Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 118745 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #285 -: Юли 30, 2010, 15:46:55 pm »
Ми то оттам се тръгва, че ВСЕКИ може да стане и става родител...къде случайно, къде...по егоистични причини...но не и СЪЗНАТЕЛНО. И може би за това идват "лоши" души....ако някак си, по някакъв начин днес се наблегне на ВАЖНОСТТА на създаването на живота...всичко би било различно.
Но явно някой, или някои не искат това да се случи....защото случи ли се, тези някои ще изпуснат властта над хората...просто хората ще се раждат много силни и съзнаващи..и много бързо ще осъзнаят кой ги дои и ги язди...
Това е за мен най-голямата конспирация днес
Омаловажаването на акта на създаването на живота.
Вниманието се отклонява към физическия елемент, към моралния, към...материалния..към емоционалния...но не и към това, което е наистина важно, а именно изключителната важност на всички подробности и обстоятелства около момента на зачатието.
И тоя "вътрешен" ми казва "ти ме питаш за зачатие, а не за полов акт".
А половият акт какво обслужва, за какво е? За удоволствие ли го е създала природата ?
Помислете над това, особено тези на които им предстои да създават нов живот тепърва.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #286 -: Юли 30, 2010, 15:47:10 pm »

Аз вярвам, че ако хората открият правилният начин да зачеват децата си ще се раждат много силно енергетични деца, които ще постигат цялостност и осъзнаване много по-лесно.


Докато има"лоши"души,които трябва да се родят тук,ако ще само тантра да пркатикуваме,пак ще се раждат"лоши"хора..
Да не говорим и за причините поради които по-голямата част от хората стават родители... :D
konstantin2007,какви "лоши" души?!  ;D Откога душите са в дуализъм като на хората,хахаха?!  :lol: А и думичката "трябва" нещо ми звучи задължаваща...
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #287 -: Юли 30, 2010, 15:52:38 pm »
Ми то оттам се тръгва, че ВСЕКИ може да стане и става родител...къде случайно, къде...по егоистични причини...но не и СЪЗНАТЕЛНО. И може би за това идват "лоши" души....ако някак си, по някакъв начин днес се наблегне на ВАЖНОСТТА на създаването на живота...всичко би било различно.
Но явно някой, или някои не искат това да се случи....защото случи ли се, тези някои ще изпуснат властта над хората...просто хората ще се раждат много силни и съзнаващи..и много бързо ще осъзнаят кой ги дои и ги язди...
Това е за мен най-голямата конспирация днес
Омаловажаването на акта на създаването на живота.
Вниманието се отклонява към физическия елемент, към моралния, към...материалния..към емоционалния...но не и към това, което е наистина важно, а именно изключителната важност на всички подробности и обстоятелства около момента на зачатието.
И тоя "вътрешен" ми казва "ти ме питаш за зачатие, а не за полов акт".
А половият акт какво обслужва, за какво е? За удоволствие ли го е създала природата ?
Помислете над това, особено тези на които им предстои да създават нов живот тепърва.
алибаба,половият акт е хем удоволствие,хем още нещо. :) Защо според теб във всички религии,кажи-речи сексът е само със съпруга/съпругата и прелюбодеянието се наказва толкова тежко?!Сексът е свързан с една чакра,а чрез нея много лесно хората се "доят"...Но докато всичко се приема просто като нещо физическо и на материално ниво...А и всичко е такова,каквото би могло,и е.Всеки може да помогне на другите само като се научи да носи пълна отговорност за самия себе си.И защо мислиш,че ВСЕКИ може,и е нужно да стане родител?!Някои хора са тук и сега по различни причини.Някои от тях се мъчат отчаяно да станат родители,но уви-рядко и трудно се получава.Дали е "случайност" според теб?!Но ние хората,сами допускаме някои неща и ги позволяваме,затова дай да се откажем от идеята да обвиняваме този,или онзи(те просто си вършат работата)... :) :-*
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #288 -: Юли 30, 2010, 15:59:49 pm »

Аз вярвам, че ако хората открият правилният начин да зачеват децата си ще се раждат много силно енергетични деца, които ще постигат цялостност и осъзнаване много по-лесно.


