Автор Тема: Контакт с извънземни  (Прочетена 26833 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #60 -: Юли 12, 2010, 15:21:20 pm »
Правописа ми е лош. Извинете ме.Буквите на клавиатурата са на изчезване.Това ме прави неграмотник.Но това е решим проблем.
Нашите създатели деликатно ни помагат,чрез т.нар.гении и откриватели.Също и доказани гадатели.Като Нострадамус,Ванга...Почти всеки от нас е имал чуството,че дадено преживявание сякаш е ставало.Че даден човек сме го виждали и преди.Дори Айнщайн казва,че просто ВРЕМЕ няма.Това не е ли механизма да познаваш бъдещето? Разбира се при развити и активирани центрове на мозъка.Машината на времето теоритически е готова,според представител на БАН.Осемдесет процента от НЛО са просто исторически експедиции на нашите праправнуци.
В много източници се говори,че хората в миналото са общували телепатично.Вярно е.Когато ЕУ(енергийните устройства) са били нормални.Функциониращи.Екстрасенсите прогнозират,че след 2012г.започва ново духовно развитие.Нострадамус предсказва,за изчезването на континента Америка.Ако маите и те го знаят?Просто календарат им свършва.Има земетресения вярно.Но сега са много на често.Днес Чили напомни пак за себе си.Миналия ден Калифорния.Битката на невидимият извънземен фронт навлиза в рeшителна фаза.
За противниците на създателите ни знам,че са" Огнени хора ".Така ги наричат.Унищожават звезди.При взрива поглъщат енергията им.ЕУ по някакъв начин го възпрепятстватс

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #61 -: Юли 12, 2010, 15:42:14 pm »
Касио,едва ли на някой щеше да му пука за правописа ти,ако пишеше стойностни и интересни неща!Тъй,че извинението ти е смешно и излишно...Както и да е..

Сега..аз нямам контакт с никакви зелени човечета,но прекрасно знам,всичко написано от теб!Литература по тези въпроси колкото щеш!На базата на изчетените от мен,ченъли,езотерики,метафизики,конспирации и прочие...мога да спретна такъв "контакт"с извънземните(както и половината форум,мисля)че на теб свят ще ти се извие!Твърдо те обявявам за комплексиран смешник,лъжец и измамник!От един месец лъжеш хората,а де факто не пишеш никаква съществена информация!Лъжец!Пий си хапчетата редовно и си намери други балъци с които да се бъзикаш!

п.с.Имаш два избора..Единият да се направиш на неразбран и обиден великомъченик,а другият е да седнеш съвсем сериозно(без да обръщаш внимание на обидите ми)и да докажеш с някава наистина ценна и съществена информация(а не с изсмукани от пръстите..,пардон,от книжките.."факти")твърденията си,че имаш контакт с извънземни!
Ако направиш второто,ама не с два реда и от сорта"има земетресния,започнете да мислите ::)аз ще ти се извиня публично!
« Последна редакция: Юли 12, 2010, 15:44:22 pm от konstantin2007 »

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #62 -: Юли 12, 2010, 16:04:05 pm »
Съгласен съм с константин.Аз мога да направя в пъти по-добър разказ.Липсват ти  елементарни познания по физика-времето съществува!!Или календарът и часовникът са егаси заблудата.Пак повтаряма - земетресенията са причинени от разместване на земните пластове.Гениите и създателите са естествени за хората.Както има много високи или ниски хора ,както има много дебели и много силни хора.Както едни са  експерти в едно ,а други в друго.А тогава какво са слабоумните хора- проклятие.По-умните хора са напълно естествени за човечеството каквото и да мислиш ,каквото и да ти са казвали.Както виждам теорията ти започва да издишва сериозно.Само да добавя ,че за първи път чувам ,че Америка ще потъва(,а каква е причината за това).И аз мога да правя прогнози и предксазания - например аз съм известен и казвам ,че един ден (неуточнявам кога) една известна личност ще бъде застреляна в главата.Нарочно не казвам кого-може да бъде Буш,Обама или Слави Трифанов.Но когато това стане хората ще почнат да мислят ,че аз съм го предсказал това и ще ме обявят за велик пророк.Не ли е така?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #63 -: Юли 12, 2010, 16:10:57 pm »
А,на мен вече започна да ми жал за човека!CASIO,да не беше писал изобщо ...просто се излагаш ЧОВЕКО!!!Какви са тези твои извънземни незнам,а и вече не искам да знам!А,и предвид това,че намесваш разни пророци и темподобни,ми се струва че изобщо нямаш връзка с извънземни,а със ЗЕМНИ!!!ДОКАЖИ ОБРАТНОТО !!!ПРИЯТЕЛ :)

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #64 -: Юли 12, 2010, 16:14:26 pm »
! 15с

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #65 -: Юли 12, 2010, 16:16:03 pm »
Какво е това 15? Дата ли е?  :mad:

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #66 -: Юли 12, 2010, 16:16:15 pm »
rs232uc AHH!@ -това беше анти код за по-горният код на касио. ;D :lol: А и още нещо -за първи път чувам за тези генератори. :unknown:

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #67 -: Юли 12, 2010, 16:18:39 pm »
Божееееее,побъркана работа :mad:

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #68 -: Юли 12, 2010, 16:20:19 pm »
Така става когато почеш да си измисляш истории.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #69 -: Юли 12, 2010, 16:25:42 pm »
! 15с
оф,сигурно искаше да каже,че след 15 секунди,ще осъществи"фул контакт",ама нали му е изтрита клавиатурата..та не можа да напише съкращението правилно!
Бай дъ уей...касио,от начинът по който отговори,разбирам,че си съгласен с поставените ти от мен епитети!Похвално,похвално...пий си редовно лекарствата и всичко,ще се оправи   :empathy:

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #70 -: Юли 12, 2010, 16:31:14 pm »
Не,не !Той,изобщо не чете какво сме му писали!Едно си знае баба,едно си бае!Сега,ще ни изтърси нещо друго и пак...старата песен на нов глас :--- Не се връща на зад да чете коментарите :D

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #71 -: Юли 12, 2010, 16:32:20 pm »
Да сега намери несъотвествия в написаното от него.

Неактивен tarantana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #72 -: Юли 12, 2010, 17:02:04 pm »
 :---  Ха ха ха внимателно изчетох постовете и ви съветвам да не му обръщате внимание.Скучно му е .... Мисля че сте по-умни от него а по-умния отстъпва пръв.  :flag_of_truce:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #73 -: Юли 12, 2010, 17:25:25 pm »
:---  Ха ха ха внимателно изчетох постовете и ви съветвам да не му обръщате внимание.Скучно му е .... Мисля че сте по-умни от него а по-умния отстъпва пръв.  :flag_of_truce:
Правилно!По-умни сме..макар рибарчето да ни смята за...кво беше..а да..ето


Че дотук ми мяза на шизофрения ::)
Това критика ли е или подигравка ли е какво е?

Приличате ми на някои бабички, като тези дето висят надвечер по пейките на калъп и чакат да мине Иванчо със исулените гащи.


Та..значи,за да не викат,че чакаме сульо да мине,за да му се присмеем(то не,че не е така..ама на сульо кой му е крив,като сам се излага)та..предлагам да спрем да му се връзваме на оня..касио ли е,масио ли..не го знам,и да не му пишеме повече в глупавата тема! :)
« Последна редакция: Юли 12, 2010, 17:28:18 pm от konstantin2007 »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #74 -: Юли 12, 2010, 17:33:39 pm »
Аз нищо не рзбрах :(.Явно съм по тъп,от колкото се мислех :-X.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27