Автор Тема: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол  (Прочетена 62922 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Аз предлагам когато се запъти кортежа към базата да организираме една мощна стачка! Лежаща стачка ще повикаме и репортери, за да не ни бият куките. Ще налягаме по пътя да не минават камионите. Съгласни да се присъединят?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
По-добре направете мисловен щит над месността си, защото тези лежащи протести почти никога не дават така желания отпор... Не се събират достатъчно хора, а и тези, които са се събрали, рядко се оказват достатъчно упорити и се поддават на първата манипулация от страна на Властта... По-добре направете мисловен щит над месността си, за да мобилизирате по-високочестотни сили в противопоставянето си срещу това. Иначе, ефективен ще бъде и изпипаният диверсионен акт, поне за малко, но с това (освен че нарушавам "закона", като ви подклаждам към "престъпление",) ще разлютите осите и те ще изпонажилят всичко наоколо... Тогава масовите простаци пак ще обвинят вас, като твърдят, че сте им донесли страдание и, че няма нищо лошо в това земята ни да се пълни с американски пълчища... Смрад!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
По-добре направете мисловен щит над месността си, защото тези лежащи протести почти никога не дават така желания отпор... Не се събират достатъчно хора, а и тези, които са се събрали, рядко се оказват достатъчно упорити и се поддават на първата манипулация от страна на Властта... По-добре направете мисловен щит над месността си, за да мобилизирате по-високочестотни сили в противопоставянето си срещу това. Иначе, ефективен ще бъде и изпипаният диверсионен акт, поне за малко, но с това (освен че нарушавам "закона", като ви подклаждам към "престъпление",) ще разлютите осите и те ще изпонажилят всичко наоколо... Тогава масовите простаци пак ще обвинят вас, като твърдят, че сте им донесли страдание и, че няма нищо лошо в това земята ни да се пълни с американски пълчища... Смрад!

Бих, те послушал, но въобще си нямам представа как се правят такива неща. А, аз мога да бъда много упорит, даже ужасно, като става въпрос за такива въпроси. Дори само аз да остана, пак не могат ме мръднат. Ритам, удрям, фърлям пили, чукове (както беше лафа от Улицата ;)  ). Не е нужно да сме много хора. Важното е тези хора от околността да се съберем, плюс някой и друг верен приятел и като се увържем гледай какво става. Задължително трябва да има репортерски екипи за да не ни бият. Нищо сложно няма. Просто трябва да следим събитията и когато тръгне конвоя да се подготвим. Желаещи?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

IYI

  • Гост
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #48 -: Октомври 17, 2006, 22:25:36 pm »
Множество пъти долавям честотите, които са с постоянно лъчение и отивайки към ЦУМ, Шератон и Булбанк все едно влизаш в завеса, която веднага понижава енергийната ти честота.Вече много отчетливо и ясно долавям тези честоти, повече от категоричен съм и никой не може да ме обеди в обратното.Дългите ми години на изследване и събиране на информация ме правят категоричен!
« Последна редакция: Октомври 20, 2006, 21:12:47 pm от Horus »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #49 -: Октомври 18, 2006, 00:56:32 am »
Интересно ми е да напишеш повече симптоми - например звук в ушите, болки по тялото, дисориентация, слабост....Изпитваш ли панически атаки? Нарушена координация? Гадене?.....

Eon

  • Гост
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #50 -: Октомври 18, 2006, 09:32:17 am »
Минахме няколко конспиратора оттам, нищо ни нямаше... Освен на мен... защото преди това бях на китайски ресторант.. никога повече няма да стъпя на такова място...

Та оттам идваха ниските ми вибрации...

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #51 -: Октомври 18, 2006, 12:01:13 pm »
Знам, че се чувствате некомфортно и неуютно в големия град и постоянно се питате за причините.И да ги откриете едва ли можете да промените нещо. То това си е политика: събери населението на едно място и прави с него каквото пожелаеш. Тъй де, така е по-лесно. А хората въпреки че констатират манипулацията, не им стиска да вземат решение за кардинална промяна по простата причина, че същатата тази политика ги е направила зависими от какво ли не.
Аз повечето време си живея на село и няма никакви излъчвания/то и хора вече няма/,нито брадъри, нито интернет,нито лъскави витрини, а и GSM-те рядко работят.Доктор и аптека също няма. Само тишина и спокойствие. Какво трябва да ви се случи за да изберете простия начин на живот? И ако случайно решите да го направите побързайте, защото тези които са ви оплели в мрежите си най-нахално и безскруполно изкупуват тези спокойни местенца на безбожно ниски цени. Явно и те се чувстват некомфортно в собствените си капани.Но ...избора е само ваш!
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

IYI

  • Гост
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #52 -: Октомври 19, 2006, 01:03:48 am »
Всичко е с определена перодичност!

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #53 -: Октомври 21, 2006, 21:27:24 pm »
 какво точно ти става , защото аз съм самоексперимантирал върху себе си с АПАРАТАза ЗВУКОВА САМОЗАЩИТА , от тези по оръжейните магазини и УСЕЩАНЕТО е НЕУПИСУЕМО  :)

  ЕЗК   :)
« Последна редакция: Октомври 22, 2006, 17:57:26 pm от esoundc »

milenski

  • Гост
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #54 -: Октомври 21, 2006, 21:38:54 pm »

 какво точхно ти става , защото аз съм самоексперимантирал върху себе си с АПАРАТАза ЗВУКОВА САМОЗАЩИТА , от тези по оръжейните магазини и УСЕЩАНЕТО е НЕУПИСУЕМО  :)

  ЕЗК   :)
Мислех да те питам на лично съобщение, но сигурно и на другите ще бъде интересно.
Би ли разяснил за какво точно става въпрос? Какъв е този апарат за звукова самозащита?

IYI

  • Гост
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #55 -: Октомври 22, 2006, 17:02:39 pm »
Мда, не е зле да разкажеш.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #56 -: Октомври 22, 2006, 18:03:32 pm »

 ами това е машина която не чуваш но усещаш в ушите си , ефекта е липса на концентрация , гадене , дизориентация и още екстра преживявания по ваш избор. Един приятел я беше взел за приятелката си и двамата с него решихме да я видим как работи. Последва суматоха , няколко опита за спиране , но се оказа , че не знаем как , махнахме и батериите и след това прочетохме в упътването , че трябва да знаем как се спира преди да я пуснем . Иначе аз се опитвах да превеждам от Английски и половин час стоях на едно изречение , повръщаше ми се и незнаех изобщо къде се намирам , а и май беше трудно да говоря. Обаче имахме план да я занесем на ПАРТИ когато свирим и да я пуснем тайничко през микрофон , хората толкова щяха да харесат музиката , че щяха да повръщат  :P

  ЕЗК 

Дъвиан

  • Гост
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #57 -: Октомври 22, 2006, 19:08:41 pm »
Тоди уред за какво се използва? От къде се купува и от какво може да ме предпази?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #58 -: Октомври 22, 2006, 20:00:54 pm »
Сигурно ще трябва да си със специална каска или наушници, когато го използваш, за да не ти влияе.
Не мисли като човек!-Крион

IYI

  • Гост
Re: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол
« Отговор #59 -: Октомври 23, 2006, 00:22:08 am »
Преди време ми обещаха да ме подложат на специално изпитание, за което се изсиква три дни и да съм далеч от цивилизацията, за да не  долавям "цивилизационните" излъчвания, защото са щели да ме доведат до пълна лудост.Целта е да премина през няколко трансформации, след което ще съм абсолютно защитен от всякакъв род въздействия.Все още не съм го минал това изпитание но е въпрос на време. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27