Докато има"лоши"души,които трябва да се родят тук,ако ще само тантра да пркатикуваме,пак ще се раждат"лоши"хора..
Да не говорим и за причините поради които по-голямата част от хората стават родители... :D
konstantin2007,какви "лоши" души?!  ;D Откога душите са в дуализъм като на хората,хахаха?!  :lol: А и думичката "трябва" нещо ми звучи задължаваща...
Хххахаха...много смешно... :D
нужно ли е да обяснявам защо и на двете места думата"лоши" е в кавички?!?

п.с.Като ти се наложи пак да се върнеш на същото място в което си в момента,може и да разбереш защо съществува думичката трябва!
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 16:02:05 pm от konstantin2007 »

Неактивен VM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 72
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #289 -: Юли 30, 2010, 16:14:42 pm »
Искам да се извиня на форумци и да им кажа с най-голям респект че Концепцията на "Вътрешният Елитарен Субект" с кодово име "Загубенякът от Елита - Ааrxe", беше разработена от мен  и моят колега - Х, с цел да проверим как форумци реагират на лъжи и измами поднесени елегантно и целесъобразно. Поднесохме теми добре и премислено избрани, а отговорите напълно заявоалирани, но никой така и не забеляза. Отново моля за вашето разбране, това просто беше тест, моля ви не ни се сърдете а се опитайте да разберете всъщност какво този експеримент донесе  лично за вас. Разоговорът го водихте с моят колега Х, който е доктор по психология и разбира се има известни познания по езотерика но не пълни. С най-големи уважения и почит.

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #290 -: Юли 30, 2010, 16:17:28 pm »
Както и предполагах затова и не се включих. :D
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 023
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #291 -: Юли 30, 2010, 16:25:18 pm »
Поднесохме теми добре и премислено избрани, а отговорите напълно заявоалирани, но никой така и не забеляза.
Какво не забелязахме, нищо незначещите отговори ли ;D, айде холан ........ ;).
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #292 -: Юли 30, 2010, 16:26:44 pm »
Искам да се извиня на форумци и да им кажа с най-голям респект че Концепцията на "Вътрешният Елитарен Субект" с кодово име "Загубенякът от Елита - Ааrxe", беше разработена от мен  и моят колега - Х, с цел да проверим как форумци реагират на лъжи и измами поднесени елегантно и целесъобразно. Поднесохме теми добре и премислено избрани, а отговорите напълно заявоалирани, но никой така и не забеляза. Отново моля за вашето разбране, това просто беше тест, моля ви не ни се сърдете а се опитайте да разберете всъщност какво този експеримент донесе  лично за вас. Разоговорът го водихте с моят колега Х, който е доктор по психология и разбира се има известни познания по езотерика но не пълни. С най-големи уважения и почит.
Тест?!?Ти нормална ли си?Да се ебаваш с доверието на хората?Като искаш тестове,спи без гащи и си прави тестове за бременност! Хората тук не се ти опитни зайчета!
И грешиш като ласкаеш болното си его,с това,че никой не забеляза многословието ти,без реално да казваш нещо съществено!Та даже те оприличиха и на нашите политици!Такива като теб са за БАН!
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 16:28:17 pm от konstantin2007 »

