реакция.Имунитет, помисли относно него как се изгражда и тогава ще разбереш моето твърдение.

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #66 -: Октомври 24, 2006, 11:55:51 am »
Знам, че се чувствате некомфортно и неуютно в големия град и постоянно се питате за причините.И да ги откриете едва ли можете да промените нещо. То това си е политика: събери населението на едно място и прави с него каквото пожелаеш. Тъй де, така е по-лесно. А хората въпреки че констатират манипулацията, не им стиска да вземат решение за кардинална промяна по простата причина, че същатата тази политика ги е направила зависими от какво ли не.
Аз повечето време си живея на село и няма никакви излъчвания/то и хора вече няма/,нито брадъри, нито интернет,нито лъскави витрини, а и GSM-те рядко работят.Доктор и аптека също няма. Само тишина и спокойствие. Какво трябва да ви се случи за да изберете простия начин на живот? И ако случайно решите да го направите побързайте, защото тези които са ви оплели в мрежите си най-нахално и безскруполно изкупуват тези спокойни местенца на безбожно ниски цени. Явно и те се чувстват некомфортно в собствените си капани.Но ...избора е само ваш!
и аз скоро се махам на 16 км от София ,писна ми от пропаганда и мръсотия

Неактивен eler

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #67 -: Октомври 24, 2006, 14:10:30 pm »
по-лошото е друго...

вече не се съмнявам защо музикалната ми изолация не дава резултат...

изведнъж се сетих кой е отговорен...за вълната в моята собствена стая...която води до незабавно повишаване на кръвното и зачестен пулс намиращ се в областта на главата - доловим...болка в главата и безразличие...загуба на глас...

съседите под мен...определено са пуснали психовлияещ генератор не се съмнявам след всички звукови атаки от моя страна в които се говори и свири за борба срещу такива като тях...или за спокойствие уединение сливане с истината пускане на високочестотни вибрации през дома ми и през тялото ми чрез звук...

определено чак сега разбрах защо са такива "странни" хора...чудили сме с познатите ми от квартала...определено ми беше чудно преди време като ходих у тях защо са отрупани с пирамиди снимки на фараони древни книги и ОЧИ !

скъпа техника...всички екстри като започнем от подово отопление и стигнем до камина  :-\...

и защо на няколко пъти щяха да викат полиция от наглед не много силен звук...защо имат пушка в дома си и защо детето им си обуваше до много напреднала възраст обувките наопаки и говореше че нощем се преоблича като супер герой и ходи да спасява хора...защо говорят завалено и се държат странно всеки път...защо понякога звънят на вратата за да поискат 1 цигара...

мога да помогна със звукова пропаганда тук таме някой филмов материал и тук таме някоя преживелица и наблюдение...зависи за каква акция иде реч...

milenski

  • Гост
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #68 -: Октомври 27, 2006, 09:24:30 am »
eler, възможно е съседите ти да са странни хора, но надали са дотолкова малоумни, че да пускат психогенератор от собствения си дом, най-малкото защото те ще са най-потърпевшите от въздействието му. Иначе изобщо не изключвам възможността да има подобно нещо в близост до дома ти. Аз самата имам много сериозни подозрения, че около нас има такова устройство. На няколко пъти вече го усещам, но когато спира, а не когато работи. Лошото е, че от над половин година не съм го "чувала" да спира, което би могло да означава две неща - или че е спрян окончателно, или че вече изобщо не го спират. Колкото и да ми е мъчно, май е второто  :(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #69 -: Октомври 27, 2006, 17:01:05 pm »
eler, възможно е съседите ти да са странни хора, но надали са дотолкова малоумни, че да пускат психогенератор от собствения си дом, най-малкото защото те ще са най-потърпевшите от въздействието му. Иначе изобщо не изключвам възможността да има подобно нещо в близост до дома ти. Аз самата имам много сериозни подозрения, че около нас има такова устройство. На няколко пъти вече го усещам, но когато спира, а не когато работи. Лошото е, че от над половин година не съм го "чувала" да спира, което би могло да означава две неща - или че е спрян окончателно, или че вече изобщо не го спират. Колкото и да ми е мъчно, май е второто  :(