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #293 -: Юли 30, 2010, 16:40:04 pm »
konstantin2007,виж сега човек може да се "връща",ако пожелае и хиляда пъти-въпрос на избор е.А трябва предполага,че нещо е задължително.Да,ама,ако е насила-защо ли отказва да се приеме.Значи би могло да е по наш собствен избор.А и това "трябва" е,за да се научим да правим нещата по собствен избор,инак колко от хората биха направили нещо само,защото трябва и по-бързо да се спасят от тука?! ;) Тъй де,едно дете се научава да ходи като пада и става,защото трябва да се научи,или защото има потребност от това?! ;) Та,и с нас,хората май е нещо подобно-но това са си мой,лични размишления-ти може да имаш различни вярвания,и аз ти ги уважавам.
VM,готин тест,но по-скоро се замислете вие с "колегата" ти защо сте имали нужда да си "проведете" този експеримент.А и междодругото мен титли,и тем подобни-смешни са ми.  ;D :hi:
konstantin2007,и откажи да се сърдиш на "Вътрешния"-виж,че,и самият той няма пълни познания.  :lol: Човекът е искал да провери,доколко е по-добър от другите,осовено в точенето на някои неща.Нека си проверява,нали е "доктор".  ;D  :lol:
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 16:44:23 pm от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 023
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #294 -: Юли 30, 2010, 16:58:46 pm »
Цитат
Aarxe,кога ще има game over?

Ами аз ще отговоря вместо него, вече свърши ;D.
Константин 2007, не се гневи, ние получаваме всекидневно уроци, този е един от тях!
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 16:59:50 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен smarinov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #295 -: Юли 30, 2010, 17:03:05 pm »
Според мен темата беше полезна и мисля, че беше преждевременно прекратена от страна на експериментаторите - предполагах, че ще продължи повече.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #296 -: Юли 30, 2010, 17:04:53 pm »
ДА! Моето мнение е същото..въпросните експериментатори набързо прибраха сергиите...твърде бързичко...защо ли?

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 782
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #297 -: Юли 30, 2010, 18:17:28 pm »
Искам да се извиня на форумци и да им кажа с най-голям респект че Концепцията на "Вътрешният Елитарен Субект" с кодово име "Загубенякът от Елита - Ааrxe", беше разработена от мен  и моят колега - Х, с цел да проверим как форумци реагират на лъжи и измами поднесени елегантно и целесъобразно. Поднесохме теми добре и премислено избрани, а отговорите напълно заявоалирани, но никой така и не забеляза. Отново моля за вашето разбране, това просто беше тест, моля ви не ни се сърдете а се опитайте да разберете всъщност какво този експеримент донесе  лично за вас. Разоговорът го водихте с моят колега Х, който е доктор по психология и разбира се има известни познания по езотерика но не пълни. С най-големи уважения и почит.
Аз се чудех защо в различните дни бяха различни правописните грешки ;) Почти им бях хванал систематиката.
 А то било цял екип от изследователи, и никой не се бил сетил, само дето 10 пъти беше споменавана тази версия във форума.
От друга страна, при всеки един атентат се появяват поне 2-3 групировки, готови да поемат отговорността за него.
Та ... драга ми VM, айде влез в профила на започналия темата от вас, за да ми докажеш истинността на твърденията си.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #298 -: Юли 30, 2010, 18:20:34 pm »
И аз точно това си мислех, от какъв зор някой ще си признава, че си е напарвил експеримент.....направил го, отчел резултатите...живи здрави...
Или...експеримента продължава..................

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #299 -: Юли 30, 2010, 18:51:28 pm »
Искам да се извиня на форумци и да им кажа с най-голям респект че Концепцията на "Вътрешният Елитарен Субект" с кодово име "Загубенякът от Елита - Ааrxe", беше разработена от мен  и моят колега - Х, с цел да проверим как форумци реагират на лъжи и измами поднесени елегантно и целесъобразно. Поднесохме теми добре и премислено избрани, а отговорите напълно заявоалирани, но никой така и не забеляза. Отново моля за вашето разбране, това просто беше тест, моля ви не ни се сърдете а се опитайте да разберете всъщност какво този експеримент донесе  лично за вас. Разоговорът го водихте с моят колега Х, който е доктор по психология и разбира се има известни познания по езотерика но не пълни. С най-големи уважения и почит.
В такъв случай с нетърпение ще чакаме статията с анализа на резултатите от теста.   :lol:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27