Да напомня само как започва "Армагедон". Един човек полудява в апартамента си, защото службите са го набелязали.
Механизма е следния. Искате ли да направите нещо на някой, взимате си апартамент под, над, или в страни от него и насочвате генератора към стената. Точно така и става много често. Тъй че това, което казва eler е много възможно, няма значение, дали в конкретната ситуация е вярно.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #70 -: Октомври 28, 2006, 00:10:00 am »
 а ако искате да се предпазите , насочете кинескопа надолу към пода или натам откъдето идва излъчването , то или те не обичат статичното електричество , но поледствията са си изцяло за ваша сметка  :)

  ЕЗК 

Неактивен Bibl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
От няколко месеца, първо само в неделя, а напоследък се случва в произволни дни, но в неделя обикновено е най-силно, се чува един непрекъснат нискочестотен бучащ звук подобен на брум, но не на 100 Хц, от когото направо откачам. Всякакви асоциации с битова техника отпада, защото днес около 40 мин нямаше ток, а бученето си беше налице. Чува се еднакво гадно във всички стаи на апартамента както и навън в коридора. Интересното е, че слизайки надолу по етажите на блока не се чува. От това отпада и варианта с предаване на звука по земята и панела, в мазето не го чувам. Незнам какво е, но явно не всеки го чува иначе комшиите да са споменали, просто няма спане при подобен "музикален" съпровод, все едно съм пуснал тест сигнал  20-50Hz на 100W+ колони.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
навремето съм чувал такъв звук като съм бил малък, но почти винаги сам. Тогава живеехме в къща. Не вярвам да е от някаква апаратура.  Сигурно си има няккаво обяснение.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Bibl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Поне аз обяснение нямам, чува се достатъчно силно, че главата ти да стане на пихтия, чува го и приятелката ми, но не знам някой друг да се е оплаквал. Източника все едно е от всякъде, от въздуха. Няма осезаеми вибрации нито по стените, пода и тавана, нито по тръби и кабели.

Неактивен BlackBLOOD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
НЕ знам за последното но всички останали ПСИХОТРННИ ПОЛЕТА които усещате според мен се дължат на GSM станциите пръснати из целия град. Огледайте се добре и вижте какво става около местата където живеете или работите. Няма начин да не видите някоя GSM антена насочена към вас. Излъчват в широк сектор(т.е. не е концентриран лъч) с мощмпст 20-38Вата на 900/1800 МХз. Изключително опасно е излъчването на тази мощност на тези честоти. За пример мога да ви дам 4е според стандарта за WiFi забранени в няко държави заради вредното си влияние са всички 2400 МХз устройства над 0,5W. Разликата в честотите не е много голяма за да си направите сметката 20-30 W как ще ви подействат.Имам приятел който слагаше базови станции за Глобул, разказвал ми е как един негов колега за половин час тестове на техниката ,стоейки на грешното място пребледнял супер много и започнал да повръща. После няколко дни неразположен...

По мощните междуградски станции стигат до 100W.По принцип е забранено да ги слагат в града но никога не се знае какво правят...

За Ултразвуците в бита. Значи по принцип всичката савременна електроника се захранва с импулсни захранвания. Те работят на 30-40 kHz.В повечето случаи некачествено навитите им трафове пищят на работната или на кратна на нея честота. Другото са ТХО-тата на всички стандартни монитори и телевизори. Затова доста хора могат да усетят включен телевизор в съседната стая без го чуват съзнателно. Просто пищенето на 20kHz трудно можеш да го осъзнаеш обаче се чува...

За инфрата вече не мога да кажа, единствено трябава да сте наясно че от разпространените технологии за високоговорители инфра звук се изважда изключително трудно и при доста сложни условия.Ако се плзват някакви други техники като сгъстен въздух може би успеха име е вероятен. Въпроса е че такъв тип устройства са по големи и сложни. Чувал съм за бойни машини на руснаците(БТР с такава установка). Един ативист на години ми разправя за тях , как се готвили с тях да спират някакви стачки във Варненска корабостроителница.
В бита такива основно идват от някой стар разцентриран асансиорен двигател който клати цялата панелка...:)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27